Akıllı Bileklik

için 1,135 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Akıllı Bileklik

Küresel piyasada teknolojinin gelişmesiyle birlikte pek çok opsiyonu içeriğinde barındıran yepyeni teknolojik aygıtlar insan hayatına giriyor. Global anlamda yaşanan değişimler beraberinde teknolojik alet kullanımını bir istekten çok zorunluluk haline getiriyor. Son yıllarda rağbet gören akıllı bileklik modelleri hem tasarım hem de kullanıcılarına vadettiği özelliklerle oldukça konforlu ve estetik bir deneyim sunuyor. Pek çok markanın piyasaya sürmüş olduğu akıllı bileklikler pek çok çeşitlilikle insan hayatında önemli bir rol üstleniyor. Özellikle sağlık alanında önemli ölçümleri görüntüleyebilmeyi vadederek fitness yaparken yaşadığınız gelişmeyi ön izlemeyi sağlamakla beraber birbirinden yeni opsiyonlarıyla uzun vadeli kullanım olanağı sağlıyor. Sağlık konusunda sunduğu özellikler sebebiyle ileri yaş grupları için de trend haline gelen yeni nesil bileklikler, gündelik yaşamın olmazsa olmazları arasına girmeyi başarıyor. Akıllı bileklikler küresel piyasada yer almaya başladığı günden bu yana sağladığı kolaylıklar ve her geçen gün sunduğu yeniliklerle kullanıcıların beğenisini topluyor. Kullanıcılar, akıllı bileklikleri tercih ettiği kombine göre takabilme konusunda aynı ürüne farklı renk seçenekleriyle satın almayı tercih ediyor. Kadın, erkek ve unisex renk ve tasarım modelleriyle geniş bir yelpaze çeşitliliğine sahip olmakla birlikte ürünlerin hayatı kolaylaştırıcı çok sayıda eklentiye sahip olduğu da görülüyor. Nabız ve tansiyon ölçümü, adım sayar ve SMS görüntüleme gibi işlevlere sahip olan akıllı bileklik modellerini inceleyerek ihtiyacınız olan modeli satın alabilirsiniz.

 Akıllı Bileklik Tercih Edin, Kendinizi Ödüllendirin

Akıllı Bileklik Tercih Edin, Kendinizi Ödüllendirin

Akıllı bilekler gündelik yaşamda önemli kolaylıklar sağlıyor. Gün içerisindeki fiziksel durumunuz, sporda ne kadar efor sarf ettiğiniz, anlık kalp ritminiz an be an ekrandan görüntülenebiliyor. Akıllı telefonlara entegre edilebilerek pek çok farklı işlem yalnızca birkaç dokunuşla gerçekleştirilebiliyor. Akıllı bileklik önerileri kadın, erkek ve unisex olarak değişiklik gösteriyor ve buna bağlı olarak müşteriler ürün tercihlerini yaparken pek çok alternatifle seçeneğine sahip oluyor. Akıllı bilekliklerde teknik donanımın yanı sıra estetik görünüm de tercihlerde büyük bir ölçüt oluyor. Giyilen elbiseye bağlı olarak bileklik seçimleri yapılıyor ve bu bağlamda özellikle de kadınlar akıllı bileklik modelleri arasında yapılan tercihlerde renkler ve estetik tasarım temel ölçütler olarak kabul ediyor. Kişinin günlük yaşantısında hangi aktivitelerle meşgul olduğu, önceliklerin neler olduğu ise akıllı bilekliklerin teknik donanımlarıyla ilgili oluyor. Gelişen sensör özelliklerine sahip akıllı bileklikler profesyonel donanımlara sahip olarak üretiliyor. Giyilebilir aksesuar teknolojisi olarak kendinizi günlük yaşam içerisinde kolaylıkla koordine edebileceğiniz akıllı bileklikler spor ve aktivite takiplerinde sıklıkla tercih ediliyor. Spor takibi üzerine odaklanmış olan akıllı bileklik modelleri spor çeşitlerini takip edebilme olanağı sağlıyor. Kimi modellerde yapılan hareketlerin doğruluğuna kadar spesifik etmenler kullanıma sunularak vücut geliştirme sporlarında doğru adımların atılması, sakatlıkların engellenmesi gibi alanlarda büyük kolaylıklar vadediyor. Kalp ve damar hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalıkta erken teşhis hayati bir önem taşıyor. Bu bağlamda gündelik yaşantıda meşgul olunan aktiviteler esnasında kalp ritminin ne ölçüde seyrettiği grafik ölçümleri şeklinde görüntülenebiliyor. Nabzın durumuna bağlı olarak tehlike durumu önceden kestirilebiliyor ve buna bağlı olarak önlemler alınarak riskler en asgari düzeye indirilebiliyor. Spor öncesi, anı ve sonrasında kalp ritminin düzenini göstererek sağlık sorunlarının tespit edilebilmesi gibi olanakları da beraberinde getiren akıllı bileklikler sağlık risklerine karşı erken teşhis olanağı sunuyor.

 Akıllı Bileklik ile Uykunuzu Düzenleyin

Akıllı Bileklik ile Uykunuzu Düzenleyin

Akıllı bileklikler uyku düzeninin kontrol edilmesini sağlayıcı özelliklerle kullanıcılarla buluşuyor. Gün içerisindeki vaktin ne kadarının uykuyla geçirildiği ve uykunun hafiflik düzeyi ölçülebiliyor. Hayati fonksiyonların sağlıklı bir şekilde devam etmesi ve gün içerisinde gösterilen verimin ne seviyede olduğu kontrol edilebiliyor. İş hayatında ve arkadaşlık ilişkilerinde verimliliğin artırılması ve vücut fonksiyonlarının sağlıklı bir şekilde işlemesi için uyku dikkat edilmesi gereken en temel ihtiyaçlar arasında yer alır. Uyku anında akıllı bileklik özellikleri devreye girer ve uyku sırasında nabzın nasıl hareket ettiğini öğrenebilirsiniz. Gece uykuda kalp ritminizin ne seviyede olduğunu merak ettiğiniz durumlarda tercih edebileceğiniz en ideal ürün karşımıza çıkıyor. Satın alımlarda etkili olan koşullar konusundaysa kişilerin ihtiyaçları dikkat çekiyor. Aktive izleme aygıtlarının sahip olduğu özellikler ve kullanım kolaylıkları ürünlere olan ilgiyi de büyük ölçüde artırıyor. Ürünün pek çok modeli oldukça kolay ve konforlu bir şeklinde tasarlanıyor. Ürün ağırlığı oldukça düşük olduğundan gece yatarken çıkarmadığınızda herhangi bir rahatsızlık duymayacaksınız. Bileğinizin durumuna göre genişliğini ayarlayabilir, renk seçimleriyle gece kıyafetlerinize uygun kombinler tercih ederek rahat bir uykunun tadını çıkarabilirsiniz. Aksine sabah kalktığınızda uyku durumunda nabzınızın atışını, ne kadar süreyle uyuduğunu başta olmak üzere pek çok bilgiyi öğrenebileceksiniz. Akıllı bilekliği tercih edenlerin büyük çoğunluğu aygıtta bulunan uyku aplikasyonlarını önemsiyor. Uyku sürecinde vücudun nasıl bir reaksiyon gösterdiği kişi tarafından tam olarak bilinemez. Kalp ritmi ve atış hızı grafiğini gösterebilen akıllı bileklikler ile stres durumunuzu takip edebilir, mutlu ve heyecan anlarında kalp atışınızın durumunu an be an izleyebilirsiniz. Kullanıcıların tercihini kullandığı bir diğer alternatif ise akıllı bileklik önerileri yönünde oluyor. Android veya IOS işletim sistemine sahip akıllı bileklikleri akıllı telefonlara entegre edebilir, işletim sisteminde yaşanacak yeniliklerden yararlanabilirsiniz. İşletim sistemi mağazalarından aplikasyonlar indirerek oyun oynayarak eğlenebilir, haber okuyarak gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Kullanıcılar gelişen teknolojiyle birlikte tercihini genellikle telefon ve tablet PC’lere entegre olma özelliğine sahip bilekliklerle gündelik yaşamlarını sürdürüyor.

 Akıllı Bileklik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Akıllı Bileklik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gün içerisinde attığınız adım sayısını, gittiğiniz mesafeyi, yaktığınız kaloriyi ve ne kadar uyuduğunuzu görüntüleyebileceğiniz akıllı bileklik modelleri kullanıcıya sunuluyor. Diyet programı uyguladığınızda programda günde yakmanız gereken kalori tutarı ve atmanız gereken adım sayısı gibi ayrıntıların yerine getirilmesi istenir. Bu konuda en büyük destekçiniz olan akıllı bileklikler ile kısa bir gezintiye çıktığınızda dahi ne kadar kalori yaktığınızı, kaç adım attığınız ve ne kadar süre hareketsiz kaldığınızı izleyebilirsiniz. Bilekliği daha aktif bir şekilde kullanabileceğiniz uygulamaları kurarak beslenme durumunuzu da kontrol ederek profesyonel bir biçimde diyet programınızı uygulayarak kalori durumunuzu dengeleyebilirsiniz. Aynı gün içerisinde yetişilmesi gereken pek çok yer olduğunda bilekliğin güvende hissettiren bir yanı da vardır. Bileklikte belirleyeceğiniz anımsatıcılarla gün planlamanızı en iyi şekilde yapabilir, içinden çıkılamaz durumlarda belirlenen zaman dilimine sadık kalarak verimli bir gün geçirebilirsiniz. akıllı bileklik anımsatıcı ile alarm sesli bir şekilde çalarak gün içerisinde yapmanız gereken şeyleri sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Kişisel tarzınıza bağlı olarak seçebileceğiniz modeller tercih edilebilir. Modeller arasında siyah, beyaz, lacivert, sarı, kırmızı gibi renk opsiyonları sunuluyor. İş yaşamının parçası haline getiren erkek ve kadınların genellikle sakinleştirici renkleri tercih ettiği görülüyor. Su geçirmez akıllı bileklik modelleri de yağmurlu günlerde, el ve yüz yıkamalarda ürüne gelebilecek zararları en asgari seviyeye indirilmesini sağlıyor. Gün içerisinde bütün aktivitelerde rahatlıkla kullanabilme olanağı sunuluyor. Renkli ekran tasarımlarıyla daha canlı bir görünüm ve tek renk tasarımıyla sade bir görünüm severlere göre tasarımlar tercih hedefliyor.

 Akıllı Bileklik Kombinleri Oluşturarak Daha Şık Görünün

Akıllı Bileklik Kombinleri Oluşturarak Daha Şık Görünün

Teknolojik aygıtlar günümüzde kombinlerin birer parçalarıdır. İnsanlar günün hemen hemen bütün zaman dilimlerinde daha keyifli hissetmek ve giyimlerine yeni şeyler ekleyerek daha orijinal bir görünüm elde etmek isterler. Bu konuda akıllı bileklik yorumları dikkate alınır. Erkek, kadın ve unisex renk ve tasarım seçimleri olmak üzere akıllı bileklikler birbirlerinden ayrılıyor. İş için klasik giyimler için sade, siyah veya beyaz renk opsiyonları müşterilerin beğenisine sunulur. Sporsal faaliyetlerdeki durumunu takip eden kişiler için daha canlı renk ve tasarımlar gün içerisinde yapılan aktivitelerde sürece daha hakim olmayı mümkün kılıyor. Akıllı bileklik siyah renk seçimleri genellikle kombinlerin en önemli parçaları oluyor. Hem bildirim kontrollerinizi yapabileceğiniz hem de kombinlerinizin vazgeçilmezi arasında yer alan seçimlerde giyimde sıklıkla tercih edilen renkler bir araya getirilerek uyum sağlanabilir. Görsel olarak genellikle klasiğin pek fazla dışına çıkılmadığı görülüyor ve bundan dolayı tasarım ayrıntılarından çok renk detayları daha fazla göze çarpıyor. Kordon malzemeleri konusunda da geniş bir yelpaze arasından seçim yapılabilir. Kayışlı ve silikon başta olmak üzere kordon malzemeleriyle de giyimle nostaljik bir hava veya daha modern bir kombin tercih edilebilir. Akıllı bilekliklerle halhal, kolye, toka gibi aksesuarların birleşimleri orijinal bir tarza sahip olduğunuz en önemli eklentiler arasında karşımıza çıkıyor. Kadın giyiminde daha fazla kombine sahip akıllı bileklikler erkek ve kadınlara dış görünüm açısından daha özgüvenli olmayı mümkün kılıyor. Görselliği doruk noktasına ulaştırabilmek ve standartların dışına çıkabilmenin en kolay yollarından birisi konumunda. Akıllı bileklikler AMOLED ve LED ekran tasarımları, uygulama içi kullanılan tema değişiklikleri kombinlerde büyük bir rol üstlenir. İş hayatında akıllı bileklik ana ekranında analog saat kullanılabilirken, gündelik yaşamda dijital saat kullanarak farklı bir hava oluşturulabilir.

Akıllı Bileklik ile Dünyaya Dokunun

Akıllı Bileklik ile Dünyaya Dokunun

Sosyal medya bildirimlerini gün içerisinde takip edebilmek için kullanılabilen modeller tercih edilen modellerdendir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan kişiler için bildirimleri takip etmek zorlaşabilir ve bu durumda akıllı bileklikler en büyük yardımcı konumunda olur. Akıllı bileklik ile sosyal medyadan gelen mesajları, beğenileri ve takipleri görüntüleyebilir ve böylelikle meşgul olduğunuz anlarda gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. İndirebileceğiniz haber uygulamalarıyla ilgi alanlarınızda yaşanan son durumları rahatlıkla takip edebilir bildirim panelinden mini okumalar yaparak yaşamınız daha pratik bir hal alabilir. Akıllı bilekliklerin işlevlerini merak ediyor ve "Akıllı bileklik ne işe yarar?" sorularının yanıtını araştırıyorsanız bu konuda aplikasyonlarını indirerek sürüş esnasında, iş toplantısında, spor salonunda vs. ana ekrandan bildirimleri görüntüleyebilme olanağınız vardır. Günün tamamında erişim kolaylığı sağlayan bileklikler bilgi alma ihtiyacınızı giderir ve yerine getirdiği fonksiyonlarla yaşamınızı büyük oranda kolaylaştırır. Gününüzün daha hızlı ve sağlıklı geçmesini sağlayan bileklikler akıllı telefonla entegre edilerek arama ve mesajlaşmaların görüntülenmesini sağlar. Yolculuk esnasında gelen aramaları rahat bir şekilde görüntüleyebilir ve cevaplayabilirsiniz. OLED ekran üzerinden günlük istatistik raporları takip edilebilir ve gelen çağrıları yanıtlayarak cevapsız çağrılara erişerek gelişmeleri takip edebilirsiniz. Kablosuz bağlantı özelliğiyle akıllı bileklik inceleme yapılarak akıllı telefon veya bilgisayar üzerinden hareket takibi yapılabilir. Eklenti takipleri kullanıcıların aygıtı kaybettiğinde konum öğrenmesini sağlayan araç olurken, senkronizasyon aynı zamanda gelişimlere ilişkin verilerin akıllı telefon veya bilgisayara aktarılmasını sağlar. Fotoğraf, yazı ve video başta olmak üzere veri transferlerinin yapılabilmesini mümkün kılan akıllı bilekliklerle e-posta ve metin vasıtasıyla sosyal medyada istatistikler paylaşılabilmektedir. Akıllı bilekliğinize kaydetmiş olduğunuz istatistik verilerini de doğrudan bildirebilirsiniz. Mobil aygıtların senkronizasyonu için aygıtta bulunan Bluetooth özelliği aktif hale getirilir ve böylelikle akıllı bilekliğiniz Android ve IOS işletim sistemine entegre hale getirilebilir. Akıllı bileklikler vaktinizin önemli bir kısmını sosyal medya ile geçirmek istemeyen ancak yaşanan gelişmelerden de geri kalmak istemeyenlerin sıklıkla tercih ettiği teknolojik aygıtlardır. Kullanım alanınıza bağlı olarak geniş ürün yelpazesine sahip akıllı bilekliklerden birini kullanabilir, yerine getirilmesi gereken işlemleri bileklik sayesinde yalnızca saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlığınızı Akıllı Bileklik ile Kontrol Edin

Sağlığınızı Akıllı Bileklik ile Kontrol Edin

Akıllı bileklikler kullanım alanları gereğince her yaş grubuna uygun donanım özellikleriyle kullanıcıların kullanımına sunuluyor. Bilekliklerde mevcut nabız ölçüm özelliği ile nabız durumu günün her anında görüntülenebiliyor. Stres ve aşırı heyecan kalp ritmini bozar ve hangi durumlarda stres altında olduğunuzu, nabız durumunuzun nasıl seyrettiğini kontrol altına alabilirsiniz. Kendinizi tanımanıza da büyük oranda yardımcı olan bu ürünle ilerleyen yaşlarda meydana gelebilecek rahatsızlıklara karşı önceden tedbir alabilirsiniz. Tasarım faktörünün yanı sıra kullanım alanı ve yöntemi bakımından da farklılıklar gösteren akıllı bileklik çeşitleri nabzınızın hızlandığı zamanlarda titreşimle sizi uyarır. Gün içerisinde vaktinin önemli bir çoğunluğunu hareketsiz olarak geçirdiğiniz durumlarda bilekliğiniz sizi uyarır ve hareket etmenizi ister. Adım sayar özelliğiyle de gün içerisinde ne kadar adım attığınızı ve ne kadar atmanız gerektiğinizi grafik şeklinde de görüntüleyebilir, gün planlamanızda sağlığınızı ihmal etmemeniz gerektiğine yönelik uyarıları takip edebilirsiniz. Çalışan bireyler, öğrenciler, ev hanımları vaktinin önemli bir çoğunluğunu oturarak geçirebilir ve bu durum sağlık problemlerinin ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Kısa bir gezintiye çıktığınız anlarda da nabzınızı takip edebilir ve sınırlarınızı daha net bir şekilde izleyebilirsiniz. Fitness akıllı bileklik modelleriyle sağlık tetkikleri yapılabilir. Hava durumunu da kontrol etmenize olanak sağlayan akıllı bileklikler yağmurlu ve karlı havalarda uyarıcı etkilere sahip olarak giyim konusunda da yardımcı olur. GPS özelliğiyle yüksek kaliteli görüşü mümkün kılan aygıt, spor modlarıyla kullanılır ve kişi durumlarını küçük hata paylarıyla analiz edebilir. Şarj bakımından kullanıcıları rahatlatacak nitelikte tasarlanan ürünler kısa süre şarj ederek uzun kullanım vadeder. Günlerde şarj etmeden kullanılabilecek şekilde üretilen akıllı bileklikler kolay kurulum ve senkronizasyon özellikleriyle geliyor. Gün boyunca yapılan aktivitelerin tamamını kaydeden aygıt, uzun pil ömrü ile gündelik durumunuz hakkında bütün veriler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Akıllı bilekliklerin yanı sıra diğer giyilebilir teknoloji ürünlerini de incelemek isterseniz Giyilebilir Teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(93)
ve üzeri (167)
ve üzeri (213)
ve üzeri (229)
ve üzeri (244)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL