Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Akıllı Bileklik

için 395 sonuç bulundu.

Akıllı Bileklik

Gelişen teknolojinin özellikle insan hayatına kattığı önemli katkılardan biri de akıllı bileklik kullanımıdır. Akıllı bileklik aksesuar olmasının yanında gündelik yaşam aktivitelerinde de önemli rol oynar. Anlık mail görüntüleme, adım sayısı hesaplama, nabız ölçümü gibi sağlık ile ilgili konularda da sağladığı kolaylık sayesinde her geçen gün daha fazla insanın kolunda yerini alır. giyilebilir teknoloji grubunda yer alan ürün, farklı marka seçenekleri ile iOS ve Android ile uyumlu olarak üretilmiştir. Ayrıca GPS desteği, titreşim ve uyku takibi gibi özellikleri ile kullanıcısını memnun eden bir üründür. Renk seçenekleri her iki cinsin de beğenisine uygundur. Akıllı bileklik saat olarak da kullanılmasının yanında, sağlık ile ilgili sunduğu veriler tıbbi referans olarak kullanılamasa bile, kişinin genel sağlığı ile ilgili güvenilir referans bilgi sağlaması açısından değerlidir. Çalışan kesim için ise mail bildirimlerini küçük bir bileklik aracılığıyla almak teknolojinin geldiği boyutu görmek açısından kayda değerdir.

Akıllı Bileklik Çeşitleri

Akıllı Bileklik Çeşitleri

Dünya teknoloji çağının içinde hızla ilerlerken, teknoloji firmalarının insanların konforu ve daha iyi yaşaması için sunduğu hizmetler tartışılmaz. Akıllı bileklik de bunlardan biri. Hız çağının yüksek performans talebi, insanların teknolojiye kolay ulaşma ve verimli kullanma talebini de beraberinde getirir. Akıllı bileklik ayarları üzerinden takip edilen nabız ölçümü ya da uyku düzeni insanların sağlıkları ile ilgili ön bilgi sahibi olmalarını sağlar. GPS küresel konumlama sistemi, spor aktivitelerindeki mesafe hesaplamasının doğru yapılması ve aktivitenin verimli yapılması açısından önemli bir ayrıntıdır. GPS sitemi olan bazı markalarda adımsayar, kalp ritmi ölçme, sesli görüşme, uyku takibi ve titreşimde ayrıca mevcuttur. Bazı modellerde yer alan; ekran çözünürlüğü, 0.78 inch OLED panel, Bluetooth 4.2, yaklaşık 20 gün performansa sahip pil gücü, su geçirmezlik özelliği, nabız ölçme, uyku izleme, hareketsizlik bildirimi ve anlık mesaj bildirimi özelikleri ile de cihaz hayatın rutini içinde yerini almıştır. Akıllı bileklik modelleri sahip oldukları yüksek duyarlı dokunmatik ekran, hava durumu bildirme, adım sayısını otomatik kaydetme, kalori ve mesafe hesaplama, kalp ritmi kontrolü gibi özellikleri ile basit fonksiyonlu bir yaşam koçu olmaya adaydır. Ekran boyutu olarak biraz büyük olan modeller, Bluetooth ile istenilen cihazdan müzik dinleme avantajının yanında, Facebook, Twitter, Whatsapp gibi sosyal medya uygulamaları ile de uyumludur. Akıllı bilekliğin diğer bir özelliği tansiyon ölçme fonksiyonudur. Bazı modellerin şarj ömrü 5-7 gün arasıdır. Uyumlu olduğu akıllı bileklik Bluetooth özelliği 4.0 ve üzeridir. Ayrıca Android 5.1 işletim sistemine sahip Android cihazlar ve iOS 8.0 ve üzeri iPhone cihazlar ile de uyumludur. Suya dayanıklı olmayan modellerin su ile temasından kaçınılması önerilir. Akıllı bilekliklerin kalp ve nabız ölçen modellerinden bazıları Android 4.4 ve üzeri, iOS 8.4 ve üzeri sistem gereksinimine ihtiyaç duyar Su geçirmeyenlerin su geçirmezlik seviyesi IP67 olarak belirtilmiştir. Akıllı bilekliklerin özellikleri arasında uzaktan kumanda kamera, kalp atış ekranı, kan basıncı, hatırlatma, uyku izleme, çalar saat ve mesaj hatırlatma özelliği vardır. Aydınlatma için el hareketine duyarlıdır. Diğer yandan yeni modelleri suya dayanıklılığı ve telefon işletim sistemine uyumu, uzun şarj süresi ile dikkat çeker. Akıllı bileklik çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Akıllı Bileklik Kullanımının Önemi

Akıllı Bileklik Kullanımının Önemi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte giyilebilir teknoloji insan hayatında daha fazla yer almaya başlar. Akıllı bilekliğin aynı zamanda mail bildirimi özelliği çalışanlar için acil bir konudan haberdar olma açısından önemlidir. Saat özelliği zaman hakkında bilgi verirken, sağlık verilerini de tutan akıllı bileklikler, sağlık konusunda veri sağlama kabiliyetine de sahiptir. Akıllı bileklik pembe, beyaz, kırmızı, dore, gümüş, turuncu gibi farklı renk skalası kullanıcılara geniş tercih seçeneği sunar. Bileğe rahat takılması ve hafifliği kullanım rahatlığı sağlar. Renk seçeneğinin yanında modern tasarımı ile de şık kombinlerden spor kombinlere uyumu ile de dikkat çeker. Ayrıca değiştirilebilir bileklik kordonları esnek kullanım sağlar. Görsel tasarımdan daha önemli özelliği ise, düzenli spor yapanların aktivitelerini kayıt altına almasıdır. Küçük bir cihazın içine sığabilecek birçok özelliği içinde barındıran akıllı bileklikler, bazı markalarda 20 güne varan pil süreleri ile kullanıcıyı şarjın çabuk bitmesi endişesinden kurtarır. Önemli olayları hatırlatmak için saat kurma özelliği, hava durumu, telefona gelen mailin uyarı sinyalini alma özelliği sayesinde aynı zamanda ajanda ve hatırlatıcı görevi de görür. Bluetooth bağlantısı sayesinde dokunmatik ekranı üzerinden mesajları kapatabilme, arayan kimliğini görme, 3 günlük hava tahminini görüntüleyebilme avantajları sunar. Yine bazı modelleri kilit açma yeteneğine de sahip olduğundan şifre ya da parmak izine gerek kalmadan akıllı bileklik üzerinden telefon kilidi açılabilir. Yüzücüler için 50 m derinliğe kadar su geçirmemesi oldukça iyi bir avantaj olarak sunulur. Özellikle termoplastik elastomerden yapılan bileklik kayışları terletmediği için rahatsız etmez. Akıllı bileklik telefon işletim sistemleri ile uyumlu olması kullanım pratikliği sağlar. Kullanımı pratik ve kolay olan bileklikler, kişilerin bireysel sağlıkları ile ilgili de güvenilir veri sağlayan önemli aksesuarlardır. Özellikle fitness ile ilgilenen insanlar günlük aktivitelerinin kaydını tutup, yaşamlarını planlarken faydalanır. Teknolojinin sunduğu avantajları toplu olarak kullanıcı ile paylaşan akıllı bileklikler, çağın ihtiyaçlarına göre geliştirilen yeni modeller ile kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam eder. Akıllı bileklik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak, yaşam tarzınıza ve zevkinize uygun olanı seçmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Akıllı Bileklik İle Sağlıklı Kalma

Akıllı Bileklik İle Sağlıklı Kalma

Günümüz çalışma koşulları hareketsizliği de beraberinde getirdi. İşe giderken araç kullanım veya evden çalışmanın sağladığı avantajlar derken, yürüyerek yapılan doğal sporlar da artık mümkün değil. Yürüyüş alanları olsa bile şehrin çok dışında olduğundan zaman kaybı olarak değerlendirilir. Geriye sadece belirli zamanlarda spor salonlarında yapılan fitness egzersizleri kalır. Bu tip egzersizlerin yeterliliğini ölçmek için sağlık otoritelerini söylediği adım sayıları gibi verileri insanlar kendi hayatlarına uygulamak ister. Bu da yeni nesil teknoloji olan akıllı bileklikler ile mümkün. Birçok marka akıllı bileklik dokunmatik ekranlarında fitness uygulamalarına katkı sağlayan veriler sunar. Kalp ritmi ile ilgili problem yaşayan kullanıcılar akıllı cihazların içinde bulunan kalp atış hızı sensörü sayesinde dakikada gerçekleşen nabız değişikliklerini kolayca takip edebilirler. Cihazın pedometre özelliği sayesinde yürüme ve koşma esnasında kat edilen mesafe, süre ile ilgili bilgiler gerçek zamanlı olarak ekranlarda takip edilebilir. Takip özelliği sadece yürüme için değil, koşarken ve bisiklete binerken de çalışır. Akıllı bileklik GPS özelliği bulunanlar sadece takip ile kalmayıp aynı zamanda konum takip ederek, net bir mesafe ölçümü de verebilirler. Bu hedef belirlemek ve her gün yapılan aktiviteyi düzenli takip edebilmek için önemli bir özelliktir. Cihazların diğer bir özelliği uyku izlemedir. Çoğunlukla güne yorgun uyanmanın sebebi olarak kalitesiz ve düzensiz uyku gösterilir. Akıllı bileklikler akıllı bileklik uyku takibi ile uyku kalitesi hakkında fikir vererek, tıbbi yardım alıp almama konusunda yönlendirir. Özellikle nabız sayıları ve kalp atışları sağlık ile ilgili önemli veriler verdiğinden, takibi ve olası yanlış giden bir şey olduğu düşünüldüğünde, doktor yardımı alınması olabilecek kötü senaryoları önlemek için oldukça önemlidir. Kalori takibi de yapabilen cihazlar günlük alınacak kalori hakkına kullanıcıya fikir verirken, sağlıklı yaşam alışkanlığı kazandırma konusunda da başarılıdır. İlaç alma saati, spor saati, nabız sayısı, kalp ritmi, kalori hesabı, adım sayısı hesaplama gibi insan hayatı için değerli bilgileri küçük bir ekranda vermeyi başaran cihaz, hizmetleri ile oldukça önemi bir yere sahiptir.

Akıllı Bileklik Ne İşe Yarar

Akıllı Bileklik Ne İşe Yarar

Teknolojinin akıllı bileklik konusunda geldiği noktada akıllı bileklik kulaklıklı modeli ile de veriyi sese dönüştürmeyi başarmıştır. Akıllı bileklik çok eski bir geçmişe sahip olmamasına rağmen, birçok marka ve modelle piyasada kısa zamanda yerini almıştır. akıllı saat modellerinden farklı olan akıllı bilekliklerin, hedef kitlesi çoğunlukla spor yapan kesim ve çalışan kesim gibi dursa da, ilaç takibi için alarm kurma gibi farklı işlevleri de vardır. Diğer yandan spor sırasında dijital dünyadan kopmak istemeyen insanlar, telefon ya da saat yerine pratik kullanımından dolayı akıllık bileklik kullanmayı tercih ederler. Akıllı bileklik kullananlar cihazın avantajlarını kullanırlar. Birçok akıllı bileklik markası ihtiyaca uygun özellikte modeller üretmiştir. Bazı modeller GPS hizmeti sunarken, bazı modeller de nabız ölçme ve kalori hesaplama teknolojisi vardır. Arama ve mesaj bildirimleri akıllı telefon uzakta olsa bile gelen mesaj ve arama hakkında bilgi verir. Bu hizmet özellikle spor sırasında oldukça faydalıdır. Uyarının titreşim ile olması da ayrı bir avantajdır. Titreşim sayesinde gelen bir bildirim ya da arama konusunda uyarır. Akıllı bilekliklerin bazı markaları bildirimi sadece uygulama simgesi ile gösterirken, bildirimin içeriğini gösteren modeller de mevcuttur. iOS ve Android marka telefonların bazı işlemcisi ile uyumlu olan akıllı bileklikler, Bluetooth uygulaması ile telefona herhangi bir telefon uygulamasından gelen bildirimi kullanıcıya iletir. Saat ve tarih konusunda bilgi verir. Saat yerine daha hafif ve giyilebilir bir teknoloji kullanmak isteyenlerin tercihidir. Bazı modeller su geçirmez. Akıllı bileklik renkli modelleri kıyafete uyumlu renk seçenekleri olduğu için kullanımı rahattır. Her türlü kıyafet ile uyumlu kayış kullanma olanağı vardır. Adım sayar özelliği sayesinde yürüyüş yapanların verileri kaydedilir. Kaç adım atıldığından, kaç kilometre yüründüğüne ve tempoya kadar detaylı bilgi takibi yapar. Üzerlerinde yer alan sensör sayesinde nabız ölçer. Akıllı bilekliği tercih ederken işlevine göre tercih etmek önemlidir. Örneğin, sadece kalori takibi istenirse kalori takibi yapan bir modelin seçilmesi optimum fayda sağlaması açısından önemlidir. Akıllı bileklik önerileri için sayfamızı inceleyebilirsiniz ve en yeni Samsung akıllı saat modellerine göz atarak, beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Akıllı Bileklik Yaşam Alanlarına Girmeye Devam Ediyor

Akıllı Bileklik Yaşam Alanlarına Girmeye Devam Ediyor

Akıllı bilekliğin yeni güncellemeler ile yaşam alanlarına girmeye devam ettiği söylenebilir. Akıllı bileklik tavsiyesi konusunda kullanıcı yorumlarına bakıldığında, sadece spor ve iş hayatı için değil, günlük hayatta da rahatlıkla kullanıp, sunduğu konfordan yararlanmanın mümkün olduğu söylenebilir. Spor salonlarında süre hatırlatıcı olarak kullanılırken, evlerde de aktivite saatini, çocuğu olanların mama saatini, ilaç kullananların ilaç saatini hatırlatan bir ekipmana dönüşebilir. Kulaklığı ve farklı cihazlarla uyumu sayesinde müzik dinlemekte ve konuşmak için tercih edilebilir. Zaman ekran modu sayesinde cep telefonu ya da saate ihtiyaç duymadan saatten haberdar olmak için idealdir. Sağlık verilerini elektronik olarak izler ve sağlık konusuna referans bilgi verir. Kan basıncı test ederken, tansiyonda olduğu gibi vücudun rahat ve bileğin kalple aynı yükseklikte olması ve konuşulmaması, cihazın verdiği referans bilginin güvenilirliği için önemlidir. Kalp atışını da düzenli izleyen modelleri kalp atışı normal referans aralığının dışına çıktığında titreşim ile uyarı verir. Her ne kadar tıbbı tetkik amaçlı kullanılmasa da tekrar eden farklı verilerde doktora gitmek için referans veri olabilir. 0.42 inch’ten, 0.96 inch genişliğine kadar olan ekran boyutu sayesinde birçok farklı özelliği bir arada kullanmak olasıdır. Akıllı bileklik şarj aleti, gelişmiş cihazlarda dahili USB fişi genel USB şarj cihazlarına uyumlu olduğu için şarj konusunda sıkıntı yaşatmaz. Akıllı bilekliğin renkli dünyası farklı saat görselleri ile de zevkli tasarım ve seçenekler sunar. Gece boyunca kolda kaldığından gece modu sayesinde rahat uyku uyumayı kolaylaştırır. Akıllı bileklik kurulumu, bilgisayar, akıllı telefon gibi cihazlar ile eşzamanlı haberleşmeyi sağlar. Gelen aramadan ya da gelen mailden anında haberdar olmak zaman tasarrufu ve pratiklik açısından önemlidir. Kullanıcılarına keyifli bir deneyim yaşatan akıllı bileklikler, giyilebilir teknolojinin insan hayatındaki yeri ve önemini göstermesi açısından ön plana çıkar. Gelişen teknoloji ile birlikte ilerleyen zamanlarda daha fazla özellik ile kullanıcılarının karşısına çıkacağı kesin gibi görünüyor. Farklı modelleri ve akıllı bileklik fiyatları hakkında daha fazla bilgi sayfamızda yer almaktadır.

Akıllı Bileklik Ne İşe Yarar?

Akıllı bileklik, yapısında bulundurduğu sensörler sayesinde kan basıncı, kalp atış hızı, uyku döngüsü ve adım sayısı gibi verileri toplayarak genel sağlık durumu hakkında referans bilgi verir. Bununla birlikte akıllı telefon ve bilgisayar ile Bluetooth bağlantısı sayesinde gelen arama ve mesaj bildirimlerini eş zamanlı iletir. Bazı modellerde bulunan kulaklık vasıtası ile aramaya cevap vermeyi sağlar.

Akıllı Bileklik Nasıl Şarj Edilir?

Akıllı bileklikler USB portuna sahip cihazların olduğu her yerde kolaylıkla şarj edilebilir. Bazı markaların şarj kablosunun USB port çıkışına sahip adaptör, bilgisayar gibi cihazlar ile uyumlu olması kolaylık sağlar.

Akıllı Bileklik Nasıl Kullanılır?

Akıllı bileklik kullanma kılavuzuna göre kurulduktan sonra ekran üzerinde yer alan yönlendirmeler ile uygulamalar arası geçişler yapılabilir. Dokunmatik ekranı sayesinde uygulamalar arası geçiş yapmak ve uygulama seçmek oldukça kolaydır. Bluetooth üzerinden bir uygulama yardımı ile telefon, bilgisayar gibi cihazlara bağlanabilir. Telefon üzerinden de adım sayısı, kan basıncı, kalori hesaplaması, kalp atışı, uyku döngüsü gibi bilgilere ulaşılabilir. Ayrıca etkinlik hatırlatma özelliği önemli gün ya da durumları hatırlatır.

Akıllı Bileklik Nasıl Ayarlanır?

Akıllı bileklik kullanım kılavuzunda yazılan program indirilerek ayarlanır. Bluetooth açılarak cihaz aratılır ve telefon ayarları kısmından akıllı bileklik telefon eşleşmesi sağlanarak ayarlanır. Telefon ile bağlandığında bilekliğin saati telefon saatine göre otomatik olarak ayarlanır. Akıllı bileklik telefondan uzak olunduğu durumlarda da kayıt yaparak verileri telefona iletir. Uygulama bildirim ayarları sayesinde bildirim alınmak istenen uygulama seçilebilir.

Akıllı Bileklik Nasıl Açılır?

Akıllı bileklik ilk açıldığında şarjı olmayabilir. Bilgisayarın USB bağlantısı üzerinden şarj edilmesi ile akıllı bileklik aktive olur. Sonrasında açma tuşuna basılarak açılır. Ekranda çıkan yönlendirmeler ile istenilen ayar yapılabilir.

Akıllı bileklik hangi kola takılır?

Uzman görüşüne göre işlevselliğinden dolayı akıllı bilekliği sol kola takmak uygundur. Nedeni olarak da kalp atışı ölçme özelliğinin solda olduğunda doğru sonuçlar verebileceği olarak gösterilir. Diğer yandan sola takıldığında gündelik yaşamda da kolaylık sağladığı düşünülür.

Akıllı bileklik kaç saatte şarj olur?

Cihazın pil özelliği şarj süresini etkileyecektir. Bazı modeller 20 gün şarj süresine sahiptir. Şarj olma süresi modele göre farklılık gösterir. Bazı modellerde 2 saat şarj olma süresi yeterlidir. Bileklik ekran ayarları üzerinden şarj durumu görüntülenebilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Alcatel (2)
Amazfit (1)
Bix (1)
Blueinter (10)
Buffer (8)
(2)
Elba (1)
Everest (6)
Fitbit (8)
Fitplus (4)
Fulltech (2)
Garmin (2)
Gomax (3)
Hestex (2)
Hobipix (3)
Honor (14)
Huawei (29)
I'think (1)
Imex (5)
Jasper (1)
Kensa (1)
King Data (1)
Kingboss (18)
Kingdata (1)
Lefun (6)
Lenovo (15)
M3 (2)
Mkey (2)
Mmctech (15)
Nillkin (2)
Olix (4)
Oppo (13)
Orio (1)
Owwotech (4)
Piranha (6)
Platoon (6)
Polar (1)
Polosmart (5)
Polygold (22)
Preo (1)
Psl (6)
Repex (4)
Roix (2)
Rosstech (4)
Samsung (61)
Scosche (1)
Snx (4)
Sohos (3)
Swix (3)
Sword (12)
Torima (8)
Veryfit (2)
Vestel (2)
Xiaomi (27)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Uyumlu İşletim Sistemi

(159)
(124)
(48)
(35)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Su Geçirmezlik

(292)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(39)
ve üzeri (69)
ve üzeri (84)
ve üzeri (87)
ve üzeri (89)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL