TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Telefon Askısı

için 2,431 sonuç bulundu.

Telefon Askısı

Günün her anı yanımızdan bir an olsun ayırmadığımız cep telefonları çoğu zaman anlık dikkatsizlik ve dalgınlık neticesinde düşme, çarpma ve darbe gibi sorunlara maruz kalırlar. Cep telefonlarını hem bu sorunlara karşı korumak hem de daha pratik ve kolay bir telefon kullanımı gerçekleştirmek için imdada telefon tutucular yetişiyor. Kategorimizde yer alan geniş cep telefon tutucu modelleri arasından siz de bir tanesini seçerek bu rahatlığa sahip olabilirsiniz.

Telefon Tutucu Ne İşe Yarar?

Telefon Tutucu Ne İşe Yarar?

Düşme, çarpma ve darbelere karşı son derece hassas olan cep telefonlarını güvenle muhafaza etmek ve sizlere daha kolay ve konforlu bir telefon kullanımı sunmak işlevleri bulunan telefon tutucular, gelişen akıllı telefon teknolojisiyle sıkça tercih edilmektedir. Bilindiği gibi telefonlarla önceden yalnızca mesaj yazılır ya da konuşulurdu. Şimdi ise akıllı telefonlar sayesinde küçük bir bilgisayara sahibiz. Cep telefonlarından film ya da video izlemek gibi alışkanlıkları olan kullanıcılara büyük kolaylık sunan telefon tutucu ürünler, telefonunuzu sabitleme sorunu yaşamadan özgürce seyir deneyimine sahip olabilmenizi sağlıyor. Masa üstünde ya da araçta bu telefon tutucular ile telefonunuzu kolayca sabitleyerek elinizi bile kullanmadan telefon ekranınızı seyredebilirsiniz. Ayrıca bileğe takılarak kullanılan telefon askısı ile telefonunuzu gün içinde bilediğinizde taşıyarak düşme ve darbelere karşı koruyabilirsiniz. Cep telefonu askısı işlevleri marka, model ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre farklılık gösterebilmektedir.

Her İhtiyaca Yönelik Modeller

Her İhtiyaca Yönelik Modeller

Kategorimizde yer alan telefon tutucu modelleri arasında yalnızca bileğe asılarak ya da masa üstünde konumlandırılarak kullanılanlar yer almıyor elbette. Her ihtiyaca yönelik model ve markaya ulaşabileceğiniz bu kategoride telefonunuzu prizdeyken koruyabilecek telefon askısı modelleri de yer alıyor. Akıllı telefonunuzu şarja taktığınızda prizde meydana gelebilecek kazalardan koruyan cep telefonu şarj askısı modelleri de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen askı modelleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra kolda kullanılabilen cep telefonu askıları da spor yaparken, yürürken, toplu taşımalarda telefon taşıma kolaylığı sunuyor. Ayrıca su geçirmeyen askılı telefon kılıfları, telefonunuzu denizde ya da havuzda bile yanınızda taşıyabilmenize olanak sağlıyor. Böylece tatildeyken bile daima telefonunuzla zaman geçirebileceksiniz. Tatil demişken; uzun yol ve seyahatlerde de araç içinde telefon kullanımı mühimdir. Araç içindeyken bile telefon ekranınızı kolayca kontrol edebilmenizi sağlayan araç için telefon askı aparatları da kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Bu aparatlar sayesinde cep telefonlarınızı araç camına güvenle sabitleyebilirsiniz.

Telefon Tutucu Fiyatları

Telefon Tutucu Fiyatları

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi kategorimizde geniş ürün çeşitliliği yer almaktadır. Bu telefon askı ve tutucularının arasında bisiklete telefon tutucu, telefon tutucu yüzük, araç telefon tutucu mıknatıslı, vantuzlu telefon tutucu gibi pek çok model ve seçenek yer almaktadır. Telefon tutucu fiyatları da bu çeşitlilik bağlamında farklılık göstermektedir. Kategorimizde her ihtiyaça ve bütçeye uygun bir model bulunduğu için bütçenizi sarsmadan siz de bir telefon askısına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Cep Telefonu Aksesuarları kategorimizde daha pek çok gereksinime yönelik ürünler yer almaktadır. Siz de bunlardan dilediğinize kolayca sahip olarak, telefon kullanımınıza hem kolaylık hem güven hem de keyif katabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Ahha (50)
Alternans (3)
ANKER (2)
Aukey (3)
Bass (11)
Butterfly (2)
Codegen (1)
DesignHag (3)
Helt (3)
Holl (3)
INTOUCH (2)
Nite Ize (2)
odisu (2)
Phoneaks (3)
PhotoFast (1)
Pisen (2)
Purple (5)
Ringke (2)
Soyaz (17)
Spigen (3)
Sword (5)
Teknonet (3)
Thincase (6)
ZENUS (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(169)
ve üzeri (252)
ve üzeri (285)
ve üzeri (289)
ve üzeri (306)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL