Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Taşınabilir Şarj Cihazı

için 4 sonuç bulundu.
 • 229,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  214,99 TL

  FATİİLETİŞİMAKSESUAR
  %100
 • 299,00 TL 189,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  174,00 TL

  % 37
  cepmarkettr
  %96
 • 232,17 TL

  Sepette Ek İndirim

  217,17 TL

  verofis
  %94

Huawei Taşınabilir Şarj Cihazı

Cihazlar enerjilerini şarjlardan alıyor. Gün içerisinde şarj bittiğinde her zaman priz bulmak veya şarj aletini devamlı çantada taşımak mümkün olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda powerbank cihazları kurtarıcı görevi görüyor. Huawei powerbank modelleriyle bu işlemi en kaliteli hale getirmeyi hedefliyor. Powerbank Huawei seçeneğinden tercih edildiğinde yüksek performansın yanı sıra pek çok avantaj kullanıcıyla buluşuyor. Taşınabilir şarj cihazlarının dayanıklı ve güvenli olmaları gibi pek çok özelliğe alışveriş sırasında dikkat etmek gerekiyor. Bu dikkat ile edinilen cihazlar uzun vadede ihtiyaç giderme işlemini konforlu bir şekilde gerçekleştiriyor. Gerek tasarımları gerekse iç donanımlarıyla memnuniyet odaklı üretilen Huawei modelleri kategorileri çeşitlendiriyor.

Yüksek Kapasiteli Huawei Powerbank Modelleri

Yüksek Kapasiteli Huawei Powerbank Modelleri

Taşınabilir şarj cihazlarının güç performanslarının yüksek olması birden fazla kez şarj edebilirlik açısından oldukça önemli oluyor. Huawei powerbank 20000 mAh gibi yüksek seviyelerde modelleriyle kullanıcı taleplerini karşılamayı hedefliyor. Modellerde dijital gösterge sayesinde ne kadar güç kaldığını rahatlıkla görmek mümkün oluyor. Akım koruması ile güvenli kullanım sağlıyor. Yüksek kapasite performansı gösteren modellerin boyutları genelde oldukça büyük oluyor. Ince gövdeleri ve zarif tasarımlarıyla yüksek performansın yanı sıra şık bir görünümü de sağlıyor. Şıklığın yanı sıra minimal olan bu modeller, taşıması daha kolay olur bir özellik gösteriyor. Yüksek kaliteli akım özelliği sayesinde sorunsuz bir şarj süresine imkan veriyor. Powerbank modellerinin yüksek kapasiteye sahip olmasının yanı sıra telefon bataryasının şarj alma kapasitesini göz önünde bulundurmak suretiyle seçim yapmak avantajlı olabiliyor. Telefon kapasitesinin üç katı kapasiteye sahip bir powerbank ile telefonu 3 kere doldurmak mümkün oluyor. Böyle bir hesaplar sayesinde yarı yolda kalmadan, hesaplı bir enerji tüketimi gerçekleştirmek mümkün oluyor. Huawei powerbank kablosu cihazın kalitesine uyum sağlar niteliklere sahip oluyor. Dayanıklı yapısı ile sorunsuz akımı destekler bir kullanımı mümkün kılıyor. On / Off düğmesi sayesinde dilendiği takdirde akımı kesmek mümkün oluyor böylece üstün seviye kapasiteden uzun süre faydalanmak mümkün oluyor. Kullanım sırasında devamlı kablo çıkar tak işlemi yapmamak için bu özellik ayrıca kolaylık sağlıyor. Tablet ve telefonlar için uygun olmasından dolayı ikisini de şarj etmek mümkün oluyor. Huawei powerbank hızlı şarj özelliği sayesinde yüksek kapasiteden hızlı bir şekilde yararlanmak mümkün oluyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde gün içerisinde vakit kaybetmeden powerbanka bağlı kalmadan kullanım mümkün oluyor. Not alma, iletişim kurma, anı kaydetme gibi pek çok işlevin cihazlar üzerinden yapıldığı düşünüldüğünde özellikle yoğun günlerde hızlı şarj imkanı ekstra avantaj sağlıyor. Kapasitesinin yanı sıra hızlı şarj özelliği ve güvenlik imkanlarıyla uzun ömürlü kaliteli powerbank kullanışı sunan Huawei, profesyonel üretimin sonuçlarını kullanıcıyla buluşturuyor. Powerbank seçeneklerini kapasite kadar bu kapasiteyi aktarım açısından da değerlendirmek gerekiyor. Bazen yüksek kapasiteli olmasına rağmen yavaş aktarım yapan cihazlarla karşılaşmak mümkün oluyor. Huawei, hızlı şarj özelliğini de niteliklere dahil ederek bu durumu ortadan kaldırıyor.

Huawei Powerbank Çeşitleri ile Güvenli Kullanım İmkanı

Huawei Powerbank Çeşitleri ile Güvenli Kullanım İmkanı

Cihazlarda akımın fazla yüklenmesi sonucunda bazı sıkıntılar yaşanabiliyor. Aşırı şarj, gerilim, akım koruması sağlayan Huawei, powerbank 40 watt performansının yanı sıra bu tarz korumaları da niteliklere dahil ederek garantili bir kullanım imkanı veriyor. Gerek şarj cihazı gerekse şarj edilen cihazın sorun oluşturmaması açısından bu koruma özellikleri son derece önemli oluyor. Yüksek performans gösteren cihazlarda ısınma problemi sıklıkla yaşanıyor. Huawei taşınabilir şarj cihazı modelleriyle hem güvenli hem de hızlı hizmeti kullanıcıyla buluşturuyor. Bunun dışında güç akımı derecesi 2A üstü olan modellerde sorunsuz güç akışı sağlanıyor. Huawei powerbank 10000 mAh kapasitesinde modeller sergilediği gibi 5000 veya 6000 gibi daha minimal üretimleri de kullanıcıyla buluşturuyor. Yaklaşık 12 saat süreyle powerbank modellerinin dolumu sağlanıyor ve full dolu olan ürünler diğer cihazları şarj eder hale geliyor. Aynı zamanda bu kadar kullanışlı olmalarının yanı sıra pek çok cihazla uyumlarını sağlayacak olan evrensel uyum özelliği de bulunuyor. Gerek kapasite gerekse farklı yönleriyle kullanıcı taleplerinin karşılanması hedefleniyor. İki girişli olmaları ise birden fazla cihazın aynı anda şarj edilebilmesine olanak veriyor böylece herkes ihtiyacını karşılayabiliyor. Aynı anda iki tane şarjı biten cihaz şarj edilebildiğinden, tablet ve telefon kullanan kullanıcılar ikisini de şarj edebiliyor. Böylece gün içerisinde hiçbir aksaklık yaşanmamış oluyor. Huawei powerbank 40 w gücüyle hızlı şarjı birden fazla cihazla buluşturuyor. Yoğun günlerin, uzun seyahatlerin, çaresiz dakikaların çözümü Huawei powerbankları oluyor. Powerbank seçimi sırasında dış görüntüye de önem veriliyor. Çok yüksek performans gösteren powerbank modelleri genelde büyük boyutlarda ve ağır oluyor. Huawei farkıyla bu durum da ortadan kalkıyor. Yüksek performans şık tasarımlarla birleşiyor. Taşınabilir şarj cihazları genelde sürekli göz önünde olduğundan şık bir görüntüye sahip olanlarından edinme isteği doğal olarak kullanıcılarda oluşuyor. Huawei bu imkanı da sağlıyor ve oldukça şık tasarımlarla güç aktarım depolarını edinmeyi kolaylaştırıyor. Dayanıklı ve kullanışlı olması powerbank modelleri için son derece önemli oluyor. Huawei bulundurduğu bütün özelliklerle bütünleyici ve tamamlayıcı bir üretim yapıyor. Sınırları ortadan kaldırıyor, zor zamanların çaresi oluyor. Huawei modelleriyle cihazların enerjisi her zaman yüksek oluyor.

Huawei Powerbanklar Çok Yönlü Kullanım Sağlıyor

Huawei Powerbanklar Çok Yönlü Kullanım Sağlıyor

Her şeyden önce çok kullanım imkanı sağlıyor olması so derece kullanışlı bir çizgiye sebep oluyor. Aynı zamanda kablosuz kullanım seçeneği de bulunuyor. Kablosuz modellerinde aynı zamanda birden fazla giriş bulunduruyor ve Huawei powerbank 130000 mAh ve daha üstüne çıkan performans kapasitelerini aynı anda birden çok cihazla paylaştırmayı sağlıyor. Kenardan açılan ayaklık özelliğiyle video izlerken veya çizim gibi bir şey yaparken rahatsız olunmadan halledilmesini sağlıyor. Slim tasarımı olan modelleriyle ince ve zarif bir kullanım imkanı veriyor. Kaliteli akım özelliği ile sorunsuz bir iletimi olanaklı kılıyor. Bütün özellikleriyle bir taşınabilir şarj cihazında bulunması gereken özellikleri karşılamayı hedefliyor. Kategori oldukça çeşitli olduğundan bu durum farklı durumları etkiliyor. Örneğin Huawei powerbank fiyat aralığı da bu doğrultuda değişkenlik gösteriyor. Kablolu, kablosuz modeller bulunabiliyor. çok girişli veya çok girişli olmayan modeller de bulunabiliyor. Tasarımları farklı olan, özellikle ince olan veya olmayan modeller de kendisini kategoride gösteriyor. Burada önceliğin ihtiyacı karşılayacak modelin seçilmesi olması gerekiyor. Huawei powerbanklarının çeşitliliği sayesinde talep edilen modelin seçilme kolaylığı sağlanıyor. Dayanıklılık ve güç performansı kadar güvenlik de önemli olduğundan bütün bunların göz önünde bulundurulmasıyla seçim yapmak gerekiyor. Tasarım ve donanım niteliklerinin birleşmesiyle ideal modelin oluşturulması için kullanıcı odaklı bir üretimin yapılması şart oluyor. Kaliteli seçenekler uzun ömürlü konforlu kullanımı beraberinde getiriyor.

Arama Kriterleriniz

Huawei
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Xiaomi (69)
Baseus (237)
Philips (53)
Samsung (20)
TTec (148)
Huawei (4)
Duracell (14)
Asus (27)
ANKER (13)
S-Link (61)
Dexim (77)
Rowi (35)
Trust (33)
Ally (23)
INTOUCH (21)
Joyroom (17)
Sunix (15)
Konfulon (12)
PaLeOn (12)
BayCHIP (11)
Remax (10)
Ugreen (9)
Sony (7)
Gp (6)
Codegen (5)
GOMAX (5)
Ktools (5)
Spigen (5)
Torima (5)
Micropack (4)
Tronsmart (4)
Uniq (4)
Bevius (3)
Romoss (3)
Energizer (2)
Pineng (2)
TP-Link (2)
Aukey (1)
Choetech (1)
Lenovo (1)
Meizu (1)
Onion (1)
Petrix (1)
Sword (1)
(1852)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL