Taşınabilir Şarj Cihazı

için 11.544 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Taşınabilir Şarj Cihazı

Tüm gün boyunca yanımızdan bir olsun ayırmadığımız teknolojik cihazlardan biri olan cep telefonları hayatımıza büyük renk ve eğlence katarlar. Bunun yanı sıra iletişim kurmak ve iletişimde kalmak için de yegane aygıtlar olan cep telefonları birçok insan için büyük önem taşır. Bu sebeple çoğu insan, telefonunun şarjı bittiğinde kendi pili de bitmiş gibi hisseder. Her an her yerde, prizden uzakken bile telefonunun şarj sorununa çözüm bulmak isteyenler için imdada taşınabilir şarj cihazları yetişiyor.

<strong>Taşınabilir Şarj Aleti</strong> İşlevleri

Taşınabilir Şarj Aleti İşlevleri

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte cep telefonu aksesuarları da geliştirilmeye devam ediyor. Cep telefonu aksesuarları arasında en önemlilerinden biri olan taşınabilir şarj cihazı günün her anında ve her yerde iletişimde kalmanıza olanak sağlar. Prizden uzak olduğunuz zamanlarda bile şarj sorununu ortadan kaldıran bu cihazlar sayesinde eşsiz bir kolaylık sizleri bekliyor. Bu sayede gün içinde uygulamalarda dolaşırken, internette sörf ederken, programlarda gezinirken ve diğer tüm işlevleri gerçekleştirirken kendinizi özgür hissedecek ve şarj sorununu düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Şarj sorununun en başarılı geçici çözümlerinden biri olan taşınabilir şarj cihazları, powerbank olarak da bilinmektedir. Powerbanklar genel olarak 2 çıkış 1 giriş bölgesine sahip bulunmaktadır. Bunların Amper değerleri marka, model ve fiyata göre farklılık göstermektedir. Bu aletler yalnızca cep telefonlarının değil tabletlerin de şarj edilmesine olanak sağlarlar. Bu sayede bir powerbank edinerek hem akıllı cep telefonunuz için hem de tabletiniz için şarj sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Cihazı Genel Özellikleri

Taşınabilir Şarj Cihazı Genel Özellikleri

Taşınabilir şarj aletleri farklı amper değerlerine sahip bulunmaktadır. Örneğin, iPadlerin daha yüksek kapasitede pillere sahip olduğu düşünülürse bunlar için yüksek amper seviyesindeki girişle şarj edildiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra diğer akıllı telefonlar ve eski model telefonlar düşük amper seviyesinde şarj edilmektedir. Taşınabilir şarj cihazları, genel olarak tam kapasite dolu ise 4 ke akıllı telefonları 2 kez de tabletleri çok rahat bir şekilde şarj edebilirler. Yani seyahat, yolculuk ve tatillerde bu cihazları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

<strong>Taşınabilir Şarj Aleti Fiyatları</strong>

Taşınabilir Şarj Aleti Fiyatları

Taşınabilir şarj aletleri kalite kalite piyasaya sürülmüş durumdadır ve belli mAh seviyeleri bulunur. Bu yüzden fiyatları da bir hayli farklılık gösterebilmektedir. Düz mantıkla fiyat-performans kıyaslamasından bahsedecek olursak; bir taşınabilir şarj aletinin depolama kapasitesi ne kadar fazla olursa fiyatı da o orantıda artış gösterir. Piyasaya çok fazla sayı ve çeşitlilikte powerbanklar bulunmaktadır. Marka, model ve özellik, bu ürünlerin fiyatının şekillenmesinde rol oynayan temel aktörler olmaktadır. Taşınabilir şarj cihazı kategorimizde Xiaomi, Codegen, Asus, GoMax, Philips, Dexim gibi pek çok markaya ait ürün bulunmaktadır. Bunlar içinden ihtiyacınıza ve bütçenize en uygununu seçerek, ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca Cep Telefonu Aksesuarları kategorimizde ihtiyaçlarınıza yönelik daha pek çok ürün bulunuyor. Bunlara da göz atmayı unutmayın!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adata (2)
Ally (6)
ANKER (35)
Asus (22)
Aukey (5)
BayCHIP (31)
Codegen (26)
Crea (2)
Daks (19)
Dexim (193)
(2267)
Duracell (25)
Energizer (17)
GOMAX (10)
Gp (24)
Huawei (5)
incore (3)
INTOUCH (10)
Lenovo (2)
Lityus (2)
Meizu (1)
Onion (3)
PaLeOn (22)
Petrix (7)
Philips (9)
Pisen (2)
Reddax (7)
Remax (59)
Romoss (40)
Rowi (24)
S-Link (330)
Samsung (94)
Sony (47)
Spigen (5)
Tronsmart (1)
Trust (90)
TTec (403)
Uniq (2)
Xiaomi (205)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(726)
ve üzeri (1.054)
ve üzeri (1.148)
ve üzeri (1.178)
ve üzeri (1.218)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL