Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Xiaomi (68)
Baseus (246)
Philips (39)
Samsung (17)
TTec (150)
Huawei (5)
Duracell (8)
Asus (19)
Sony (5)
ANKER (11)
Dexim (78)
S-Link (78)
Rowi (33)
Trust (29)
Ally (22)
INTOUCH (18)
Joyroom (17)
PaLeOn (11)
Konfulon (10)
Ugreen (10)
Ktools (9)
BayCHIP (8)
Remax (8)
Gp (7)
Sunix (7)
Codegen (5)
Pineng (5)
Tronsmart (5)
Bevius (3)
GOMAX (3)
Micropack (3)
Energizer (2)
Romoss (2)
Spigen (2)
Torima (2)
Uniq (2)
Adata (1)
Choetech (1)
Meizu (1)
Onion (1)
Phoneaks (1)
Preo (1)
Sword (1)
TP-Link (1)
(1619)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (317)
4 yıldız ve üzeri (441)
3 yıldız ve üzeri (468)
2 yıldız ve üzeri (473)
1 yıldız ve üzeri (486)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Taşınabilir Şarj Cihazı

için 4,955 sonuç bulundu.

Taşınabilir Şarj Cihazı

Teknolojik cihazlar günlük yaşamda sıklıkla kullanılan ve insanların vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan ürünlerdir. Neredeyse her türlü işlemi bu cihazlardan olan akıllı telefonlar ve tabletler vasıtası ile halledebilmek insanlar için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Yalnız her cihazın olduğu gibi bunların da çalışabilmek için güç kaynağına ihtiyacı olmaktadır. En çok kullanılan yöntem ise prizler vasıtası ile şarj etmektir. Her ne kadar mobil ve kompakt cihazlar olsalar da çalışabilmek için elektrik enerjisine ihtiyaç duyarlar. Neyse ki günümüzde teknolojinin git gide gelişmesi ile bu sorun da çözülmüştür. Cep telefonu aksesuarları arasında yer alan taşınabilir şarj cihazları vasıtası ile mobil cihazlar çalışmak için prizlere bağımlı kalmadan işlevlerini yerine getirebilmektedir. Taşınabilir şarj cihazı ergonomik yapısı, kolay kullanımı ve uzun ömürleri ile sizlere prizlerden bağımsız bir şekilde hareket edebilme olanağı sunar. Sizlere de uzun süren yolculuklarınızda, tatillerinizde ve günlük koşuşturmacalarınızda akıllı cihazlarınızı gönül rahatlığı ile kullanmak kalır.

Taşınabilir Şarj Cihazı Çeşitleri

Taşınabilir Şarj Cihazı Çeşitleri

Günümüzde üretilen akıllı cihazlar farklı pil kapasiteleri ile karşımıza çıkmaktadır. Yapabildikleri işlemlerin yanında onları uzun süreler yerine getirebilmek için uzun kullanım ömürlerini de beraberinde getirirler. Fotoğraf ve video çekme, sosyal medyada gezinme ve film – dizi izleme gibi işlevleri yerine getirebilmek için oldukça fazla enerji kullanırlar. Bu yüzden sürekli şarj edilmeleri gerekir. İşte powerbank, yani taşınabil şarj cihazları, da tam olarak burada sizlerin yardımına koşar. Farklı pil kapasiteleri ile üretilen Huawei taşınabilir şarj cihazı enerji depoları sahip olduğunuz akıllı cihazları her daim aktif tutmanıza yardımcı olurlar. Taşınabilir şarj aleti 10.000 mAh, 20.000 mAh, 30.000 mAh ve hatta 50.000 mAh gibi farklı kapasitelerde üretilerek her türlü amaca yönelik tasarlanmaktadır. Günümüz teknolojisi ile üretilen telefonların 5.000 mAh kapasiteli pillere sahip olduğunu düşünecek olursak 10.000 mAh kapasiteye sahip bir taşınabilir şarj cihazının bu akıllı telefonu 2 defa tam kapasite ile şarj edebileceğini görebilirsiniz. Bunun yanında tek bir cihaz değil aynı anda birden fazla cihazı şarj edebilmeleri de bir diğer avantajı arasında yer alır. Çoklu istasyonları sayesinde çeşitli modeller 4 adet cihazı aynı anda şarj edebilmekteler. Ayrıca taşınabilir şarj cihazı modellerinin birçoğu hızlı şarj edebilme özelliğine sahiptir. Bu da kısıtlı vakti olan kişiler için tam bir kurtarıcı olmaktadır. Acil anlarda veya zamanın kısıtlı olduğu durumlarda tıpkı prizden alınan verim gibi cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Böylelikle gündelik yaşamda düşük pilin getirdiği zaman kaybı ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Üstelik modellerin farklı tasarımlar halinde üretilmesi ve çeşitli renk seçeneklerine sahip olması her zevke uygun ürünü kolaylıkla bulabilme olanağı vermektedir. Bu da tarzınıza uyan ürünü kolaylıkla bulabilme imkânı vermektedir. Nitekim insanların sahip olduğu her eşya gibi akıllı telefonlarda farklı türler ve tasarımlarda üretilmektedir. Taşınabilir şarj cihazları da aynı şekilde farklı tasarımları ve renkleri modeller arasında barındırmaktadır. Böylelikle kaba bir görüntü yerine tıpkı sahip olduğunuz her şeyde olduğu gibi telefonunuz ve taşınabilir şarj cihazınız arasında da bir uyum yakalayabilirsiniz. Buna ek olarak sayfamızdan powerbank kılıf gibi farklı türden aksesuarlara göz atarak telefonunuz ile uyumlu olacak kılıflara sahip olabilirsiniz. Sayfamızdan PaLeOn taşınabilir şarj cihazı çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Cihazı ile Her Zaman Aktif Olun

Taşınabilir Şarj Cihazı ile Her Zaman Aktif Olun

Büyük bir güç kaynağı olması ve çoklu istasyonlarının bulunmasından dolayı bu cihazlar sizlere geniş bir kullanım aralığı sunarlar. Neredeyse her türlü cihaz ile uyumlu olmaları da sizlere ayrı bir kullanım alanı oluşturur. Telefon ve tabletlerinizin yanında taşınabilir şarj cihazları oyun konsolları, mp3 oynatıcı, dijital fotoğraf makinesi ve joystick gibi elektronik cihazlarınızı da şarj etmenize olanak vermektedir. Bu da ihtiyaç duyulan her an da onlara ulaşabilme özgürlüğü kazandırır. Uzun yolculuklarınızda şarjınız bittiği için eğlenceniz yarıda kalmaz. Kolay taşınabilen yapıları ve küçük boyutları ile el çantanızda kendisine kolaylıkla yer bulur. Tatillerde ise gün boyunca aktif kalmanıza olanak verir. Bu sayede şarjınızın biteceği endişesi ile güzel anları ölümsüzleştirmekten mahrum kalmazsınız. Taşınabilir şarj aleti 20.000 mAh gibi geniş kapasiteli olan modelleri tercih ederek gün boyunca dilediğiniz gibi anın tadını çıkarabilirsiniz. Müzik çalar cihazlarınızı, dijital fotoğraf makinelerinizi ve telefonlarınızı herhangi bir endişe taşımadan rahatlıkla kullanarak eğlencenize devam edebilirsiniz. Taşınabilir şarj cihazı 50.000 mAh gibi oldukça geniş kapasiteye sahip modelleri tercih ederek uzun süreli kamplara gönül rahatlığı ile çıkabilirsiniz. Herhangi bir elektrik kaynağının bulunmadığı alanlarda günlerce cihazlarınızı kullanabilirsiniz. Bunun yanında taşınabilir şarj cihazı güneş enerjili modellerini tercih ederek her türlü beklenmedik duruma karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Taşınabilir şarj cihazınız masanın üzerinde ve güneşe doğru bakarken şarj olması sayesinde elektrik kaynağının olmadığı alanlarda dünya ile iletişiminizi sürdürebilirsiniz. Bu sayede dağ gezisi veya birkaç gün sürecek kamplarınızda anın tadını çıkarabilirsiniz. Ya da uzun süreli yolculuklarınızda, vereceğiniz kısa molalarda taşınabilir şarj cihazınızı güneş enerjisi ile şarj ederek aktif kalabilirsiniz. Yeni nesil telefonların sahip olduğu kablosuz şarj özelliğini de bu cihazlarda kullanmanız mümkün olmaktadır. Telefonunuzu kablosuz şarjı destekleyen bir taşınabilir şarj cihazının üzerine koyarak kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Böylelikle uzun kabloların karmaşasında kolaylıkla sıyrılıp teknolojinin getirdiği kolaylıklardan bu alanda da faydalanabilirsiniz. Gerilimi akıllı olarak optimize eden yapıları sayesinde taşınabilir şarj cihazlarınızda aynı anda farklı türdeki cihazlarınızı güvenle şarj edebilirsiniz. Ayrıca alev almayan malzeme kullanılarak üretildiği için kullanım aşamasında güvenliğiniz için hiçbir sorun teşkil etmezler. Bu da size gönül rahatlığı ile kullanım imkânı verir.

Taşınabilir Şarj Cihazı Seçenekleri

Taşınabilir Şarj Cihazı Seçenekleri

Taşınabilir şarj cihazları çeşitli modelleri yanında birçok seçeneği de beraberinde getirmektedir. Bunlardan en belirgin olanı ise şüphesiz farklı kapasitede üretilmeleridir. Günümüzde insanların ihtiyaçları pek çok konu bakımından değişiklik gösterebilmektedir. Akıllı cihazlarının kullanımı ise kişiden kişiye farklılık gösterir. Kullanım alanlarının yanı sıra her insanın akıllı cihazı kullanma süreleri de farklılık göstermektedir. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ve sizi gün boyunca aktif tutacak bir taşınabilir şarj aleti seçerek siz de aktif kalmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bilindiği üzere insanlar tarzlarına çok önem vermektedir. Bunun için de giyimlerine ve onu destekleyecek aksesuarlarına çok önem verirler. Neyse ki taşınabilir şarj cihazı üreten firmalar bunu da düşünmüş ve sizler için harika tasarımlara sahip olan ürünler geliştirmiştir. Alışılmışın dışında zarif ve ince görünümleri ile telefonunuz ve giyim tarzınız ile mükemmel bir uyum yakalayabilmektesiniz. Normalde kaba ve büyük olarak insanların aklında kalan eski nesil powerbanklerin aksine günümüz taşınabilir cihazları çok daha küçük ve şık bir görünüme sahiptirler. Üstelik çok geniş bir renk skalası ile size hitap eden rengi bulmak oldukça kolaydır. Koyu renkli taşınabilir cihazların getireceği şıklık ile daha canlı renkler ile bitmek tükenmek bilmeyen enerjinizi dışarıya yansıtmanız mümkündür. Ayrıca çeşitli kılıflar ile desteklenerek farklı bir görünüm kazandırmak da sizin elinizdedir. Telefonunuz kılıfınız ile uyumlu olan bir seçim yaparak da mükemmel bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Taşınabilir şarj cihazı kullananlar günlerce şarj sıkıntısı çekmemenin yanında aksesuarları arasında uyum sağlama imkanı da bulurlar. Ayrıca micro USB ve type-C gibi farklı girişleri de bünyelerinde barındıran modelleri sayesinde çevirici istasyonlara ihtiyaç duymazsınız. Böylelikle telefonunuz, tabletiniz, kulaklığınız, dijital fotoğraf makineniz ve müzik çalarlarınızı tek bir cihazdan kendi aparatları ile şarj edebilirsiniz. Buna ek olarak şarjı biten ve zorda kalan yakınlarınıza da iyilik yapıp onları priz arama derdinden kurtarabilirsiniz. Bu sayede powerbankinizin şarjı ne zaman bitecek endişesi taşımadan cihazlarınızı daha kaç kere şarj edebileceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bazı modellerin sahip olduğu ortam ışıklandırması özelliği sayesinde de gerekli durumlarda el feneri olarak kullanabilirsiniz. Böylece her türlü beklenmedik koşul için hazır olabilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Cihazı Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar

Taşınabilir Şarj Cihazı Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar

Taşınabilir şarj cihazı özellikleri modeller arasında farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden satın almadan önce size en uygun özellikte olan modeli bulmak için ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Cihazlarınızı ne sıklık ile kullandığınız, gün içerisinde hangi cihazlarınızı yanınızda bulundurduğunuz ve kaç adet cihazı şarj ettiğiniz gibi konuları ele alarak size uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Bununla birlikte cihazlarınızın pil kapasitelerini öğrenmek ve ona uygun hesap yapmak doğru ürünü almanıza yardımcı olmaktadır. Akıllı telefonlar modellere göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 3.000 mAh kapasiteli bataryalara sahip olurlar. Bu da 15.000 mAh kapasiteye sahip olan bir taşınabilir şarj cihazının bu akıllı telefonu 5 kere şarj edebileceği anlamına gelir. Siz de cihazlarınızın batarya kapasitelerini öğrenerek ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünü kısa sürede bulabilirsiniz. Bunun yanında satın almadan önce cihazın modelinin alacağınız taşınabilir şarj cihazına uygun olduğundan emin olmanız gerekir. Nitekim her cihaz farklı pil tipleri ve gerilimlerde üretilmektedir. Satın almadan önce telefonunuz ile uyumlu olduğunu teyit etmek cihazınızı sorunsuzca kullanmanıza olanak verecektir. Eğer cihazınızın kablosuz şarj özelliği varsa da kablosuz şarj edebilmek özelliği olan bir taşınabilir şarj cihazını seçmek telefonunuzun özelliklerini en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Kapasitenin yanında alacağınız ürünün tasarımı da önemlidir. Seçeceğiniz modelin telefonunuz ile uyum içerisinde olması ve görünüm açısında birbirini tamamlaması size daha güzel bir görünüm kazandıracaktır. Çünkü powerbankler en az telefonlar kadar yaygın kullanılmaktadır. Bundan dolayı cihazınız ile uyumlu bir model seçerek daha bütünleşik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Taşınabilir şarj aleti fiyatları ürünleri pil kapasitelerine, üretiminde kullanılan farklı tekniklere, markalarına ve ekstra özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Sayfamızda yer alan modellere göz atıp fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun olan ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan ürünü kısa sürede bulabilirsiniz. Ayrıca taşınabilir şarj cihazı tavsiye eden ve kullanıp deneyimleyen uzmanların görüşlerini alarak doğru bir ürün seçimi yapabilirsiniz. Buna ek olarak taşınabilir şarj cihazı yorumları sizin için oldukça iyi bir bilgi kaynağı olmaktadır. Alacağınız ürünü daha önce kullanmış ve deneyimlemiş olan kişilerin yaptıkları yorumlar sizlere ürün hakkında daha detaylı bilgi vermektedir. Bunun için beğendiğiniz modelleri kullanıcı yorumlarını inceleyerek alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Önceki kullanıcıların yorumlarına bakarak ürün hakkındaki deneyimlerini, beğendikleri yönleri ve kullanım aşamasında onlara sağladığı faydaları görebilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Cihazı Kullanımının Faydaları

Taşınabilir Şarj Cihazı Kullanımının Faydaları

Mobilize yapıya sahip olmaları ve istenilen alana götürme olanağı vermeleri akıllı cihazların en büyük avantajıdır. Ne yazık ki çalışabilmek için tıpkı her üründe olduğu gibi onlar da enerjiye ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden prizlere bağımlı hale gelirler. İşte taşınabilir şarj cihazlarının sağladığı en büyük fayda sizleri prizlerin başında beklemekten kurtarmasıdır. Kelimenin tam anlamı ile bir enerji kaynağı olmaları sayesinde gün boyunca sizi kabloların getirdiği kısıtlamalardan kurtarmaktadır. Bu sayede siz de cihazlarınızın şarjı bitecek endişesi yaşamadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Güzel günlerinizde anın tadını çıkararak dilediğiniz gibi onları kayıt altına alıp ölümsüzleştirebilirsiniz. Taşınabilir şarj cihazı 10.000 mAh, 20.000 mAh, 30.000 mAh ve 50.000 mAh gibi pek çok farklı kapasitede üretildiği için ihtiyacınıza yönelik ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Uzun süreli yolculuklarınızda, seyahatlerinizde, eğlencelerinizde veya gezilerinizde geniş kapasiteli ve az yer kaplayan powerbankinizi yanınızda taşıyarak dünya ile iletişiminizi sürdürebilirsiniz. Üstelik sadece telefon ve tablet ile sınırlı kalmamaktadır. Taşınabilir şarj cihazları günümüz teknolojisi ile üretilen neredeyse her türlü akıllı cihazı şarj edebilmektedir. Bunun yanında onların kablosuz şarj gibi farklı özelliklerini de destekleyerek teknolojiden en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca teknolojinin en son trendleri kullanılarak üretildiği için taşınabilir şarj cihazları güvenlik açısından da oldukça iyi bir konumda bulunmaktadır. Tıpkı günümüz akıllı telefonlarında olduğu gibi powerbankler de alev almayan malzemeler kullanılarak üretilmektedirler. Bu sayede herhangi bir endişeye mahal vermezler. Ek olarak akım ve gerilimi düzenleyip optimize eden akıllı yapıları sayesinde cihazınızın içerisinde oluşması muhtemel kısa devrelerin önüne geçmektedirler. Bu da size aynı anda farklı türden cihazlarınızı şarj edebilme olanağı vermektedir. Tabi bunu güvenle yapmanız da cabası olur. Farklı tasarım ve renklerde üretildikleri için taşınabilir şarj cihazları sahip olduğunuz bütün cihazlar ve aksesuarlarınız arasında istediğiniz uyumu yakalama olanağı vermektedir. Bu da şıklık konusunda taviz vermek istemeyen kişiler için birebir olur. Ayrıca üzerlerinde bulunan LED göstergeler sayesinde taşınabilir şarj cihazınızdaki kapasiteyi anlık olarak öğrenme imkânı bulursunuz. Böylelikle ne kadar kullanım kapasitesi kaldığını ve cihazınızı daha kaç kere şarj edebileceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Güneş enerjili modelleri sayesinde elektriğin bulunmadığı ortamlarda dünya ile olan iletişiminize her daim devam edebilirsiniz. Sonuç olarak taşınabilir şarj cihazları sahip olduğunuz cihazları prizlere bağımlı olmadan, daha uzun süre ve güvenle kullanabilme olanağını sizlere sunmaktadır.

Powerbank Nasıl Şarj Edilir?

Taşınabilir şarj cihazı yada diğer deyişle powerbanki şarj etmek için herhangi bir güç kaynağına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu laptop ve masaüstü bilgisayar olabileceği gibi her yerde bulunan prizlerde olabilir. Bilgisayarlarınızda şarj etmek için bilgisayarınız ve taşınabilir şarj cihazınız arasında USB kablosu ile bağlantı kurmanız gerekir, prizlerde ise bu bağlantı akıllı cihazlarınızın şarj aletinde bulunan adaptör vasıtası ile yapılmaktadır.

Powerbank Nasıl Kullanılır?

Powerbank kullanımı her elektronik cihazın olduğu gibi oldukça basit olmaktadır. Şarjınız bittiği zaman dolu olan powerbankinizi cihazınıza bağlayarak kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Powerbankinizin şarjı bittiğinde ise bilgisayarınız veya her yerde bulunan prizler vasıtası ile şarj edebilirsiniz.

Powerbank Ne İşe Yarar?

Powerbank, akıllı cihazlarınız için prizler yerine geçen bir enerji kaynağı olmaktadır. Klasik akü prensibi ile çalışan bu cihazlar daha kompakt ve taşınabilir yapıya sahiptirler. Bu sayede yanınızda kolaylıkla taşıyarak gün boyunca cihazlarınızı defalarca şarj edebilir, şarjınız bittiği zaman priz aramakta ve dolmasını beklemekten kurtulabilirsiniz.

Powerbank Kaç Saatte Şarj Olur?

Bu rakam tamamen sahip olunan powerbanke ve şarj edilen adaptöre göre değişiklik göstermektedir. Eğer 10.000 mAh kapasiteli bir powerbankiniz ve saatte 1 amper şarj edebilen bir adaptörünüz varsa powerbankin tam kapasitede dolması 10 saat sürecektir. Sahip olduğunuz veya alacağınız powerbankin kapasitesini ve adaptörünüzün üzerinde yazan amper miktarını öğrenerek kendi cihazınızın şarj olma süresini öğrenebilirsiniz.