Kamera

Günümüzde cep telefonlarının kullanım amacı artık yalnızca iletişim kurmak değil. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte özellikle akıllı cep telefonları birer kamera görevi görmekteler. Bu sayede her anı kayıt altına almak ve dolayısıyla hiçbir olayı kaçırmamak artık çok daha kolay bir hal aldı. Siz de kategorimizde yer alan birbirinden çeşitli telefon kamera lensleriyle benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Telefon Lensi Modelleri

Telefon Lensi Modelleri

Sitemizde oldukça geniş bir telefon kamera lensi model seçeneği bulunuyor. Balık gözü lensden (fish eye) zoom lense, yılan kameradan macro lense pek çok lens ve kamera çeşidine kategorimizden ulaşmanız mümkün. Bu lensler sayesinde dilediğiniz özgünlükte fotoğraflar ve video çekimleri gerçekleştirebileceksiniz. Örneğin; balık gözü lens sayesinde farklı selfie ve makro fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Zoom teleskop lensler sayesinde telefon kameranızla yakınlaşamadığınız olay ve nesnelerde bile net, keskin çekimler yapabilirsiniz. Bu sayede hayvanat bahçesi ya da at yarışı gibi ziyaretlerde kusursuz ve unutulmaz kareler yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kategorimizde yer alan mini tirpodlu lensler sayesinde de flu ya da kaymış görüntüler gibi sorunları ortadan kaldırarak başarılı ve kolay çekimler gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi daha zevkli ve pratik hale getirecek olan bu lensler ile fotoğraf ya da video çekimleri yapmak şimdi en büyük hobiniz olacak.

Çeşitli Lens Özellikleri

Çeşitli Lens Özellikleri

Kategorimizde yer alan lens modelleri çeşitli özelliklere sahip bulunuyor. Bu geniş ürün yelpazesi sayesinde siz de ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir lens seçiminde bulunabilir ve birbirinden eğlenceli, kaliteli, zengin fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; kategorimizde satışta olan Galaxy Note 4/5/7 teleskop telefon kamera lensi ile 18x büyütme yapabilir, 90 derecelik görüş açısına sahip olabilir ve paket içeriğinde yer alan tripod sayesinde net, kusursuz ve kolay çekimler yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra iPhone 7 18x zoom teleskop telefon kamera lensi ile tüm bunları gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonu marka ya da modeliniz her ne olursa olsun kategorimizde o model ve markaya uygun bir telefon kamerası lensi yer almaktadır. Siz de yapmak istediğiniz çekime, ihtiyacınıza ve telefonunuza uygun bir kamera lensine sitemizden kolayca sahip olabilir ve kusursuz fotoğraflara kavuşabilirsiniz.

Telefon Kamerası Lensi Fiyatları

Telefon Kamerası Lensi Fiyatları

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi kategorimizde geniş marka, model ve ürün yelpazesi yer alıyor. Bu yüzden telefon kamera lensleri fiyatları da bu bağlamda farklılık gösteriyor. Sitemizde her bütçeye uygun bir lens seçeneği bulunuyor. Dolayısıyla siz de kategorimizdeki ürünlere göz atarak ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz. Paketinden çıkarır çıkarmaz telefon kameranıza takarak kullanmaya başlayabileceğiniz bu lensler sayesinde profesyonel fotoğrafçılara taş çıkartacak ve kusursuz görüntülere sahip olacaksınız. Eğer siz de özgün ve farklı, tarzınızı ortaya koyacak fotoğraf ve video çekimlerine imza atmak istiyorsanız bu lenslerden birini hemen kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Cep Telefonu Aksesuarları kategorimizde yer alan ürünlere de göz atabilirsiniz.

Kamera

için 2,589 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(3)
(4)
(1)
DesignHag (6)
(4)
(1)
(1)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(171)
ve üzeri (230)
ve üzeri (253)
ve üzeri (261)
ve üzeri (279)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL