Hafıza Kartı

Gelişen ve değişen teknoloji ile günümüzde cep telefonları adeta küçük birer fotoğraf makinesi görevi görmekteler. Bu yüzden cep telefonlarımızla arama yapmak, mesajlaşmak ve internette zaman geçirmenin yanı sıra yapmayı en çok sevdiğimiz eylemlerden biri fotoğraf çekmek. Telefonlarımızla her anımızı kaydetmek için ise ihtiyacımız olan şey hafıza! Telefonların hafızalarının yetmediği durumlarda imdada yetişen hafıza kartları çeşitli kapasitelere sahip bulunur.

Hafıza Kartı İşlevleri

Hafıza Kartı İşlevleri

Tüm cep telefonları belli bir kapasiteye yani depolama alanına sahip bulunurlar. Ancak kullanıma bağlı olarak bu alan kimi zaman kullanıcıya yetmez. İşte bu aşamada devreye ekstra hafıza kartları girer. Kullandığınız hafıza kartlarıyla telefonunuzdaki boş alan hacmini bir anda arttırabilir ve özgürce bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz kadar fotoğraf ve video kaydı yapabilir, dosya ve belgelerinizi telefonunuzda muhafaza edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun bir hafıza kartı seçiminde bulunmak sizi ilave bir kart satın alma ihtiyacından kurtarır. Bu yüzden bir hafıza kartı satın almadan önce telefonunuzda ne kadar dosya saklayacağınızı ve kartı ne amaçla kullanacağınızı doğru saptamanız gerekir.

Hafıza Kartı Çeşitleri

Hafıza Kartı Çeşitleri

Kategorimizde pek çok marka ve özelliğe sahip hafıza kartları yer almaktadır. Bunlardan SD kartlar, mini ve micro olmak üzere, cep telefonları ve akıllı telefonlar ile kullanılmaktadır. Micro SD hafıza kartları ve mini SD hafıza kartları SD karta çevrilebilmektedir. Bunun için hafıza kartı adaptörü adı verilen aksesuarlar kullanılmaktadır. Sitemizde pek çok markaya ait hafıza kartı modelleri yer almaktadır. Sandisk markasına ait hafıza kartları kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Cep telefonu ve akıllı telefonlarınızla rahatlıkla kullanabileceğiniz Sandisk Class 10 Ultra Micro; hız sınıfı 10 ile hatasız HD klipleri çekebilmenize ve 30MB/s’e varan hız ile veri transferi yapabilmenize olanak sağlar. Bunun yanı sıra kategorimizde her cep telefonu için uygun bir depolama kapasitesi sunan hafıza kartları bulunuyor.

Geniş Marka Seçeneği Burada!

Geniş Marka Seçeneği Burada!

Sitemizde pek çok markaya ait hafıza kartı yer alıyor. Bunlardan telefonunuza ve ihtiyacınıza uygun olan birini seçerek siz de depolama sorununa elveda diyebilirsiniz. Artık yeni fotoğraf, video ya da mesaj için telefonunuzdan birtakım dosyalar silmek zorunda değilsiniz. Hafıza kartları sayesinde telefonunuz küçük bir depolama alanına dönüşecek. Ayrıca en sevdiğiniz müzikleri de gönül rahatlığıyla telefonunuza indirebilecek ve yolculuklarda, spor yaparken ya da yürürken müziksiz kalmayacaksınız. Kategorimizde sizleri; Kingston, Sandisk, Sony, Toshiba, Samsung, Lexar gibi pek çok markaya ait hafıza kartı seçenekleri bekliyor. Bunlar arasında 4 GB’dan 256 GB’a kadar geniş bir depolama alanına sahip ürün skalası yer almaktadır. Hafıza kartı fiyatları da marka ve ürünün depolama kapasitesine göre farklılık gösteriyor. Siz de bunlar arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun birini tercih ederek kolayca sitemizden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Cep Telefonu Aksesuarları kategorisinde yer alan daha birçok ürün ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak için sizleri bekliyor.

Öne Çıkanlar

Hafıza Kartı

için 1,324 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Hafıza Kartı

MicroSD (378)
MicroSDHC (101)
MiniSD (49)
MicroSDXC (24)
(16)
(5)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

(4)
(2)
(397)
(1)
Powercase (49)
(1)
Samsung (76)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(142)
ve üzeri (190)
ve üzeri (203)
ve üzeri (205)
ve üzeri (211)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL