Ekran Koruyucu

için 124,918 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Ekran Koruyucu

Günün her anı yanımızdan ayırmadığımız yegane eşyamız olan cep telefonları kimi zaman birtakım tatsız kazalara maruz kalabilirler. Cep telefonlarını koruma altına almanızı sağlayan iki önemli aksesuar ise kılıflar ve ekran koruyuculardır. Ekranınızı darbelere, kırılmalara ve çizilmelere karşı koruyan ekran koruyucular bu anlamda telefonun ömrünü uzatan ürünlerdir. Telefonunuzun ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan kırılmaz cam ekran koruyuculara, nano koruyuculara, renkli ve kavisli camlara kategorimizden göz atmayı unutmayın.

Her İhtiyaca Göre Ekran Koruyucu

Her İhtiyaca Göre Ekran Koruyucu

Hareket halindeyken ya da dalgınken telefonunuzun elinizden bir anda düşüvermesi kaçınılmaz bir sondur. En ufak bir ihmalle bile telefonunuzun ekranı parçalara ayrılabilir. Bunun önüne geçmenin bir yolu telefonunuzu kırılmaz cam ekran koruyucular ile kullanmaktır. Kırılmaz cam ekran koruyucular; düşme, çarpma ve darbe gibi durumlarda ekrana zarar gelmesini engelleyerek sizi ani kötü sürprizlerden kurtarır. Bunun yanı sıra kategorimiz içinde telefonunuzun hem ön tarafta bulunan hassas ekranını hem de arka yüzeyini koruyan ekran koruyucu modelleri de yer almaktadır. Böylece telefonunuzu bir yüzeye koyduğunuzda meydana gelen çizilmelerin önüne geçebilirsiniz. Kapladığı alanı çizilme, sıvı ve bakteri temasına karşı koruyan nano ekran koruyucularla ise hem telefonunuzu hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz. Eğer telefonunuzun ekranı doğal görünümünden bir şey kaybetmesin istiyorsanız, 3D cam ekran koruyucuları da tercih edebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara sahip olmasıyla kullanıcıya alım kolaylığı sunan bu ürünler, ileride meydana gelecek olan çok daha büyük bir masraftan sizleri korur.

Telefonunuz Daima İlk Günkü Gibi

Telefonunuz Daima İlk Günkü Gibi

Cep telefonlarının her iki yüzeyini de koruyarak herhangi bir darbeye karşı dirençli olmalarını sağlayan ekran koruyucular sayesinde telefonlarınız daima ilk günkü gibi olur. Ekran koruyucunuzun olası bir darbe, çizilme ya da eskime sorunuyla karşılaşması durumunda bunları kolayca çıkararak değiştirebilir ve telefonunuzu yeniden yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ekran koruyucularına duyulan gereksinim yalnızca düşme, darbe ve olası kırılma durumları değildir. Telefonlarınızın ekranı hassas camlardan üretildiği için çizilmeye çok müsaittir. Bilindiği gibi günlük hayatta cep telefonu ile sık sık oyun oynar, mesaj yazar ve sosyal ağlarda geziniriz. Bu sebeple, ekranlar çizilir ve yeniliğini kaybeder. Ekran koruyucular, bu problemin de önüne geçer. Böylece telefonunuzun ekranı, olması çok muhtemel olan çizilmelere karşı da korunmuş olur.

 Her Marka ve Modele Uygun Ekran Koruyucular

Her Marka ve Modele Uygun Ekran Koruyucular

Birçok kullanıcı, zaten ağır olan cep telefonunu bir de kılıf ile bütünleştirerek ağırlığını arttırmak istemiyor. Bu yüzden ekran koruyucu kullanmak, kimi ağır akıllı cep telefon sahibi kullanıcılar için de benzersiz bir çözümdür. Çünkü bu sayede telefonunuza herhangi bir ağırlık eklemeden onu daima koruma altında tutabilirsiniz. Eğer siz de telefonunuzu çizilme, darbe, çarpma ve düşme gibi olumsuzlardan korumak ve telefon ekranınızın daima ilk günkü görünüme sahip olmasını istiyorsanız sitemizde yer alan modellere göz atabilirsiniz. Üstelik sitemiz üzerinden her marka ve modeldeki cep telefonuna uygun ekran koruyucuya, kırılmaz cama, renkli cam koruyucuya, nano ekran koruyucuya ve kılıfa ulaşmanız mümkün. Kategorimizde Samsung, iPhone, LG, Sony, Huawei ve çok daha fazla markaya ait cep telefonlarına uygun çok sayıda ekran koruyucu yer alıyor. Bu ekran koruyuculara göz atarak siz de ihtiyacınıza ve telefonunuza uygun bir tanesini seçebilirsiniz. Ayrıca bu korumayı daha da pekiştirmek için kılıf kategorisinden şık bir kılıf da seçebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Malzeme

Cam (5963)
Fibercam (1039)
ABS Sentetik (958)
Fiber (881)
Akrilik (325)
Plastik (186)
Poliüretan (109)
Sentetik (69)
Polikarbon (25)
PVC (24)
Karbon (21)
Silikon (21)
Alüminyum (18)
Seramik (18)
Naylon (14)
Polyamide (10)
Jel (7)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Ahha (992)
ANKER (49)
Aukey (9)
Bass (28)
Bodyguardz (181)
Buff (415)
Butterfly (4)
Codegen (8)
Dafoni (857)
Dark (50)
DesignHag (10)
Eiroo (316)
Elecom (1)
FLAXES (31)
GGMM (1256)
Go Smart (338)
Griffin (4)
Helt (211)
Holl (28)
INTOUCH (3)
JUSTECH (1)
Lityus (3)
Lixon (3)
Meizu (8)
Melefoni (562)
Moshi (2)
Nettech (1098)
Nite Ize (13)
PhotoFast (3)
Powercase (102)
Purple (3)
Ringke (1)
S-view (4)
Samsung (40)
Soultech (51)
Spigen (15)
Teknonet (36)
Verus (190)
ZENUS (21)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Menşe Ülkesi

Çin (3585)
Türkiye (1328)
ABD (1074)
Vietnam (256)
Kore (45)
Almanya (25)
Danimarka (9)
Japonya (9)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6,087)
ve üzeri (9,761)
ve üzeri (11,460)
ve üzeri (12,098)
ve üzeri (13,360)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL