Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Dock

için 8 sonuç bulundu.
 • 79,90 TL 69,90 TL
  % 13
  BAYİNDİRELEKTRONİK
  %100
 • 176,83 TL 135,83 TL
  % 23
  Akilliphone
  %99
 • 999,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  969,00 TL

  marstec
 • 589,00 TL 449,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  419,00 TL

  % 24
  marstec
 • 600,00 TL 499,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  469,00 TL

  % 17
  seailetisim

Cep Telefonu Dock

Temel olarak iletişim aracı olan cep telefonu, farklı kullanım alanları sağlıyor. Kolay ve taşınabilir özelliği sayesinde her alanda çeşitli imkanlar sunarken aynı zamanda hobi amaçlı olarak da tercih edilebiliyor. Cep telefonları farklı olarak birçok alanda hizmet sağlıyor. Arama, mesaj atma, müzik dinleme, fotoğraf çekme, video izleme gibi birçok farklı işlevde kullanılırken tüm bunların yanı sıra nitelikli özellikler sergiliyor. Kullanıcıların rahat ve kolay telefon kullanmasını sağlayan cep telefonu standı telefon satış alanlarında da sıklıkla tercih ediliyor. Kullanıcı esnek hareket edebilmeyi ve daha bütünleşik bir kullanım imkanı sağlayan cep telefonu standında üst düzey performans ile pratik kullanım sağlıyor. Birçok marka tarafından piyasaya sunulan cep telefonu aksesuar standı ayrıca sahip oldukları çeşitli fonksiyonlarla alternatif kullanım fırsatı sunuyor. Geniş kullanıcı kitlesi ile birçok kişi tarafından tercih ediliyor olup yaş ve cinsiyet fark etmeksizin her kesime sunuluyor. Profesyonel kadrolar tarafından büyük bir hassasiyet gösterilerek hazırlanmış olup cep telefonuna uygun olarak çeşitli ölçüler ile sergileniyor. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte telefonda kullanılan aksesuarlarda da çeşitilik görülüyor ve ilerleme kaydediliyor. Akıllı telefonların kullanımını daha verimli kılacak dock aksesuarları telefonu şarj etmek, veri transferi sağlamak, sabit tutmak gibi birçok alanda kolaylık sağlıyor. Kullanılan çeşitli teknikleri ile donatılan parçalar marka ve modeline uygun nitelikte ürünler ile piyasaya sürülüyor. Üreticilerin belirli kriterler ile sunduğu bu modeller, her alanda pratik kullanım imkanı oluşturuyor. Cep telefonu masa standı arasından kişisel beğenileri ile uyumlu ürünleri seçim aşamasında farklı unsurlar ile değerlendiriliyor. Dock modelleri alıcılar için pek çok seçenek sunuyor olup her seçeneğin uygun olduğu telefon tipi, modeli ve markası farklıdır. İşlevsel faydaları ön planda olan ürünlerin tasarım özellikleri ile estetik olarak farklılaştıkları görülüyor.

Cep Telefonu Dock Çeşitleri

Cep Telefonu Dock Çeşitleri

Birçok kişi tarafından tercih edilen cep telefonu aksesuarları farklı kullanım alanları oluşturuyor. Geniş kullanıcı kitlesi sayesinde hem Türkiye’de hem de yurtdışında sıklıkla tercih ediliyor olup her yaş kesimine uygun olarak farklı modeller sergileniyor. Akıllı cep telefonlarına özel olarak model farkı göz önünde bulunduruluyor ve telefon modeline uyumlu bir yapı ile tasarlanıyor. Cep telefonu şarj istasyonu alarm sistemi, telefon tutucu gibi farklı özellikler sergiliyor. Dock modelleri daha verimli ve işlevsel olarak kullanım sağlayan bir aksesuardır. Akıllı cep telefonları masa üzerinde şarj edilirken aynı zamanda veri aktarımı ile bilgisayara bağlanabilir. Markalar dock cep telefonu standının optimum performans gösterebilme ve dayanıklı yapı sergilemesi ile birçok kullanıcıya ulaşmak amacıyla üretiyorlar. Bu noktada masa üstü cep telefonu standı görünüm itibariyle küçük, orta ve büyük hacimli olarak minimal bir tarzla piyasada yer alıyor. Cep telefonu standı görüntülü aramalar, konferans görüşmeleri ve diğer alternatif görüşmeleri sağlamak için kolaylık sunuyor. Pratik ve konforlu kullanım sağlarken aynı zamanda tutucu özelliği ile sabit bir şekilde tutuluyor. Birçok alternatif özellik ile keyifli alanların oluşturulmasında yardımcı oluyor. Telefon standı performansını belirleyen çok sayıda unsur vardır. Stant üzerinde telefonun hareket etmesini engelleyen parçalar aracılığıyla önemli bir rol sunuyor. Telefon modeline uygun olarak farklı hacmi ve kasa gücü açısından önemli bir faktör olmakla beraber, farklı düzeylerde seçenekleri piyasada bulunabiliyor. Dock cep telefonu standı piyasada oldukça rağbet gören seçenekler olarak karşınıza çıkıyor. Türkiye ve dünya çapında birçok ülkede üreticilerin piyasaya sunduğu modeller, görünümleriyle de birbirlerinden ayrılıyor.

 Cep Telefonu Dock Özellikleri

Cep Telefonu Dock Özellikleri

Üreticilerin estetik ve doğal olarak tasarladığı telefon stand modelleri hafif malzemeler ile hazırlanıyor. Modellerde görünüm açısından farklılık yaratan bir unsur olarak da renkleri öne çıkıyor. Gold, rose, gold, siyah, beyaz, gri gibi benzer renk seçenekleri kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Çeşitli kullanım alanları ve farklı tasarım modelleri ile birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Kasa ile sağlanan güç düzeyleri fark ederken bunun yanı sıra ölçüleri arasında da değişkenlik gösteriyor. Cep telefonu şarj standı fiziksel görünümü ile bu unsurlara bağlı olarak şekilleniyor. Geniş ürün yelpazesiyle sunulan bu dock modelleri özellik ve işlevleri ile farklı tasarımlar sergiliyor. Birçok etken ile özellikleri arasında ayrım yapılırken aynı zamanda model ve markaya göre farklılık gösterebiliyor. Cep telefonu istasyonu geniş materyal seçenekleri ile ile kullanıcılarına sunuluyor. Kolay bir kullanım ile birlikte şarj edilmesi de pratiklik sağlarken piyasa üzerinde çeşitli modelleri ile sergileniyor. pratik ve rahat kullanım sağlıyor olup aynı zamanda tutucu özelliği ile sabit bir şekilde tutuluyor. Alternatif modeller farklı özellikleri ile keyifli alanların oluşturulmasında yardımcı oluyor. Telefon standı performansı çeşitli konumlara göre farklılık gösteriyor. Cep telefonu standı çeşitleri arasından seçim yapılabilmesi mümkündür. Nitelik özellikleri ile kaliteli materyal yapısı ve kullanılan dayanıklı ürünler ile destekleniyor. Enerji akışı ile hızlı şarj özelliği sağlanırken güvenli kullanım fırsatı tanıyor. Dock alternatifi olan estetik modeller avantaj sağlayan parçalardır. Kullanıcıların seçimleri sırasında dayanıklı malzemeler ile üretilen çeşitler arasından değerlendirme yapılması öneriliyor.

 Cep Telefonu Dock Fiyatları

Cep Telefonu Dock Fiyatları

Cep telefonu dock, geniş renk, model ve marka seçenekleri sunarken aynı zamanda geniş kitlesi ile birçok alanda tercih ediliyor. Küçük büyük çok fazla alıcı olan telefon standı modelleri, her alanda konforlu kullanım fırsatı sağlıyor. Dock fiyatları özelliğe göre de farklılık göstermekte olup öncelikle kullanıcı beklentisini ve ihtiyacını karşılaması amaçlanıyor. Farklı markalar ve modeller ile alarmlı, radyolu ve istasyonlu olarak ayrıcalıklı ürünler sergileniyor. Plastik cep telefonu standı ve metal stant modelleri ile çeşitli materyaller sunuluyor. Üretici firmalar tarafından geliştirilen stant modelleri sahip oldukları özellikler açısından farklı özellik ve tasarım ürünleri piyasaya sürüyor. Seçimi yapılan ürünlerin özelliklerinin değişmesine bağlı olarak cep telefonu şarj istasyonu fiyatları da değişim gösteriyor. Cep telefonu dock üretimleri sırasında kullanılan materyal yapıları ile değişiklik gösterirken özel tasarımları ile alıcıların beğenisine sunuluyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sürekli olarak ilerleme kaydediyor olup alt yapı oluşturuyor. Piyasada farklı markaların satışa sunduğu alternatifleri, donanımları yönünden dikkat çekiyor. Belirgin işlevsellik sunan bazı parçalar teknolojik olarak geliştirilen parçalardır ve nitelikli özellikleri geliştirildikçe modellerin fiyat aralıkları da değişiyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin

Marka

Marstec (2)
Apple (1)
Baseus (1)
Logilink (1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL