Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Ahha (55)
Ally (139)
Apple (56)
dijiname (50)
Baseus (37)
Bass (25)
Nettech (18)
Hadron (17)
DesignHag (13)
Ulanzi (8)
Thincase (7)
Celly (6)
ZENUS (6)
Purple (5)
Spigen (5)
Moldur (4)
Knmaster (3)
Powercase (3)
Beemedıc (2)
Ehr (2)
Muvit (2)
Sanger (2)
Butterfly (1)
GGMM (1)
Griffin (1)
Helt (1)
Holl (1)
LG (1)
Philips (1)
PhotoFast (1)
Polosmart (1)
Sword (1)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (1,022)
4 yıldız ve üzeri (1,477)
3 yıldız ve üzeri (1,635)
2 yıldız ve üzeri (1,683)
1 yıldız ve üzeri (1,781)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Diğer

için 20,097 sonuç bulundu.

Diğer Cep Telefon Aksesuarları

Cep telefonları yaşamı kolaylaştıran cihazlardır. Cep telefonu aksesuarları da cep telefonlarını daha etkili ve doğru kullanım için gerekli olan aksesuarlardandır. Cep telefonu aksesuarları içerisinde telefonu kullanmayı daha konforlu hale getiren ürünler vardır. Akıllı telefonlar, içerdikleri özellikler ile gün boyu pek çok farklı işte kullanılabilen telefonlardır. Mail yollamak ya da okumak, arama yapmak, internete girmek, oyun oynamak ve daha pek çok şey akıllı telefonlar ile yapılabilir. Ancak bunları yaparken hem telefonunuzu korumak, hem de bu işlemleri daha keyifli bir hale getirmek mümkündür. Cep telefonu aksesuarları içerisinde pek çok farklı ürün vardır.

Cep Telefonu Aksesuarı Modelleri

Cep Telefonu Aksesuarı Modelleri

Cep telefonu aksesuarları başında telefon ekran büyütücü gelmektedir. Telefon ekran büyütücüler oyun ve film izleme deneyiminizi daha keyifli bir hale getirebilir. Bu tip büyütücüler kademeli olarak büyütülebilir. Farklı ebatlarda bulabileceğiniz ekran büyütücülerin çalışma prensibi, telefon ekranında gördüğünüz görüntüyü büyütmektir. Bu tip ekran büyütücüler her model ve marka telefon için kullanılabilir. Bazı ekran büyütücüler standlı olabilmektedir. Ekran büyütücüler 3d özellikte de olabilirler. Kulaklık süngeri doğrudan kulaklıklarınıza uygun olan süngerlerdir. Kulaklık süngeri takarak kulaklık kullanımınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Kablolu ya da bluetooth kulaklık şekline göre kulaklık süngeri bulmak mümkündür. Kulaklık süngeri, kulağınızın kulaklığı taktığınız ilk andan itibaren rahat ve yumuşak hissetmesini sağlar. Aynı zamanda kulak içi süngeri ile kulaklığı kulaktan gelecek kirden korumuş olur. Kulaklık süngerleri, uzun süre kulaklık kullanmak zorunda kalanlar için oldukça önemli bir aksesuardır. Kulaklıklar her ne kadar gerekli olsalar da uzun süreli kullanımlarda kulak zarına zarar verebilirler. Kulaklık süngerleri yüksek seslerden oluşabilecek hasarları en aza indirir. Telefon kamera lensi fotoğraf ve video deneyimlerinizi daha profesyonel hale getiren bir aksesuardır. Farklı objektif ölçülerinde olan lenslerle telefonunuzu mini bir fotoğraf makinenize dönüştürebilirsiniz. Telefon kamerası lensleri tele, balık gözü, geniş gibi farklı açılarda çekim yapmaya yardımcı olur. Telefon kamera lensleri bir mandal ya da yapışkan yarımı ile telefonunuza sabitlenir. Hem ön, hem de arka kameralar için farklı marka ve model lens bulmak mümkündür. Telefon lensleri fotoğraf ve video deneyimlerinizi çok daha profesyonel bir hale getirir. Tam koruma telefon kılıfı telefonunuzu istenmeyen kazalara karşı korur. Akıllı telefonlar özellikle çarpma, düşme gibi kazalara karşı hassas yapıya sahiptirler. Cep telefonu aksesuarları içinde en çok kullanılan aksesuarlardan birisi telefon kamerası lens koruyucudur. Lens koruyucular, telefon kamerasını olası kazalardaki hasarlara karşı korur. Her telefon için aynı işlevi gören aksesuar üretilse de, bunların telefon modelinize göre farklılıklar içerebileceğini unutmayın. Cep telefonu aksesuarlarını daha yakından incelemek ve kendinize en uygun aksesuarı seçmek için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Cep Telefonu Aksesuarı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cep Telefonu Aksesuarı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cep telefonu aksesuarlarının faydalarından yararlanmak için onları doğru bir şekilde seçmeniz gerekmektedir. Akıllı telefon piyasasında onlarca farklı model akıllı telefon tasarımı satışa sunulmuştur. Bu telefonlar farklı büyüklük ve şekillerdedir. Bundan ötürü telefonunuza alacağınız aksesuarı seçerken telefonunuzun modeline ve şekline uyumlu olması gerekmektedir. Telefon ekran büyütücü farklı büyüklük ve inç değerlerine sahip olabilir. Örneğin telefon ekran büyüteci 12 inç büyüklüğünde ise bu ekran genişliğini temsil eden bir boyuttur. Telefon ekran büyütücüleri ekstra bir dijital ekran değildir. Sadece telefonunuzun ekranındaki mevcut görüntüyü daha büyük bir ekrana yansıtır. Bunu yaparken de telefonunuzu büyütecin arkasına sabitlemeniz yeterlidir. Ekran büyüteçlerini çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Böylece otobüs, işyeri ya da aracınızda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Alacağınız ekran büyütücünün camında çatlak ya da kırık olmamasına özen gösterin. Bu tip ürünler genelde plastik malzemelerden üretilir. Ekran büyütücülerin gözünüzü yormaması gerekmektedir. Kulaklık süngerlerinde önemli olan kulaklığınıza uygun bir sünger seçmenizdir. Kulaklığa uygun olan bir sünger yerine tam oturacak ve kulağınızı rahatsız etmeyecektir. Kulaklıkların sünger kısımları, belli bir kullanımdan sonra aşınabilir. Bu aşınma sonucu özellikle gamer kulaklıklarında kulağa ciddi rahatsızlıklar verebilir. Kulak süngerleri farklı uzunluklarda olabilir. Kulak süngeri 5 cm ya da kulak süngeri 7 cm uzunluğunda olabilir. Telefon kamera lensi alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında ne tip bir lens tercihi yapacağınız vardır. Lensler farklı objektif uzunluklarına sahiptir. Eğer yakınlaştırma özelliği olan bir lens istiyorsanız tele lensleri tercih etmeniz gerekmektedir. Lenslerde numaralar büyüdükçe yakınlaştırma oranı artar. Örneğin 135 mm bir lens tele lensken, 35 mm bir lens geniş açılı bir lenstir. Telefon lensi alırken nasıl kullanılacağı konusunda da bilgi sahibi olmalısınız. Bazı telefon lensleri hem ön hem de arka kameraya takılabilirken, bazı lensler sadece arka kameralara sabitlenebilir. Eğer telefonunuzun birden fazla arka kamerası varsa telefon kamerası lensi kapama aksesuarlarından alabilirsiniz. Bu aksesuarlar dahili kameralarınızın objektiflerini korumanıza yardımcı olur. Tam koruma telefon kılıfları telefonunuzu olası kazalarda alacağı zararlara karşı korur. Bu koruyucular farklı desen ve renklerde olabilir. Böylelikle telefonunuzda görmek istediğiniz renk ya da tasarımı yansıtabilirsiniz. Tam koruma sağlayan kılıflar cam ve telefon gövdesini korur. Kırılmaz cam özelliği sayesinde telefonunuzun orijinal ekranını korumuş olursunuz. Bu tip koruyucular farklı malzemelerden üretilmiş olabilir.

Cep Telefonu Aksesuarı Fiyatları

Cep Telefonu Aksesuarı Fiyatları

Cep telefonu aksesuarlarının fiyatlarını belirleyen özellikler genel olarak birbirine benzerlik gösterir. Telefon ekran büyütücü fiyatları aksesuarın malzeme ve kalitesine göre değişebilir. Daha sağlam malzemeden yapılmış olan bir ekran büyütücü daha farklı bir fiyat kategorisine girebilir. Bazı yansıtıcılar 3D özelliğe sahiptir. Böylece büyütücü kullanırken alınan verim daha fazla olur. Telefon ekranı büyütücüler farklı özellikler barındırabilir. Örneğin kimi büyütücüler telefonu sabitlemek için bir stant bulundurur. Bu büyütücülerde telefonunuzu sabitlemek için herhangi bir aparata ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Cep telefonu aksesuarları mobil oyunların keyfini de arttırmaktadır. Mobil oyun tetik aparatları gerektiğinde uzayabilen yapıları ile farklı telefonlar üzerinde kullanılabilir. Bu aparatlar oyun keyfinizi arttırmakla kalmaz daha profesyonel bir şekilde oynamanıza da yardımcı olur. Bu aksesuarın fiyatı da marka ve modele göre farklılıklar gösterebilir. Cep telefonu aksesuarı fiyatları alınacak aksesuarın teknik yapısına göre de farklılıklar içerebilir. Cep telefon kamerası lensleri bu aksesuarlar içinde daha komplike aksesuarlardandır. Bundan dolayı alacağınız lensin hem objektif hem de markasına göre daha farklı bir değişkenlik gösterebilir. Telefon kamerası lenslerinde tele lensler diğer lenslere oranla daha farklı bir fiyat kategorisine girer. Ayrıca lensin en gibi özellikler içerdiği de fiyatı etkileyen bir diğer faktördür. Zoom lensler olarak bilinen aralıklı lensler, farklı açılarda çekim yapmaya yardımcı olur. Telefon koruyucuları da yapıldıkları malzemeye göre farklı fiyat kategorisi içine girebilir. Sert malzemeden yapılan koruyucular daha sağlam olurlar. Bazı koruyucularda lisanslı desenler olabilir. Seçenekler arasında bir futbol kulübünün logosu ya da bir sinema filmi kahramanı gibi desenlere sahip ürünleri bulabilirsiniz. Cep telefonu aksesuarlarının fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için sayfamızda bulunan ürünlere göz atabilirsiniz.