TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çevirici & Dönüştürücü

için 10,983 sonuç bulundu.

Çevirici & Dönüştürücü

Günümüzde çevirici modelleri, elektronik alanda en çok kullanılan ve en çok ihtiyaç olunan ürün gruplarından biri olmaktadır. Bunun sebeplerinden biri kullanım imkanlarının çok çeşitli ve pratik olmasıdır. Örnek olarak, kulaklık girişi bulunmayan yeni model bir telefon tercih ettiğinizde bu ürün ile kulaklığınızı bağlayabilirsiniz. Buna ek olarak HDMI girişi olmayan bilgisayar modellerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürün sayesinde bilgisayarınızı monitör, televizyon, projeksiyon gibi cihazlara bağlama imkanınız bulunur. Başka bir deyişle çoğu insanın günlük hayatında kullandığı, kullanmasa bile bir gün mutlaka ihtiyacının olacağı bir ürün grubu olmaktadır. İnsanların hayatlarını kolaylaştırıp yeni ürünlere adapte olabilmeyi sağlayan bu ürün grubu, çok fazla göz önünde bulunmasa da teknolojinin ilerlemesi ile birlikte sonraki yıllarda herkes için bir nimet haline gelecektir.

Dünyanın Neresine Giderseniz Gidin Çevirici ile Tek Bir Cihaz Kullanın

Dünyanın Neresine Giderseniz Gidin Çevirici ile Tek Bir Cihaz Kullanın

Bilindiği gibi şu an bu ürün grubu için en çok kullanılan ve tercih edilen ürünlerden biri hdmi çevirici olmaktadır. Bu ürünler size çok büyük bir kolaylık sağlamakla birlikte birçok imkan sunuyor. İsterseniz telefon, isterseniz uydu alıcısı, isterseniz de bilgisayar ya da tablette kullanım imkanının yanı sıra Blu-ray Player, projektör, monitör gibi cihazlarda da rahatça kullanılabiliyor. İçlerinde ses ve görüntü kabloları bulunmaktadır. Bu ürünler ülkemizde yaygın olduğu kadar yurt dışında da yaygındır, örneğin bazı ülkelerde VGA girişli cihazlar bulunduğu için, özellikle böyle yerlerde bu ürünler işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bu ürün sayesinde eski oyun konsollarınızı bile HDMI girişi olan televizyon ya da monitörlerinize bağlayıp çalıştırabilme imkanınız vardır. Başka bir ürün çeşidi ise adaptör çevirici modelleridir. Bu ürünler özellikle yurt dışındaki fiş ya da kablo ile çalışan ürünler için tasarlanmıştır. Örneğin, yurt dışına gittiğinizde orada bulunan priz girişleri farklıdır. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda, kablonuzu adaptör çeviriciye taktığınız andan itibaren çevirici, prizden güç alır ve siz de dilediğiniz ürünü kullanabilirsiniz. Buna ek olarak yurt dışından getirdiğiniz telefon, televizyon, tablet gibi birçok elektronik cihazın güç kablosu farklı ise, bu ürün ile yurt dışından aldığınız ürünleri sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Çeviriciler, bu özellikleri ile her yerde ve her modelde üretilen cihazları kolayca kullanmanıza yarayan bir üründür. Usb dönüştürücü çeşitleri de oldukça rağbet gören cihazlar arasında yerini almıştır. Örnek olarak Type-C yi, eski Android şarj girişlerini, HDMI ve ses girişleri olan jakları USB’ye rahatlıkla dönüştürebilir. Aklınıza gelen her türlü elektronik kabloyu tek bir hareketinizle dönüştürebilir. Buna örnek olarak ethernet kablosunu USB haline getirebilir ya da VGA girişini USB yapabilir. İçlerinde birçok farklı özellik barındıran bu ürünlerin özellikleri saymakla bitmeyen cinstendir. Teknoloji ile birlikte şirketlerin her gün yeni bir model cihazı piyasaya sürmesi ile birlikte bu ürünlerin hepsi insan hayatını büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Cihazların kalitesi, kullanılan materyallerin dayanıklı ve uzun ömürlü olması gibi özellikleriyle her cebe ve her amaca uygun olarak üretilmeye devam etmektedir.

Arabanızda Müzik Dinlemenin Keyfini Dönüştürücü İle Çıkarın

Arabanızda Müzik Dinlemenin Keyfini Dönüştürücü İle Çıkarın

Aux dönüştürücü kablo, özellikle günümüzde oldukça yaygın bir kablo türüdür. Arabadayken telefon kullananlar için bir nimet niteliğindedir çünkü telefonda kulaklık girişi olmaması sebebiyle dönüştürücü, şarj girişini kulaklık girişi gibi kullanarak istediğiniz müziği açıp istediğiniz gibi dinleyebilme şansına sahip olursunuz. Bunun dışında Stereo Jak girişine de çevirebilirsiniz, kulaklığınızın girişi Jak girişine uygun değilse, örneğin bir DJ setup modeline bağlamanız gerekiyorsa bu ürün sayesinde kulaklığı problemsiz bir şekilde bağlayabilirsiniz. Bir başka imkanı da RCA kabloyu rahatlıkla çevirebilme özelliğinin bulunmasıdır. Günümüzde bu dönüştürücüler birçok insan tarafından her alanda kullanılmaktadır. Type C dönüştürücü de çok fazla kullanılan bir ürün grubudur. Type C, özellikle son yıllarda yaygın bir şekilde kullanılmaya başlamıştır. Telefon, tablet ve bilgisayar tarafından kullanılan Type C’nin en bilinen ve en çok tercih edilen özelliği ise hızlı şarj edebilmesidir. Hızlı şarj sayesinde kullandığınız taşınabilir cihazınız yani telefon ya da tabletiniz daha hızlı şarj olmaktadır. Bilgisayar için ise veri aktarımını çok hızlı yapabilmektedir. Normalde USB 3.0 olan bir bilgisayar 4.80 Gbit/sn. yani saniyede maksimum 600 mb aktarım yapabilmektedir fakat USB Type C 10Gbit/sn yani saniyede maksimum 1.22 Gigabyte veri aktarımı yapabilmektedir. Bu dönüştürücü sayesinde Type C teknolojisinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Herhangi bir elektronik marketten bu ürünü kolayca temin edebilirsiniz, ayrıca kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Harddisk dönüştürücü kablolar ise bilgisayarınızın içinde bulunan harddiski taşınabilir konuma getirmektedir. Yeni bir bilgisayar aldığınız zaman, eski bilgisayarınızda bulunan verileri oraya aktarmanız gerekecektir. Harddisk dönüştürücü kabloları sayesinde eski harddiskinizi yeni bilgisayarınıza USB yolu ile bağlayabilirsiniz. Birçok açıdan insan hayatını kolaylaştıran bir ürün olmasının yanı sıra zamandan tasarruf etmenize de yardımcı olur. Bu ürün sayesinde hiçbir veriyi, belgeyi, fotoğrafı ya da iş ile ilgili olan evraklarınızı kaybetmeden kolayca saklayabilirsiniz. Hdd kutusu ile birlikte tam bir taşınabilir harddiske dönüşen bu ürün sayesinde eski bilgisayarınızdaki ya da herhangi bir harddiski yanınızda taşıyarak kolay kullanım imkanı ve rahatlığa sahip olabilirsiniz.

Çevirici, Dönüştürücü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çevirici, Dönüştürücü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dönüştürücü ürünlerinin pek çok farklı yelpazesi vardır. Hayatınızın içinde, günlük yaşantınızda bile belki ismini bilmeden kullandığınız kablolardan biri olabilir. Günlük hayatta yaygın ve oldukça kullanışlı bir ürün olması sebebiyle nerede olursa olsun kullanabileceğiniz ürünler arasına girmektedir. Ülkemizde yaygın olduğu kadar dünya çapında da yaygındır ve herkesin neredeyse gündelik ihtiyacı haline gelmiştir. Geçtiğimiz yıllarda bu kadar geniş ürün yelpazesi ve onları tamamlayan aksesuar kullanımı çok az miktardaydı fakat günümüzde hemen hemen her aletin bir tamamlayıcısı bulunmaktadır. Hal böyle olunca bu ürün grupları sayesinde işinizi problemsiz bir şekilde hallederken, belli bir yerde hayatınızı kolaylaştırdığının farkına varıyorsunuz. Bu ürünler olmasaydı kullanılan birçok ürünü değiştirebilir, yenisini alabilir hatta o ürünleri kullanmaktan vazgeçebilirdiniz. Fakat bu ürünler sayesinde, sahip olduğunuz birçok eski model ürünü bile dönüştürüp, günümüz teknolojisine uyarladıktan sonra rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz eski, yeni ya da sahip olacağınız her ürün için bu cihazlar altın niteliğindedir. Bu ürünlerin kullanışlı ve ihtiyaç haline gelmiş olmasının yanı sıra ulaşımı da kolaydır. Eskiden yurt dışından alıp günlerce gelmesini bekleyen cihazlara, teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık ülke pazarında da sıklıkla rastlanır. Bu tarz dönüştürücü ürünlerinden temin ederken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Dönüştüreceğiniz cihazın uyumu, performansı, fiyatı, modeli, özellikleri gibi kıstaslar, dönüştürücü seçiminde aklınızın bir köşesinde bulunması gereken önemli konulardır. Dönüştürücü kablo fiyatları bütçesine önem veren ve fiyat- performans bakımından beklentileri karşılayan ürünü almak isteyenler için önemli bir kriterdir. Genellikle bu ürünlerin içeriğinde yazılım gibi donanımlar bulunmadığı için gücü ne kadar hızlı aktardığı ve ne kadar dayanıklı olduğu önemlidir. Kablolar ister istemez kapı aralarına sıkışan ürünlerden olmuştur. Bu sebeple kablonun uzun ömürlü olması için birtakım önlemler alınması gereklidir. Dayanıklılık konusunda soru işaretleriniz varsa, kabloların kaplama kalitesinden ürünün dayanıklı olup olmadığını rahatlıkla test edebilirsiniz. Ürün tercihi yapmadan önce teknik özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sayfamız üzerinden ulaşabilir, kullanıcı yorumlarını dikkate alarak fiyat-performans karşılaştırması yapabilirsiniz. Cep Telefonu Aksesuarları kategorisi üzerinden farklı seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Ahha (60)
ANKER (21)
Apple (1)
Aukey (9)
Baseus (347)
Bass (36)
Butterfly (10)
Ce-link (20)
Codegen (21)
DesignHag (29)
FLAXES (9)
GGMM (23)
Griffin (5)
Hadron (7)
Helt (9)
Holl (18)
INTOUCH (4)
Meizu (9)
Melefoni (13)
MF PRODUCT (17)
Moshi (17)
Nettech (16)
Nite Ize (1)
odisu (9)
Phoneaks (3)
PhotoFast (4)
Powercase (5)
Purple (6)
QPORT (9)
Ringke (5)
Spigen (115)
Sword (8)
Teknonet (11)
Thincase (2)
Unitek (11)
ZENUS (53)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(700)
ve üzeri (1,157)
ve üzeri (1,339)
ve üzeri (1,388)
ve üzeri (1,494)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL