TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bluetooth Kulaklık

için 248 sonuç bulundu.
Kulaklık Tipi seçiniz

JBL Bluetooth Kulaklık

Bluetooth kulaklıklar son zamanlarda kullanıcılar tarafından sıkça tercih ediliyor. Bunun pek çok sebebi olduğunu söylemek mümkün. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok elektronik devi üretici firma Bluetooth kulaklık üretimine hız vererek, farklı model ve özelliklerde ürünleri piyasaya sunmuştur. JBL Bluetooth kulaklıklar da bu grupta sayılabilir. Kablosuz Bluetooth kulaklıklar pratik kullanımlarıyla pek çok avantajı beraberinde getirir. Bunlardan ilki taşınma kolaylığıdır. Kablolu modellerin kablolarında meydana gelebilecek sıkıntılardan kaçınmak amacıyla taşınmasına ekstra bir özen göstermek gerekir. Fakat Bluetooth kulaklıklar için böyle bir şey söz konusu değildir. Bir diğer avantaj zaman kaybını en aza indirmesidir. Hareket halindeyken, aktif iş yaşantısında bir yandan işlerinizi yürütürken diğer yandan telefon görüşmelerinizi kolaylıkla halledebilmeniz açısından büyük rahatlık sağlarlar. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus kulaklığın kullanılacak cihaz ile uyumlu olmasıdır. Aksi halde kulaklıktan beklediğiniz performansı alamayabilirsiniz. Bluetooth modellerin çalışma prensibi kablosuz yolla cihazın Bluetooth özelliği ile bağlantı kurulması ve ses iletimi yapması şeklindedir. Bu sebeple kablo ve bağlantı girişi gibi şeyler söz konusu olmadığı için kullanımı oldukça rahattır. JBL Bluetooth kulaklıklar kullanım alanınıza göre pek çok farklı özellikte ürün sunar. Bunlar arasından kendinize en uygun JBL Bluetooth kulaklığı seçebilmek için bu özellikleri göz önüne almanız tavsiye edilir.

 JBL Bluetooth Kulaklık Modelleri

JBL Bluetooth Kulaklık Modelleri

JBL Bluetooth kulaklık modelleri yukarıda belirtildiği gibi kullanım alanı ve ihtiyaçlara göre model farklılıkları gösterir. Aktif iş yaşantısında telefon görüşmelerini rahatça yapmak amacıyla kullanılan modeller mevcuttur. Bununla birlikte bu amaca hizmet eden ürünler kendi içlerinde de farklı modellere ayrılabilirler. Buradaki ölçütler kulaklığın ses kalitesi, kulağı kavrama durumu, şarj süresi ve pil ömrü gibi özelliklerdir. Bununla birlikte tasarım ve malzeme farkları da ürün çeşitliliği sağlar. JBL Bluetooth kulaklık modellerinden bir diğeri de sürüş esnasında kullanılan modellerdir. Araç kullanımı esnasında telefon görüşmesi yapmak durumunda olan kullanıcılar için üretilmiş modeller de yine aynı şekilde farklılıklar göstermektedir. Taşıma ve kullanım kolaylığı burada belirleyici unsurdur. Kompakt tasarım ve kolay taşınma özelliği sunan JBL Bluetooth kulaklık modelleri sürücüler tarafından sıkça tercih edilen modellerdir. Bununla birlikte Bluetooth kulaklıklar son zamanlarda bu kullanım alanları dışında müzik keyfini üst seviyeye çıkarmak amacıyla da kullanılmaya başlandı. Bu amaçla üretilen JBL Bluetooth modelleri de çeşitlilik göstermektedir. Bunlar arasında JBL kulak üstü Bluetooth kulaklıklar, bantlı kulaklıklar ve kulak içi kulaklıkları gibi farklı model seçenekleri bulunmaktadır. JBL Bluetooth kulaklıkların model çeşitlenmesini sağlayan bir diğer özellik de kullanılan malzemenin kalitesi ve kulaklık tasarımıdır. Tasarımın kulağı en iyi kavrayacak şekilde olması önemlidir. Taşınma kolaylığı ve kullanım kolaylığı ile birlikte ses kalitesi de model çeşitliliğinde önemli bir yere sahiptir.

 Bütçe Dostu JBL Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Bütçe Dostu JBL Bluetooth Kulaklık Fiyatları

JBL Bluetooth kulaklık fiyatlarını belirleyen en önemli etmen kulaklığın özellikleridir. Bu özellikler kulaklığın kullanım amacına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bluetooth modeller genellikle telefon görüşmelerini rahat bir şekilde yapma amacıyla kullanılırlar. Genel olarak aktif iş yaşantısında ya da sürüş esnasında sık telefon görüşmesi yapanlar, JBL Bluetooth kulaklıkları kullanmayı tercih ederler. Bu kullanım alanında da kulaklık modelleri çeşitlilik göstermektedir. Yaka mikrofonlu modeller, kulak içi modeller, tek yönlü modeller ve kulak üstü modeller sayılabilir. Ve bu modeller özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarında olabilmektedirler. Burada belirleyici bir diğer unsur kulaklığın ses kalitesidir. Ses kalitesi yüksek olan JBL Bluetooth kulaklık fiyatları bir miktar daha yüksek olabilir. Bunun yanında dikkat edilecek bir diğer özellik de ürünün şarj süresi ve pil ömrüdür. Kısa sürede şarj edilebilen ve pil ömrü uzun olan modeller genellikle fiyatı diğer ürünlere oranla yüksek olan ürünlerdir. Müzik dinlemek amacıyla kullanılacak modellerde fiyatı belirleyecek en önemli özellikler JBL Bluetooth modellerin tasarımı ve yine aynı şekilde ses kalitesidir. Kulak üstü bantlı modeller müzik keyfinizi üst seviyeye taşıyabilecek modellerdir. Bununla birlikte kulak içi modeller de kompakt tasarımları ile aynı keyfi almanızı sağlayabilir. Kulaklığın üretilmiş olduğu malzemenin cinsi de fiyatı belirleyen önemli etkenlerdendir. Uzun ömürlü bir kullanım için üretilen ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş kulaklıklardır. Fiyat üzerinde belirleyici bir etkisi olan malzeme kalitesi de JBL Bluetooth kulaklık fiyatlarının segmentini etkiler.

 JBL Bluetooth Kulaklık Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

JBL Bluetooth Kulaklık Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bluetooth kulaklıklar son zamanlarda çeşitli sebeplerle kullanıcılar tarafından sıkça tercih ediliyor. Bluetooth modellerin taşınma kolaylığı, kullanım kolaylığı, kompakt tasarımları ve kablolu ürünlere göre daha az bozulmaları kullanıcıları Bluetooth kulaklık kullanımına sevk ediyor. Bu sebeple kendinize uygun JBL Bluetooth kulaklığı satın alırken dikkat etmeniz gereken özellikler mevcuttur. Bu özelliklerin en başında kulaklığın kullanım alanı gelmektedir. Kulaklığı kullanacağınız alana bağlı olarak satın almanız gereken kulaklık modeli farklılık gösterecektir. Aktif iş yaşantısında kullanmak üzere satın alacağınız JBL Bluetooth kulaklık modellerinde aramanız gereken özellikler kulaklığın pil ömrü, kullanacağınız cihaza olan uyumu, şarj süresi, taşıma kolaylığı ve ses kalitesi olmalıdır. Araçla seyahat sırasında kullanmak üzere satın aldığınız JBL Bluetooth ürünler aynı şekilde benzer özelliklere sahip olmalıdır. Güvenli bir sürüş sağlaması açısından satın alacağınız ürünlerin taşınmasının ve kullanılmasının kolay olması gerekir. Bununla birlikte ses iletiminin de iyi olması gerekir. Bu modellere ek olarak yaka mikrofonlu modelleri de tercih edebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik kulaklığın tasarımı olmalıdır. Kulağı rahat kavrayan ve rahatsızlık vermeyen modelleri tercih etmeniz tavsiye edilir. JBL Bluetooth kulaklığı müzik keyfinizi üst noktalara taşımak için kullanacaksanız belirlemeniz gereken ilk özellik kulaklığın tasarımı olmalıdır. Kulağınızı tam kavrayan modelleri tercih etmeniz tavsiye edilir. Bununla birlikte bantlı modeller ya da kulak içi modeller arasında seçim yapmanız gerekir. Seçiminiz hangi doğrultuda olursa olsun dikkat edeceğiniz özellik kulaklığın ses kalitesi olmalıdır. Bas ayarları, ses iletimi ve kalitesi gibi etmenler göz önüne alınması gereken etmenlerdir. Kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz JBL Bluetooth ürünleri arasından, size en uygun tasarım özellikleri ve renk seçenekleri ile edinebilirsiniz. Tüm kulaklık modelleri için genel olarak dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik malzeme kalitesidir. Kullanılan malzemenin kalitesi kulaklığın uzun ömürlü olması konusunda büyük önem taşır. Yine aynı şekilde tüm JBL Bluetooth kulaklık modellerinde dikkat edilecek en önemli özellik pil ömrü ve cihaz uyumluluğudur. Kulaklığınızı edinmeden önce mutlaka satın almak istediğiniz kulaklığın telefonunuz ya da kullanacağınız cihaz ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Aksi takdirde kulaklığınızdan beklediğiniz performansı alamayabilirsiniz. Tüm bu özellikleri göz önüne alarak kendinize en uygun JBL Bluetooth kulaklığı satın alabilirsiniz. Son olarak araştırmaya başlamadan önce bütçenizi belirlemek uygun kulaklığı satın almak için işinizi kolaylaştıracaktır.

Arama Kriterleriniz

JBL
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1More (28)
A4Tech (7)
Acl (35)
Akg (22)
Ally (105)
Anker (36)
Appex (13)
Apple (91)
Arctic (11)
Auris (25)
Avantree (5)
Awei (79)
Azr (5)
Baseus (208)
Beats (35)
Bevius (12)
Bix (24)
Blitzwolf (6)
Bluedio (15)
Bose (48)
Buff (5)
Case 4U (8)
Cbtx (158)
Celebrat (8)
Celly (15)
Clip-On (6)
Concord (83)
Coolpad (5)
Daono (6)
Defunc (5)
Denon (6)
Dexim (17)
(1686)
Dprui (9)
Elba (6)
Elephone (12)
Enjoy (6)
Escom (11)
Fineblue (98)
Freedconn (14)
Freesound (5)
Frisby (20)
Gjby (7)
Glamshine (5)
Glrtech (13)
Gomax (8)
Hadron (7)
Hakii (9)
Havana (10)
Haylou (100)
HD (5)
Hello (10)
Hiper (7)
Hometech (5)
Honor (17)
HP (5)
Huawei (80)
Hypergear (14)
Hytech (116)
I-Stone (7)
İberry (10)
İboyan (6)
iFrogz (8)
Imex (5)
Ipipoo (8)
İxtech (9)
Jabra (163)
Jaybird (8)
JBL (248)
Jlab (21)
Jopus (27)
Joyroom (40)
Jupiter (5)
Karler (24)
Kensa (73)
Kingboss (19)
Klipsch (5)
Ktools (5)
KZ (5)
Leader (7)
Lelisu (5)
Lenovo (110)
Letang (6)
Linkage (13)
Linktech (121)
LinkTech (5)
Logitech (17)
Marshall (8)
Mcdodo (12)
Meizu (6)
Mifa (7)
Mirax (11)
Mobitell (14)
Mojue (5)
Mopal (13)
Motorola (20)
Mpow (5)
MTL (6)
Nettech (6)
Nia (7)
Nillkin (14)
Okmore (8)
Oppo (41)
Ovleng (5)
Paleon (32)
Pangpai (9)
Philips (192)
Phoneaks (14)
Picun (7)
Piranha (63)
Platoon (51)
Plextone (15)
Polosmart (20)
Polygold (99)
Powerstar (6)
Powerway (177)
Preo (9)
Promate (14)
Psl (7)
QCY (69)
Razer (5)
Realme (29)
Remax (7)
Riwbox (5)
Robor (36)
Roman (21)
Rosstech (11)
Rowen (16)
S-Link (34)
Sabbat (5)
Samsung (142)
Saywin (12)
Sbs (15)
Schulzz (29)
Sennheiser (78)
Shure (6)
Simex (23)
Skullcandy (23)
Snopy (128)
Sodo (52)
Sony (150)
Soultech (37)
Spovan (5)
Subzero (25)
Sunix (122)
Sword (8)
Syrox (163)
Taotronics (24)
Torima (28)
Tribit (25)
Tronsmart (15)
Trust (32)
Ttec (220)
Verbatim (10)
Vestel (14)
Vidvie (26)
Wavefun (5)
Wiwu (186)
Woosic (10)
X-Gear (7)
Xiaomi (266)
Xo (12)
Zabata (5)
Zore (176)
​Wiwu (33)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kulaklık Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(49)
ve üzeri (64)
ve üzeri (67)
ve üzeri (67)
ve üzeri (70)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL