TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

, Araç Kiti

için 4,308 sonuç bulundu.

Araç Kiti

Günlük hayatta en çok kullandığımız teknolojik cihazlardan biri hiç kuşkusuz ki cep telefonlarıdır. Tanıştığımız ilk günden bu yana hayatımıza büyük kolaylıklar kazandıran cep telefonları, teknolojinin gelişmesiyle tüm bu kolaylıklarını hızla arttırıyor. Üstelik telefonunuzun mevcuttaki özelliklerini çeşitli aksesuarlarla destekleyerek pratiklik kazanmanız da şimdi çok daha kolay. Gelişen ve her gün yeni bir özellik kazanan cep telefonu aksesuarları sayesinde artık dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde iletişim kurma imkanına sahipsiniz.

Yollardaki En Büyük Yardımcı: <strong>Araç Kitleri</strong>

Yollardaki En Büyük Yardımcı: Araç Kitleri

Kullanıcılara en fazla kolaylık sağlayan cep telefonu aksesuarlarından biri hiç şüphesiz araç kitleridir. Adeta yollardaki en büyük yardımcılar olan araç kitleri, iletişim kurmayı ve yoldayken telefon kullanmayı pratik ve daha güvenli bir hale getiriyor. Bu cihazlar sayesinde; araç kullanırken sevdiklerinizle telefon konuşmaları yapabilir, önemli iş görüşmelerini gerçekleştirebilir ve her an iletişimde kalabilirsiniz. Bilindiği gibi araç kullanırken cep telefonu kullanmak, kazalara neden olmaktadır. Ancak araç kitleri, telefonu kulağınıza götürme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Araç içindeyken güvenli bir şekilde telefon görüşmeleri yapabilmeniz amacıyla üretilen cep telefonu araç kitleri, en yakın yol arkadaşınız olacak.

<strong>Araç Kiti Nedir?</strong>

Araç Kiti Nedir?

Birçok kullanıcının kafasındaki "araç kiti ne demek", "araç kiti ne işe yarar" gibi sorulara bu yazımızda cevap vermeye çalışacağız. Araç kiti kısaca, araç içinde cep telefonunuza gelen çağrıyı, cep telefonunuzu elinize almadan hatta hiç dokunmadan cevaplamanıza imkan sağlayan telefon aksesuarladır. Cep telefonu araç kitleri birçok özellik ve çeşitlilik içererek farklı modellere sahip bulunmakadır. USB Bluetooth araç kiti kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen araç kiti modelleri arasında yer almaktadır. Materyal olarak ise manyetik mıknatıslı araç kitleri, kıskaçlı dönebilme özelliğine sahip kitler, su geçirmez telefon tutucu modelleri yer almaktadır.

<strong>Araç Kiti Fiyatları</strong>

Araç Kiti Fiyatları

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi pek çok materyal, özellik ve modelde araç kitleri bulunmaktadır. Araç kitler fiyatları da bunlara göre değişiklik göstermektedir. Araç kiti seçiminde bulunurken önemli püf nokta ihtiyacınızı doğru bir şekilde saptamaktır. Ayrıca ürün kalitesi ve orjinal ürün seçimi de kitlerin fiyatlarını belirleyen temel unsurlardandır. İhtiyacınız doğrultusunda bütçenize uygun araç kiti modellerine yönelebilirsiniz. Sitemizde her bütçeye uygun araç kitleri yer almaktadır. Ayrıca her marka ve modele uygun araç kitlerine de kategormizden ulaşmanız mümkün. Eğer iPhone kullanıcısı iseniz Belkin markasına, 360 derece dönebilen daha kullanışlı bir model arıyorsanız Quad Lock markasına, aynı anda iki telefondan bağlanmak istiyorsanız Parrot markasına göz atabilirsiniz. Bunların yanı sıra kategormizde Baseus, Jabra, Koomus, Wuteku, Aukey, Sony gibi pek çok marka yer almaktadır. Siz de ihtiyacınıza en uygun araç kiti modelini buradan kolayca seçebilirsiniz. Ayrıca yoldayken ani şarj bitimi sürprizleriyle karşılaşmamak için taşınabilir şarj cihazlarına göz atmayı da unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Ahha (28)
ANKER (9)
Aukey (2)
Baseus (124)
Bass (30)
Buff (10)
Butterfly (2)
DesignHag (6)
GGMM (2)
Griffin (5)
Helt (2)
Holl (3)
INTOUCH (1)
JUSTECH (1)
Meizu (2)
MF PRODUCT (12)
Nettech (4)
Nite Ize (7)
odisu (10)
Petrix (4)
Phoneaks (1)
PhotoFast (103)
Pisen (3)
Powercase (10)
Purple (5)
Sony (2)
Soultech (9)
Spigen (9)
Sword (3)
Teknonet (1)
Thincase (5)
Verus (5)
ZENUS (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(312)
ve üzeri (478)
ve üzeri (531)
ve üzeri (547)
ve üzeri (571)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL