Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Yy
Jms
Bix
Acl
Sbs
3d
HSD
Npo
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Araç Kiti & Telefon Tutucu

için 4,316 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Cep Telefonu Araç Kiti

Çoğu kişinin cep telefonu araç tutucu olarak bildiği cep telefonu araç kitleri günümüz teknolojisinde üretilmiş olan en işlevsel ve kullanışlı aletlerden birisi. Cep telefonlarımız günümüzde eskisine nazaran çok daha fazla kullanılır oldu. Evden çıkarken yanımıza aldığımız ilk nesne, hatta evin içinde bile yanımızdan ayırmadığımız vazgeçilmez birer unsur oldular bizler için. Cep telefonu araç kiti de cep telefonlarının bizim birer elimiz kolumuz olmasıyla ihtiyaç duyduğumuz en işlevsel araçlardan birisi oldu doğan ihtiyaçlarımızla birlikte. Trafikte ya da araç içindeyken araç kullanımında telefon kullanımı oldukça tehlikeli olabilir. Eğer araç kullanıyorsak bütün dikkat ve konsantrasyonumuzu yola vermekle yükümlüyüz hem kendimiz hem de diğer sürücüler adına. Cep telefonu araç kitleri de burada devreye giriyor. Cep telefonu araç kitleri trafik esnasında en yüksek konforu size sunmakla beraber bunu dikkatinizi yoldan almadan sağlamaktadırlar. Araç içi tutucular telefonunuzu koyacak yer ararken hem o yeri size sağlarlar hem de hareket halindeyken aldığınız aramaları ve mesajları en işlevsel şekilde yönetmenizi sağlarlar. Birçok modelde, tasarımdaki kitlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Cep Telefonu Araç Kiti Ne İşe Yarar?

Cep Telefonu Araç Kiti Ne İşe Yarar?

Cep telefonu araç kiti her aracın vazgeçilmez unsurlarından birisidir. Günümüzde telefonlarımızın bataryası veya şarj ömrü hepimiz için çok önemli diyebiliriz ve cep telefonu tutucu bu yönden de bizlere avantajını sergiliyor. Seyir halindeyken kit sayesinde telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Aynı zamanda telefonunuzu aracınızın hoparlörüne veya navigasyonuna bağlayabilir; yoldayken dilediğiniz müziği dikkatiniz dağılmadan veya sürücü koltuğunda konforunuz bozulmadan seçip dinleyebilirsiniz. Navigasyona bağlamanız durumunda yön komutlarını daha net ve yüksek bir sesle alıp; rotanızda daha sağlıklı bir şekilde ilerlemeniz mümkündür. Trafik her zaman dikkat gerektirmektedir ve sürücülerin de trafik konusunda çok dikkatli olması; dikkatlerinin büyük bir kısmını yola vermeleri gerekmekte. Çoğu trafik kazası telefona bakmaktan dolayı meydana geliyor. Kazalar tek elle telefonu kullanırken diğer tek elle de direksiyona hâkim olmaya çalışmaktan dolayı direksiyon hâkimiyetinin kaybedilmesinden meydana gelmektedir. Sürücüler gelişen teknoloji ve araç kiti ile birlikte araç içinde telefonlarını gözlerinin önünde sabit bir noktada bulundurabilmekte ve araç içinde sürekli hareket ederek telefon arama zahmetinden kurtulmuş oldular. Sürücünün bir elini direksiyondan çekip telefonu elinde tutar vaziyette araç sürmesi her bakımdan çok tehlikeli bir durum olmakla birlikte telefonun direksiyon ve elinin yakınında sabitlenmesi her yönden sürücü için daha sağlıklı bir konumdur. Aynı zamanda kullanıcılar trafiğin kitlendiği bekleme anlarında mesajlarına hızlıca, yüksek efor harcamadan kolay şekilde göz atabilmekte ve telefon ekranlarını ayarlanabilen kit başlığı ile tam görüş cephelerine yerleştirebilmektedirler. Cep telefonu araç kitinin bir diğer faydası ise engebeli arazilerde telefonunuzu sabit tutmasıdır. Herhangi bir hakimiyet kaybında yerinden oynamayarak telefonunuzu başına gelecek olan düşme, çarpma gibi olaylardan korumaktadır. Sayfamızdaki modellere hemen şimdi göz atabilir; aracınıza ve telefonunuza en uygun cep telefonu araç tutucu modelini seçebilirsiniz.

Cep Telefonu Araç Kiti Çeşitleri

Cep Telefonu Araç Kiti Çeşitleri

Cep telefonu araç kitlerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Çeşitler çok olmakla birlikte birden çok ihtiyacınızı karşılayabilecek özellikte kitler de bulunmaktadır. Kendiniz için en uygun cep telefonu araç tutucu modelini bulmak için en çok hangi özelliklere ihtiyacınızın olduğunu saptamanız size seçim konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Araç kitlerinin yanı sıra evde, çalışma masanızda çalışırken kullanılmak üzere üretilen cep telefonu masaüstü tutucumodelleri de mevcuttur. Bu modellerin birçok avantajı bulunmaktadır. Bilgisayarınız ve telefonunuzla eş güdümlü hâlde bir çalışma üstündeyseniz ve telefonunuzdan verileri okuyup bilgisayarınıza işlemeniz gerekiyorsa her açıya ayarlanabilen masaüstü cep telefonu tutucunuz sayesinde boyun, omurga sağlığınızın uzun sürede uğrayacağı zarardan kaçınabilmeniz mümkün olacaktır. Masaüstü cep telefonu tutucularının bir diğer avantajı ise cep telefonunuz şarj halindeyken bir şarj ünitesine de dönüşebilmesidir. Aynı zamanda uzun süren görüntülü konuşmalarda veya toplantılarda telefonun kolunuza uygulayacağı ağırlıktan sizi kurtarabilir ve görüntünüzün profesyonel bir odak yakalamasını sağlayabilir. Yine işlevsel kullanım alanlarından birisine sahip cep telefon tutucu modellerinden birisi de ahşap cep telefonu tutucu modelleridir. Bu modelin en büyük avantajından birisi de her telefon boyutuna uygun modelinin bulunması ve kolay taşınabilir modellerinin olmasıdır. Bu modellerin şarj standı hâlinde olan yine basit ve amaca odaklı, ergonomik tasarımları da bulunmaktadır. Cep telefonu tutucularının duvara tutunabilen versiyonları da mevcut olmakla birlikte bu çeşitteki tutucular telefonunuzun şarj sürecini daha konforlu şekilde sürdürmenizi sağlarlar. Cep telefonunuzu zemine bırakmak yerine tutucunun koruyucu gözüne sabitleyebilirsiniz hatta bazı modellerde şarj kablonuzu yıpranmalardan korumak için kitin arka bölmesine sarabilme özelliğini size sunan aparat haznesi bulunmaktadır. Cep telefonu araç tutucularının da mıknatıslı, vakumlu, kablosuz şarj ünitesine sahip özellikte türleri mevcuttur. Eğer aradığınız işlevsel bir cep telefonu tutucu ise sayfamızdaki ürünleri mutlaka inceleyin!

Diğer Cep Telefonu Tutucu Modelleri ve Fiyatları

Diğer Cep Telefonu Tutucu Modelleri ve Fiyatları

Araç tutucu modelleri içinde yer alan başka bir telefon tutucu çeşidi de bisiklet için cep telefonu tutucu modelleridir. Bisiklet sürücüleri için vazgeçilmez olan bir alet olan bu kit hareket halindeyken telefonunuzun hemen önünüzde güvenli bir şekilde sabit durmasını sağlamaktadır. Bisiklet üzerindeyken hareket mekanizması ve hareket odağınız çok önemlidir ve bu hareket odağını cebinizde taşıdığınız telefonunuzun cep içinde savrulmasından doğan bir dengesizlik bile bozabilmektedir. Bu bisiklet için cep telefonu tutucu modelleri sayesinde olabilecek bu denge kaybını durdurabilir bisiklet sürüşlerinize profesyonel bir deneyim de kazandırabilirsiniz. Aynı şekilde bisiklet sürüşünüz sırasında cebinizden gelen ani telefon sesi veya titreşim de dikkatinizi dağıtıp; dengenizi kaybetmenize neden olabilir. Bu arama veya bildirimleri görmek isteyip sürüşünüzü bölmek sürüş kondisyonunuzu da bozmaktadır. Bisiklet telefon tutucuları sizi bu problemlerden kurtarıyor. Hareket halindeyken hızınızı yavaşlatarak veya hareketinizi bölmeden bildirimlerinizi alabilir; aramalarınızı cevaplandırabilirsiniz. Araç içi telefon tutucularının bir diğer modeli de direksiyon cep telefonu tutucu modelleridir. Bu modeldeki tutucuların size en büyük avantajı navigasyondan komut alırken görsel olarak da komutları hemen gözünüzün odak noktasından; direksiyon üstünden görebilmenizdir. Bir diğer yandan telefonunuzun tam sizin hizanızda sabitlenmesi GPRS sistemlerinden maksimum verimi alabilmenizi sağlamaktadır. Bu cep telefonu tutucuların hem direksiyon odaklı hem de direksiyonla beraber başka alanlara da uygulanabilen modelleri bulunmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz gibi birçok modeli bulunan cep telefonu araç tutucu modellerinin her türden ve her fiyattan; her bütçeye uygun modelleri bulunmaktadır. Model ve özelliklere göre değişen fiyatlar arasından kendi bütçenize uygun bir cep telefonu tutucu bulabilirsiniz. Her modelin çeşitli avantaj ve özellikleri bulunmaktadır. Hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilir cep telefonu tutucu ve araç kiti modelleri, özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.