YAKA İĞNESİ

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Gümüş isimli bebek çocuk iğnesi tb86e2

  (4)

  120,00 TL

  105,00 TL

  SEPETTE %15 İNDİRİM

  89,25 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  925 Ayar Gümüş Çift Gözlü Arapça Allah Yazılı Anne Bebek İğnesi F

  240,00 TL

  159,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kişiye Özel Bebek Nazar Dualı İğne

  159,99 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Gri Taşlı Zincirli Gümüş Renk Gömlek Yaka İğnesi GI096

  129,00 TL

  69,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Blazer Armalı Siyah Kristal Taşlı Zincirli Yaka İğnesi YI248

  99,00 TL

  79,00 TL

Yaka İğnesi

Aksesuarlar hem bayanlar hem de erkekler için dış görünümlerinde tamamlayıcı ve ışıltılı bir görünüm kazandırmaktadır. Bu nedenle de hayatın her alanında kullanılan aksesuarlar, nitelikleri bakımından çok farklı sınıflara sahiptir. Özellikle daha zarif ve daha asil bir aksesuar olarak kabul edilen yaka iğnesi son derece şık bir görsellik ortaya çıkartılabilmektedir. Kıyafetlerin yaka kısmına takılarak kullanımı gerçekleştirilebilen bir aksesuar yaka iğnesi ve broşlar, giyim tarzına ve buna göre oluşturulan kombinlere önemli bir değer kazandırıyor. Klasik ve standart gündelik giyim tarzından, en ağır ve en abiye giyim tarzına kadar hayatın her alanında kullanılabilecek tasarımlardaki modelleri ile dikkat çeken aksesuar ürünlerinden birisidir.

Yaka İğnesi ve Broş ile Stilinize Işıltı Katın

Yaka İğnesi ve Broş ile Stilinize Işıltı Katın

Tasarım özellikleri birbirinden tamamen farklı model seçeneklerine sahip olan broşlar özellikle bayanlar tarafından her alanda oldukça sık şekilde tercih edilmektedir. Farklı tasarım ve üretim malzemesine sahip olan broşların kullanıldığı kıyafetin stil ve yapısına göre uyumluluk sağlayacak model seçeneklerinin bulunuyor olması hayatın her alanında son derece sık şekilde kullanılmasında önemli bir etki oluşturuyor. Her yaş grubundan kişinin rahatlıkla takabilecekleri broş modelleri içerisinden özgürce seçimlerde bulunarak, özgün bir stile sahip olabilirsiniz. Farklı değerli madenlerden üretilen ve özel taş süslemelerine sahip olan modelleri ile broşların, her tarz ve stilde kendisine dinamik bir şekilde yer bulmasını sağlamaktadır. Altın, gümüş, zirkonyum gibi birbirinden farklı değerli madenlerden üretilen broşların bulunduğu bilinmektedir. Bununla birlikte özellikle bayanlar için tasarlanan broşlarda daha zarif bir dokunuşla stillerine ve güzelliklerine ışıltı kazandırmak amacı ile uygulanan özel taş süslemeleri de bulunuyor. Bu taş süslemeleri pırlanta, yakut, kristal ve elmas gibi farklı değerli taşlardan oluşabilmektedir. Taşlı broş modelleri ile bayanların dış görünümlerinde her zaman aradıkları tüm dikkatleri üzerine toplama etkisini göz alıcı ışıltısı ile başarılı bir şekilde sağlamaya yardımcı oluyor. Bu yüzden de özellikle büyük boyutları ve üzerindeki büyük ya da yüksek sayıdaki ışıltılı taşlarla bezenmiş olan broş modellerinin gece davetlerinde sıklıkla tercih edilmesi söz konusudur. Kadınlar abiye kıyafetlerinin abiye tarzını destekleyici olarak inci broş modellerini yoğun şekilde kullanılıyor. Her zaman kadın güzelliğinin, zarafetinin ve masumiyetinin en özel temsilcisi olan inci taşlar ile bezenmiş bir şık broş tasarımı ile abiye kıyafetler için son derece göz alıcı bir aksesuar kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Pırlanta, elmas, zirkon ve inci gibi değerli taşların göz alıcı parlaklarını özgün bir broş tasarımı ile bir araya getiren modeller içerisinden tamamen stil ve zevklere göre seçimlerde bulunarak, gittiğiniz her ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekme şansını yakalayabilirsiniz. Yakanıza takacağınız broşlarda çok küçük boyutlardan, oldukça büyük boyutlara kadar farklı büyüklüğe sahip olan tasarımlarda modeller bulunmaktadır. Mücevher & Saat kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Yaka İğnesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yaka İğnesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yaka iğneleri hem erkek hem de kadın modasında kendisine dinamik bir şekilde yer bulmaktadır. Çok eski tarihlerden bu yana tüm giyim modasında her daim kendisine yer bulan yaka iğneleri, günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte çok daha özgün tasarımlı model seçenekleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Gömlek, abiye ve daha pek çok farklı kıyafet ile rahatlıkla kullanımı gerçekleştirilebilecek bir ürün olarak öne çıkan yaka iğnelerinde hem erkekler hem de kadınlar için birbirinden farklı tasarım temaları tercih edilmektedir. Yaka iğnesi erkek modellerinde ağırlıklı olarak sadelik ön plana çıkmaktadır. Bayrak, siyasi, sektörel veya alan odaklı semboller gibi ağırlığıyla dikkat çeken son derece sade tasarımlardaki modeller daha yoğun şekilde tercih edilmektedir. Gömlek yaka iğnesi sayesinde gömlekte tahribata yol açmadan yaka iğnesinin kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır. Her türlü gömlek türü üzerinde erkekler tarafından rahatlıkla yaka iğnesi kullanımının gerçekleştirilebilmesi amacı ile özel olarak üretilen erkek gömlek yaka iğnesi modelleri bulunmaktadır. Son derece hafif yapıları sayesinde erkek gömlek yakalarında sarkmaya yol açmadan son derece estetik bir görünüm ortaya çıkartabilmektedir. Aynı şekilde klasik erkek giyimin önemli parçalarından birisi olan ceketler içinde yaka iğneleri bulunmaktadır. Erkek ceket yaka iğnesi ile ceket üzerinde de kullanım gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır. Yaka iğnesi kadın stiline uygun tasarımlı modelleri ile de özgürce seçimlerde bulunabilme imkanı vermektedir. Kadınların her stiline uyumlu görsellikler sunabilecek kelebek, sincap, kedi, gezegen, bulut ve daha sıra dışı tasarımlarda model seçenekleri bulunmaktadır. Bu şekilde bayanlar kendi stillerine göre çok daha özgür bir şekilde broş seçimlerinde bulunabilme şansına sahip olabiliyor. Zincirli gömlek yaka iğnesi modelleri broşların zincirle buluşmasıyla ortaya çıkarttığı muhteşem uyumlu yakalamak isteyenlere yanıt veriyor. Zincirli yapısı sayesinde yaka iğnesi çok daha geniş bir açıdan görselliği ile giyim tarzına ve stiline değer katmayı başarıyor. Bu durumda oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmesine yol açmaktadır. Zincirli yaka iğnesi gibi farklı tasarım büyüklüklerine, detaylarına ve işlemelerine sahip olan zengin model çeşitliliği bulunduğundan yaka iğnelerinde fiyatlarda önemli farklılıklar söz konusudur.

Her Stile Göre Broş Yaka İğnesi Tasarımları

Her Stile Göre Broş Yaka İğnesi Tasarımları

Kadın ve erkek giyim stillerinde dış görünümü taçlandıracak bir öğe olarak öne çıkan broşlarda özgün bir kullanım için son derece zengin bir model çeşitliliği bulunmaktadır. Tercih edilen kıyafetlerin stil özelliklerinden, renk tonlarına kadar her bir detayın broş seçimlerinde önemli bir etki oluşturması nedeni ile de seçimler daha hassas şekilde yapılmalıdır. Bu gibi detaylar dolayısı ile üretim malzemelerinden, verilen şekillerine kadar her bir detayı ile broşlar birbirinden farklı görünüme sahiptir. Broş yaka iğnesi modelleri altın, gümüş ve metal gibi farklı madenlerle üretilebilmektedir. Her değerli madeninin de kendisine has görüntüsünün oluşturduğu kusursuzluk dolayısı ile seçim aşamasında tamamı ile zevk ve kıyafet kombinlerine göre hareket edilebiliyor. Bu şekilde en doğru seçimleri yaparak, şıklığınıza ışıltı ve değer katacak bir broş kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Altın yaka iğnesi modelleri altının göz alıcı parlaklığından stilinde güçlü bir etki oluşturmak amacı ile yararlanmak isteyen kadın ve erkekler tarafından tercih edilmektedir. Altın broş modelleri sadece altından üretilmiş olması ile değil aynı zamanda da usta ellerde yapılan işlemeleri ile de değer kazanmaktadır. Bu nedenle de broş kullanmak isteyen tüm kadınlar tarafından altından üretilen broş modelleri son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmaktadır. Daha sade ve daha ekonomik bir broş modeli arayışında olanlar için ise üretilen gümüş broş modelleri bulunuyor. Gümüşün hem göz alıcı hem de sadeliğiyle öne çıkan tasarımlarını stilinize en etkili şekilde yansıtabilmenize yardımcı olacak özgün gümüş broşlar bulunmaktadır. Özellikle bayanlar tarafından atkı, fular ve şal gibi ürünlerin kaymaması ve açılmaması amacı ile uç kısımlarına sağlam şekilde durmasını sağlamak üzere kullanılan broş iğnesi ile hem işlevsel hem de estetik bir Aksesuar kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Bu özellikleri dolayısı ile de günümüzde oldukça yoğun şekilde pek çok farklı giyim ürünü ile kullanımı gerçekleştirilmekte olan aksesuarlardan birisidir. Giysilerde elegan bir dokunuşu gerçekleştirerek, stilinize özgünlük kazandırmak istiyorsanız broşlar size fazlasıyla yardımcı olacaktır.