Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Maden

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (53)
4 yıldız ve üzeri (58)
3 yıldız ve üzeri (63)
2 yıldız ve üzeri (63)
1 yıldız ve üzeri (65)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yaka İğnesi

için 1,267 sonuç bulundu.

Yaka İğnesi

Yaka iğnesi mücevher ve aksesuar çeşitleri içerisinde kullanılan bir aksesuardır. Çok amaçla kullanılan yaka iğneleri hem erkekler hem de kadınlarda kullanılmaktadır. Dış görünümünüze ayrı bir şıklık kazandırmaya çalışan yaka iğneleri, diğer aksesuarlarınızla birlikte kullandığınızda tamamlayıcı bir görünüm oluşturuyor. Yaka iğneleri, kıyafetlerin yaka kısmında kullanılarak kıyafetlere uyumlu bir aksesuar olarak tercih edilmektedir. Broş ve yaka iğneleri, farklı takılarla tamamlandığında ortaya değişik tarzlar çıkabilmektedir.Yaka iğnesi aparatı metal olarak çeşitli broş çeşidi üründen oluşmaktadır. Erkeklerde kullanılan damat çiçekleri, kadınlarda kazaklarda ve gömleklerde kullanılan ayrıca kol kısmında da yer verilen yaka iğneleri çeşitli desenlerden oluşmaktadır. Yaka iğnesi modelleri uçak yaka, papyon yaka, pırlanta yaka, özel yaka, unicorn yaka, vintage yaka iğnesi olmak üzere çeşitli modellerden oluşmaktadır. Çeşitli sembollerde, bayrak ve sektörel kullanımda yer bulan tasarımlarda yaka iğneleri statünüzü belirlemek için de kullanılabilir. Bebeklerde uğur böceği, ay, yıldız ve çeşitli taşların oluşumu ile değerli madenlerden yaka iğneleri kullanılmaktadır. Erkeklerde daha farklı bir tasarımla elde edilen sade yaka iğneleri mevcutken, kadınlarda çeşitli desen ve renkte yaka iğnesi bulunmaktadır.

Yaka İğnesi Modelleri

Yaka İğnesi Modelleri

Doğru bir yaka iğnesi seçiminde öncelikle giyim tarzınızın ne olduğunu belirlemeli daha sonra buna uygun bir yaka iğnesi tercihi yapmalısınız. Özel günlerde üzerinizde bulunan bir şala geçireceğiniz yaka iğnesi, parlak ve açık renklerde tercih edildiğinde şık bir görünüş sağlamanıza yardımcı oluyor. Yaka iğneleri, farklı modeldeki ve renkteki çeşitleriyle kendi tarzınızı oluşturmanızı sağlıyor. Zincirli şekle sahip yaka iğneleri kazaklarla kullanıldığı zaman ortaya hareketli bir görüntü çıkartmanızı sağlıyor. İnci taşlar bronş ve yaka iğnelerinde buluşarak değerli madenlerle kıyafetlerinizi süslemenize yardımcı oluyor. Pırlanta, elmas, zirkon gibi çeşitli madenlerin de yer aldığı yaka iğneleri eskilerden bu yana hem kadın hem erkek giyiminde önemli bir yer tutuyor. Modanın değişmesi ile değişik tasarımlarda ortaya çıkan yaka iğnesi modelleri, rahat kullanımı ile rüzgârlı havalarda da koruma sağlıyor. Üzerinize aldığınız bir şalın açılmamasını sağlayan yaka iğneleri kullanışlılığı ile de sıkça tercih ediliyor. Ceket yaka iğnesi, zincirli yaka iğnesi, zincirli gömlek yaka iğnesi gibi çeşitli tasarımlarda yaka iğnesi bulunmaktadır. Erkeklerde tercih edilen gömlek üzerinde kullanılan yaka iğneleri, hem şık hem de estetik görünüm elde etmek için kullanılabilir. Erkek giyiminde ceket ve takımlarda önemli bir yeri bulunan yaka iğneleri, farklı bir tasarım ve üretim aşamalarından geçmektedir. Kadın yaka iğnelerinde çeşitli modeller bulunur. Bunlar gökyüzü, kedi, bulut, kelebek, nazar boncuğu, yıldız gibi farklı tasarımlardan oluşmaktadır. İnce detaylarla farklı tarzlar oluşturabileceğiniz yaka iğneleri ile her stile uygun bir kullanım oluşturabilirsiniz. Erkeklerde sade ve tek bir taştan meydana gelen zarif tasarımlar, kravatlarda ve gömlek üzerinde kullanılarak stil oluşturulabiliyor. Gümüş renginde ve mavi taşlı bronşlar, erkek takımlarında örnek olarak kullanılabilecek tasarımlardandır. Çam ağacı, çiçek, kuğu, ayıcık, ay, yıldız gibi çeşitli taşlı şekillerden oluşan yaka iğneleri hediyelik olarak kullanıma uygun olması ile de tercih edilebilmektedir.

 Kadın ve Erkeklerde Yaka İğnesi Kullanımı

Kadın ve Erkeklerde Yaka İğnesi Kullanımı

Kadınların sıkça elbiselerinin üzerinde yer verdikleri yaka iğneler, erkekler tarafından da tercih edilmektedir. Erkeklerde özellikle düğün ve nişan gibi özel günlerde tasarlanan yaka çiçeği iğnesi takım elbiselerin ceketlerinde aksesuar olarak şık bir görünüm sağlamak için kullanılmaktadır. Renkli çiçeklerin kullanımı, siyah bir takımı renklendirerek düğündeki hareketliliği üzerinizde de oluşturmanıza yardımcı oluyor. Hangi çiçeği kullanacağınıza karar verdikten sonra iğnelerle çiçeği yaka kısmına tutturabilirsiniz. Yapay veya doğal bir çiçek kullanarak yaka kısmınızda canlı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Uygun boyutlara getirilen çiçekler, daha sonra yaka kısmına tutturularak kullanılmaktadır. Erkeklerde papyon üzerinde kullanılan yaka iğnesi modelleri de çeşitli taşlı veya taşsız modellerden oluşmaktadır. Yaka iğnesi takım elbise üzerinde erkeklerde kullanılırken, kadınlarda kürk ve montlarda, abiyelerde ve diğer dış giyimlerde kullanılmaktadır. Bebeklerde daha küçük bronşlarda çiçek veya nazar boncuğu şeklindeki bronşlar kullanılmaktadır. Yaka çiçeğinizin giydiğiniz kıyafetle uyumlu olmasına dikkat ederek, renk uyumu sağlayabilirsiniz. Çengelli yaka iğnesi kadınlarda kullanışlı bir yapıya sahiptir. Özellikle triko kazakların üzerinde parlak görünümüyle kendinize has bir tarz oluşturabilir. Basit yapıdaki desensiz bir kazağı hareketli kılmayı sağlayan bronşlar, sade yapıdaki gömlekleri de daha modern hale getirmeye yardımcı oluyor. Renkli gömlekler, sade bronşlarla kullanıldığı zaman hareketlendirilmektedir. Ayrıca abiyelerde ve özel günlerde giyilen elbiselerde yer verilen çeşitli yaka iğneleri bulunmaktadır. Bunlar taşlı ve parlak yapıları ile dikkat çekmenize yardımcı olur. El işçiliği ile ustaca altın ve gümüşe şekil verilmesi ile oluşturulan yaka iğneleri, uzun uğraşlar sonucu elde ediliyor. Altın ayarına bakılarak çeşitli modeldeki taşlı veya taşsız yaka iğnelerini ürün sayfamızdan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 Yaka İğnesi Çeşitli Kullanımları

Yaka İğnesi Çeşitli Kullanımları

Broşlar, yaka iğnelerinin çeşitlerindendir. Kıyafetlerin birbirine tutturulması amacıyla kullanılan broşlar gümüş, altın, metal gibi malzemelerden yapılmaktadır. Yaka iğnesi broş modelleri taşlı ve taşsız olmak üzere çeşitli işlemlerden meydana gelmektedir. Altın, gümüş, bronz gibi maddelerden yapılan yaka iğneleri süs malzemeleri arasındadır. Çeşitli kazaklarda, gömleklerde, açık elbiselerde kullanılan broşlar süs malzemesi olarak çeşitli modellerde kullanılmaktadır. Yaka iğnesi gömlek üzerinde kullanılarak gömlek modelleri ile aynı desende kullanılarak uyum oluşturulabilmektedir. Kol kısmında da kullanılan broşlar, tarzınızı ön plana çıkartmayı sağlamaktadır. Eşarp, şal ve fularlarda kullanılan yaka iğneleri tutturma işlevi görürken içine giydiğiniz kıyafetin üzerini örterek kendi giyim tarzınızı ortaya çıkartmanızı sağlar. Kış aylarında montların üzerinde veya şallarda tercih edilen yaka iğneleri; yaz aylarında da görsellik amacı ile aksesuarlara uyumlu şekilde kullanılabiliyor. Çeşitli madenlerden üretilen broşlar, tamamen kendi tarzınıza göre tercih edilebilir. Zarif tasarımlardaki yaka iğneleri, çeşitli boyutlardan oluşmaktadır. Küçük veya büyük taştaki modelleri kıyafetlerinize uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Abiye kıyafetlerde kullanılan büyük taşlar, parıldayarak kıyafetinizin kumaşını ortaya çıkartmanıza yardımcı oluyor. Erkeklerde ise daha mat şekilde tercih edilen yaka iğneleri davetlerde kullanılabilmektedir. Kravat iğnesi olarak da kullanılan yaka iğneleri, kravatlarda parlaklık ve modern bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. Gideceğiniz bir davete akşam vakitleri ise taşlı bir yaka iğnesi kullanarak gidebilirsiniz. Geceleri yapay ışıkta parıldayan taşlı iğneler ortama özel bir giyim tarzı oluştururken; gündüzleri ise taşsız ve mat duruşlu yaka iğneleri günlük kullanımınızda kolaylık sağlıyor. Zincirli modeldeki yaka iğneleri geniş bir görünüm sağlayarak kıyafetlerin kaymaması için kullanılmaktadır. İsim yazılı bebek iğneleri, bebekler yeni doğduğu zamanlar hatıra olarak ve hediye olarak verilmek üzere kullanılabiliyor. Hemen siz de kullanacağınız yaka iğnesini ve modelini belirlemek, fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için ürün sayfasına göz atabilirsiniz.