Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (47)
4 yıldız ve üzeri (55)
3 yıldız ve üzeri (61)
2 yıldız ve üzeri (66)
1 yıldız ve üzeri (69)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Mücevher Kutusu

için 2,376 sonuç bulundu.

Mücevher Kutusu

Mücevher ve çeşitli takı malzemelerini sınıflandırmak ve düzenlemek için mücevher kutuları kullanılmaktadır. Mücevher kutusu içerisinde saat, kolye, yüzük, bilezik, küpe gibi çeşitli aksesuarları bulundurmaktadır. Bu takı malzemelerini bir araya getiren ve kendi kategorisinde sınıflandıran düzenleyiciler, çeşitli model ve renklerde tasarlanmaktadır. Mücevher kutusu kilitli modelleri ve diğer çekmeceli, camlı, ışıklı, müzikli gibi kutu modellerine sahiptir. Kutu çeşitleri renklere ve çeşitli tasarımlara sahiptir. Odanıza ve kendi kişisel zevklerinize uyan mücevher kutularını edinerek takılarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Erkek ve kadınlara özel farklı tasarımlar bulunmakta ve bu tasarımlar çeşitli aksesuarları içerisinde bulundurabilmektedir. Kolye, saat, küpe, yüzük, tespih gibi aksesuarları sergileyebileceğiniz mücevher kutuları içerisine farklı adetlerde aksesuar alabilmektedir. Takı setlerinizi ve koleksiyonlarınızı yerleştirebileceğiniz bu kutuları, kendi tercihlerinize uygun olarak satın alabilirsiniz. Takı stantları ve mücevher sandıkları kullanarak hem dolap içerisinde hem de dolap dışında çeşitli aksesuarlarınızı sergileyebilir veya muhafaza edebilirsiniz. Saydam yapıdaki kutuların haricinde içerisi görünmeyen kapalı modeldeki mücevher kutularını da edinerek kullanabilirsiniz. Daha fazlasını görmek ve bilgi edinmek için aksesuar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Mücevher Kutusu Modelleri

Mücevher Kutusu Modelleri

Mücevher kutuları içerisinde bulundurduğu çeşitli aksesuarlar ile birlikte düzenli bir kullanım ve aksesuar görünümü yaratmaya çalışmaktadır. Mücevher kutusu modelleri incelendiği zaman çekmece içi, raflı, ışıklı, şifreli, tırnaklı, camlı rulo model gibi modeller bulunmaktadır. Her aksesuar için farklı mücevher kutuları bulunmakla birlikte, dilerseniz hepsini bir araya toplayabileceğiniz düzenleyicileri de edinebilirsiniz. Cam mücevher kutusu içerisinde 12’li, 15’li saat, yüzük, özel koleksiyon, takı standı, gözlük saat ve yüzük bulunduran çeşitli kutular bulunmaktadır. İçerisini görmek istediğiniz mücevher kutuları edinmek istiyor ve aradığınızı kolayca bulmayı amaçlıyorsanız cam mücevher kutularını inceleyebilirsiniz. Çekmeceli mücevher kutusu katmanlı yapıda bulunan, çekmece içi yapıda bulunan ve diğer farklı tasarımlarda bulunmaktadır. Bu tasarımlar küçük, büyük ve orta boy gibi ebatlarda üretilmekte, yuvarlak, kare ve dikdörtgen şekillerine de sahip olmaktadır. Masanıza uygun bir mücevher kutusunu edinmek ve görsel bir dekor sağlamak için farklı mücevher kutuları edinebilirsiniz. Karton mücevher kutuları, seyahat mücevher kutuları, sedef mücevher kutuları, metal mücevher kutuları, plastik mücevher kutuları, taşlı mücevher kutuları gibi çeşitli modeller de bulunmaktadır. Gösterişli düzenleyici kutularına sahip olmak istiyorsanız taşlı, renkli gibi kutu modellerine sahip olabilir; eğer sade kutuları edinmek istiyorsanız camlı ve açık renklerde veya siyah renginde bir kutu edinerek sade mücevher kutularına sahip olabilirsiniz. Mücevher kutuları çeşitli yapı malzemelerinden oluşturulmaktadır. Bunlar karton, metal, ahşap, deri, sedef, plastik gibi yapılardan oluşmaktadır. Çeşitli yapılara sahip mücevher kutuları nostaljik yapılardan oluşabilmekte ve eski bir kutu görünümü sağlanabilmektedir. Çeşitli düzenlemeler yapmak ve takıları sıralamak amacıyla çekmeceli ve katmanlı modellerdeki mücevher kutularını kullanabilirsiniz. Bu sayede hem görünüm olarak hem de kullanışlılık olarak size fayda sağlayabilir.

 Mücevher Kutusu Seçimi

Mücevher Kutusu Seçimi

Takılarınızı sergilemek ve günlük kullanımda kolaylıkla nerede yer aldığını bulabilmek istiyorsanız farklı tasarımlara kutular edinerek toparlayabilirsiniz. Toparladığınız takı ve değerli mücevherlerinizi şık bir sunumla sergilemek için kullanacağınız mücevher kutularınızı takı standı ve takı askıları kullanarak masalarınızda kullanabilirsiniz. Masanızda sergileyeceğiniz kolye, yüzük, küpe, saat gibi aksesuarları takı stantlarında şık bir sunumla kullanabilirsiniz. Kadife, satan, pleksi gibi pek çok malzemeden oluşturulabilen mücevher kutuları sergileme amacıyla da camlı stantlarda kullanılmaktadır. Mücevher kutuları takıları ayrı ayrı sınıflandıran kutuların dışında, ayrıca hepsini bir arada bulabileceğiniz kutular da bulundurmaktadır. Yüzük kutuları camlı yüzük tablalarda, çoklu tırnaklı isme özel modellerde bulunmaktadır. İsme özel kutuları tercih ederek mücevher kutularınızı kişiselleştirebilirsiniz. Eğer bir hediye olarak tercih edecekseniz de hediye edeceğiniz kişinin ismini bulunduran bir mücevher kutusu alabilirsiniz. Mücevher kutuları klasik modellerinin dışında eğlenceli modellerde de bulunmaktadır. Müzikli mücevher kutusu takılarını takarken ve kutuyu açarken bir müzik duymak ve bu işi zevkli bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Hediye olarak da uygun bir tasarıma sahip müzikli mücevher kutuları, evlerinizde düzenleyici olarak pek çok malzeme ile kullanılabilmektedir. Işıklı yüzük kutuları ve ışıklı kolye kutuları gibi çeşitli küçük kutular, evlilik teklifi ederken veya hediye verirken şık ve yaratıcı bir görüntü yaratmak amacıyla kullanılabilir. Yatak odanızda aynanızın önünde duracak olan bir mücevher kutusunun ışıklı şekle sahip olması da yaratıcı ve ilham verici bir görünüm sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Küçük mücevher kutusu edinerek çeşitli küçük küpeleri, yüzükleri içerisine yerleştirebilirsiniz. Mücevherlerinizin adedine uygun olarak mücevher kutularının boyutlarını seçebilir, bu sayede yer kaplama konusunda sıkıntı çekmeden takılarınızı düzenleyebilirsiniz. Plastik ve büyük boyutlara sahip takı kutularını çeşitli takılarınızı yerleştirerek sergileyebilirsiniz. Ürün sayfamıza göz atarak çeşitli markalara ait mücevher kutularını inceleyebilirsiniz.

 Mücevher Kutuları ve Stantları

Mücevher Kutuları ve Stantları

Mücevher kutularınız içerisinde bulunan takı setlerinizi sergilemek amacıyla takı stantları takı askıları kullanabilir, bunları odanızın en sevdiğiniz alanında gösterebilirsiniz. Sergilediğiniz takıları ayrıca kutulara yerleştirerek ve cam saydam kutularda da sergileyebilirsiniz. Çeşitli malzemelerden oluşturulan takı sandıklarını dolaplarınıza montajlama işlemini gerçekleştirerek kullanabilirsiniz. Dilerseniz makyaj malzemelerinizi de içerisine yerleştirebilir ve kullanmak istediğiniz zaman içerisinden alabilirsiniz. Mücevher saklama kutusu modelleri arasında kilitli modeller de bulunmaktadır. Kilitli mücevher kutusu modelleri değerli altın, pırlanta, gümüş gibi kolye, saat, bilezik, küpe gibi çeşitli aksesuarları saklamak için kullanılmaktadır. Değeri takılarınızı muhafaza ederek, olası bir hırsızlık durumunda takılarınızın bulunmamasını sağlayabilir, ayrıca çocuklardan ve diğer ev içerisindeki kişilere karşı da takılarınızı muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede takılarınızın kolay kolay çalınma ve kaybolma ihtimalini önleyebilirsiniz. Ayrıca şifreli mücevher kutuları edinerek, çalınma durumlarına karşı değerli altın, pırlanta gibi malzemelerde bulunan takılarınızı altınlarınızı muhafaza edebilirsiniz. Kişiselleştirilebilen ve isim yazılabilen kutular da bulunmaktadır. Bunların haricinde kalem koleksiyonu yapanlar için de katmanlı kalem kutuları bulunmaktadır. Yüzlerce kalemi sıralayabileceğiniz ve kalem türlerine göre düzenleyebileceğiniz kutular da bulunuyor. Kayın ağacı gibi el yapımı malzemelerden oluşturulan kutular ve iç kısmında kadife yapıya sahip kutular bulunuyor. Ayrıca ahşap görünüme ve deri görünümlerine sahip mücevher kutuları da kullanılmaktadır. Seyahate çıkmanız gerekiyorsa ve taşınabilir mücevher kutularına ihtiyacınız varsa, taşınabilir kutular edinerek çantanızda veya bavulunuzda mücevherlerinizi götürebilirsiniz. Mücevher çantaları edinerek seyahatlerinizde yanınızda makyaj malzemesi, küpe, kolye, yüzük gibi aksesuarlarınız taşıyabilirsiniz. İhtiyaç duyacağınız aksesuarlarınızı yanında taşıyarak gerekli anlarda kolayca takabilirsiniz. Takılarınızı masalarınızda ve takı bölümü olarak ayırdığınız alanda sergileme amacıyla takı sandığı kullanabilirsiniz. Hemen siz de mücevherlerinizi ve değerli takılarınızı yerleştirmek veya sergilemek amacıyla kullanabileceğiniz kutularınızı ürün sayfamızdan seçebilir, fiyatları inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.