MÜCEVHER KUTUSU

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Mücevher Kutusu

Evinizde, çekmecelerinizde dağılan, birbirine dolanan takılarınız için iyi bir toplayıcı ürün olarak mücevher takı kutusu modellerini öneririz. Yüzük, kolye, bilezik, küpe, saat gibi mücevherat ve takılarınızı derleyip toplayacak, şık bir sunumla sunacak, bir arada durup kaybolmamasını sağlayacak mücevher saklama kutuları diğer adıyla takı düzenleyici kutu modelleri için kategorimizde birçok farklı markadan farklı renk ve tasarımda çeşit bulabilirsiniz. Erkek ve kadınlara özel olarak ayrı üretilen takı saklama kutusu modelleri, her iki tarafında kullanabileceği unisex modellere de sahip bulunuyor.

Mücevher Kutusu Çeşitleri Nelerdir?

Mücevher Kutusu Çeşitleri Nelerdir?

Mücevher Kutusu kategorimizde birçok farklı fiyat ve tasarımda mücevher kutusu modeline ulaşabilirsiniz. Deri kaplamalı ahşap saat, takı kutusu, iki çekmeceli tespih kutusu, pleksi makyaj kutusu, armalı isme özel eskitme ahşap saat takı kutusu, ışıklı yüzük kutusu gibi çok çeşitli modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Evinizde ya da dükkanınızda bir takı sergileme alanı yaratmak istiyorsanız, takı standı ya da takı askısı modellerine bakabilirsiniz. Dilerseniz kumaş, plastik gibi materyallerden yapılmış mücevher çantası modellerine göz atabilir, çok daha uygun fiyatlı bir seçim yapabilirsiniz. Şık ve klas bir tercih yapmak ya da hediye etmek isteyenler için, kişiye özel isimli ahşap tasarımları arasından seçimde bulunabilir.

Mücevher Kutusu Markaları Nelerdir?

Mücevher Kutusu Markaları Nelerdir?

Kadife, saten, pleksi, deri, ahşap gibi birçok farklı materyalden üretilen aksesuar takı kutusu modelleri için çeşit çeşit markaya sahip aksesuar kategorimizi inceleyebilirsiniz. Obtech markasının armalı isme özel ahşap takı, saat, tespih kutularından özel bir seçim yapabilirsiniz. SosyaMania markasından ışıklı tek taş yüzük kutuları özel anlar için güzel seçimlerden biri olabilir. Evinizde düzenleme yapabilmek için bir kutu arıyorsanız, plastik takı kutusu ya da çekmeceli mücevher kutusu modellerinden yana bir tercih yapabilirsiniz. Daha büyük takı kutusu arıyorsanız 2B Trendy’nin çekmeceli ve ekstra bölmeli deri takı kutusu modellerine bakabilirsiniz. 678AKSESUAR, Osmanlı Gümüş, Pf Concept, Pierre Cardin, Abbia Pırlanta, Agatha, Donato Ricci, Ejoya, EUROMODA, eXtore gibi birçok farklı markayı kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Mücevher Kutusu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Mücevher Kutusu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İyi bir takı sandığı, mücevher kutusu seçimi, kullanım yerine göre değişir. Mücevher kutusu, düzenleme amacıyla alınıyorsa, takı askılığı gibi dolap içlerine monte edilebilen ya da bir duvarda sergilenebilen modelleri ya da bol çekmeceli bol gözlü plastik ve pleksi modelleri tercih edilebilir. Sergileme amacıyla edilen bir takı ve makyaj kutusu ya da bir saat ve yüzük kutusu daha az göze sahip olacaktır ancak daha büyük bir sergileme alanı sunacaktır. Yine sergileme amacıyla kullanıyorsanız, takı standı modelleri arasında, kolyeler, küpeler, yüzükler ve bilezikler için her çeşitte stand modeline ulaşabilirsiniz. Mücevher kutusu modelleri ve daha fazlası için Takı Aksesuarları kategorimize bakabilirsiniz.