TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ayçiçek Yağı

için 373 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Ayçiçek Yağı

Yağlar, asırlardır yemeklerin ve beslenme şekillerinin temel yapı taşlarından birisi olarak mutfaklarda yerlerini alırlar. Çeşitli bitkilerden ve meyvelerden elde edilen yağlar arasında ayçiçek yağı da yer alıyor. Günümüzde dünya çapında en çok tüketilen sıvı yağ türlerinden birisi olan ayçiçek yağı 5lt düzeyinin daha altında ve daha üstünde ambalajlarla piyasada yer alıyor.

Ayçiçek Yağı ile Özel Lezzetler Yaratmak

Ayçiçek Yağı ile Özel Lezzetler Yaratmak

Yemeklerinizi pişirirken arzu ettiğiniz sonuçları almak ve aynı zamanda sağlıklı beslenmek adına kullandığınız yağın önemi büyüktür. Yağlar vücutta çeşitli etkileri bulunan ve tüketilmesi günlük olarak belirli düzeyde gerekli olan besinler olarak sağlığınızda önemli rollere sahiplerdir. Bu alanda ayçiçek yağı, açık sarı renkli özel bir yağ çeşididir. Piyasada ambalajlanmış halde satışa sunulan sıvı formda rafine ayçiçek yağı ürünleri, mutfağınızda yer verebileceğiniz bir seçenektir. Kavurmalarda, sotelerde, salatalarda ve özel soslarda kullanabileceğiniz bu lezzetli yağ, tarlalarda özel kontrollerle yetiştirilmiş ayçiçeklerinden özel işlemler sonucunda elde ediliyor. İçerik olarak %40-45 düzeyinde yağ içerek ayçiçeklerinden elde edilmiş yağı yemeklik olarak kullanmanın yanında soslarınızı yaratırken de gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz. İçeriğinde bolca vitamin ve mineral bulunduruyor olması yönünden de günlük olarak sofranızda bulunduğunda genel sağlığınıza olumlu katkıları bulunabilecek bu değerli sıvıyı aşırıya kaçmadan tükettiğinizde sağlıklı bir yaşamın da kapılarını aralayabiliyorsunuz. Ayçiçek yağ markaları hakkında bilgi edinerek beğendiğiniz ürün alternatifini mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Süpermarket kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Ayçiçek Yağı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ayçiçek Yağı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde oldukça geniş bir alanda yetiştiriciliği yapılan ayçiçeği, çiçek kısmında taşıdığı tohumlarında –çekirdeklerinde- bulunan yağları insanlara sunar. Bu Yağlar, özel işlemlerle tohumlardan elde edildikten sonra hava değmeden ambalajlanarak kullanıcılarına ulaştırırlar. Piyasada ürünlerini satışa çıkaran birçok yağ markası, ürünlerinde kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verebilecek miktarları gözeterek ambalajlama yapıyorlar. 5 lt ayçiçek yağı seçenekleri, plastik şişelerle kullanıcılara sunuluyorlar. 5 litrelik ayçiçek yağını tek kişilik bir mutfakta uzun süre kullanabilir, yemeklerinizde ve çeşitli yiyeceklerde yağınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Piyasada bu ürün alternatiflerinin yanı sıra daha birçok farklı sayıda ölçüde ambalajlanmış seçenekler yer alıyor. Kullanıcılar böylelikle kişisel kullanım miktarlarını dikkate alarak ihtiyaçları olan seçeneği edinebiliyorlar. Genel bir değerlendirme ile ayçiçek yağı fiyatları incelendiğinde, ürünlerin fiyatlarında ambalaj ölçülerinin önemli bir etken olduğu görülebiliyor. Bu noktada ambalajların ölçü düzeylerindeki artışa bağlı olarak, fiyatların da adım adım arttığı söylenebilir. Böylelikle piyasada farklı düzeylerde çok sayıda ayçiçek yağı ürünü yer alıyor.

Ayçiçek Yağı ile Mutfakta Harikalar Yaratın

Ayçiçek Yağı ile Mutfakta Harikalar Yaratın

Doğadan mutfaklara taşınan çeşitli besinler, lezzetlerin yaratılmasında kullanılırken bu besinler içerdikleri besin bileşenleriyle de genel sağlığa katkıda bulunurlar. Ayçiçek yağı, içeriğinde K, E, D ve A vitaminleri bulunduran; yüksek protein değeriyle yüksek besleyici özelliği olan; yüksek düzeyde doymamış yağ içeren özel bir yağ çeşididir. Presleme, özütleme ve rafine işlemleri sonucunda saf bir şekilde elde edilebilen ayçiçek yağı, omega-3 ve omega-6 yağ asitlerini de içeriyor olması nedeniyle sağlıklı özellikleriyle birçok mutfakta tercih edilir. Eğer ayçiçek yağını mutfağınızda çok sık kullanıyor ve hızla tüketiyorsanız 18 litrelik ambalajlarla ürünleri tercih edebilirsiniz. 18 lt ayçiçek yağı fiyatı hakkında bilgi edinerek, piyasada yer alan farklı markaların ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yalnız yaşıyor ve günlük yağ tüketiminiz belirli bir düzeyin altında kalıyorsa bu durumda daha düşük ölçülerdeki şişelerle de ürün edinmeyi tercih edebilirsiniz. Siz de şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek 18 lt, 5 lt, 2 lt ve 1 lt ayçiçek yağı ürünlerine göz atabilir, ihtiyacınız olan miktara göre sipariş verebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abali (3)
Aymar (1)
Aysan (3)
Beşler (5)
Biryağ (38)
Bizce (4)
Bizim (13)
(2)
Emek (2)
Fıs Yağ (1)
Komili (11)
Kristal (9)
Kula (2)
Mina (1)
Olin (5)
Ona (7)
Orkide (25)
Oruçoğlu (30)
Ravin (8)
Safya (3)
Salat (4)
Selin (1)
Sırma (2)
Torku (23)
Trakyağ (2)
Unilever (2)
Ustam (1)
Yonca (1)
Yudum (60)
Zade (33)
Zer (10)
Çotanak (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(139)
(69)
(60)
(47)
(22)
(6)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

4'lü Set (34)
2'li Set (33)
3'lü Set (9)
20'li Set (6)
(5)
(4)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(59)
ve üzeri (74)
ve üzeri (80)
ve üzeri (80)
ve üzeri (85)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL