Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kahve

için 21 sonuç bulundu.
Kahve Çeşidi seçiniz
 • 428,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  417,00 TL

  coffee-ez
  %100
 • 144,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  133,90 TL

  coffee-ez
  %100
 • 144,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  133,90 TL

  coffee-ez
  %100
 • 141,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  130,90 TL

  KahveAmbarı
  %100
 • 144,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  133,90 TL

  coffee-ez
  %100
 • 141,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  130,90 TL

  KahveAmbarı
  %100
 • 144,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  133,90 TL

  coffee-ez
  %100
 • 139,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  128,00 TL

  GurmeGold
  %100
 • 189,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  178,00 TL

  CABARRE
  %100
 • 189,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  178,00 TL

  CABARRE
  %100
 • 129,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  118,00 TL

  EKN-AVM
  %100
 • 189,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  178,00 TL

  CABARRE
  %100
 • 109,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  98,90 TL

  BiggShop
  %98
 • 141,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  130,90 TL

  KahveAmbarı
  %100
 • 141,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  130,90 TL

  KahveAmbarı
  %100
 • 141,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  130,90 TL

  KahveAmbarı
  %100
 • 136,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  125,99 TL

  ithalgurme
  %98
 • 136,95 TL

  Sepette Ek İndirim

  125,95 TL

  ithalgurme
  %98

Illy Kahve

Coffea isimli ağacın meyve çekirdeklerinin çeşitli işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen kahveler, en çok tüketilen içecekler arasında bulunmaktadır. Birçok marka tarafından özenle çeşitli aşamalardan geçirilerek üretilen kahveler kullanıcılarla buluşturulur. Illy, 1933’de kurulmuş ve farklı ülkelerdeki tüketicilere İtalyan kahvesi sunmayı hedefleyen bir aile şirketidir. %100 Arabica çekirdeklerinden oluşan kahve harmanı ile kahve tutkunlarına harika bir İtalyan kahve tecrübesi vadetmektedir. Kategori bünyesinden şık kutular içerisine ambalajlanmış farklı türde kahve çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Tercihe göre çekirdek kahve, toz kahve ya da Illy kahve kapsül seçeneklerine yönelebilirsiniz. Dikkatle seçilen ve titizlikle işlenen kahve çekirdeklerinden elde edilen ürünler, kahvenin taze kalmasını sağlayan basınçlı paketleme uygulamasından geçtikten sonra kullanıcıların beğenisine sunulur. Farklı şekillerde ambalajlanan ürünler çevreye duyarlı kapsüllerden de oluşmaktadır. Kahveler farklı damak tatlarına hitap edecek şekilde farklı varyasyonlarda üretilir. Her bir kahve farklı damak zevklerine hitap edebilecek aromalara sahiptir. Karamel ve portakal çiçeği notalarından yoğun kakao notalarına kadar pek çok aromanın tadına markanın ürünleri ile varmanız mümkün. Kahveler arasında orta kavrulmuş ya da koyu kavrulmuş kahve çeşitleri de yer alır. Farklı gramajlarda üretilen kahvelerin yanı sıra tüketiciler set şeklinde satışa sunulan Illy kahve ürünlerini de tercih edebilirler. Kahve içmeyi seven ya da damak tadını zenginleştirmek isteyen kullanıcılar diğer markaların sunduğu ürünleri de incelemek için kahve sayfamızı ziyaret edebilirler.

Birbirinden Lezzetli Illy Kahve Çeşitleri

Birbirinden Lezzetli Illy Kahve Çeşitleri

Oldukça fazla kahve çeşitliliğinin olması, kahveseverleri memnun eden bir noktadır. Kahvelerin kavrulma derecesi, asit dengesi ve içerdiği aroma notaları kahvelerin lezzetini belirleyen faktörler arasında bulunmaktadır. Marka, ürün çeşitliliği ile farklı tatlarda kahve deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Kategori içerisinde yer alan kahve çeşitliliğini inceleyerek Illy kahve nerede satılır sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. Tüketicilerin kendisine özel seçebileceği kahve türleri arasında Illy filtre kahve, espresso ve toz kahve gibi seçenekler yer alır. Illy espresso, kahve çekirdeklerinin farklı bir şekilde kavrulmaları ile elde edilmiş, zengin notalara sahip bir kahve çeşididir. Koyu ya da orta kavrulmuş kahve çekirdeklerinden üretilen ürünler arasından damak tadınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Markanın Intenso serisi, yoğun kavrulmuş espresso olup toz kahve şeklindedir. Yoğun ve güçlü bir tada sahip olmasının yanı sıra içerisinde kakao notalarını barındırmaktadır. Illy espresso kahve çeşitleri arasında ayrıca markanın Classico adlı ürünü de yer alır. Illy Classico, öğütülmüş toz kahve formundadır. Özel kutularda sunulan Illy ürünleri, yumuşak ve dengeli bir tada sahiptir. Klasik Illy harmanı ile aynı zengin ve dengeli tat profiline sahip kahveler, günün her saatinde tüketilebilir. Şık teneke kutularda sunulan çeşitleri set şeklinde almanız da mümkün. Illy decaf kahve, kahveseverlerin tercih edebileceği başka bir alternatiftir. Kategori içerisinde yer alan Illy kafeinsiz kahve seçenekleri, kafeinsiz kahve tüketmek isteyenlerin ya da kafeinden kaçınması gerekenlerin tercih edebileceği bir üründür. İdeal kafeinsiz kahve çeşitleri arasında yer alan ürün, decaf çekirdek kahve şeklinden ziyade genellikle toz ya da kapsül olarak bulunmaktadır. Toz kahve şeklinde bulunan kafeinsiz ürünler, zengin ve dengeli bir tat profiline sahiptir. Toz kahve çeşitleri öğütülme şekillerinden dolayı, bütün kahve hazırlama yöntemleri için uygun görülmektedir. Espresso makinelerinde kullanılmak için öğütülmüş olan ürünü farklı yöntemler kullanarak da hazır hale getirebilirsiniz. Illy decaf filtre kahve olarak da tercih edilebilen kahve çeşidi french press ile de hazırlanabilmektedir. Illy kahve fiyatları ürünlerin miktarına, özelliklerine ve gramajına göre değişiklik gösterebilir. Ürünleri satın alan kullanıcıların Illy kahve yorumları kısmında paylaştığı tecrübelerine bakarak kararsız kaldığınız ürün hakkında fikir sahibi olabilir ve seçim aşamasını kolaylaştırabilirsiniz.

 Öğütülmeden Sunulun Illy Çekirdek Kahve Seçenekleri

Öğütülmeden Sunulun Illy Çekirdek Kahve Seçenekleri

Birçok insanın hayatında kahvenin önemli bir yeri vardır. Değişik şekillerde üretilen kahve çeşitleri, farklı kullanıcılara hitap edebilir. Markanın toz kahvelerinin yanı sıra çekirdek kahveler de birçok kullanıcı tarafından tercih edilebilmektedir. Kahve çeşitlerinin öğütülmeden sunulduğu formlarına çekirdek kahve denmektedir. Markanın Classico kahve çeşitleri arasında ayrıca çekirdek kahve seçeneği de bulunur. Illy kahve çekirdeği, dikkatle seçilip titizlikle harmanlandıktan sonra kavrulur ve kullanıcılar ile buluşturulur. Illy çekirdek kahve 250 gr teneke kutularda ambalajlanır. Basınçlı teneke kutularda tutulan ürünlerin taze kalması bu şekilde sağlanmış olur. Ürünler dünyanın en çok bilinen kahve çekirdekleri arasında bulunan %100 Arabica çekirdeklerinden elde edilmiştir. Arabica kahve çekirdeği, en kaliteli kahve çekirdekleri arasında bulunmasının yanı sıra en çok tüketilen kahve çekirdeğidir. Her gıda gibi kahveler de zaman içerisinde bozulabilmektedir. Çekirdek kahveyi doğru bir şekilde muhafaza etmek, elinizdeki kahvenin kısa süre içerisinde kalitesini yitirmesini önleyecektir. Bu bağlamda ürünlerin direkt güneş ışığı ve hava ile teması engellenmelidir. Ortamın nemli olmamasına dikkat etmek gerekir. Orta kavrulmuş çekirdek kahvelerinin bu şekilde korunması kahvenin daha uzun ömürlü olmasını mümkün kılabilir.

 Lezzetli ve Pratik Illy Instant ve Kapsül Kahve Çeşitleri

Lezzetli ve Pratik Illy Instant ve Kapsül Kahve Çeşitleri

Farklı lezzetleri ile ön plana çıkabilen kahveler günümüzde farklı şekillerde üretilir. Bazı ürün formları sayesinde tüketiciler için kahveyi hazırlama süresi kısalır. Kısa süre içerisinde hazırlayabileceğiniz ve molalarınızda ya da arkadaş ortamlarında tadına varabileceğiniz ürünler arasında Illy instant kahve çeşitleri de yer almaktadır. 95 gr olarak üretilip teneke kutularda muhafaza edilen çözünebilir kahve ile farklı lezzet notalarını damaklarınızda hissetmeniz mümkün. %100 Arabica kahve çekirdekleri ile üretilerek tüketicilerin beğenisine sunulan Illy instant kahve için 2 gr kahve üstüne 180 ml kadar kaynar olmayan, sıcak suyu dökmeniz yeterlidir. Illy kahve kapsül çeşitleri de hızlı ve kolay kahve hazırlama yöntemlerine uygundur. Espresso hazırlamanın kolay yöntemleri arasında Ese Pod ürünleri bulunmaktadır. Markanın araştırma ünitelerinde geliştirilmiş olan sistem 7 gr’lık tek dozlar ile yumuşak ve dengeli bir espresso hazırlamaya yardımcı olur. 18 adet kapsül içeren ürün, 9 farklı yöreden toplanmış Arabica kahve çekirdeklerinden oluşmaktadır. Farklı iklim ve topraklarda yetişmiş kahve çekirdeklerinin harmanı sayesinde özel bir Illy espresso lezzetinin sırrına erişebilirsiniz. Üstelik Illy Iperespresso kapsül, farklı seçeneklere sahiptir. 18 adet kapsül içeren orta kavrulmuş kahvenin yanı sıra kafeinsiz kahve çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Kategori bünyesindeki Illy kapsül kahve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sayfayı inceleyebilirsiniz. Illy kapsül kahve fiyatları ürünlerin gramajına ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Illy kahve yorum arasında gezinerek kahveler hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Siz de zengin, hoş kokulu, dengeli ve yumuşak aromaya sahip kahve çeşitlerinden aradığınız ürüne ulaşmak için Illy kahve fiyat ve ürün seçenekleri arasından kendinize uygun olanı hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar günün dilediğiniz vaktinde kaliteli kahvelerin size eşlik etmesini sağlayabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Illy
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Nescafe (529)
Jacobs (256)
Lavazza (117)
Starbucks (157)
Tchibo (196)
Davidoff (24)
Osso (164)
Trescol (150)
Şekeroğlu (134)
Coffeebou (122)
Mare Mosso (122)
Montana (122)
Kahveciayhan (117)
Friendzone (107)
Yaptat (103)
Sarızeybek (102)
Summo (93)
Bretto (81)
Coffee Lab (80)
Kocatepe (64)
Kaffka (57)
Espressomm (55)
Kahvecibey (53)
Moliendo (48)
Ganocafe (46)
Hancıbey (46)
Rioba (46)
Kırkyıl (43)
Bukra (42)
Rossaco (40)
Blendblack (39)
Venezia (38)
Kökel (36)
Homm (35)
Ogansia (35)
Caffe Rino (34)
Filtermax (34)
Olabi (33)
Haci Olabi (32)
Beta (31)
Un Caffe (30)
Casvaa (29)
Coffeeiz (28)
Jerard (28)
Esperro (27)
Kimbo (27)
Kahvekseni (25)
Oze (25)
Systa (25)
Has Kahve (24)
Mahbuba (24)
Mio'Coffee (24)
Bialetti (23)
Caffeo (23)
Kovano (23)
Jukama (22)
Castello (21)
Illy (21)
Cafeshots (20)
Fropie (20)
Mda (19)
Farmasi (18)
Uniqua (18)
Desotti (17)
Kahvelog (17)
Rossmann (17)
Shazel (17)
Cafe Crown (16)
Coffinomi (16)
Devolli (16)
Moinho (16)
Rubies (16)
VHP (16)
Caligula (15)
Five Seas (15)
Hario (15)
Kafeingo (15)
Koffieboon (15)
Safran (15)
Spetema (15)
Nish Kahve (14)
Noyan (14)
Filterco (13)
Gimoka (13)
Kaave (13)
Selamlique (13)
Nusnus (12)
The İbrik (12)
Zeyn Kahve (12)
Mokka (11)
Schiller (11)
Bikaldi (10)
Borbeen (10)
Fez Gıda (10)
Fiero (10)
Hacıoğlu (10)
Kafeinbox (10)
Miranbey (10)
Mozart (10)
Folgers (9)
Ganitto (9)
Hans (9)
Kahvein (9)
The Goat (9)
Tüfekçi (9)
Amway (8)
Sultani (8)
Aydibek (7)
Bamaş (7)
Jamaica (7)
Kafiltro (7)
Lugano (7)
Melitta (7)
Segafredo (7)
The Mill (7)
Belmio (6)
Bindallı (6)
Boaters (6)
Kentcafe (6)
Leon (6)
Mahmood (6)
Mambocino (6)
Napoli (6)
Tupinamba (6)
Bey Kahve (5)
Cobrew (5)
DarkBeans (5)
El-Ruha (5)
Floresta (5)
Kahvelon (5)
Keyfizad (5)
Longplay (5)
Sarraf (5)
Simonelli (5)
Tassimo (5)
Van Dibek (5)
Ülker (5)
3 Cores (4)
Afrikahve (4)
Aktaral (4)
Arifoğlu (4)
Avra (4)
Aycafe (4)
Aşutlar (4)
Barzini (4)
Bikahve (4)
Bonibro (4)
Caffe One (4)
Dnc (4)
Esmresso (4)
Ezel (4)
Kafeink (4)
Kahua (4)
Kayfem (4)
Kuban (4)
Kühve (4)
Mosa (4)
Movenpick (4)
Mrc Kahve (4)
Obsesso (4)
Onnowell (4)
Piraye (4)
Sıralı (4)
Taylors (4)
Venge (4)
Yason (4)
Adil (3)
Agitbey (3)
Brango (3)
Brew Mood (3)
Cafelux (3)
Cupkofi (3)
Dripesso (3)
Dropp (3)
Earthy (3)
Filtrcafe (3)
Fincanda (3)
Hiscafe (3)
Kadoo (3)
La Ferme (3)
Landessa (3)
Ma Cafe (3)
Macafe (3)
Mc Kinlay (3)
Nestle (3)
Nutriplus (3)
Prince (3)
Prokahve (3)
Serbey (3)
Tijda (3)
Trona (3)
Afia (2)
Aladeeb (2)
Ambruvase (2)
Amisos (2)
At Origin (2)
Beşikçi (2)
Brawi (2)
Cafe Zio (2)
Coffeeto (2)
Demkan (2)
Dr. Us (2)
Dırkalı (2)
Eduscho (2)
Efendy (2)
El Gato (2)
Fancafe (2)
Fitgusto (2)
Fresheld (2)
Gano Cafe (2)
Gusse (2)
Hazar (2)
Jardin (2)
Kahvedes (2)
Kent (2)
Lacampos (2)
Laudatio (2)
Lazzarin (2)
Makam (2)
Menalux (2)
Moloko (2)
Naturel (2)
Nespera (2)
Prevcha (2)
Rubin (2)
Sino (2)
Sublimo (2)
Vank (2)
Viaypi (2)
(117)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kahve Çeşidi

(6)
(4)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(17)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL