TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yumurta

için 56 sonuç bulundu.

Yumurta

Sağlıklı beslenip, gün içerisinde istediğimiz aktiviteleri yorulmadan yapmamızı sağlayan yumurta , besin değeri açısından son derece faydalı gıda maddesi olarak biliniyor. Yumurta protein bakımından son derece faydalı olduğu için, birçok kullanıcı tarafından kahvaltılık olarak özellikle tercih sebebi oluyor. Birçok profesyonel sporcu tarafından da sıklıkla kullanılan yumurta, sizlere enerji veren önemli bir gıda olarak dikkatleri çekiyor.

Yumurta Yüksek Besin Değerleriyle Dikkatleri Çekiyor

Yumurta Yüksek Besin Değerleriyle Dikkatleri Çekiyor

Kahvaltı sofralarının ve birçok hamur işi yemeğin hazırlanmasında büyük katkısı bulunan yumurtaların içeriğindeki besin değerleri, birçok kullanıcıya hayati derecede önemli katkılar sunuyor. Yumurta besin değeri, içeriğindeki A, B6, B12, D ve E vitamin değerleri ile birçok vitamin eksiğinizi karşılıyor. Çinko, demir, folik asit ve fosfor gibi birçok besin değerine sahip olan yumurta, rafadan ya da tavada pişirilerek sizlerin öğünlerinizde gıda maddesi olarak sunuluyor. Yumurta protein değeri ve içeriğinde bulunan omega 3 ile hem yüksek oranda enerji almanızı ve hücre yenilemenizi sağlarken, kandaki kolestrol seviyesini de etkili yapısı ile düzenliyor. Evsel ve endüstriyel olmak üzere birçok alanda kullanılan yumurtalar, tüm gıda maddeleri ile beraber kullanılabilir yapıda olması ile sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Günlük gelen ve kullanıcılarına sunulan yumurta çeşitleri, taze ve sağlıklı yapısı ile memnuniyet sunarken, güvenli ve ambalajlı yapıdaki yumurta yapıları da belirli günlere kadar tazeliğini koruyabiliyor. 10’lu, 15’li ve 30’lu ambalajlarda satılabilen yumurtalar, güvenilir ambaj yapıları ile kullanıcılarının kullanımını bekliyor.

Yumurta Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yumurta Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Birçok farklı mevsimde rahatlıkla tüketebileceğiniz yumurtalar, kek, börek, köfte yapımı gibi farklı yiyecek şekillerinde sizlerin kullanımına sunuluyor. Farklı anlayış şekillerinde, yerlerde ve değişik yemlerle büyütülen tavukların yumurtalarını içeren organik yumurta modelleri, kümes hayvanlarının daha özgürce dolaşıp, daha doğal stillerde beslenmeleri ile sizlerin karşısına geliyor. Çeşitli şekillerde ambalajlanan yumurtalar, farklı yumurta gramajları gibi ağırlıklara sahip olabiliyor. Yumurtanın kendi öz ağırlığı, kümes hayvanının beslenme biçimi ile doğrudan etkili olduğundan, çeşitli farklılıklar gösterebiliyor. 50 gramlık bir ağırlığa sahip olan bir yumurta içerisinde yaklaşık değer olarak 8 grama yakın protein değeri bulunuyor. Kalsiyum açısından da zengin olan yumurtalar, bağışıklık sistemini, göz sağlığını, beyin sağlığını, kas ve kemik gelişimini destekleyen yararlı yapısı ile birçok kişi tarafından tüketiliyor. Yetişkin bireylerin kontrollü şekilde tüketmesi gerektiği önerilen yumurtaların, kas ve vücut gelişimi yapan sporcular tarafından oldukça fazla tüketilmesi, sağladığı yüksek besin değerini ortaya sunması açısından önemli oluyor. Tavuk yumurtalarının yanında bıldırcın yumurtalarının da bazı kullanıcılar tarafından tercih edilmesi, farklı damak zevklerine uygun sağlıklı yumurta çeşitlerinin kullanıcılara sunulduğunu kanıtlıyor. yumurta fiyatları, satın almak istediğiniz yumurtanın gramajına ve yumurtanın yetiştirilme biçimi gibi farklılıklara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Yumurta Sağlıklı Beslenmeyi Sağlıyor

Yumurta Sağlıklı Beslenmeyi Sağlıyor

Çiftlik, tesis ve orta sınıf kümeslerde rahatlıkla yetiştirilen tavuklardan alınan yumurtalar, çeşitli ambalaj yapıları ile sizlerin beğeninize sunularak, sağlıklı beslenmelerinizi sağlıyor. Kırılmamasını sağlayan karton yumurta yuvaları ile birçok yumurta paketi sizlerin sofralarınıza geliyor. Yumurta besin içeriği bakımından birçok besin değerini kullanıcılarına sağladığı için, kullanıcılarının sağlık beslenmesini sağlıyor. BCAA zincirli amino asit yapısına da sahip olabilen yumurtalar, yorucu günlerde kasların hızlı bir şekilde yenilenmesini sağlıyor. Birçok farklı vitamin, mineral ve yararlı asitlere sahip olan yumurtalar, vücudunuzu beslyerek, kalp sağlığınızı koruyor. Beyazı ve sarısı ile farklı yapılarda besin değerlerini içeren yumurtalar, gebelik dönemini yaşayan kadınlar ve henüz gelişim çağında olan çocuklar için de önemli besin maddelerine sahip olmaları ile biliniyor. Yüksek protein kaynağı olarak bilinen yumurtalar, diyet ve beslenme programınızı düzenlerken en çok kullandığınız gıdaların başında geliyor. İçeriğindeki besleyici değerler ile birçok eksiği kapatabilen yumurtalar, sağlığınızı ve formunuz korumaları açısından önem kazanıyor. Oldukça yüksek besin değerlerine sahip olup, kahvaltıda ve birçok gıda maddesinde rahatlıkla tüketebileceğiniz yumurta ne kadar diye merak ediyorsanız, sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca yumurtalık kategorimizi ziyaret ederek kahvaltı esnasında sofranızda size kolaylık sağlayacak yumurtalık modellerine göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Adedi

(32)
(7)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL