Kategoriler

Tatlı Çeşidi

(93)
(45)
(14)
(13)
(12)
(11)
(10)
(9)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Ürün Miktarı

(144)
(69)
(38)
(15)
(13)
(11)
(11)
(9)
(8)
(8)
(7)
(7)
(7)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

2'li Set (6)
6'lı Set (6)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (95)
4 yıldız ve üzeri (133)
3 yıldız ve üzeri (143)
2 yıldız ve üzeri (145)
1 yıldız ve üzeri (151)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Tatlılar

için 454 sonuç bulundu.

Tatlı Çeşitleri

Tatlı denince herkesin iştahı açılır. Yemeklerden sonra her ne kadar tok olsa da insan her zaman az bir şey tatlı yemek için kendine yer bırakır. Gerek özel günlerde gerek canınızın istediği tüm zamanlarda yemek için tatlı siparişi verilir. Heyecanla kapının çalması beklenir ve tatlıya kavuşmak için sabırsızlanılır. Dikkatli ve kontrollü şekilde yenmesi gereken bu gıdanın herkesi mutlu etme gibi bir etkisi söz konusudur. Hep birlikte oturup şöyle bir sohbet ederken, kendi başınıza evde keyif yaparken, sohbet ederken ve daha birçok aktivite ile birlikte tatlı yenebilir. Tatlı yemenin zamanı olmaz desek doğrudur. Çeşit çeşit tatlılar her türlü damak zevkine hitap eder. Sütlü, şerbetli, çikolatalı, meyveli ve daha birçok çeşitli tatlılar, ağızları ve sofraları tatlandırır. Sütlü tatlılar şerbetli tatlılara göre biraz daha hafif tatlılardır. Herkese hitap eden bir tatlı bulmak mutlaka mümkündür. Kimi insanlar şerbetli tatlıları sütlü tatlılara tercih ederken kimi insanlar için de meyveli tatlılar vazgeçilmezdir. Meyveli tatlılar herhangi bir meyveden yapılmış veya bir meyve ile renklendirilmiş tatlılardır. Şerbetli tatlılar, şeker yardımı ile şerbet elde edilerek gerek soğuk gerek ise sıcak şekilde tatlı ile buluşturularak hazır edilir. Şeker, beynin çalışmasını sağlar ve düşük tansiyon problemini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Enerji vermesinin yanı sıra su tüketimi ile birlikte desteklenmelidir. Örneğin 2 dilim baklava yendiği takdirde yarım litre kadar su içmek gerekir. 2 adet kemalpaşa tatlısı için bir büyük bardak su içmek gerekir. 1 adet tulumba tatlısı için ise bir adet küçük su bardağında su içmek yeterli olur. 1 adet şekerpare tatlısı için ise bir bardak su içmeniz yeterli gelir. Revani tatlısı için ise 1,5 su bardağı su içmek gerekir.

Tatlı Çeşitleri Tercihi

Tatlı Çeşitleri Tercihi

Meyve sever biri iseniz ayva tatlısı tam size göredir. Kabak tatlısı da bir başka alternatif olarak sunulabilir. Meyveli oldukları için biraz daha fresh bir tada sahiptirler. Bununla birlikte kadayıf sever biri iseniz kadayıf tatlısı tam da size göre bir seçenektir. Eğer şerbetli tatlıları seviyorsanız lokma tatlısı da damak zevkinize hitap eder. Halka tatlısı ise bir başka seçenek olarak sunulabilir. İrmikli lezzetler daha çok hoşunuza gidiyorsa şam tatlısı denenmeye değer. Eğer arzu ettiğiniz lezzet yumuşak bir lezzetse bu kez de kadife tatlısı deneyimlemeye değer. Pekmez vazgeçilmez lezzetiniz ise şambali tatlısı tam size göredir. Çünkü bu tatlının yapımında pekmez kullanılır. Ceviz içi bir tatlı için olmazsa olmaz derseniz bu kez de tercihinizi şıllık tatlısı yönünde yapabilirsiniz. Ekmek kadayıfı diye de bilinen ekmek tatlısı ise şerbetli bir tatlı olup hemen hemen her damat zevkine uyabilecek bir lezzete sahiptir. Baklavanın bir değişik versiyonu olsun derseniz de dilber dudağı tatlısı tercih edebileceğiniz bir başka tatlıdır. Haşhaş severler için ise haşhaşlı revani önerilebilir. İşin özü tamamen hangi tür tatlıyı sevdiğinizle alakalıdır. Şerbetli tatlı sevenler için baklavalar ve türevleri önerilirken meyve sevenler için ise daha çok meyveli tatlılar önerilir. Süt sevenler ve daha hafif bir tatlı yemek istiyorum diyenler için ise sütlü tatlılar önerilebilir. Diyabet hastalarının tatlı tüketimi konusunda dikkat etmesi gerekir. Kontrollü şekilde tüketilen tatlılar , herhangi bir probleme sebebiyet vermez. Siz de hangi tatlıyı istediğinize ve hangi tatlının damak tadınıza en çok uyduğuna karar vererek bir tatlı siparişi verebilirsiniz.

 Tatlı Çeşitleri Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tatlı Çeşitleri Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tatlı çeşitleri evlerde gerek misafirlere gerekse çekirdek aileye güzel bir sohbet ortamı oluşturur. Bu tatlıları tüketirken ve satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle satın alacağınız tatlının damak zevkinize hitap etmesi oldukça önemlidir. Damak zevkinize hitap etmeyen bir tatlı israf olabilir. Sütlü tatlıları tercih ediyorsanız sütlü, şerbetli tatlıları seviyorsanız şerbetli tatlılar satın alabilirsiniz. Damak zevkinize uygun tatlılar satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise tatlının imal edilirken yaptığı yolculuktur. Tatlı imal edilirken kullanılan malzemelerin tazeliği ve kalitesi oldukça önemlidir. Kaliteli ve taze malzemelerden imal edilen tatlılar, çok daha lezzetli ve sağlıklı olur. Lezzetli ve sağlıklı tatlılar tüketebilmek için tatlının yapımında kullanılan malzemelerin bu kıstaslarına dikkat etmek gerekir. Almak istediğiniz tatlı fıstıklı bir tatlı ise tatlının içerisine koyulan fıstıkların taze olmuş olmasına özen göstererek bir seçim yapmak gerekir. Fıstığın yüksek fiyatlı bir besin maddesi olmasından dolayı gıda maddelerinin içerisinde bulunma oranları çeşitli şekillerde olabilir. Bu sebeple gıda seçimi yaparken bu detaya dikkat edilmesi gerekir. Tatlı satın alırken dikkat edilmesi gereken bir başka mesele ise tatlının uygun koşullar altında pişirilmiş ve servise hazır hale getirilmiş olmasıdır. Hijyenik koşullar altında üretilmiş olmayan tatlılar insan sağlığını tehlikeye atabilir. Bu sebeple tatlının nasıl ve nerede ne koşullar altında yapıldığı büyük önem arz eder. Tatlının içerisine konan herhangi bir maddeye alerjiniz olmadığına emin olarak tatlı seçimi yapmalısınız. İçerisindeki herhangi bir maddeye alerjiniz olması durumunda istenmeyen etkiler meydana gelebilir. Hem sağlıklı hem de lezzetli bir tatlı deneyimi için bu özelliklere dikkat edilerek bir tatlı seçimi yapılması gerekir.

 Tatlı Çeşitleri ve Fiyatları

Tatlı Çeşitleri ve Fiyatları

Her bir tatlı çeşidi farklı bir fiyat ile satışa sunulur. Tulumba tatlısı fiyatları Kabak tatlısı fiyatları ve kemalpaşa tatlısı fiyatları porsiyon olarak fiyat farklılıklarına sahiptir. Kadayıf tatlısı fiyatları ve revani tatlısı fiyatları gibi tatlı çeşitleri de kendi arasında farklı fiyatlandırmalara sahip olabilir.Bu ekipmanlar sayesinde hızlı ve pratik şekilde lezzetli tatlılar imal edilir. Bu ekipmanlarında fiyatları değişkenlik gösterir. Örneğin halka tatlısı sıkma aparatı fiyatları aparatın boyutuna ve markasına göre değişkenlik gösterebilir. Lokma tatlısı makinesi fiyatları Ankara ve çevresinde farklı olabilirken İstanbul ve çevresinde daha farklı olabilir. Siz de damak tadınıza en uygun tatlı çeşidi bulmak ve uygun fiyatlara sipariş vermek adına sayfayı detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca, gıda ve şekerleme ihtiyaçlarınız için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.