TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sucuk

için 514 sonuç bulundu.

Sucuk

Türkiye’nin ve Balkanların geleneksel lezzetlerinden olan sucuk besin değeri ve akıllarda kalan tadıyla da mutfaklarda yer edinmiş bir yiyecektir. Özellikle kahvaltıların, tostların ve omletlerin vazgeçilmezidir. Her damak zevkine ve ihtiyaca göre sucuk çeşitleri farklılık gösterebilir.

Kahvaltıların Vazgeçilmezi Sucuk

Kahvaltıların Vazgeçilmezi Sucuk

Sucuk ızgara yapılıp pikniklerin en lezzetli yemeklerinden biri olabileceği gibi farklı pişirme yöntemleriyle kahvaltınızı da taçlandırır. Tek başına kızartarak tüketebileceğiniz gibi kahvaltılarda en çok tercih edilen yöntemlerden biri olan yumurta ile birlikte tüketebilirsiniz. Böylece yumurta ile sucuk faydaları birleşecek ve ortaya protein bakımından oldukça zengin bir öğün çıkacaktır. Ayrıca sandviçinizde ve tostunuzda ana malzeme olarak yer verebileceğiniz gibi omlete de farklı bir tat katmak için ekleyebilirsiniz. Sucuk, kullanılan özel baharatları sayesinde oldukça baskın bir lezzete sahiptir; fakat farklı çeşitlerini inceleyerek istediğiniz baharat yoğunluğuna kendiniz karar verebilirsiniz. Buna göre kahvaltıda daha dengeli ve az baharatlı bir ürün tercih etmek isterken, diğer öğünlerde istediğiniz yoğunluğu seçmek tamamen sizin damak tadınıza kalmıştır. Sucuk, kahvaltıların vazgeçilmezi olduğu kadar öğle ve akşam yemekleri için de tüketilmesi çok tercih edilen ürünlerden biridir. İçerisinde normal etten bile fazla protein bulundurur. Sucuklu fasulye veya barbekü yapılabileceğiniz gibi etli yemeklerin çoğunda et yerine kullanabilirsiniz.

Sucuk Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sucuk Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sucuk çeşitleri içerisinde kullanılmış olan etin türüne ve hazırlanış aşamasında kullanılan yönteme göre iki kategoride incelenebilir. Geleneksel olarak sucuk %100 dana etinden yapılmaktadır, fakat hindi ve tavuktan yapılmış olan çeşitlerini de bulmak mümkündür. Böylece sucuk fiyatları da etin türüne göre değişiklik gösterecektir. Dana eti damak zevkinize uymadığı takdirde sucuğun zengin lezzetinden mahrum kalmak zorunda değilsiniz, diğer et türleri baz alınarak yapılmış çeşitlerine yönelebilirsiniz. Bununla birlikte, ürünün son aşamaya gelene kadar olan süreçte hangi işlemlerden geçtiği ve olgunlaştırma aşamasında kullanılan yöntemlerin farklılığı da önemlidir. Sucuğun olgunlaştırma aşaması için iki farklı yöntem kullanılabilir. Bunlardan ilki doğal bir süreç olan fermente işlemiyken bir diğeri ise ısıl işlemlerdir. Isıl işlemlerden geçen sucuk özel fırınlarda olgunlaştırılarak son halini daha hızlı bir şekilde alır ve sofralarınıza servise hazır bir şekle girer. Doğal fermantasyon işlemi ise daha uzun bir süreçtir. Gıda & Şekerleme kategorisi üzerinden tüm gıda ürünlerine ulaşabilir, inceleyebilirsiniz.

Sucuk ile Pratik Yemekler

Sucuk ile Pratik Yemekler

Sucuk hazırlanması oldukça pratik bir yiyecektir. Oldukça hızlı pişen sucuk, kısa süre içerisinde sofranızda servise hazır olacaktır. Vakumlu bir şekilde paketlenebildiği gibi normal bağırsağa doldurulmuş kangal çeşitleri de vardır. Kesmesi ve hazırlaması hızlı ve kolay olan yiyeceklerden biri olan sucuk hazır dilimlenmiş bir şekilde de satın alınabilir. Aceleniz olduğu veya muntazam ve eşit bir biçimde dilimlenmiş sucuklar istediğiniz takdirde kesilmiş sucukları tercih edebilirsiniz. Sucuk baharatı oldukça zengin olmasını yanı sıra genelde sarımsak da içerir. Bu sebeple kimilerine göre ağır bir kokuya sahip olabilir. Böyle bir durumda çemensiz ve kokusuz sucuk çeşitleri en çok tercih edilen türlerinden biridir. Ayrıca baharatına ve damak zevkinize göre acılı veya acısız tercih edilebilirsiniz. Sucuk yapımı oldukça incelik isteyen bir iştir; baharatı özel olarak ayarlanmalı ve yapım aşamasında oldukça titiz olunmalıdır. İmalathanelerde özel hijyenik koşullarda olgunlaştırılan sucuklar gönül rahatlığıyla tüketilebilir. Hemen siz de sayfamızdan çeşitleri inceleyebilir ve istediğiniz bir sucuğu satın alabilirsiniz. Et Şarküteri kategorisi üzerinden farklı seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(198)
(98)
(40)
(25)
(20)
(19)
(14)
(10)
(10)
(8)
(8)
(7)
(7)
(6)
(6)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Ali Kasap (1)
Anadolu (7)
Aperatif (3)
Apikoğlu (1)
Ardasan (1)
Ataipek (1)
Ayazlar (1)
Aytaç (5)
Azizoğlu (1)
Baktoself (1)
Beşler (1)
Bio Gurme (2)
Boğadan (2)
Coşkun (5)
Danacı (1)
Danam (1)
Danet (6)
Dere (1)
(45)
Dİğer (2)
Duru (1)
Efenur (2)
Enet (2)
Ennura (1)
Envai (5)
Ertuğrul (4)
Et Pa (2)
Eşme Et (1)
Gelka (8)
Gurmepark (4)
Gölcez (1)
Güler (3)
Hasbozan (1)
Hocaoğlu (2)
Hürriyet (1)
İkbal (2)
İmamoğlu (21)
İtimat (2)
İşlek (1)
Karaca (20)
Kerem (3)
Keçiköy (1)
Kocatürk (1)
Kocaşaban (10)
Köyet (1)
Memleket (1)
Merve (1)
Nazenin (1)
Nuri Suna (1)
Nükte (1)
Oral (7)
Oral Et (3)
Osmanlı (1)
Pekşen (2)
Pınar (10)
Polonez (2)
Reha (4)
Rızık (1)
Sedef (1)
Sıralı (3)
Spana (3)
Sultan (7)
Sultan Et (1)
Sönmez (7)
Sözbey (1)
Tetik (3)
Torku (8)
Yıldız (1)
Özbek (3)
Özden (3)
Şahin (37)
Şeker Et (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

3'lü Set (7)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(119)
ve üzeri (167)
ve üzeri (180)
ve üzeri (185)
ve üzeri (186)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL