TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sosis

için 63 sonuç bulundu.

Sosis

Kahvaltılarda, mezelerde ve ara yemeklerde kullanılan sosis çeşitleri, lezzetli yapısı ile birçok kullanıcının sıklıkla tükettiği et yapısında sizlerin beğenisine sunuluyor. Kalın, ince, küçük ya da büyük sosis olarak da sizlerin karşısına çıkan sosis çeşitleri, tavuk, hindi, dana fibi hayvanlardan elde edilmeleri ile biliniyor. Güvenli ambalaj yapısı ile sizlere güven veren sosis çeşitleri, besleyici yapısı ile dengeli beslenmenizi sağlıyor.

Sosis Çeşitleri Kahvaltılarınıza Lezzet Katıyor

Sosis Çeşitleri Kahvaltılarınıza Lezzet Katıyor

Sosis çeşitleri, içeriğinde bulunan yüksek protein miktarı ile birçok kahvaltının daha besleyici ve daha dengeli geçmesini sağlıyor. İçeriğindeki yüksek protein seviyesi ile kas gelişiminizi destekleyen sosis çeşitleri, dilimlenmiş sosis çeşitleri ile sizlerin kesmek için zaman kaybetmemesini sağlamaları ile dikkat çekiyor. İnce ya da kalın sosis olmak üzere farklı şekillerde ambalajlanabilen sosis çeşitleri, farklı gramajlara sahip olmaları ile dikkatleri çekerken, farklı hayvansal ürün yapılarıyla da memnunşyet yaratıyor. Kahvaltılarınızın ve mezelerinizin yanında, Ev & Yaşam alanında yapılmış sandviçlerinizin ve küçük atıştırmalıklarınızın da içine koyabileceğiniz sosis çeşitleri, birçok farklı şekilde tadım yapabilmenize olanak sağlıyor. Üretim teknolojisinde herhangi bir şekilde tatlandırıcı, renklendirici, nitrit ve fosfat gibi ürünlerin kullanılmadığı organik sosis çeşitleri, doğal ve katkısız sosis yapısı ile birçok kullanıcıya lezzetinin yanında güven de veriyor. Birçok hamur işinde de kullanılan sosis çeşitleri, farklı şekillerde kullanıcıları tarafından tüketilmeleri ile ön plana çıkıyor. Sosis çeşitleri, tek öğünlük ya da avantajlı boy şekillerinde olmak üzere büyük sosis şekillerinde de karşınıza çıkabiliyor.

Sosis Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sosis Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sosis modelleri, büyükbaş hayvan ya da tavuk ve hindi gibi beyaz et yapısında olan çeşitli hayvanlardan üretilmeleri ile biliniyor. Birçok kullanıcı tarafından en fazla tercih edilen modellerden olan dana sosis modelleri, birçok mutfak aşçısı tarafından da önerilmeleri ile ön plana çıkıyor. 4’lü, 5’li ve 6’lı gibi ince şekillerde de kullanıcılara sunulan sosis çeşitleri, birçok farklı sosis yapısında kullanıcılarını memnun ediyor. Tavada, fırında, salatalarda ya da ekmek arası aperatif yapılarda rahatlık ile kullanabileceğiniz modelleri bulunan sosis çeşitleri, piliç sosis modelleriyle sizlere beyaz et yapısı ile de sunuluyor. Piliç sosis modelleri, ızgara şeklinde pişirilmesi ile ağızda farklı bir tada bırakması ile birçok kullanıcıya enfes yemek deneyimi sağlıyor. İnce ya da uzun yapılarda bulunan sosis çeşitleri, istenilen tarzlara göre kalın ya da ince şekillerde de karşınıza çıkabiliyor. Birçok farklı sıcak ve soğuk içeceklerle de tüketilebilen Et Şarküteri ürünlerinden olan sosis çeşitleri, sofralarınızı ve piknik aktivitelerinizi şenlendirmesi ile ilgi görüyor. Alınmak istenen hayvansal et türüne, gramajına ve pişirilme tarzına göre sosis fiyatları , farklı şekillerde sıralanıyor.

Sosis Çeşitleri Birçok Piknik Aktivitelerinizin Ana Teması Oluyor

Sosis Çeşitleri Birçok Piknik Aktivitelerinizin Ana Teması Oluyor

Kısa ya da uzun sosis olmak üzere farklı şekildeki sosis yapılarında karşınıza çıkan sosis çeşitleri, birçok pikniği daha keyifli ve lezzetli hale getirmeniz için gerekli lezzet yapısından oluşturulup, sizlere sunuluyor. Çeşitli doğa aktivitelerinde birçok kullanıcının aradığı en önemli Gıda & Şekerleme maddelerinden olan sosis çeşitleri, birçok kampçının çokça keyif aldığı ateş altında sosis keyfi aktivitesini daha verimli ve lezzetli hale getiriyor. Sabah, öğlen ve akşam olmak üzere tüm öğünlerinizde değişik pişirme tarzları ile tadım yapabileceğiniz gıda maddelerinden olan sosis modelleri, farklı yemek tarzlarını oluşturmanızda sizlere kolaylık sunuyor. Çiğ etlerin dayanıklı yapıda uzun süre kalabilmeleri için, baharat ve tuzlar ile beraber odun dumanında olgunlaştırılarak sizlere sunulan füme sosis modelleri, farklı sosis lezzeti ile karşınıza çıkıyor. Direkt ya da pişirilerek tüketilebilen sosis çeşitleri, füme sosis yapısı ile oluşturulurken, kişniş, karabiber ve zencefil gibi baharatlarla daha lezzetli tatların oluşmasını sağlıyor. Birbirinden farklı şekildeki sosis yapısında ve farklı hayvansal gıdalardan üretilen lezzetli sosis çeşitleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(13)
(10)
(7)
(6)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Anadolu (2)
Aperatif (1)
Apikoğlu (1)
Ardasan (1)
Aytaç (3)
Beşler (1)
(3)
Doyfarm (2)
EGS (3)
Ifantis (1)
Keçiköy (1)
Maret (1)
Pınar (5)
Reha (1)
Sultan (2)
Toros (1)
Özden (3)
Şahin (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (20)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL