Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Jox
Jef
Mom
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Şekerleme

için 1,779 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • Gürbüzler Badem Şekeri 250 G

  (1,123)
  75 TL 60 TL
  0.24 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kalaycıoğlu Mevlana Şekeri 500 G

  (60)
  71,99 TL 59,99 TL
  0.12 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Haribo Minis 100 x 10 G Şekerleme

  (46)
  267,01 TL
  0.27 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kent Olips Meyveli + Mentollü Şeker 2 x 1 KG

  (27)
  469 TL SEPETTE 419 TL
  209.50 TL / KG
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Özçapanlar Cevizli Pestili

  (39)
  149 TL
  149 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Trolli Pop Eye 75 G

  (19)
  239,99 TL
  3.20 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kent Topitop Meyveli 6'lı Paket 120 x 11 G

  (8)
  1.850 TL SEPETTE 1.800 TL
  27.27 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kent Topitop Meyveli 120 x 11 G

  (45)
  359,88 TL SEPETTE 309,88 TL
  28.17 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Ülker Toffe Damla Sakızlı Şekerleme 1 KG

  (27)
  264,90 TL
  264.90 TL / KG
  +

Şekerleme

Özellikle çocukların gözdesi olan şekerleme, herkesin severek tükettiği vazgeçilmez gıdalar arasında yer alır. Pek çok çeşidi bulunan aromalar ile bezenmiş şekerleme türleri günümüzde sıklıkla tüketilen ürünlerdendir. Ağzı tatlandıran, keyif ve mutluluk veren bu gıdalar lezzetleri ile hem çocukların hem de yetişkinlerin başlıca tercihidir. Bayramlarda, misafirliklerde, günlük yaşamda kullanılan farklı şekerleme çeşitleri mevcuttur. Şeker pancarından üretilen bu lezzetli gıdaların içerisinde tatlandırıcılar da bulunur. Hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı tür ve aromalarda ürünler bulmak mümkündür. Şekerlemeler değişik şekil ve lezzetlerde, renkli ambalajlarla büyük markaların fabrikalarında el değmeden, hijyenik bir şekilde üretilmektedir. Şeker pancarını aromalar ile tatlandılmasıyla üretilen ürünler, göz alıcı ambalajları ile tüketicilere sunulur. Günümüzde farklı türde ve aromada, lezzetli şekerler üretilmektedir. Akide şekeri, nane şekeri ve bon bon şeker ya da jelibon gibi hem ağzı tatlandıran hem de faydaları olan şekerlemeler bulmak mümkündür. Ülkemizde en çok tüketilen şekerler arasında naneli şeker dikkat çekiyor. Nane şekeri faydaları arasında nefesi ferahlatma ve ağız kokusunu giderme özellikleri yer alıyor. Nane şekeri fiyatları markaya ve türüne göre değişiklik gösterir. Naneli şeker gündelik yaşamda tüketicilerin çantasında her daim taşıdığı, işletmelerde ve mağazalarda ikram edilen vazgeçilmez bir şekerleme türüdür. Bon bon şeker de tıpkı naneli şeker gibi ülkemizde çok sık rastlanan bir şekerleme çeşididir. Genellikle mağazalarda, restoranlarda, misafirliklerde ikram olarak sunulur. Bon bon şeker limon, portakal, çilek, elma, karamel gibi aromalarıyla ağızda kolaylıkla eriyen bir şeker türüdür. Kahve, hindistan cevizi, süt ve mentol aromalı çeşitleri de mevcuttur. Bazı firmalar bon bon şeker ürünlerini mağazalarda misafirlerine ikram etmek için kullanırlar. Tereyağlı, çikolatalı çeşitleri de bulunmaktadır. Bazı bon bon şeker türlerinin dışı sert, içi ise dolguludur. Bon bon şeker aynı zamanda şeker bayramında misafirlere en çok ikram edilen şeker türüdür.

Jelibon Çeşitleri

Jelibon Çeşitleri

Şekerlemeler arasında en çok tüketilen ürünlerden biri jelibondur. Farklı ambalaj tasarımları ve lezzetleri ile çocukların ilgisini çeken jelibon çeşitleri piyasada yer almaktadır. Bir çocuk için yemesi en keyifli ve eğlenceli gıdalardan biridir. Çocuklar için hediye veya ödül niteliği taşıyacak kadar onları mutlu eden bu gıda, en sık tüketilen ürünler arasında yer alır. Rengarenk ve hepsi farklı aromalarda üretilen jelibon çocuklar ve yetişkinler tarafından sevilerek yenen bir şekerleme türüdür. Kaynağı hayvansal olan jelibon hayvanların kemiklerinde bulunan jelatin isminde bir maddeden üretilir. Jelibon üretiminde kullanılan kemikler sığır kemikleridir. Büyük kazanlarda kaynatılarak sığır kemiklerinden jel olarak uzayan jelatin elde edilir. Bu jelatine daha sonra, bazı renklendirici maddeler ve tatlandırıcı meyve aromaları eklenir. Bu jelatin kemiklere iyi geldiği için jelibonun faydaları da öne çıkmaktadır. Çocuk veya yetişkin herkesin keyifle tükettiği bu gıda ürünü günümüzde pek çok marka tarafından, farklı şekil ve aromalarda üretilmektedir. Eğlenceli paketlemeleri ile çocukların ilgisini çeken jelibon tüketimi keyifli olan bir atıştırmalıktır. Ülkemizde Türk Gıda standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir. Her yaş grubundan kişinin severek tükettiği bu gıda için firmaların geniş ürün yelpazesine sahiptir. Rengarenk, eğlenceli, farklı formlarda ve lezzetlerde jelibon çeşitleri karşımıza çıkmaktadır. Değişik markaların jelibon fiyat ve çeşitleri için gıda ve şekerleme sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

 Jelibon Özellikleri

Jelibon Özellikleri

Farklı markaların değişik şekillerde ve aromalarda ürettikleri jelibonlar günümüzde göz alıcı ambalajları ile karşımıza çıkmaktadır. Böğürtlenli, ahududulu, limonlu, çilekli, elmalı, ananaslı, portakallı, kolalı, karışık meyveli, ekşili, karpuzlu, meyve sulu gibi çeşitleri ile her damak tadına uygun ürün bulmak mümkündür. Jelibon şekilleri ayıcık, solucan gibi hayvan şekillerinin yanı sıra çubuk veya kola şişesi gibi çeşitli formlarda karşımıza çıkar. Jelibon ayıcık en çok bilinen ve revaçta olan jelibon şekilleri arasındadır. Son zamanlarda çok tüketilen ürünler arasında uzun jelibon ve büyük jelibon seçenekleri göz önüne çıkmaktadır. Çocukların severek tükettiği renkli jelibon çeşitleri farklı aromalarla damakları tatlandırmaktadır. Kola şişesi şeklinde olan ve kola aromalı çeşidi en çok bilinen ve popüler olan jelibon türlerinden biridir. Markalar çocukları mutlu edecek rengarenk ve eğlenceli paketlemelerle birbirinden lezzetli çeşit ürünü tüketicilere sunmaktadır. Jelibon fiyat ve kalitesi ürünün markasına, kalitesine ve gramajına göre farklılık göstermektedir. En bilinen form ayıcık şeklinde olan ürünlerdir. Fakat farklı şekillerde, lezzetlerde ve ambalajlarda ürünler de kullanıcılara sunulmaktadır. Yumurta şeklinde veya solucan şeklinde ürünler de bulunabilmektedir. Solucan şeklinde, kola aromalı ve ekşi tadı bir arada bulunan ürünlere rastlayabilirsiniz. Diş veya kemik şeklindeki glütensiz ürünler de tercih edilebilir. Farklı aromalarda meyve ya da hayvan şekillerinde olan çeşitler de bulunmaktadır. Çizgi film karakterlerinin kullanıldığı ambalajlardaki ürünler çocukları heyecanlandıran ve mutlu eden çeşitlerdir. Değişik boyutlarda ve gramajlarda ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz. Yumuşak şeker diye adlandırılan bu gıdayı firmalar sınırsız bir yaratıcılıkla her formda ve aromada üretmektedirler. Tropikal meyve aromaları kullanılan ürünler bulunabilir. Hatta cheesecake tadında olan jelibonlar bile üretilmektedir. Bazı ürünler yediğinizde önce ağzınızda oluşan tat ekşi daha sonra tatlıya dönüşebiliyor. Çizgi film karakterinde olan jelibon şekilleri çocukların favorileri arasında yer alıyor. Sert, yumuşak, ekşi, şekerli ve uzayan formlarıyla her çeşit jelibon bulmak mümkün oluyor. Uzun jelibon çeşidi son zamanlarda özellikle yaratıcı pasta ve kek tasarımlarında kullanılmak üzere tercih edilmektedir. Popüler ürünler arasında yer alan Ülker şekerleme çeşitlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz!

 Jelibon Fiyatları

Jelibon Fiyatları

Jelibon bitki özleriyle renklendirilen bir tür yumuşak şekerdir. Özellikle çocukların hayran olduğu bu lezzetli şekerleme çeşitli meyve suları ile tatlandırılır. Göz alıcı bu şekerler tatlı ve ekşi çeşitleri ile öne çıkar. Hayvan kemiklerinde bulunan jelatinden üretilen ürünün üretiminde, sığır kemikleri kullanılmaktadır. Geniş kazanlarda kaynatılan sığır kemiklerinden jelatin maddesi ortaya çıkar. Büyük bir kısmı proteinden oluşan jelatin, kemik yapısını güçlendirir. Eklem sağlığına iyi gelen bu jelatin doğal bir besindir. Jelibon içindekiler ile cildi besleyerek vücuda enerji veren bir özelliğe sahiptir. Jelibon kalori değeri yüksek bir gıdadır. Bir avuç jelibon 50 kcal’a kadar kalori içerebilmektedir. Basit şeker içeriği yüksek bir ürün olduğundan dolayı diyet yapanların çok sık tüketmemesi gerekir. Enerji değeri yüksek olduğu için çocukların rahatlıkla tüketebileceği bir gıda türüdür. Jelibon aynı zamanda pastalarda ve tatlılarda sunum amacıyla da kullanılabilir. Çocuklar için hazırlanan pastalara renk vermek ve eğlenceli bir görünüm katmak için kullanılabilir. Aynı zamanda dondurmalar ve kekler de jelibon çeşitleriyle süslenebilir. Özel günlerde, doğum günü partilerinde ve çeşitli etkinliklerde atıştırmalık veya süsleme amaçlı sunulabilir. Jelibon fiyat ve çeşitleri markadan markaya, ürünün gramajına ve kalitesine göre değişmektedir. Farklı jelibon ve diğer şekerleme seçeneklerinden damak zevkinize en uygun olanı sayfamızdaki ürünler arasında bulabilirsiniz.