TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sakız

için 883 sonuç bulundu.

Sakız

Ağzınızın tadını tazelemek, çene hareketleri yaparak konsantrasyonunuzu arttırmak ve daha birçok farklı amaçla faydalanabileceğiniz sakızlar, piyasada çeşitli şekillerde bulabileceğiniz ürünlerdir. Sakız, temelinde ağızda çiğnenebilir halde üretilen bir ürün olmasına karşın günümüzde farklı kullanıcı beklentilerine yanıt veren çok sayıda alternatifi bulunmaktadır. Aromalı, şekerli ve şekersiz olmak üzere sakız çeşitleri piyasada Gıda & Şekerleme ürünleri olarak bulunabilmektedir.

Sakız Çiğnemenin Keyifli Hali

Sakız Çiğnemenin Keyifli Hali

Sakız, eriyerek azalmayan ağız içerisinde çiğnendiğinde sahip olduğu aromayı ağıza yayarak tadını hissettiren özel bir yiyecek türüdür. Geçmişte çoğunlukla çocuklara yönelik bir ürün olarak görülen sakız, günümüzde her yaştan kişinin çiğnemekten keyif aldığı çok sayıda alternatifle piyasada yer almaktadır. Çeşitli aromalarla, dolgularla ve şekillerle piyasada yer alan sakızlarla keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sakız markaları, piyasaya sürdükleri ürünlerde genel olarak kullanıcıların sakızlardan bekledikleri ve ekstra olarak faydalanabilecekleri bir takım özellikleri öne çıkarıyorlar. Bu özellikler arasında en yaygın olarak öne çıkanlardan birisi aromadır. Çeşitli meyvelerin ve bitkilerin aromalarıyla tatlandırılan sakızlar, sahip oldukları aromalarla gerçekten o meyveyi ya da bitkiyi ağzınızda çiğniyormuşsunuz hissi verebiliyorlar. Bu özellikleriyle gün içerisinde damak tadınızı canlandırmak üzere faydalanabileceğiniz aromalı sakız çeşitlerinin naneli, mentollü, çilekli, karpuzlu, portakallı, vişneli gibi çok sayıda alternatifi bulunabilmektedir. Siz piyasadaki sakız çeşitleri arasından kendi damak tadınıza ve zevkinize uygun olan seçenekleri keşfedebilir, beğendiğiniz seçenekleri edinerek ağzınızda özel tatları her an bulundurabilirsiniz. Bisküvi & Çerez sayfasından da görebileceğiniz gibi pek çok sakız çeşidi bulunmaktadır.

Sakız Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sakız Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günlük rutinde ağız kokusunu önlemek, sigara kokusunu bastırmak, diş sağlığına fayda sağlamak amacıyla çiğnenebilen sakızlar yanınızda taşıyabileceğiniz özel ambalajlarla piyasada yer alabiliyorlar. Sakız kutusu ile birlikte satılan ürünler, karton ya da plastik kutular içerisinde sakızlarınızı gittiğiniz her yere götürebilmenizi sağlıyorlar. Cüzdan tipi tasarımla dizayn edilen sakız ürünleri, iç kısımlarındaki ceplerde şerit halinde sakızları tüketebilmeniz için sizlere sunuyorlar. Oldukça pratik bir şekilde tüketebileceğiniz bu ürünler, sakızlarınızı kaybetmeden taşıyabilmenize yardımcı oluyorlar. Kutulu halde satışa sunulan mentollü ve naneli sakız çeşitleri gün içerisinde ağız kokusunu önlemek üzere her an ağzınıza atabileceğiniz ürünler olarak piyasada yer alıyorlar. Sadece bu amaç için değil stres atmak, çenenizi hareket ettirmek ve çene kaslarınızı gevşetmek için de çiğneyebileceğiniz sakızları piyasada daha birçok farklı aromayla da edinebilirsiniz. Sakız çeşitleri ve fiyatları ele alındığında, genel olarak piyasadaki ürünlerin ambalaj büyüklüğünün ve aroma çeşitlerinin fiyatlandırmada etkili olduğu söylenebilir. Bu anlamda birçok farklı düzeyde fiyatla piyasaya sürülen sakız seçenekleri karşınıza çıkıyor.

Sakız Çeşitlerinin Büyüleyici Lezzeti

Sakız Çeşitlerinin Büyüleyici Lezzeti

Sakız, klasik ismi itibarıyla akıllara günlük olarak çiğnenen çikletleri getirir ancak sakızın aynı zamanda doğal formu da bulunmaktadır. Doğada yer alan sakız ağaçlarının reçinesinden elde edilen damla sakızları, çiğnenebilir olmalarının yanında çeşitli tatlılarda kullanabileceğiniz özel lezzetleriyle de hayatınızda yer alabiliyorlar. Muhallebi yapımında, damla sakızı aromalı kahvelerin hazırlanmasında kullanılabilen doğal sakız çeşitleri piyasada farklı büyüklüklerde ambalajlarla yer alıyorlar. Dilerseniz özel tariflerden faydalanarak reçel haline de getirebileceğiniz damla sakızı ile kahvaltıda damağınızda iz bırakacak lezzetler yaratabilirsiniz. Damla sakızı, sağlığa faydalı özellikleriyle de hayatınızda yer alabilir. Yaygın olarak bilinen faydalı bir özelliği balgam söktürmesi olarak gösterilebilir. Damla sakızının faydalarından birisi de yüz felcinin giderilmesinde etkili olması olarak gösterilebilir; panik, anksiyete ve stress gibi sorunların çözümünde de damla sakızı kullanılabilmektedir. Siz de şimdi faydalı özellikleriyle sakız çeşitleri nelerdir keşfetmek üzere ürün sayfamızı inceleyebilir; kendi damak tadınıza uygun sakız alternatiflerini inceleyerek beğendiğiniz seçeneği hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bebeto (1)
Big Babol (51)
Bonart (2)
(4)
Falım (160)
Fenomix (1)
First (72)
Frogger (2)
Keloğlan (18)
Kent (32)
Lol (2)
Lolliboni (1)
Lutti (6)
Mabel (10)
Marka Evi (2)
Markaevi (18)
Mentos (4)
Mertsan (1)
Nazar (101)
No Şuga (1)
Oneo (6)
Ozibox (2)
Punto (1)
Saadet (104)
Stimorol (1)
Stoeck (1)
Storck (1)
Tic Tac (2)
Tipitip (7)
Toybox (11)
Trident (2)
Tubble (2)
Turbo (9)
Vivident (174)
Wrigley's (3)
Yıldız (2)
Ülker (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Aroma

(199)
(90)
(71)
(71)
(36)
(36)
(26)
(25)
(25)
(19)
(16)
(15)
(14)
(10)
(10)
(9)
(9)
(8)
(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

100'lü Set (181)
20'li Set (138)
18'li Set (122)
12'li Set (82)
2'li Set (25)
10'lu Set (15)
5'li Set (11)
4'lü Set (10)
27'li Set (7)
30'lu Set (7)
42'li Set (6)
(4)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(109)
(75)
(66)
(63)
(32)
(28)
(25)
(21)
(17)
(15)
(15)
(10)
(9)
(8)
(7)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(222)
ve üzeri (260)
ve üzeri (270)
ve üzeri (272)
ve üzeri (280)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL