TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mercimek

için 526 sonuç bulundu.

Mercimek

Lezzetli yapısı ve içeriğindeki birçok vitamin ve besleyici değer ile fazlaca tüketilen Gıda & Şekerleme maddelerinden olan mercimek çeşitleri, sizlerin birçok ana yemeğinin ortak teması oluyor. Çeşitli türlere sahip olabilen mercimek çeşitleri, farklı renk yapısına sahip olmaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Geçmişi çok eskiye dayanan tarımsal ürünlerden olan mercimek, sizlerin sevdiği yemek çeşitlerine ortak olup, lezzeti ile memnuniyet yaratıyor.

Mercimek Çeşitleri Yüksek Faydaları ile Sizlere Doğru Beslenmeyi Sağlıyor

Mercimek Çeşitleri Yüksek Faydaları ile Sizlere Doğru Beslenmeyi Sağlıyor

İçeriğinde A, B, C ve F gibi vitaminleri bulunduran mercimekler, kalsiyum, çinko potasyum, fosfor, karbonhidrat ve kükürt bakımından zengin olmaları ile biliniyor. Aynı zamanda lif bakımından da oldukça yüksek bir besin kaynağı olduğu bilinen mercimekler, önemli baklagillerden olduğu için, birçok kişi tarafından fazlası ile kullanılıyor. Büyüklüğüne, biçimine ve renklerine göre çeşitli şekillerde isimlendirilen mercimekler, topraklardan evlerinize gelmeden önce en iyi şekilde süzülerek, gerekli olumsuz durumlardan arındırılıp, süzme mercimek olarak karşınıza geliyor. Yemeklerde ve salatalarda fazlası ile kullanılan mercimek çeşitleri ile çorba, mercimek salatası ve mercimek köftesi gibi yiyecekler rahatlıkla yapılıyor. Haşlanmış yeşil mercimek olarak da sofralarınıza gelebilen mercimekler, birçok meze şeklinde sizlere memnuniyet sağlayarak, damak tadınıza hitap ediyor. İnsan sağlığına yararları sayesinde her yaştan kullanıcının rahatlıkla tüketilmesi sağlanan mercimek çeşitleri, birçok kullanıcıya önemli vitamin ve mineraller kazandırıyor. İçerdiği besleyici besin değerleri ile kemik gelişimine destek olan mercimek çeşitleri, yüksek seviyedeki kolestrolü düzenleyip, kan şekerini düşürebilen yararlara sahip olmaları ile öne çıkıyor. Süpermarket sayfasını ziyaret edebilir, detaylı bir şekilde inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Mercimek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mercimek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kırmızı, yeşil, sarı ve kahverengi mercimek olmak üzere 4 farklı mercimek çeşidi sofralarınıza lezzeti ve besleyici değerleri ile geliyor. Kabuksuz yapıya sahip olabilen kırmızı mercimek çeşidi, lif oranı yüksek olan mercimek çeşidi olarak karşınıza çıkıyor. Çeşitli gramajlarda karşınıza çıkan kırmızı mercimekler, oldukça fazla tüketiliyor. Genellikle çorba yapımı için kullanılan kırmızı mercimek çeşitleri, salata ve köfte yapımında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Pişirirken, kabuk yapısı hızlı şekilde patlayıp ayrılabilen mercimek çeşitlerinden olan yeşil mercimek modelleri, folik asit gibi önemli besin değerini içerisinde bulundurabilmesi ile memnuniyet yaratıyor. Hücre hasarını yenilediği için yaşlanmayı geciktiren etkilere sahip olan yeşil mercimek, kemik erimesi gibi çeşitli hastalıkları da tedavi eden yapısından dolayı memnuniyet ile tüketiliyor. Püre ve meze yapımında kullanılan sarı mercimek modelleri, zengin besin değerleri ile sizlere sağlıklı gıda yapısını sunarken, sofralarınıza farklı yiyecek ve yemek stilleri ile gelebilir olmanın çeşitliliğini sağlaması ile memnuniyet sağlıyor. Genellikle ufak taneli yapısı ile bilinen kahverengi mercimek modelleri ise, hafif tada sahip olmaları ile ön plana çıkıyor. Farklı çeşitteki mercimek modelleri, satın alınmak istenen mercimeğin türüne ve gramajına göre farklılık gösteriyor.

Mercimek Çeşitleri Sofralarınızı Şenlendiriyor

Mercimek Çeşitleri Sofralarınızı Şenlendiriyor

Yorgunluğu hızlıca giderip, kan akışını hızlandırabilen etkilere sahip olabilen mercimek çeşitleri, göz sağlığı, kolestrol kontrolü ve damar hastalıklarına olumlu etkileri ile biliniyor. Mercimek ezmesi , mercimek köftesi ve çorba olmak üzere farklı şekillerde sofralarınıza gelen mercimek, sarı, kırmızı, yeşil ve kahverengi renk türleri ile farklı şekillerde beslenmenize etki eedebiliyor. Çok fazla kullanıcının sofralarında yer verdiği mercimekler, birçok lokantada da rahatlıkla kullanıcılarına sunulabiliyor. Yüksek kalorisi ve doyurucu özelliğine rağmen birçok perhiz listesinde yer bulabilen gıda maddelerinden olan mercimekler, besleyici değerleri ile kullanıcılarına sağlıklı beslenme maddesi yapısında üretilip, geliyor. Ana öğünlerde ana yemek olmasa dahi, haşlanmış mercimek olarak çeşitli şekillerde akşam yemeklerine yardımcı meze olarak gelebilen mercimekler, yüksek protein, lif ve karbonhidrat oranı ile son derece besleyici ve lezzetli Bakliyat olduğunu kanıtlıyor. Farklı yemeklere ve sofra stillerine olan katkısı ile göz dolduran mercimek çeşitleri, farklı türleri ile sofralarınızı şenlendiriyor. Mercimek çeşitleri arasından en çok sevdiğiniz lezzetli mercimeği satın alabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(329)
(55)
(34)
(32)
(22)
(18)
(11)
(9)
(7)
(4)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mercimek Çeşidi

(245)
(152)
(63)
(25)
(6)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (12)
4'lü Set (10)
5'li Set (8)
3'lü Set (7)
6'lı Set (6)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(80)
ve üzeri (96)
ve üzeri (101)
ve üzeri (103)
ve üzeri (104)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL