TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kek

için 302 sonuç bulundu.

Kek

Konuklarımıza ikram edeceğimiz, yemek öğünlerinde kullanabileceğimiz ya da çantamızda rahatlıkla saklayıp, zaman darlığında yiyebileceğimiz gıdalarından olan kek çeşitleri , oldukça fazla alternatife ev sahipliği yaparak, kullanıcılarının karnını doyuruyor. Yumuşak ve lezzetli yapıları ile ağız tadınızın son derece iyi tadımlar yaşamasını sağlayan kek çeşitleri, evlerinizde, iş yerlerinizde ve hatta okullarda kullanmanızı sağlayan pratik gıda maddesi özelliği ile dikkat çekiyor.

Kek Çeşitleri Birçok Damak Tadına Uygun Lezzetleri ile Beğeninizi Alıyor

Kek Çeşitleri Birçok Damak Tadına Uygun Lezzetleri ile Beğeninizi Alıyor

Besleyici değerleri ile sizlerin açlık hissiyatını tamamiyle yok eden hazır kek çeşitleri , birçok farklı tarza, yoğun aromaya ve içeriğe sahip olmaları ile biliniyor. Hoş kokuları ile sizlerin fazlası ile tercih ettiği kek çeşitleri, içeriğindeki besin yapıları ile farklı renklerde karşınıza çıkabiliyor. Uzun süre tazeliğini ve doğallığını koruyan lezzetli kek çeşitleri, kendinize ufak molalar verdiğiniz anlarda şeker ihtiyacınızı karşılamaları ile de ön plana çıkıyor. Sade kek yapısı ile klasik tarzları tercih eden kullanıcılar, enerji kek çeşitleri ile tokluk hissiyatını sağlayıp, gündelik koşuşturmacalarna kolaylık ile devam edebiliyor. Birçok farklı kalıplarda karşınıza gelen kek çeşitleri, farklı tat yapısıyla da memnuniyetinizi sağlıyor. havuç tadı ile sizlere besleyici formüllerle sunulan havuçlu kek çeşitleri, birçok çay keyfini rahatlıkla yaşamanızı sağlayan tatları ile dikkatleri üstüne çekiyor. Konuklarınıza büyük bir mutluluk ve güven ile ikram edebileceğiniz havuçlu kek modelleri, desenli kek kalıbı tarzları ile memnuniyet yaratıyor. ambalaj içerisinde kekin yapışmaması için içerisinde mini karton kullanılan modellerde de bulunan havuçlu kekler, havuç seven birçok kullanıcıya besleyici değerleri ile hitap ediyor.

Kek Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kek Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

incirli, üzümlü, havuçlu, çikolatalı, vişneli, portakallı, çilekli, hindistan cevizli ve sade olmak üzere birçok kek çeşidi bulunuyor. Farklı kek kalıplarındaki tasarım yapıları ile sizlerin memnun olmasını sağlayan kek modelleri, farklı gramajlarda sizlere sunulan kek yapısı ile açlık hissinizi bastırırken, ağzınızda kek çeşidinin ağırlıklı aroma yapısını bırakması ile ön plana çıkıyor. İçerisinde protein, yağ, şeker, karbonhidrat, lif ve tuz bulunan Limonlu kek modelleri, kullanıcıların damağına limonsu ekşiliği vererek, çay ve kahve gibi içecekler ile lezzetli bir şekilde tüketilebiliyor. Islak kek yapısında üretilen kek modelleri, daha fazla yumuşaklık ve pasta tadını isteyen birçok kullanıcı için, farklı şekillerde ambalajlanıp, sizlerin karşısına çıkarılıyor. Çikolatalı kek yapısında sizlere sunulan modellere sahip olabilen ıslak kekler, yoğun çikolata soslu kek yapısı ile ağzınızda akıp giden lezzetli tatlar bırakıyor. Yuvarlak ve dikdörtgen şeklinde ambalajlanan modellerde de bulunan çikolatalı ıslak kekler, birçok sıcak içecek ile rahatlıkla tüketilebiliyor. kek fiyatları , satın almak istediğiniz modele ve miktara göre farklılık gösteren biçimlerde karşınıza çıkıyor.

Meyveli Kek Çeşitleri Farklı Alternatifler ile Kullanıcı Karşısına Çıkıyor

Meyveli Kek Çeşitleri Farklı Alternatifler ile Kullanıcı Karşısına Çıkıyor

Birçok farklı aroma ve özdeş tada sahip olan kek çeşitleri, farklı yapıdaki lezzet yapıları ile kullanıcılarına çeşitli seçenekler sunuyor. Vişne, portakal, incir, üzüm gibi farklı meyve çeşitlerinin baskın tadları ile üretilip, kullanıcılara sunulan kek çeşitleri, bazen de karışık meyve yapısı ile sizlerin memnuniyetini sağlıyor. İncir kokusunun yoğun olarak hissedildiği incirli kek modelleri, incir meyvesinin içeriğindeki taneciklere sahip yapısı ve yoğun incir tadı ile kullanıcılarına yaz meyvesi tadını fazlası ile yaşatıyor. Dilim şeklinde ya da daha fazla gramajlarda kalıplı şekilerde satılan üzümlü kek modelleri, üzüm tanecikleri ile zenginleştirilmiş kek yapısı ile kullanıcılarına üzüm tadını yoğun olarak yaşatması ile biliniyor. Yumuşaklığı ile ağızda dağılan yapıya sahip olan üzümlü kek modelleri, birçok kullanıcıya gün içerisinde pratik bir beslenme kaçamağı oluşturuyor. Birçok besleyici değere sahip olan kek çeşitleri, sizlerin pratik beslenme ihtiyacını kolay yollardan karşılamanızı sağlarken, sizlerin aynı zamanda çeşitli besin değerleri ile farklı şekillerde beslenmenizin önünü açıyor. Birbirinden farklı çeşitte ve gramajda bulunan kek çeşitleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Bisküvi & Çerez kategorimiz üzerinden diğer atıştırmalık ürünleri de satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Afia (1)
Anı (1)
Balocco (1)
Bonart (3)
Dankek (7)
Divan (1)
Elvan (16)
Eti (107)
Favorina (1)
Griesson (2)
İnvite (1)
Karemiş (1)
Kinder (1)
Luppo (2)
Maina (1)
Medovinka (1)
Milka (7)
Torku (2)
Volume (1)
Ülker (109)
Şölen (23)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(44)
(38)
(27)
(24)
(18)
(17)
(17)
(15)
(11)
(11)
(8)
(8)
(7)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

24'lü Set (101)
12'li Set (13)
8'li Set (12)
16'lı Set (10)
6'lı Set (9)
20'li Set (8)
18'li Set (6)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(44)
ve üzeri (49)
ve üzeri (52)
ve üzeri (53)
ve üzeri (54)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL