TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Deniz Ürünleri

için 262 sonuç bulundu.

Deniz Ürünleri

Doğanın insanlara sağladığı önemli faydaların büyük bir çoğunluğu, beslenmeyle ilgilidir. Karadaki lezzetlerin yanı sıra denizdeki lezzetler de bu faydalar arasında yer alır. Deniz ürünleri her kültürde sofrada kendilerine yer bulabilmektedirler. Taze lezzetleriyle damakta iz bırakan deniz ürünleri çeşitleri ile siz de sofranızda sağlıklı besinlere yer verebilir, sevdiklerinizle birlikte keyifli sofralarda bir araya gelebilirsiniz.

Deniz Ürünleri Sofranızdan Eksik Olmasın

Deniz Ürünleri Sofranızdan Eksik Olmasın

İnsan vücudunun ihtiyacı olan besin değerleri, düzenli olarak yeterli düzeyde alınmadıklarında genel sağlık olumsuz yönde etkilenebilir. Bu besin değerleri, doğadaki çeşitli yiyeceklerde yer alır ve deniz mahsulleri kendilerine has besin değerlerini taşırlar. Bunlardan birisi olarak B12 vitamini gösterilebilir. Hafıza ve beyin sağlığı açısından oldukça önemli bir vitamin olarak B12’nin yeterli düzeyde alınabilmesi için düzenli olarak deniz ürünlerinin tüketilmesi önerilir. Deniz ürünleri listesi incelendiğinde, piyasada hazır ürün olarak satışa sunulan ton balığı, somon, tuna balığı, karides, deniz yosunu gibi yiyecekler karşınıza çıkıyor. Her biri kendine has özel içeriğiyle sofranızda yer alabilecek bu deniz ürünleriyle sağlıklı beslenmenin taze yollarını keşfedebilir, düzenli tüketim ile sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz. Dondurulmuş deniz ürünleri edindiğinizde, deniz ürünlerinin ilk günkü tazelikleriyle kolay yoldan elinizin altında bulunmasını sağlayabilir; bu özel lezzetleri kullanacağınız ana kadar buzlukta ya da derin dondurucuda saklayabilir, kullanım zamanında çözündürerek sofranıza taşıyacak şekilde tariflerinizde kullanabilirsiniz.

Deniz Ürünleri, Özellikleri ve Fiyatları

Deniz Ürünleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yaşadığınız bölgenin denize kıyısı yoksa ve tatlı su balıkçılığı yaygın olarak yapılmıyorsa bu durumda deniz ürünlerinin taze hallerinden mahrum kalmanız söz konusu olabilir. Fakat dondurulmuş deniz ürünleri, bu noktada sizin için oldukça faydalı olabilirler. Denizden çıkarıldıktan hemen sonra çok düşük sıcaklıklarda şoklanan ve ambalajlanan deniz mahsülleri, tazeliklerini iyi bir şekilde koruyarak sofranıza gelebiliyorlar. Dondurulmuş alternatiflerin yanı sıra salamura olarak da deniz ürünlerini edinebiliyorsunuz. Ton balığı günümüzde hazır deniz ürünleri arasında en sık tüketilenlerden birisi olarak gösterilebilir. Konserve olarak satışa sunulan ton balıkları, özel salamura teknikleriyle tazeliklerini koruyacak şekilde ambalajlanarak kullanıcılarına ulaştırılıyorlar. Hem pratik hem de lezzetli olmaları nedeniyle birçok farklı alanda kullanılabilen ton balıkları, mutfakta harikalar yaratmak istediğinizde size fayda sağlayabiliyorlar. Salatalarınızda, pidelerinizde ve özel tariflerinizde yer verebileceğiniz ton balıklarını dilerseniz diyet yaparken de tüketebilirsiniz. Deniz ürünleri fiyatları, ürünlerin cinsine ve ambalaj ölçülerine göre farklılaşabiliyor. Kişisel damak tadınıza ve bütçenize uygun deniz ürünlerini piyasada bulabilir, mutfağınıza taşıyarak taze lezzetler yaratırken faydalanabilirsiniz. Gıda & Şekerleme kategorisi üzerinden birbirinden farklı deniz ürünlerine ulaşabilir, seçtiğiniz ürünü güvenle ve hızlıca temin edebilirsiniz.

Deniz Ürünleri ile Yeni Lezzetlere Yelken Açın

Deniz Ürünleri ile Yeni Lezzetlere Yelken Açın

Klasik olarak mutfakta her zaman yer almayan ancak belirli sıklıkla aranan çeşitli deniz mahsulleri donmuş halde edinilebiliyor. Piyasada yer alan bu mahsuller arasında karides, enfes lezzetiyle son yıllarda tüketimi büyük ölçüde yaygınlaşan bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Deniz ürünleri karides tüketiminin arttığı son yıllarda, bu özel eklem bacaklıya olan ilgiyle dikkat çekmektedirler. Karides, haşlanarak pişirilebilen ve arzu edilen teknikle hazırlanabilen bir deniz ürünüdür. Kendine has lezzetiyle mutfaklarda kolayca servise hazır hale getirilebilen karidesi siz de hazır olarak edinebilir, kendi tekniğinizle pişirerek sevdiklerinize özel bir sofra kurabilirsiniz. Balık ve deniz ürünleri arasında tüketimi oldukça yaygın olan bir diğer tür ise tuna balığıdır. Tuna balığı özellikle protein açısından oldukça zengin bir balık türü olması nedeniyle sporcular tarafından düzenli ve sıkça tüketilen bir balık çeşididir. Siz de tuna balığı, ton balığı, karides ve daha birçok farklı türde deniz ürününü keşfetmek için Süpermarket sayfamıza göz atabilir, damak tadınıza uygun seçenekleri sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(40)
(34)
(29)
(26)
(16)
(15)
(13)
(13)
(11)
(10)
(9)
(9)
(8)
(6)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

10'lu Set (10)
2'li Set (10)
20'li Set (6)
(4)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(44)
ve üzeri (61)
ve üzeri (64)
ve üzeri (65)
ve üzeri (69)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL