TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çekirdek

için 635 sonuç bulundu.

Çekirdek

Doğadaki her bitki bir tohumdan filizlenir ve verdikleri meyvelerin çekirdekleri bulunur. Bu çekirdekler, en az meyveler kadar insan sağlığı için önemli rollere sahiplerdir. Hem sağlıklı bir yaşam için hem de pratik atıştırmalıklar olarak çekirdek tüketmek isteyebilirsiniz. Piyasada yer alan kavrulmuş ve çiğ çekirdek çeşitleri arasından damak tadınıza uygun olan alternatifleri edinebilirsiniz.

Çekirdek Tüketimiyle Sağlıklı Bir Yaşam

Çekirdek Tüketimiyle Sağlıklı Bir Yaşam

Vücudun fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için gerekli olan besin değerleri, doğadaki birçok bitkinin yapraklarında, meyvelerinde ve çekirdeklerinde bolca bulunur. Çekirdekler, yoğun olarak yağ asitlerini ve mineralleri içerirler. Bu özellikleriyle de günlük olarak belirli bir miktarda tüketmek sağlığınızı birçok yönden olumlu yönde etkileyebilir. Siyah çekirdek adı verilen ve ay çiçeğinden elde edilen çekirdekler, bilimsel araştırmalara da sıkça konu olan sağlıklı çekirdek türlerindendir. Siyah çekirdekler çiğ ya da kavrulmuş olarak günde bir avuç tüketildiklerinde stres, depresyon ve anksiyete gibi sorunlarla baş etmenizi kolaylaştırabilir; lezzetleriyle ve dolgun besin değerleriyle de hayatınıza değer katabilirler. Siyah çekirdekleri isterseniz doğrudan kabuklarından ayırarak tüketebilir veya kabukları ayıkladıktan sonra çekirdeklerle tatlılar yapabilir, kurabiyelerinize lezzet katabilirsiniz. Birçok farklı şekilde tüketilebilen siyah çekirdeklerin tuzlu ve tuzsuz seçenekleri piyasada yer alıyor. Tuz tüketimi konusunda bir kısıtlamanız varsa fakat siyah çekirdek tüketmek istiyorsanız bu durumda piyasadaki tuzsuz siyah çekirdek çeşitlerinden faydalanarak sevdiğiniz atıştırmalığınızı doya doya tüketmeye devam edebilirsiniz.

Çekirdek Ürünleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çekirdek Ürünleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bisküvi & Çerez üreticisi markaların ürün yelpazelerinde olmazsa olmaz ürünlerden birisi olan çekirdek türevleri, dünyanın her yerinde yoğun olarak tüketiliyorlar. Sporcular ve sağlıklı yaşam düzeni oturtan birçok kişinin günlük yaşantısına entegre ettiği çekirdek tüketimi günümüzde artmaya da devam etmektedir. Hem lezzet hem de besin değerleri açısından farklı bir çizgide olan kavrulmamış çekirdek alternatifleri, yağlı ürün tüketiminden kaçınanların seçimi olabiliyor. Çekirdekler genellikle bitkilerin yağ içeriğinin büyük bir kısmını içerdiklerinden hali hazırda bu alanda doygunlardır ve diyet sürecindeki kişiler için ekstra yağ alımından kaçınmak için kavrulmamış alternatifler iyi bir seçenek olabilir. Sadece diyet özellikleri için değil aynı zamanda damak tadı konusunda da eğer sade ve doğal tatlardan hoşlanıyorsanız kavrulmamış çekirdekleri tercih edebilirsiniz. Çekirdek fiyatları incelendiğinde, piyasadaki ürün alternatiflerinin genel olarak gramajlarına ve hangi türde olduklarına göre fiyat açısından birbirlerinden ayrıldıkları görülebiliyor. Siz kişisel tüketim ihtiyacınıza göre farklı gramajlardaki ürün seçenekleri arasından seçim yapabilir, damak tadınıza hitap eden bir Gıda & Şekerleme ürünü edinebilirsiniz.

Çekirdek Evinizin Sevilen Atıştırmalığı

Çekirdek Evinizin Sevilen Atıştırmalığı

Film izlerken, sohbet ederken veya misafirlerinize atıştırmalık bir şeyler sunmak istediğinizde çekirdekler hem sağlıklı hem de lezzetli seçeneklerdir. Çeşitli bitkilerden elde edilen çok sayıda farklı çekirdek çeşidi arasından evinizde bulundurmak isteyebileceğiniz seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ayçekirdeği herkesin severek tükettiği ve kimi zaman bağımlısı olabildiği özel bir lezzettir. Tuzlu, tuzsuz, kavrulmuş ve çiğ olmak üzere farklı türlerde birçok seçeneği bulunan ayçekirdeği, evinizde isterseniz fazla miktarda stoklayabileceğiniz bir besin olarak da görülebilir. Bozulmayan; serin ve kuru bir ortamda kapalı kutu içerisinde muhafaza edildiğinde sağlıklı özelliklerini kaybetmeyen ayçekirdeğini uzun süre evinizde tutabilir, tüketmek istediğinizde çıkararak arzu ettiğiniz miktarda tüketebilirsiniz. İsterseniz çiğ olarak aldığınız çekirdekleri bir miktar yağ ve tuz kullanarak tava içerisinde kendiniz kavurabilir; çekirdeğin içini ayıklayarak elde ettiğiniz çekirdek içleriyle yemeklerinize özel lezzetler kazandırabilirsiniz. Siz de hemen şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek çekirdek çeşitleri neler keşfedebilir, kişisel damak tadınıza uygun olan çekirdekler arasından beğendiğiniz alternatifi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Çekirdek Çeşidi

(280)
(211)
(20)
(9)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(6)
(6)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(259)
(176)
(62)
(25)
(20)
(12)
(11)
(10)
(9)
(7)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(112)
ve üzeri (154)
ve üzeri (167)
ve üzeri (168)
ve üzeri (176)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL