Şişme Havuz

için 2,636 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Şişme Havuz

Yazın deniz veya havuzda yüzmek kadar eğlenceli çok az aktivite vardır herhalde. Ne var ki, her an her zaman deniz ve havuz bulmak mümkün değil. Ama bunu çocuklarınıza anlatabilmeniz de her zaman mümkün değil. Evinizde yeterli alan varsa şişme havuz ile onların kesintisiz yaz eğlencesi yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Şişme Havuz Nedir?

Şişme Havuz Nedir?

Şişme havuz şişirildiğinde mini bir havuz haline gelen ve suyla doldurulduğunda küçük çocukların keyifle oynayabileceği bir üründür. Evinizde küçük de olsa bahçe, balkon veya teras varsa bu havuzu kolayca yerleştirebilir ve içine su doldurarak çocuklarınıza hazır hale getirebilirsiniz. Şişme havuzlardan kimisi kaydırak veya fıskiye gibi ekstra özelliklere de sahip olabilir. Bu havuzların birçok şekli ve boyutu vardır. Boyut seçerken sahip olduğunuz alanın yanı sıra çocuklarınızın yaş grubunu da hesaba katmalısınız. Küçük çocuklar için küçük havuzlar yeterli olacaktır ama daha büyük çocuklar için daha büyük havuzlar gerekir. Şişme havuzların yuvarlak, oval, kare veya dikdörtgen şekilleri ağırlıktadır ama farklı şekillerde havuz da bulabilirsiniz.

Şişme Havuzla Eğlenceli Zaman Geçirmek İçin İpuçları

Şişme Havuzla Eğlenceli Zaman Geçirmek İçin İpuçları

Şişme havuzlarda keyifli vakit geçirmemek mümkün değil ama şişme havuz oyuncakları ile eğlence seviyesini yükseltebilirsiniz. Özellikle küçük çocuklar için olan bu oyuncaklar arasında şişme ördek ve küçük şişme toplar bulunur. Fakat eğlence görevini sadece oyuncaklara bırakmamak lazım. Yaratıcı hikayelerle çocuklarınızın ilgisini çekebilir ve aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz. Şişme havuz neden büyük bir denize ve muhteşem bir maceraya, şişme ördekler de yol arkadaşlarına dönüşmesin, değil mi? Bu havuzlar, özellikle de küçük çocuklara uygun olanlar çok derin olmasa da elbette bir yetişkinin gözetiminde kullanılmaları şart. Ayrıca, şişme havuza sivri cisimlerle yaklaşmamalı, herhangi bir delinme veya hava kaçağı şüphesinde onu kullanmayı bırakmalısınız. Böylece eğlencenize gölge düşürmemiş olursunuz.

Şişme Havuz Fiyatları

Şişme Havuz Fiyatları

Bütün isteklerinize aynı anda yanıt veren, her işe yarayan bir havuz bulmanız zor ama kalite ve fiyat açısından sizi tatmin eden bir ürün tabii ki bulabilirsiniz. Şekilden önce ürün kalitesine dikkat etmeli ve boyutlarının ne kadar olması gerektiğine karar vermelisiniz. Bundan sonra bütçenize uygun ürünü de bulduğunuzda alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Balon gibi şişme ürünler genelde hava, hidrojen, helyum veya nitrojen ile şişirilen ürünlerdir. Şişme deniz ürünleri için ise sadece nefes veya hava yeterli. Fakat şişme havuz gibi büyük bir ürünü nefesle şişirmeniz hem baş dönmesi yapar hem de epey uzun sürer. Bunun için ekonomik ve pratik bir ürün olan şişme havuz pompalarına göz atabilirsiniz.

Şişme Havuz Bakımı Nasıl Yapılır?

  • Suyun pH seviyesini pH metrelerle ölçün.
  • Her kullanımdan sonra içini nemli bir bezle temizleyin.
  • Dışını yumuşak bir bez ve ağır olmayan kimyasallarla silin.
  • Kloru suya kimse yokken katın ve tamamen erimesini bekleyin.

Şişme Havuz Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kedi ve köpekler yüzemez. Tırnakları havuzu delebilir.
  • Hava pompasıyla havuzu aşırı şişirmeyin, ürün patlayabilir.
  • Toprak, çim veya tamamen düz beton üstüne konulmalıdır.
  • Çok soğuk havalar vinil havuzları çatlatabilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abalone (8)
Ahs (4)
Akona (1)
Altis (84)
Analox (13)
Anax (8)
Aquafun (7)
Aquapac (1)
Bermuda (8)
Bestway (788)
(488)
(314)
FABER (1)
Free-Sub (1)
Head (2)
Imea (1)
İntex (632)
Intova (3)
İst (1)
Karspor (4)
Mistral (132)
NRS (10)
Obrien (4)
Saekodive (1)
Speedo (1)
Square (1)
Sunstar (5)
Swimways (1)
Ultrafire (3)
Varta (1)
Zebec (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(135)
ve üzeri (181)
ve üzeri (195)
ve üzeri (197)
ve üzeri (204)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL