TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kitesurf

için 24 sonuç bulundu.

Kitesurf

Uçurtma sörfü olarak da bilinen kitesurf, sörfü uçurtmanın gücüyle birleştiren keyifli bir su sporu. Kitesurf için ihtiyacınız olan Freesub, Aqua Marina ve Sport markalı malzemeleri, yedek parçaları ve aksesuarlarının özellikleri ile fiyatlarını burada inceleyebilirsiniz.

Neopren-Wetsuit

Neopren-Wetsuit

Neopren wetsuit, kitesurf ve windsurf gibi su üstünde yapılan sporların vazgeçilmez kıyafetidir. Neopren, yüksek esnekliğe sahip olan ve inceliğine rağmen güçlü bir yalıtım sağlayan wetsuit malzemesidir. Wetsuit ise kitesurfer’ları ani sıcaklık değişimlerinden, rüzgarın ve güneşin olumsuz etkilerinden, sporu yaparken gerçekleşebilecek sürtünmelerden korurken düşme anında sizi suyun üstünde tutmaya yardımcı olur.

Kiteboard

Kiteboard

Kiteboard veya uçurtma sörfü tahtası, uçurtma sörfü yapmak için gereken iki temel malzemeden biridir. kite, yani uçurtma ile beraber kullanılır. Kiteboard seçerken deneyim düzeyiniz, boyunuz ve kilonuz ile tahtanın ölçüleri ve boyutlarının uyumlu olması gerekir. Kiteboard’un üstünde ayak pedleri bulunur ve kayışlarla ayaklarınızı tahtaya sabitlersiniz. Freeride, freestyle, anafor ve sabit hız gibi tarzlar için farklı kiteboard çeşitleri bulunur.

Kite

Kite

Kite veya uçurtma, kiteboard ile birlikte kitesurf’ün iki temel malzemesinden ikincisidir. Kite seçerken deneyim düzeyiniz, kiteboard’un boyutları ve hava şartları önemli. Deneyimli kitesurfer’ların farklı koşullar için en az birkaç tane uçurtması bulunur. Kite çeşitleri kitesurf için ilk kullanılan C şeklindeki C-Kite, %100’e yakın hız kesme sunan daha düz yay uçurtma, hız sevenler için ideal olan delta uçurtma, iki veya daha çok uçurtma özelliğine sahip hibrit kite ve plajda eğitim için kullanılan folyo uçurtmadır.

Trapez

Trapez

Kitesurf trapezi, windsurf trapezi ile benzerlik taşıyan bir parçadır. Başlangıç seviyesini geçtikten sonra hız ve manevralar artarken uçurtmayı sadece kollarınızla yönetmek yorucu olur. Trapez yükü kollarınızdan alıp tüm vücudunuza yayarak enerji tasarrufu sağlar. Koltuk trapezi, bel trapezi, darbe trapezi ve uzun şort trapezi olmak üzere dört çeşidi vardır. Kitesurfer’lar arasında en popüler olanı koltuk trapezidir.

Güvenlik Ekipmanları

Güvenlik Ekipmanları

Güvenlik ekipmanları, hangi deneyim seviyesine sahip olursanız olun, kitesurf sporunu güvenli bir şekilde yapabilmeniz için gereken parçalardır. Sizi kafa travması ve başka baş hasarlarına karşı koruyan hafif kasklar, sudaki parlamayı azaltan ve gözlerinizi güneşin ultraviyole ışınlarına karşı koruyan güneş gözlükleri, can yeleği ve diğer kişisel yüzer aletler, ayaklarınızın yere sağlam basmasını sağlayan yelken botları, yelken çakıları ve daha birçok ürün güvenlik ekipmanlarında.

Aksesuar

Aksesuar

Ayak pedi, buna bağlı olan kayışlar, parçayı monte etmek için gereken özel vidalar ile kite, bar ve kiteboard’daki montaj ve sökme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için gereken alet seti, kitesurf yedek parçaları ve aksesuarlarının başında gelir. Bunların dışında, kite arka halatları ve diğer halatları, onları kesebilecek çakıları, kite tamiri için gereken bantları ve tamir setlerini de elinizin altında bulundurmanız önemli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Ahs (1)
(21)
(1)
Free-Sub (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL