Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Nike (1645)
Adidas (1882)
Under Armour (561)
Puma (578)
Hummel (1758)
Reebok (84)
Kappa (669)
Lotto (360)
Lescon (561)
Columbia (187)
Lumberjack (385)
uhlsport (358)
Slazenger (350)
Quiksilver (272)
Lisyana (212)
Merrell (205)
New Balance (181)
Hakuof (176)
Kinetix (143)
GYMWOLVES (134)
bluu (123)
Skechers (121)
Mizuno (115)
Vans (115)
Jerf (110)
raru (108)
Salomon (101)
Billabong (91)
TOP GLORY (89)
Asics (86)
Diadora (84)
Umbro (82)
Routefield (59)
Levis (53)
FENERIUM (52)
Head (50)
Tryon (49)
Sportive (47)
Bilcee (41)
WOOF GYM (38)
Superfly (35)
Timberland (34)
Babolat (32)
2AS (30)
Mutant (27)
Exuma (26)
New Era (24)
DAFRON (22)
NDRSPORTS (22)
Roxy (21)
Yonex (21)
Wilson (20)
Avessa (18)
Panthzer (18)
Escetic (17)
Joma (16)
İşmont (16)
North Face (15)
CROZWİSE (14)
Isula (14)
markahit (14)
Miofit (13)
Speedlife (13)
Halvman (11)
Norfolk (11)
GymGarage (9)
Macron (9)
SPORTONEX (9)
HI-TEC (8)
CMP (7)
Uhl sport (7)
Sivugin (6)
Swawe (6)
Aremspor (5)
Damat (5)
nuiyoga (5)
Jako (4)
Maraton (4)
Sportlife (4)
UHL SPOR (4)
courtmax (4)
Active (3)
Arena (3)
Burton (3)
Evox (3)
KEMPA (3)
KOM (3)
Oneill (3)
Fila (2)
Geges (2)
Hardline (2)
Kalenji (2)
Peak (2)
RUNEVER (2)
A classe (1)
Amix (1)
Dragon (1)
GS (1)
GUSSE (1)
Gallipoli (1)
Gill (1)
Gymacc (1)
Hattrick (1)
Jordan (1)
Speedo (1)
(6184)
(361)
Başka bir kelime deneyin

Beden

(11058)
(10287)
(9594)
(7441)
(3646)
(3595)
(266)
(180)
(109)
(81)
(70)
(56)
(55)
(53)
(53)
(50)
(47)
(41)
(35)
(31)
(29)
(20)
(19)
(15)
(13)
(7)
(6)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Erkek (5357)
Kadın (1910)
Unisex (1805)
Çocuk (950)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (679)
4 yıldız ve üzeri (861)
3 yıldız ve üzeri (931)
2 yıldız ve üzeri (948)
1 yıldız ve üzeri (982)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Spor Tişört

için 20,191 sonuç bulundu.

Spor Tişört

Günlük hayatta kendinizi ifade etmek için en önemli olan materyallerden biri de giydiğiniz kıyafetler olur. Stiliniz ve zevkiniz kişilik özelliklerinizi sizi tanımayan insanlara ifade etmek için en kolay yollardan biridir. Fakat kıyafet kombinlerini yapmak her zaman çok kolay olmayabilir. Özellikle gün içerisinde sürekli olarak hareket halinde olduğunuz için kıyafetlerinizin iyi görünürken, konforlu hissettirmesi zor bir hale gelebilir. Sıcak yaz aylarında kıyafetlerin konforu ekstra önemli hale gelir. Hava almayan, konforsuz kıyafetler yaz ayların da bunaltıcı durumlara sebep olur. Bu sebeple rahat ve havadar kıyafetlerin tercih edilmesi çok daha mantıklı bir seçim olur. Gün içerisinde şık görünümünüzü korurken konforundan ödün vermenize gerek bırakmayan son derece kullanışlı spor giyim ürünlerinden biri de spor tişört olur. Hem kadınlar hem de erkekler için harika modellere sahip olan bu ürünler sayesinde kullanıcılar gün içerisinde kıyafetleri yüzünden sorun yaşamazlar. Üstün kalite materyallerden üretilen ürünlerin tümü eşsiz tasarımlarıyla birlikte sayfamızda kullanıcıların beğenisine sunmak için bir araya getirilir. Tüm bu ürünler farklı renk, tasarım seçenekleri sayesinde spor yaparken, rahat bir gün geçirmek istediğinizde dahi şıklığınızı kaybetmemek için harikadır. Sporu hayatının bir parçası haline getirmiş olan kullanıcılar için ise oldukça atletik yapıdaki ürün modelleri de rahatlıkla bulunabilir. Siz de tüm bu ürünler inceleyerek kendinizi için uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Modelleri ile Dikkat Çeken Spor Tişörtler

Birbirinden Farklı Modelleri ile Dikkat Çeken Spor Tişörtler

Kıyafetler gün içerisinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilecek güce sahip olan oldukça önemli materyallerdir. Kıyafetlerinizin tarzınıza uygun olmaması modunuzu düşürür ve daha özgüvensiz hissetmenize sebep olur. Fakat eğer stilinize uygun ve içinde iyi hissettiğiniz kıyafetler tercih ederseniz kendinizi çok daha iyi hissedersiniz. Kıyafet seçimindeki en önemli noktalardan biri tasarım olur. Tasarımsal açıdan stilinize ve zevkinize uyumlu ürünleri tercih etmek çok önemlidir. Spor tişört modelleri oldukça geniş bir tasarım seçeneği bulundurur. Bu seçeneklerin tümü birbirlerinden farklı kesimlere ve renklere sahip ürünlerdir. Bu sayede kullanıcılar tüm ürünler arasından kendi vücut tipine uygun kesimi ve tarzlarına uygun stili bulabilirler. Farklı kesimler arasında dikkat çeken ürünlerden biri V yaka spor tişörtler olur. Bu tişörtlerin yaka tipi estetik açıdan oldukça hoş bir görünüme sahiptir. V yaka kesimi göğüs kısmını biraz daha açıkta bırakan zarif modellerdir. Bu tür modeller özellikle yazlık olarak kullanılmak için son derece uygundur. Spor kolsuz tişört de oldukça modern bir görünümü olan modellerden biridir. Bu tür modeller spor yaparken de oldukça kullanışlı olurlar. Hoş görünümleri sayesinde spor yaparken de şıklığınızı korumak için çok uygundur. Tişörtlerin tasarımlarıyla ilgili önemli bir özellik de renkleri ve üzerlerinde bulunan baskılardır. Ürünlerin rengi sahip olduğunuz tarzı tamamıyla değiştirebilir. Ayrıca farklı baskı türleri de oldukça dikkat çekici bir görünüm için idealdir. Siyah spor tişört klasik modellerden biridir. Spor yaparken fazla renklerle oynamaktan hoşlanmayan ve kolay kombinlenebilecek ürünlerden hoşlananlar için idealdir. Bu model her renkle rahatlıkla uyum sağlayabileceği için çok kullanışlıdır. Sarı spor tişört de kıyafetlerine hareket katmak isteyenler için idealdir. Bu tür bir model özellikle yaz aylarında çok hoş bir görünüm oluşturur. Kış aylarının griliğine canlılık katmak için de bu tür modeller yine çok kullanışlıdır. Farklı baskıların tercih edilmesi de çok hoş bir görünüm oluşturabilir. Örneğin, sevdiğiniz bir grubun logosunu taşıyan tişörtler çok şık ve modern bir görünüm oluşturur. Siz de tüm bu tasarımlar arasından sizin için uygun olanı seçerek keyifle kullanabilirsiniz. Kappa tişört modelleri de farklı tasarımları ile sayfamızda sizleri bekliyor’

Kaliteli Yapısıyla Çok Uzun Süre Kullanılabilecek Spor Tişörtler

Kaliteli Yapısıyla Çok Uzun Süre Kullanılabilecek Spor Tişörtler

Kıyafetler ile ilgili önemli bir nokta da kaliteleri olur. Kıyafetler çok uzun süre kullanılabilmesi beklenen ve dış etkenler karşı vücudumuzu koruyabilme özelliği olması gereken ürünlerdir. Bu sebeple kıyafetlerinizin kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilmiş olmasına dikkat etmeniz gerekir. Spor yaparken çok farklı hareketler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Farklı spor hareketleri yaparken kıyafetlerinizde bu hareketlere uyum sağlamak zorunda kalır. Spor yaparken kıyafetlerinizin zarar görmemesi için kaliteli ürünleri tercih etmek çok önemlidir. Özellikle esneme hareketleri gibi kıyafetlerinizin esnemesini sağlayacak hareketler kalitesiz materyallerin tercih edilmesi durumunda kıyafetlerinizin uzamasına, genişlemesine sebep olabilir. Spor için tişört bakarken kaliteye dikkat etmek bu sebeple ekstra önem taşır. Ürünlerin kalitesini belirleyen en önemli etken üretildiği materyal olur. Tişörtlerde kullanılan kumaş karışımları ve iplik türleri kalitesi açısından büyük önem taşır. Kalitesiz ipliklere sahip olan kumaşlar kısa bir süre sonra yırtılabilirler. Ayrıca bu tür kumaşlar spor yaparken esner ve genişler. Eski haline dönemediği için kullanılamaz hale gelir. Kaliteli ürünler ise esnedikten sonra hemen eski hallerine dönerler. Böylece hem rahat bir şekilde hareket etmiş olursunuz hem de kıyafetinize zarar vermemiş olursunuz. Polyester spor tişört kalitesiyle dikkat çeken ürünlerden biridir. Esnek yapısıyla birlikte sizinle birlikte hareket eden ve hareketlerinizi engellemeyen polyester materyal ayrıca buruşmaz özelliğe sahiptir. Böylece tişörtlerinizi ütülemeye gerek kalmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Havadar yapısı sayesinde ise spor yaparken ekstra terlemenize sebep olmaz, bunaltmaz. Ürünlerin kalitesini belirleyen bir diğer özellik de rengini aldığı materyallerin kalitesi olur. Spor yaparken kullanılan tişörtler sık sık yıkandıkları için renginin yıkama sırasında çıkmayacak özellikte olması önemlidir. Bu da kaliteli boyalarla sağlanır. Mavi spor tişört gibi parlak renklere sahip ürünlerin kaliteli boyalarla renklendirilmesi kullanımı sırasında da sorun yaşanmaması için önemlidir. Siz de sayfamızda bulunan üstün kaliteye sahip ürünleri tercih ederek çok uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Nike tişört modellerine de sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş Özellikleriyle Son Derece Kullanışlı Spor Tişört

Gelişmiş Özellikleriyle Son Derece Kullanışlı Spor Tişört

Özellikle spor yaparken giyilecek kıyafetler ile ilgili önemli bir nokta sahip olduğu özellikler olur. Spor yaparken çok fazla hareket ettiğiniz ve vücudunuz ısındığı için terleme gibi durumlar ortaya çıkar. Ayrıca spor yaparken vücudumuzun sıcak kalması sakatlanmalar yaşamamak için önemli bir okta olur. Tüm bu durumlarda giydiğiniz kıyafetler büyük yardımcınız olur. Farklı özelliklere sahip kıyafetler ayrıca spor dışındaki durumlarda da rahatlık için oldukça kullanışlı olurlar. Bu sebeple kıyafetleri incelerken sahip olduğu özelliklere dikkat etmek gerekir. Ürünlerin özellikleri genellikle üretildikleri materyalden kaynaklanır. Üretildiği kumaşın sahip olduğu iplik türünün özellikleri kıyafete de yansır. Bu sebeple materyal seçiminde dikkat etmeniz gerekir. Termal spor tişört sahip olduğu özellikler ile dikkatleri üzerine çeken son derece kullanışlı ürünlerden biridir. Termal yapıdaki ürünler ısıyı uzun süre tutma özelliğine sahiplerdir. Bu tür ürünler vücudunuz üzerinde kalın bir katman oluşturmaya gerek duymadan kolaylıkla ısınmasını sağlarlar. Kışın spor yaparken soğuk havalardan korunmak için bu tür bir ürün çok kullanışlı olur. Bu tür tişörtler sayesinde vücudunuz ısı kaybetmez ve daha geç yorulursunuz, daha rahat hareket edersiniz. Termal tişörtler sizi sıcak tuttuğu için kış mevsiminde de spor yapmak için yeterli motivasyonu bulabilmenize yardımcı olur. Terletmeyen spor tişört de spor yaparken en çok yaşanan sorunlardan birini çözer. Spor yaparken çok fazla terlemek bir süre sonra rahatsız edici bir hale gelebilir. Ekstra terleten materyallerden üretilen ürünleri kullanmak spor sırasında kötü kokuların oluşmasına sebep olabilir. Ayrıca havadar olmayan materyaller cildiniz için de zararlı durumlar oluşturur. Terletmeyen tişört havadar yapısı sayesinde cildinizin hava almasına yardımcı olur. Böylece en sıcak havalarda bile rahat bir şekilde spor yapabilirsiniz. Aşırı terleme sorunu ile karşılaşmadığınız için istediğiniz alanı kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanı sıra esneme özelliğine sahip olan tişörtler de çok kullanışlı olur. Bu modeller hareket ederken rahat etmenizi sağlarlar. Ayrıca bu tür ürünleri kilonuzda değişiklik olduğunda da rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Konforlu Yapısıyla İstediğiniz Zaman Kullanabileceğiniz Spor Tişörtler

Konforlu Yapısıyla İstediğiniz Zaman Kullanabileceğiniz Spor Tişörtler

Spor için tişört seçenekleri oldukça fazladır. Önemli olan bu seçenekler arasından uygun olanları seçip, doğru şekilde kullanmak olur. Tüm bu seçenekleri kullanabileceğiniz çok farklı durumlar bulunur. Ürünleri kombinlerken dikkatli olmak hoş bir görünüm için önemlidir. Doğru modelleri doğru parçalar ile bir araya getirmeniz gerekir. İlk olarak ürünün kesimini incelemeniz gerekir. Kesim biçimi kullanım şeklini belirleyen önemli özelliklerden biridir. Tişörtler arasında boyu uzun olan modeller bulunur. Bu tür modeller doğru kullanıldığında rahat fakat şık bir görünüm yaratmak için ideal olabilir. Bu tür modelleri daha dar ürünler ile birlikte kullanabilirsiniz. Örneğin, dar taytlar ve şortlar bu tür ürünler ile birlikte kullanılmak için oldukça uygundur. Uzun ürünleri bol altlarla kullanmak geniş ve şekilsiz bir görünüm oluşturabilir. Bu tür ürünleri doğru şekilde kombinlediğinizde spor dışında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tür ürünleri pantolonumuzun içine koyarak da kullanabilmeniz mümkündür. Özenli fakat modern bir görünüm için bu tür bir stil de çok kullanışlı olur. Spor askılı tişört özellikle yaz aylarında çok rahat bir şekilde kullanılabilecek ürünlerdendir. Askılı tişörtler çok modern ve hoş bir görünüme sahiptir. Askılı kesim vücudunuzu doğru şekilde vurgular. Bu tür ürünleri eşofmanlardan pantolonlara kadar istediğiniz her türlü model ile kombinlemeniz mümkündür. Kısa kollu modeller de yine yazın rahatlıkla kullanılabilecek seçeneklerinden biridir. Bu tür modelleri üzerine atacağınız bir hırka ile ya da altına giyeceğiniz ek bir kat ile de çok değişik ve şık bir şekilde kullanabilirsiniz. Ürünleri bir arada kullanırken renklere de dikkat etmeniz önemlidir. Renklerin uyumu hoş bir görünüm için çok önemli olur. Çok sade ve renksiz bir kombin yaptıysanız, bu kombini parlak ve dikkat çekici renklere sahip bir tişört ile tamamlayabilirsiniz. Çok doğal ve sade tonlardan yanaysınız beyaz tişört ile toprak tonlarına sahip kıyafetleri rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Siz de tüm değişik tasarımları inceleyerek tarzınıza uygun şekilde kullanmanın yollarını çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Spor Tişört

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Spor Tişört

Ürün seçimi yaparken önem taşıyan noktalardan biri de fiyatlar olur. Kullanıcılar seçim yaparken ürünlerin fiyatlarının bütçelerine uygunluğunu sürekli olarak kontrol ederler. Dar fiyat skalaları geniş bir kitleye hitap etmede sorun yaşar. Bu tür skalalara sahip ürünler arasından kullanıcılar kendilerine uygun fiyatlara sahip seçenekleri bulmakta zorluk yaşarlar. Spor salonu tişört seçenekleri geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bu aralıkta bulunan birbirinden farklı seçenekler sayesinde bütçesi ne olursa olsun her kullanıcı kendisine hitap eden bir ürün bulabilir. Bu ürünlerin fiyat seçenekleri sahip olduğu belirli özelliklerinden etkilenerek değişebilir. Bu özellikler arasında üretildiği materyal, tasarımı, kullanım süresi, sahip olduğu işlevsel nitelikler sayılabilir. Ürünü üretildiği materyal fiyatı üzerinde büyük etkiye sahiptir. Tişörtlerin üretildiği materyal tipi sahip olduğu belirli özellikler üzerinde etkilidir. Bu özelliklerden ilki kalitesidir. Kaliteli materyallerden üretilen yüksek dayanıklılığa sahip ürünler çok uzun süre rahatlıkla kullanılır. Temizliği de genellikle daha kolay olan bu tür ürünler üzerinde kolay kolay bozulmalar gerçekleşmez. Bu tür ürünler kullanıcıların bütçesi üzerinde uzun vadede pozitif bir etki bırakır. Fiyatların değişken olmasına sebep olan bir diğer sebebi sahip oldukları özelliklerdir. Ürünler kullanıcılara kullanım rahatlığı sağlayacak bazı ek özellikler sahip olabilirler. Bunlar ısıyı tutma, terletmeme gibi teknik özellikler olabilir. Bu tür özellikler sayesinde ürünü çok daha keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. Spor yaparken daha çok verim alabilmeniz için bu tür ürünler çok önemlidir. Tişörtlerin sahip olduğu tasarımlarda fiyatlar üzerinde etkilidir. Özellikle farklı renk seçenekleri arasında fiyatsal farklılıklar olabilir. Ürünlerin renklerinin kısa sürede solmayacak kadar kaliteli olması çok önemlidir. Özellikle parlak renklere sahip ürünlerin boyalarının kaliteli olması yine kullanım süresi üzerinde etkili olacağı için fiyatlarını da etkiler. Renkleri dayanıksız ürünler ayrıca giydiğinizde üzerinizde leke bırakabilir. Bu da kullanımın çok zor hale getirir. Siz de tüm bu ürünler üzerinde fiyat incelemesini yaparak, bütçenize uygun seçenekler arasında kaliteyi ön plana alarak bir tercih yapabilirsiniz.

Spor Tişörtleri Arasından Seçim Yaparken İncelemeniz Gerekenler

Spor Tişörtleri Arasından Seçim Yaparken İncelemeniz Gerekenler

Spor tişörtle çok geniş bir seçenek skalasına sahip oldukları için doğru ürünü seçmek bazen zor olabilir. Ürün seçimi yaparken herkes tarafından dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalar seçiminizi çok daha kolay hale getirir ve kriter belirlemenizde yardımcı olur. Dikkat edilmesi gereken noktalar arasında tişörtün kesimi, yaka şekli, rengi, tasarımsal özellikleri, işlevsel özellikleri ve kalitesi bulunur. Dikkat etmeniz gereken ilk nokta tişörtün kesimi olur. Her model farklı kesime sahiptir. Bu kesimler farklı şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlanır. Oversize spor tişört oldukça kullanışlı ve rahat bir kesime sahip ürünlerden biridir. Oversize kesim vücut tipiniz ne olursa olsun yakışabilecek tasarımlardır. Bu tür modelleri daha dar türdeki diğer parçalarla kombinlemek çok modern ve minimal bir görüntü sağlar. Kolsuz spor tişörtler özellikle yaz aylarında vazgeçilmeziniz olacak modellerden biridir. Bu tür modeller erkek veya kadın fark etmeksizin herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen çok şık seçeneklerden biridir. Bu modelleri sadece sporda değil rahat fakat şık olmak istediğiniz günler de kullanabilirsiniz. Uzun spor tişört de ok rahat ve kullanışlı ürünlerden biridir. Bu tür ürünler spor yaparken rahat olmak isteyenler için çok kullanışlıdır. Dikkat edilmesi gereken tasarımsal özellikler arasında renk ve baskılar da önemlidir. Renk seçimi yaparken dolabınızdaki diğer ürünlerle uyumlu renkleri seçebileceğiniz gibi renksiz bir dolabınız varsa canlılık katacak türde ürünleri de tercih edebilirsiniz. Farklı baskılara sahip seçenekler arasından seçim yapmak da dikkat çekici bir görünüm için ideal olabilir. Figür veya logo baskılı ürünler modern ve ilgi çekici bir tarz için kullanışlıdır. Ürünlerin sahip olduğu özellikler de önemlidir. Bu özelliklere dikkate ederek seçim yapmak konforlu bir kullanım için önem taşır. Örneğin kış aylarında termal özellikteki ürünü tercihe etmeniz rahatlıkla spor yapabilmeniz için faydalı olur. Ütü yapmaktan hoşlanmayan ve kıyafetlerinizi ütülemeden giymek isteyenlerdensiniz buruşmayan türdeki materyaller sizin için ideal olur. İkili spor tişört gibi tek seferde farklı iki ürünü edinebileceğiniz seçenekleri de inceleyebilirsiniz. Siz de tüm modelleri kriterleriniz doğrultusunda inceleyip sizin için uygun olanı tercih ederek konforunuzu feda etmeden şık olabilirsiniz.