Şapka & Bere & Atkı

Dört mevsim kullanılabilen spor aksesuarları olan şapka ve bereler hem güneşin yakıcı etkisinden hem de zorlu hava şartlarından korunmanız için tasarlanmıştır. Aktif olarak sporla uğraşanların yanı sıra günlük yaşamda da stil tamamlamak için pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen şapka ve bereler geniş model seçeneğiyle kategorimizde sizlere sunulmuştur.

Şapka Modelleri

Şapka Modelleri

Şapkalar hem erkek hem de kadınlar için geniş model seçeneğine sahiptir. Spor yaparken ya da günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz şapka modellerinden bazıları; keten, deri gibi farklı kumaşlardan tasarlanan kasket şapka, hem kadınlar hem de erkekler tarafından en çok tercih edilen modellerden olan cap şapka, daha çok sahilde spor yapacağınız zaman keten modellerini tercih edebileğiniz fötr şapkadır. Tüm bu şapka modellerini sporsal aktivitenizi gerçekleştirirken ya da yazın bunaltıcı sıcağından, yakıcı güneşten korunmak için de kullanabilirsiniz. Kategorimizde ayrıca unisex şapka modelleri de bulunmaktadır. Cap şapka modelleri genellikle unisex’dir. Farklı markaların farklı kumaş ve renk seçeneğiyle beğeninize sunmuş oldukları cap şapka modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bere Modelleri

Bere Modelleri

Çoğunlukla kış aylarında ve soğuklarda kullanılan bereler, sporcular için büyük önem taşıyan aksesuarlardandır. En çok tercih edilen bere modellerinden bazıları; kampçılık, trekking, tırmanış, kayak gibi outdoor aktivitelerde kullanılan polar bere, kar beresi olarak da bilinen termal bere, çoğunlukla bisiklet binme ve kayak yapanların tercihi olan kar maskesi olarak da bilinen ve sadece göz kısmını açıkta bırakan berelerdir. Bunların yanı sıra; soğuk havada koşu veya yürüyüş yaparken kullanabileceğiniz sporcu bereleri de kategorimizde sizleri bekliyor. Bu bereleri yalnızca spor yaparken değil günlük yaşamınızda sportif tarzınızı tamamlamak ve soğuklardan korunmak için de kullanabilirsiniz. Bere modelleri arasında da kadın, erkek ve unisex modeller bulunmaktadır.

Spor Yaparken Şapka & Bere Kullanmanın Önemi

Spor Yaparken Şapka & Bere Kullanmanın Önemi

Güneşli ya da soğuk havalarda şapka bere kullanımı son derece önemlidir. Bilindiği gibi güneşli havalarda şapkalar soğuk havalarda ise bereler tercih edilir. Bunun temel sebebi güneşin yakıcı etkisinden kafa bölgesini korumaktır. Böylece başa güneş geçmesi ya da güneş çarpması gibi istenmeyen durumlar ortadan kalkmış olur. Soğuk havalarda ise yine kafa ve kulak bölgesinin soğuktan koruması için bere kullanımı tavsiye edilir. Spor yaparken şapka ve bere kullanarak hem istenmeyen olumsuz sağlık durumlarından korunabilir hem de spordan daha fazla verim alabilirsiniz. Ayrıca özellikte soğuk havada spor yaparken şapka ya da bere kullanarak vücut ısınızı muhafaza edebilirsiniz. Çünkü vücut ısısının %10’u kafadan kaybolmaktadır. Dolayısıyla bir şapka ya da bere ile vücut ısınızı koruyabilirsiniz. Şapka ve bere gibi spor yaparken işinizi kolaylaştıracak ve veriminizi arttıracak diğer spor aksesuarlarını da görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Şapka & Bere & Atkı

için 2,974 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2AS (7)
2as (6)
Active (5)
Adidas (462)
Airlife (44)
Asics (3)
Babolat (1)
Bell (1)
Billabong (21)
Butterfly (1)
CMP (2)
Converse (381)
D&T (1)
DC (22)
(657)
(386)
Es (1)
Etnies (1)
Evox (1)
FENERIUM (66)
Head (5)
HI-TEC (4)
Hobie (3)
Hummel (94)
Kalenji (1)
Kinetix (3)
Lafuma (2)
Lescon (10)
Lig (2)
Lotto (55)
Maraton (4)
Marmot (1)
Mizuno (10)
Musto (2)
NBA (1)
Nike (191)
Oneill (42)
Puma (89)
PUMA GOLF (18)
Quechua (2)
Quiksilver (48)
Reebok (13)
Reusch (24)
Roxy (6)
SCHMILTON (1)
Schmlton (1)
Selex (1)
Sportive (23)
Superstorm (14)
Uhl sport (1)
Umbro (2)
Vans (21)
Wilson (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (1038)
Erkek (123)
Kadın (98)
Çocuk (66)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(218)
ve üzeri (285)
ve üzeri (310)
ve üzeri (316)
ve üzeri (321)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL