Koruyucu Aksesuarlar

için 1,079 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Koruyucu Aksesuarlar

Spor yaparken ihtiyacınız olan koruyucu aksesuarlar ile vücut eklem bölgelerinizi, kollarınızı ve bacaklarınızı görünmez kazalara karşı koruyabilir ve daha güvenli spor yapma imkanı bulabilirsiniz. Koruyucu aksesuarlar, spor yaparken oluşabilecek düşme ve yaralanma durumlarına karşı kullanılan spor ürünleridir. Koruyucu aksesuarlar birçok marka tarafından üretilmektedir. En çok tercih edilen koruyucu spor aksesuarları dizlik veya dirsekliklerdir. Koruyucu aksesuarların özelliği vücudu dışarıdan gelecek zararlı etkenlere karşı korumalarıdır. Koruyucu spor malzemelerini daha çok outdoor sporlarla ilgilenen sporcular tercih etmektedir. Spor ürünleri arasında tamamlayıcı ürünler olarak da kullanılabilen koruyucu aksesuarlar doğada, spor salonlarında, evde veya işte kullanılmaktadırlar.

Koruyucu aksesuarlar sadece koruma amaçlı değil aynı zamanda spor yaparken oluşan terleme ve üşüme gibi durumları önlemek için de kullanılan ürünlerdir. Terleme önleyici aksesuarlar daha çok basketbol, futbol, voleybol gibi kondisyonu yüksek spor dalları ile ilgilenen sporcular tarafından kullanılmaktadır. Alın, bilek ve baldır bölgelerinde kullanılan koruyucu aksesuarlar ile spor yaparken terleme önleyici çözümler üretebilirsiniz. Koruyucu aksesuarlar ile tüm doğa şartlarında ve zorlu hava koşullarında rahatlıkla spor yapabilirsiniz. Koruyucu aksesuarların fiyatları, ürünlerin türüne göre değişiklik göstermektedir. Koruyucu aksesuar alırken kullanılan malzemenin kalitesinin, aksesuarın performansını doğrudan etkileyeceği göz ardı edilmemelidir.

Training Mask 2.0 ürünü aerobik kapasitelerini artırmaya çalışan profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilen ve spor yapmayı kolaylaştıran bir koruyucu maskedir. Bu koruyucu maske, antrenman sürenizin 60 dakikadan 20 dakikaya düşmesine yardımcı olabilir. Nike uzun havlu bilekliğin ter emme özelliği sayesinde Pilates, Fitness ve Yoga çalışmalarınızda rahat edebilirsiniz. Koruyucu aksesuarlar arasında yer alan ve vücut için en önemli bölgelerden olan diz eklem bölgesini koruyabileceğiniz Ravel ortası açık dizlik ile, diz bölgesi kaslarınızı kas çekilmelerine ve kas spazmlarına karşı koruyabilirsiniz. Kollarını daha çok kullanan sporcular için üretilen ve çoğunlukla basketbolcuların tercih ettiği Adidas basketbol sporcu kolluğu ile kol kaslarınızı daha çevik ve hızlı kullanarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. LP marka dirseklik ile dirsek bölgelerinizi darbelere ve düşmelere karşı koruyabilir ve ciddi yaralanmaların önüne geçebilirsiniz. 


Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

DİĞER (255)
Nike (125)
(116)
Adidas (103)
Sportive (41)
Gummy (40)
LP (33)
Selex (27)
Altis (17)
CMP (17)
Uhl sport (15)
Busso (8)
Musto (7)
Voit (7)
Delta (6)
Hattrick (6)
Kappa (6)
Kettler (6)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (223)
Erkek (35)
Kadın (20)
Çocuk (13)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(65)
ve üzeri (95)
ve üzeri (109)
ve üzeri (116)
ve üzeri (122)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL