Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Subwoofer

için 943 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Subwoofer

Aracınızda yüksek ve kaliteli ses performansı elde etmenizi sağlamak için doğru oto subwoofer ürününe yatırım yapmanız gerekir. Çünkü bu hoparlör çeşitleri, mükemmel ses ve müziğin önemli bir parçasıdır. Bu nedenle oto subwoofer satın almadan önce bu teknolojinin ardındaki özellikler hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir.

Subwoofer ile Mükemmel Müzik Deneyimleri

Subwoofer ile Mükemmel Müzik Deneyimleri

Aracınızda müzik dinlerken biraz daha yüksek kalite ve temiz ses arayışındaysanız doğru subwoofer modellerine yatırım yapmanız önemlidir. Oto subwoofer bileşenleri, yüksek frekanslı müzik tonlarını desteklemek için doğru bas ritimleri sağlayarak sesi derinleştirir. Subwoofer'lar temel olarak havayı hareket ettirerek bas oluşturur. Bu bileşenin her ileri geri hareketinde değişim oluşur. Subwoofer'in boyutu ve gücü genel olarak ne kadar bas çıktısı elde edileceğini belirler. Ancak oto subwoofer ekipmanlarını satın alırken göz önünde bulundurulması gereken bazı faktörler vardır. Subwoofer, rasgele satın alınamayacak kadar karmaşık özellikleri olan bir cihazdır. Aracınız için doğru cihazı seçerken kabin veya bagajdaki alan miktarı ve ne tür müzikler dinlemekten keyif aldığınız önemlidir. Oto subwoofer markaları, hemen her türlü araç ve müzik zevkine uygun modeller sunar.

Oto Subwoofer Modelleri

Oto Subwoofer Modelleri

Oto subwoofer kabinli modeller, mümkün olan en iyi performansı sağlamak için boyutları hesaplanan bir mahfazaya yerleştirilir. Yine de bazı cihazlar, koltuğunuzun altına sığacak kadar küçük boyutlarda olabilir. Amplifikatörü subwoofer’ın içerisine yerleştirmek de kompakt bir çözümle sonuçlanır. Bunun yanı sıra oto subwoofer kabinsiz modelleri de bulunur. Subwoofer'lar aynı zamanda pasif veya aktif olabilir. Pasif subwoofer'lar yalnızca hoparlörü içeren ünitelerdir. Bu modeller, büyük bas seslerine güç vermek için harici bir amplifikatör gerektirir. Oto aktif subwoofer modelleri ise dahili amplifikatörlere sahip sistemlere uyum sağlar. Genel olarak kabinli oto subwoofer modelleri daha fazla yer kaplayacağı için küçük araçlarda tercih edilmeyebilir. Ancak yeterli alan bulunan araçlarda yüksek ses performansı için en uygun modeller arasında kabinli subwoofer'lar yer alır. Subwoofer seçimi yaparken boyutlara dikkat etmek önemlidir. Örneğin; bazı küçük araçların iç mekânlarında oto subwoofer kabinleri için uygun alan olmayabilir. Bu nedenle oto subwoofer markaları, kompakt boyutlu modeller sunar. Subwoofer satın almadan önce otomobilinizin modeli ve gerekli alan olup olmadığı konusunda gerekli kontrolleri gerçekleştirmeniz gerekir. Subwoofer'lar genel olarak 8 ila 15 inç arasında dört boyutta sınıflandırılır. 8 inç subwoofer çeşitleri, en küçük modellerdir. Ancak en yaygın olarak kullanılan boyut 12 inçlik modellerdir. 12 inç subwoofer çeşitleri, derin ve güçlü sesler için yeterlidir. En yüksek model olan 15 inç ise düşük ve güçlü tonları çalma konusunda üstün bir performans sergiler.

Subwoofer Güç ve Kapasitesi

Subwoofer Güç ve Kapasitesi

Subwoofer satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer kriter ise güç ve kapasitedir. Bunun için öncelikle aracınızın oto ses sistemi hakkında genel bilgi sahibi olmanız gerekir. Zayıf amplifikatöre sahip bir oto ses sisteminde güçlü subwoofer satın almak, performansın tek başına yükselmesine neden olmayabilir. Bu nedenle oto ses sistemine subwoofer satın alırken bütünsel davranmak gerekir. Bu noktada rakamları baz almak yol gösterici olacaktır. Örneğin; oto subwoofer satın alırken amplifikatörün başka bir ses birimine verdiği gücü gösteren RMS değeri göz önünde bulundurulmalıdır. Tercih edilen subwoofer modelinin RMS değerinin amplifikatör ile eşleşmesi gerekir. Aksi halde subwoofer yetersiz kalabilir veya fazla güç nedeniyle oto ses sisteminde hasar oluşabilir. Oto subwoofer fiyatları, genel olarak cihazların marka, model, güç ve boyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Tüm oto ses & navigasyon ürünleri için Ses Sistemleri & Navigasyon kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

A.S.S. (20)
Alpine (62)
Audiomax (42)
Audison (31)
Autosound (2)
Boss (26)
Cadence (18)
Cerwin (67)
Clarion (3)
Clifford (11)
DLS (3)
Edison (19)
Focal (51)
Hertz (68)
İnfinity (15)
Jameson (101)
JBL (90)
JLD Audio (3)
Jvc (1)
Kenwood (44)
Kicker (2)
KINGVOX (5)
MacAudio (7)
Mg Audio (4)
Morel (3)
Mtx (4)
Nakamichi (1)
Navigold (4)
Netex (3)
Pioneer (74)
Sony (11)
Soundmagus (41)
Sunask (1)
WARON (1)
Xetec (15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tipi

(553)
(383)
Başka bir kelime deneyin

Güç

(366)
(236)
(109)
(61)
(59)
(55)
(50)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(128)
ve üzeri (169)
ve üzeri (182)
ve üzeri (186)
ve üzeri (189)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL