Hava Temizleme Cihazları

için 391 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hava Temizleme Cihazları

Nefes alırken polen, karbon monoksit, karbon dioksit, sigara dumanı ve içindekiler, sülfür dioksit gibi birçok zararlı gaz içimize girer. Ortamda bulunan sağlıklı gazlar gibi zararlı gazlar da bulunur. Zararlı gazların vücudumuzu etkilemesine izin vermemek için hava temizleme cihazlarından yararlanabilirsiniz. Özellikle çok sigara içilen bir ortamda, sigara dumanı içmeyen kişileri oldukça fazla rahatsız eder. Sigara dumanını solumak, içenlere göre daha zararlıdır. Havada bulunan zararlı gazları solumak, üst solunum yolu hastalıklarına yol açar. Sağlığınızı korumak için birçok marka tarafından hava temizleme cihazları üretilmiştir. Hava temizleme cihazları, elektrostatik prensibi ile havayı tertemiz hale getirir. Havanın içindeki büyük ve küçük parçaları ayırarak içine toplar. Hava temizleyici cihazların içinde sabit iyonizer kollektör, aktif karbon filtresi ve negatif iyon jenaratörü bulunur. Bu sayede yüksek oranda kirliliği ve sigara dumanını temizler.

Fakir, Medisana, Sinbo, All In One, Goldmaster, Beurer gibi markalar tarafından hava temizleyici cihazlar üretilmektedir. Küçük bebeği olan kişiler, bebeğinin sağlıklı gelişimi için evdeki havanın temiz olmasına oldukça dikkat etmeli. Kirli havaya maruz kalan çocuklarda astım ve üst solunum yolu enfeksiyonları oldukça fazla görülür. Çocukların sağlığını korumak ve sağlıklı bir birey olarak yetiştirmek için daha bebeklik döneminden önlem alınabilir. Sinbo hava temizleyici cihaz, uzaktan kumanda edilebilme özelliği ile oldukça kullanışlı yapıdadır. % 99,97 filtrasyon sağlayan HEPA filtresine sahiptir. Karbon ve naylon filtresi bulunur. 3 farklı temizleme hızı ve 2 saatlik zamanlayıcı ile oldukça kullanışlıdır.

Özellikle bahar döneminde polenler, partiküller, hava kirliliği ve toz parçaları temiz hava almayı engeller. Bahar alerjisi olan kişiler bu dönemden çok etkilenir ve oldukça rahatsız olurlar. Bahar dönemini kolayca atlatmak ve sağlıklı hava almak için hava temizleyici ürünleri kullanmanız önerilir. UFO hava temizleyici, şık tasarımı ile evinizin dekorasyonunu tamamlar. Uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilebilir. Sivrisinek kovucu ve koku özelliği ile tüm mevsimlerde evinizde sağlıklı nefes almanızı sağlar. Birçok marka tarafından üretilen hava temizleyicilerinin fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Arzum (1)
Arçelik (2)
Aura (1)
Beurer (6)
Bosch (1)
Daikin (5)
Delonghi (1)
(255)
Dyson (3)
Ebac (4)
Fakir (6)
Freeman (20)
Freestyle (1)
İdeal (2)
IQAir (3)
Işkın (5)
King (2)
Lux (1)
Medisana (12)
No (10)
olefini (9)
Plusmed (1)
Predictor (2)
Prozon (3)
Samsung (1)
Sinbo (3)
Titiz (1)
Ultra Sun (1)
Uni (3)
Vicks (1)
Vip (4)
Visomat (1)
Wellfare (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(50)
ve üzeri (70)
ve üzeri (76)
ve üzeri (79)
ve üzeri (81)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL