Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Korse

için 1,946 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ortopedik Korse

Değişen ve gelişen dünya düzeni günlük yaşantıları ve iş yüklerini kolaylaştırarak kullanımı dahilinde verimliliği artırmayı hedefleyen birçok ürün sunmaktadır. Teknolojik gelişmeler ve teknolojik aletler de kullanımı dahilinde uzun zaman ve yoğun iş yükü, efor gerektiren işlemlerin çok kısa süre içerisinde ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sunmaktadır. Her ne kadar birçok farklı avantajı olsa da değişen bu yeni dünya düzeni tüm insanları standart yaşama oranla daha hareketsiz ve sabit formda yaşantılara yönlendirmektedir. Hareketsiz yaşamın, uzun saatler sabit bir konumda kalmanın ve masa başı iş alanlarında çalışmanın kişilere kattığı birçok sorun olduğu gözlemlenmekte olup bunların en başında ise eklem ağrıları, vücut ağrıları ve kramp durumları gelmektedir. Kişilerde oluşan bu konforsuz ağrı ve duruş bozukluklarını önleme amacıyla titizlikle geliştirilmiş olan ortopedik korse modelleri birbirinden farklı ortopedik ürünler ile birçok alanda kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

 Masa Başı Çalışanların Bir Numaralı Tercihi Ortopedik Korse Modelleri

Masa Başı Çalışanların Bir Numaralı Tercihi Ortopedik Korse Modelleri

Ortopedik ürünler genel özellikleri bakımından kullanımı dahilinde kişilere konforlu bir vücut sistemi, dinç ve sağlıklı bir hissiyat ve rahatlık sunmayı hedeflemektedir. Ortopedik ürün seçenekleri her ne kadar tek bir başlık adı altında toplanıyor olsalar da kullanım özellikleri ve kullanılan alan, ürün nitelikleri gibi birçok etken unsur dahilinde farklı alt başlıklara, çeşitli ürün seçeneklerine ayrılmaktadır. Ortopedik ürün seçenekleri bir kişi için tepeden tırnağa kadar geliştirilmiş birçok ürün seçeneğinden oluşmakta olup içerisinde kullanıcının ihtiyacına ve sağlık gereksinimlerine göre ürün nitelikleri sunmaktadır. Ortopedik kullanım imkanı ile hizmet veren ürün seçeneklerinin en başında ise elbette ortopedik korse çeşitleri yer almaktadır. Korseler, temel çalışma prensibi ve görünüm olarak kullanıldığı bölgeyi sıkıca sararak çalışan ve kullanıldığı alanın dik, konforlu ve sağlıklı bir görünüme ulaşarak kişiyi rahatlatmasına olanak sağlamaktadır. Ortopedik korse çeşitleri kullanım yerlerine ve alanlarına göre binlerce ürün seçeneğine ayrılmakta olup bu doğrultuda kullanıcılar kendi gereksinimlerine uygun olan ortopedik korse modelini güvenle tercih edebilmektedir. Ortopedik korse kullanımı her yaş grubundan, ekonomik sınıf ve durumdan kullanıcılar tarafından tercih edilen bir rahatlama yöntemi olup vücut sağlığını oldukça yüksek oranda olumlu anlamda etkilemektedir. Özellikle yoğun iş temposunda spor ve düzenli egzersiz aktivitelerine vakit ayıramayan ve hayat şartları gereği hareketsiz, sabit bir yaşama mecbur kalan kişilerde gün içerisinde birçok farklı noktada vücut ağrısı gözlemlenmekte ve bu ağrılar kimi zaman büyük noktalara erişebilmektedir. Genellikle kişilerde gözlemlenen; omuz ağrıları, boyun ve eklem ağrıları, omurga ve sırt ağrıları, kas krampları gibi birçok sorun ve problem ortopedik korse kullanımı ile çözüme ulaşmaktadır. Vücudun her bölgesi ve her sorunlu alan için geliştirilmiş farklı kullanım teknik ve görünümler bulunan ortopedik korse modelleri bulunmakta olup kullanıcılar dilediği doğrultuda sağlık problemlerinin olduğu ve gereksinim duydukları bölgeler için geliştirilmiş ortopedik korse ürün seçeneğini tercih ederek dinç, sağlıklı, mutlu ve konforlu bir kullanıma geçiş yapmakta ve büyük bir rahatlık ile tanışmaktadır.

 Sırt ve Omurgaya Destek: Ortopedik Sırt Korseleri

Sırt ve Omurgaya Destek: Ortopedik Sırt Korseleri

Gerek yetişkinlerde gerek çocuk ve öğrencilerde iş, okul ve hayat temposu hız kesmeden her geçen gün devam etmekte olup gün içerisinde ki yoğun koşuşturma kişilerde hem fiziksel hem ruhen büyük bir yorgunluğa sebep olmaktadır. Mental yorgunluk kişilerde hobi edinme, kendine özel ve konforlu bir alan yaratma, dinlenme ve farklı aktiviteler ile meşgul olma gibi etkinlikler sonrasında giderebilecek bir problem olup oluşan fiziki yorgunluğun da minimum seviyeye indirilmesi için kullanılan birçok farklı ve etkili yöntem de olduğu bilinmektedir. Fiziki yorgunluk; eklem ve kas ağrıları, tutulma durumları, halsizlikle belirti gösterebilen bir durum olmakla beraber kişilere sunduğu sorunlu, konforsuz alanın yanı sıra ruh halini ve sağlığını da büyük oranda olumsuz etkilemektedir. Sırt ve omurga sağlığı hafif ağrılar ve tutulmalar ile baş gösteren ve eğer önlem alınmaz ise sonrasında duruş bozukluklarına kadar ilerleyebilen oldukça önemli bir problem olarak bilinmektedir. Omurga ve sırt ağrılarının giderilmesinde her kullanıcının bir numaralı tercihi olan ortopedik sırt korsesi ürün seçenekleri sırt ve omurga çevresini sıkıca sararak kullanıcının dik ve sağlıklı bir duruş ile hayatına devam etmesine olanak sunmaktadır. Sağlıklı ve dik bir duruş görüntüsü ile günlerini geçiren ve tüm aktif yaşam alanlarında tercih edilebilir olan ortopedik sırt korsesi kullanım özellikleri ve dış görünümlerine göre de birçok farklı ürün seçeneğine ayrılmaktadır. Gün içerisinde gözlemlenen sırt ve omurga ağrılarında kullanılan günlük ve standart ortopedik sırt korsesi model seçeneklerinin yanı sıra ortopedik sırt korsesi medikal ürün seçenekleri de kullanıcılar tarafından büyük bir ilgiyle tercih edilmektedir. Medikal ortopedik sırt korsesi model seçenekleri standart ihtiyaçların yanı sıra daha sıkı ve sert korse sistemlerine sahip olmakta olup ciddi ve hekim gözlemi gerektiren omurga hastalıklarında, duruş bozukluklarında ve sırt, eklem ağrılarında tercih edilmektedir. Ağrı ve tutulma problemlerinin yanı sıra birçok cerrahi operasyon ve işlem sonrasında vücudun sıkı bir şekilde korunması ve hastanın darbe ve çevresel faktörlerden minimum seviyede etkilenebilir olması amacıyla da Luxor korse ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 Duruş Bozukluğu İçin Geliştirilmiş Olan Ortopedik Sırt Korse Modelleri

Duruş Bozukluğu İçin Geliştirilmiş Olan Ortopedik Sırt Korse Modelleri

Çağın en büyük hastalık ve sorunlarından biri elbette kamburluk ve duruş bozuklukları olarak bilinmektedir. Küçük yaştan ve çocuklardan yetişkin ve yaşlı kullanıcılara kadar yaş kriteri fark etmeksizin her kişide dik duramama, kamburluk yaşama sorunları sık sık gözlemlenmektedir. Kişilerde oluşan kamburluk ve duruş bozukluklarının genetik ve çevresel birçok farklı etken maddesi olduğu bilinmekle beraber bu unsurların en başında elbette masa başı çalışma düzenler, bilgisayar ve telefon gibi teknolojik aygıtlarda fazla zaman geçirme, hareketsiz yaşam gibi maddeler yer almaktadır. Neyse ki birçok kişide gözlemlenen duruş bozukluğu problemlerinin önüne henüz çok geç olmadan geçmek ve gerekli önlemleri alarak sağlıklı, dinç ve doğru bir omurga duruşu elde etmek mümkündür. Elbette duruş düzeltmede kullanımı en sık gözlemlenen çözüm yöntemi ve ürün seçeneği ortopedik duruş korsesi olarak bilinmektedir. Ortopedik duruş korsesi ürün seçenekleri omurga, sırt ve bel çevresini kavrayabilen farklı boyut ve görünümlerde hizmet sunan ürün modelleri olmakla beraber kullanıcının hedef bölge ve taleplerine göre seçim aşamasında geniş bir ürün portföyü sunmaktadır. Duruş bozuklukları erken bir aşamada önüne geçilmediği ve yeterli önlemler alınmadığı takdirde daha ciddi bir omurga eğriliği olarak da bilinen kamburluk sorununa dönüşmektedir. Kamburluk sorununu yaşayan veya henüz yaşamadan önüne geçmeyi hedefleyen kullanıcıların çözüm yöntemi ise ortopedik kamburluk korsesi ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Ortopedik kamburluk korseleri sardığı ve duruşunu düzeltmeyi hedeflediği bölgeler ile geniş bir kullanım farklılığı sunmaktadır. Temel olarak ortopedik kamburluk korsesi ve duruş korsesi modelleri omurga ve sırt bölgesinden başlayarak bel boşluğuna kadar uzanan ürün seçenekleri olmakla beraber yalnızca bel bölgesinde kullanılan ortopedik korse, sırt bölgesinde kullanılan ortopedik korse gibi parçalı ürün seçenekleri ile de kullanıcılara farklı kullanım alternatifleri sunmaktadır. Duruş bozukluğu her ne kadar omurga sağlığından etkilenen ve direk olarak o bölge ile temasta olan bir sorun olsa da vücutta birçok yerden tetiklenmekte ve bu bölgelerden biri de omuz bölgesi olarak bilinmektedir. Omuzlar aktif bir gün içerisinde üzerine oldukça fazla yük binen ve bu doğrultuda eklem, kas ağrısına neden olan bölgeler olup önüne geçilmediği takdirde bu yükleri sırt bölgesine aktararak yayılım sağlamaktadır. Omuz sağlığını korumak ve dinç, sağlıklı bir vücuda sahip olmak için geliştirilmiş seçeneklerden biri olan ortopedik omuz korsesi ürün seçenekleri omuz bölgesini ve boyun çevresini kavrayarak duruş bozukluklarının önüne geçen ve bu nedenle gün sonunda ağrı oluşmasını önleyen medikal ürünlerden biri olarak bilinmekte, Vizor korse modelleri kullanıcılar tarafından memnuniyetle tercih edilmektedir.

 Üretim Malzemesine Göre Çeşitlenen Ortopedik Korse Modelleri

Üretim Malzemesine Göre Çeşitlenen Ortopedik Korse Modelleri

Ortopedik korseler kullanımı yaş, cinsiyet, fiziksel özellik fark etmeksizin her kullanıcı tipinde gözlemlenen sorunlarda tercih edilebilen ve kullanımı dahilinde sağlıklı bir vücut sunan ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Ortopedik korseler her ne kadar tek bir başlık adı altında toplanıyor olsa da üretim malzemesi, kullanım alanları, hedeflenen bölge gibi seçenekler ile çeşitlenmekte ve farklı ürün seçenekleri sunmaktadır. Özellikle ciddi omurga problemlerinde ve duruş bozukluklarında kullanımı yaygın olarak gözlemlenen ortopedik çelik korse ürün seçenekleri kısa süreli kullanımda dahi kullanıcılara büyük bir konfor ve gözle görülür bir değişim sunmayı hedeflemektedir. Ortopedik çelik korse modelleri içerisinde çelik ham maddesinden oluşturulmuş olan bir plak sistemi içermekte olup sert ve dayanıklı sistemleri ile kişilere dayanıklı bir kullanım sunmaktadır. Ortopedik korse içerisinde çelik kadar sert bir maddenin kullanılması çok kısa süre içerisinde duruş bozukluklarının minimum seviyeye indirilmesine ve kişide gözle görülür bir değişim ve onarım elde edilmesine neden olmaktadır. Ortopedik korse modellerinde kullanılan üretim malzemesi ve sistemlerden biri de yün seçenekler olarak bilinmektedir. Ortopedik yün korse ürün seçenekleri yün bir görünüme sahip olmakla beraber özellikle kış aylarında ve soğuk hava şartlarında sık sık tercih edilmektedir. Ortopedik yün korseler kişilere konforlu bir kullanım sunmakta olup aynı zamanda vücutlarındaki sıcaklık seviye ve dengesinin de pratik bir şekilde korunmasında etkili bir rol oynamaktadır. Üretim malzemesine göre çeşitlilik gösteren ve kullanıcılara birçok farklı ürün özellikleri sunan ortopedik korseler, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik ürün seçenekleri sunmakta olup her kullanıcı tipi tarafından güvenle tercih edilmektedir. Kullanıcılar ortopedik korse modelini tercih etmeden önce hedeflediği kullanım alanını, hedef bölgesini, korse teknik özelliklerini ve görünüm özellikleri belirlemesinin ardından ortopedik korse modelini tercih edebilir dinç ve sağlıklı bir omurga, sırt, omuz sağlığı ile yoğun hayat temposunda sağlıkla yaşayabilmektedir.

 Ortopedik Korse Modellerinin Fiyatları Nelerdir?

Ortopedik Korse Modellerinin Fiyatları Nelerdir?

Ortopedik korse ürün seçenekleri tüm kullanıcı tiplerinde cinsiyet, yaş, ekonomik durum, fiziki özellikler gibi unsurlar fark etmeksizin kullanım ve talep göstermektedir. Ortopedik korse ürün seçenekleri temel olarak gün içerisinde kullanılabilen standart ortopedik korse modelleri ve medikal ortopedik korse modelleri olarak iki alt başlığa ayrılmaktadır. Medikal ortopedik korse ürün seçenekleri genellikle cerrahi operasyon ve işlemlerde vücudun sarsılmaması, darbe almaması, korunması ve kişinin operasyon sonrası konforunun sağlanmasında etkin bir rol oynamaktadır. Standart korse seçenekleri ise genellikle günlük hayatta eklem ve kas, kemik ağrılarının giderilmesi, duruş bozukluğu ve kamburluk sorunlarının önüne geçilmesi gibi etkili amaçlar doğrultusunda kullanımı tercih edilmektedir. Ortopedik korse fiyatları birçok kriter ve unsur dahilinde çeşitlenmekte olup bu nedenle kullanıcılara geniş bir fiyat aralığı sunmaktadır. Ortopedik korse fiyat bilgisi ve fiyat aralığı belirlenirken korse modelinin üretim malzemesi, teknik özellikleri, ölçü ve boyut seçenekleri gibi birçok etken ortopedik korse fiyatlarının gösterdiği çeşitlilikte etkili olmaktadır. Ortopedik korse fiyatları geniş bir fiyat aralığı sunması sebebiyle ürün seçenekleri arasında her kullanıcı tipi, sınıf, bütçe ve ekonomik durumda bulunan kullanıcı tiplerine uyumluluk gösteren ürün seçeneklerine rastlamak mümkündür. Kişiler kendisine ve vücut sağlığına en uygun ürün seçeneğini tercih ederek anında kullanıma başlayabilir, güvenle tercih edebilir ve konforlu, sorunsuz bir omurga sağlığı ile dik duruşlar elde ederek estetik bir görünüm ile hayatlarına devam edebilmektedirler.

Ortopedik Korse Nedir?

Ortopedik korseler, kullanıldığı bölgeyi saran ve kavrayan, bu nedenle sorunlu özellikleri gidermeyi hedefleyen ortopedik sağlık ürünleri seçeneklerinden biri olarak bilinmektedir. Kullanım alanına ve kullanıcının hedef bölgesine göre değişiklik gösteren birçok ortopedik korse ürün seçeneği olduğu bilinmekle beraber kişi kendisine en uygun ortopedik korse seçeneğini tercih edebilmektedir. Ortopedik korse ürün seçenekleri içerisinde kullanımı en sık gözlemlenen seçenekler, ortopedik omuz korsesi, ortopedik sırt korsesi, duruş bozukluğu korsesi veya kamburluk korsesi gibi ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Ortopedik korse ürün seçenekleri düzenli kullanım ile kısa sürede kişilerde gözlemlenen kramp, ağrı, tutulma ve duruş bozukluğu gibi fiziksel sağlık sorunlarının önüne geçerek kişilere kaliteli, dinç, sorunsuz ve sağlıklı bir beden sağlığı sunmayı hedeflemektedir.

Ortopedik Korse Nasıl Kullanılır?

Ortopedik korselerin fiziki ve ruhen kullanıcılara sunduğu birbirinden farklı ve etkili birçok avantaj olduğu bilinmekle beraber kullanıcıların aklına ise elbette ortopedik korseler nasıl kullanılır sorusu gelmektedir. Temel olarak ortopedik korseler bir giysi türü olarak bilinmektedir. Dolayısıyla kullanılacağı alana giyilebilen ortopedik korse modelleri kişinin talepleri doğrultusunda her an kullanılabilir olmakta lup günlük hayatta dış giyim ve görünümlerinin içerisine de giyilebilir ve her an tercih edilebilmektedir. Kolay ve pratik bir kullanım imkanı sunan ortopedik korse modelleri hızlı bir şekilde giyilebilir, çıkarılabilir ve bu işlemin tek başına gerçekleştirilebilir olması sebebiyle kişiler tarafından güvenle tercih edilmekte ve oldukça pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Farklı çıtçıt, düğme, fermuar gibi sabitleme özellikleriyle çeşitli kullanım seçenekleri sunan ortopedik korse modelleri bu nedenle kullanıcılara özgür ve geniş bir ürün portföyü sunmakta olup her bir ürün seçeneği memnuniyet ve beğeni ile tercih edilmektedir