TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dizlik, Bileklik, Dirseklik, Atel

için 7,572 sonuç bulundu.

Dizlik, Bileklik, Dirseklik, Atel

Herhangi bir sebepten ötürü yara alan, zedelenen ya da hassaslaşan diz, bilek, dirsek gibi yerlerinizi korumak ve rahatlatmak için ortapedik özellikli dizlik, bileklik, dirseklik, atel gibi ürünlerden yararlanabilirsiniz. Kategorimizde ağrıları hafifletmek ve acıyı azaltmak gibi çeşitli fonksiyonlara sahip pek çok ortopedik ürün bulunmaktadır.

Dizlik

Dizlik

Dizleri korumak amacıyla dize geçirilerek kullanılan dizliklerin pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bazı dizlikler zayıf ya da zorlanmış dizler için destek sağlarken, bazı dizlikler ise ağrıların hafiflemesine ve dizin rahatlamasına yardımcı olur. Bazı dizlikler ise; çapraz bağlardaki gerilimi sağlar ve çapraz bağ yaralanmalarında, menisküs lezyonlarında, ameliyat sonrası korumada ve stabilizasyon sağlamada kullanılır. Genellikle cırtlı ayarlanabilir yapıda olan dizlikleri dize geçirmek son derece kolaydır. Dizliği takarken ayakta durmalı ve dizinizin düz olduğundan emin olmalısınız. Ayarlanabilir yapısı sayesinde her yaş ve kilodan insan için uygun olan çeşitli dizlik modellerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Bileklik

Bileklik

Özellikle masa başı çalışan ve sürekli mouse, klavye, bilgisayar kullanan insanların en büyük şikayetlerinden biri kuşkusuz bilek ağrılarıdır. Ortopedik bileklik, bilek istirahatinin gerektiği durumlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Bunun yanı sıra; incinme, burkulma sonrasında ya da romatizmal ve travmatik arthritis, kırık ağrıları, alçı sonrası gibi durumlarda da kullanılır. Ancak eğer böyle bir rahatsızlığınız varsa doğrudan bu bileklikleri kullanmak yerine bir ortopedi doktoruna muayene olmayı ihmal etmemelisiniz. Doktorunuzun tavsiyesine göre ortopedik bilekliklere yönelebilirsiniz. Ayrıca diğer ortopedik ürünleri de incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Dirseklik

Dirseklik

Bileklik ve dizlikten sonra en çok kullanılan ürünlerin başında dirseklik gelmektedir. Ortopedik dirseklik pek çok farklı işlevi olan çeşitliliğe sahiptir. Bazı dirseklikler, geniş dirsek hareketi gerektiren aktiviteler sırasında destek ve koruma sağlayarak; dirseğin incinmesine ya da zarar görmesine engel olur. Bunun yanı sıra dirseklikler, tendinit ve bursitden kaynaklanan dirsek ağrılarının da hafiflemesine yardımcı olur. Özellikle tenis, basketbol, voleybol gibi sporlarla uğraşanların sıklıkla kullandığı ürünlerden biri olan dirseklikler ayrıca eklem içi sıvının artması durumunda dirseğin ağrısını azaltmak için de kullanılır. Dirsek bölgesinde bulunan yumuşak dokuları destekleyen dirseklikler basit ve kullanışlı tasarım özelliklerine sahiptir.

Atel

Atel

Bir başka ortopedik destekleyici ürün olan atel, vücudun hasar görmüş herhangi bir parçasını hareketsiz tutmak ve daha fazla hasardan korumak için kullanılan medikal bir üründür. Her uzuv için kullanılan atel farklı olduğundan pek çok farklı atel çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; parmak ateli, el bilek ateli, ayak ateli, ayak baş parmak ateli gibi çeşitlerdir. Ateller ayrıca genellikle trafik kazalarında yaralanmış kişilerin hastaneye taşınırken kırık bir kemiğini stabilize etmek için de kullanılır. Düzgün yerleştirilmiş bir atel yaralı ya da hasar görmüş bölgenin hareket etmesini engelleyeceğinden yaralanmanın ya da ağrının hafiflemesine de yardımcı olur.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abc Derm (49)
Abend (1)
Acs (2)
Acura (1)
Adulped (5)
Aircast (52)
Alez (1)
Alfaheat (1)
Atos (1)
Aura (2)
Aurafix (343)
BayTeks (2)
Beddo (1)
Berger (61)
Betafıx (1)
Beurer (1)
Biorad (1)
Canped (1)
Case (159)
Comfort (1)
Dalin (2)
DCL (1)
Delta (1)
Depend (2)
Dioxi (1)
(3726)
Ekolife (10)
Elite (1)
Evvota (38)
Fe (2)
Fixor (7)
Hattrick (23)
Herdegen (1)
Joints (8)
Kifidis (12)
Knaftmed (6)
Kuteks (3)
Ligorix (94)
Lux (1)
Luxor (342)
Medi Kidz (4)
Medifoot (2)
Medishop (8)
Mediven (3)
Mediwell (1)
Minion (36)
Msr (1)
Mymed (1)
Novamed (18)
Ompex (1)
Omron (1)
Optone (4)
Organic (1)
Orlex (92)
Orthocare (1438)
Ortholand (117)
Orthosoft (1)
Ortolife (104)
Otifleks (2)
Ottobock (15)
OzComfort (2)
Pak (6)
Puffix (6)
Relax (1)
Rollfix (1)
Safex (1)
Tracoe (1)
Variteks (189)
Vello (6)
Vizor (146)
Voit (6)
WESCO (5)
Wicromed (13)
Wollex (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(803)
ve üzeri (1,210)
ve üzeri (1,326)
ve üzeri (1,359)
ve üzeri (1,414)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL