Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Dizlik, Bileklik, Dirseklik, Atel

için 1,827 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • ÜCRETSİZ KARGO

    Koruyucu Dizlik 2'li

    (3)
    150,00 TL
    +

Dizlik, Bileklik, Dirseklik, Atel

Güvenliğinizi arttırmak için kullanılan dizlik, bileklik, dirseklik ve atel tarzı ürünler mevcuttur. Kullanıcıların gereksinimleri çerçevesinde ürünlerin modelleri çeşitlenmektedir. Medikal dizlik modelleri, kullanıcıların ayak ve bacak uzuvlarını korumak için oluşturulmuştur. Kullanım için farklı ebatlarda modeller yer alır. Ortopedik ve medikal olarak yer alan dizlikler, eklem bölgesini kaplayarak korumayı vadeder. Tüm aktivitelerinizde söz konusu ortopedik dizlik modellerini inceleyebilirsiniz. Kullanıcıların sakatlanmalarının önüne geçmek için üretilmiş olan ürünler, diz çevresinde oluşabilecek her türlü problemlerin önüne geçen tasarımlar olarak üretilir. Spor ve benzeri aktivitelerde diz eklem bölgesinin korunması tavsiye edilmektedir. Aynı şekilde koşu, bisiklet, paten ve benzeri riskli spor aktiviteleri çerçevesinde diz yaralanmaları olasıdır. Koruma ve konforlu bir kullanım için söz konusu ürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca ortopedik olarak yer alan dizlik tasarımları, ayağınızı sararak korur. Herhangi bir kayma ve düşme durumu söz konusu değildir. Kullanımlarınız çerçevesinde ürünlerin yönlendirmelerini kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda ortopedik olarak bacağınıza oturan dizlikler, herhangi bir hızlı hareket sonucunda oluşabilecek kas yırtılmalarının önüne geçer. Kullanım sırasında ürünleri bacak eklem bölgenize göre ayarlayabilirsiniz. Söz konusu ürünlerin kontrol edilebilir ayarlama hazneleri bulunmaktadır. Bu doğrultuda pek çok bağlama ve kapatma uygulamaları gerçekleşebilir. Ürünlerin bağlama aparatları, çıt çıtlı veya bağcık şeklinde yer alabilir. Bu şekilde geniş bir kullanım seçeneği oluşturur. Boyuta göre ayarlanabilen dizlikler, kıyafet üzerinde veya kıyafet altında tercih edilebilir. Geniş ve bol modelleri eşofman ve pantolonların içerisinde dizlikleri bağlayabilirsiniz. Aynı şekilde tayt veya dar pantolonların üzerine geçirebilirsiniz. Söz konusu dizlikler, bağcık veya çıt çıt haznesi ile dizinizi kaplayarak oturur. Kullanım sırasında pratiklik oluşturması açısından birçok kullanım materyali bulundurmaktadır. Kolay bir şekilde yıkanabildiği için uzun ömürlü bir kullanım oluşturur.

 Güvenliğinizi Artıran Dizlik, Bileklik, Dirseklik, Atel Çeşitleri

Güvenliğinizi Artıran Dizlik, Bileklik, Dirseklik, Atel Çeşitleri

El ve ayak uzuvlarının taşıyıcı ve yönlendiricisi bilekler için koruma aparatları bulunur. İncinme, hasara uğrama gibi etkenleri kaldıran ortopedik bileklik tasarımları yer alır. Kullanım koşulları doğrultusunda bileklikler, ayak ve el uzuvu şeklinde kategorilere ayrılmaktadır. Aynı amaca hizmet eden bileklikler, kullanım sırasında rahatsızlık hissi vermez. Bu doğrultuda hareket kabiliyetinizi kısıtlamamaktadır. Kullanım sırasında ürünü bilek boyutunuza göre ayarlayabilirsiniz. Söz konusu medikal el bilekliği çıt çıt veya bağcık aparatı ile bağlanabilir özelliktedir. Bu sayede pratik bir kullanım oluşturur. Medikal olarak yer alan bileklikler, doktor muayenesi sonrası veya bilek incinme veya burkulma durumlarından sonra takılabilmektedir. Her ne kadar kullanım sırasında pratiklik oluştursa da elinizin boyutuna uyum sağlayan ürünlerin tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Çeşitli hareketler sonucu veya uyku sırasında elinizin üzerine yatmanız durumunda bilek ağrılarınız oluşabilir. Bu durumların önüne geçmek için bileklik modelleri yer alır. Aynı zamanda ayak bileği burkulmaları için kapsamlı bileklikler bulunur. Hızlı koşu veya merdivenden düşme gibi durumlarda ayak bilekleri kullanılabilir. Ortopedik olarak ayarlanan bileklikler, el çevrenizi sararak rahat hareket etmenizi sağlar. Ağır eşyaları kaldırmanız durumunda birçok bilek ağrıları oluşabilir. Bu durumu hafifletmek için bileklik çeşitleri yer alır. Aynı şekilde kullanım sırasında bileğinize destek sağlayarak hareket kabiliyetini optimum seviyeye taşır. Voleybol, basketbol ve benzeri aktivitelerde gelen ağır top darbeleri, el bileklerini incitebilir. Dolayısıyla bu gibi durumların ardından bileklik tasarımlarını elinize takabilirsiniz. Masa başında yapılan tüm işlerde yoğun bilgisayar kullanımı bilek çevresinde ağrıya yol açabilir. Bunun önüne geçmek için tasarlanan medikal bileklik modelleri yer alır. Kullanım sırasında el – kol uzvunuzu koruyan bilekliklerin faydaları bulunur. Dolayısıyla rahat hareket edebilmek için bileklik modelleri yer almaktadır.

 Farklı Tasarımlarda Dizlik, Bileklik, Dirseklik, Atel Modelleri

Farklı Tasarımlarda Dizlik, Bileklik, Dirseklik, Atel Modelleri

Medikal olarak üretilen dizlik modelleri bulunur. Kullanıcılara özel olarak hazırlanan modeller, kol ve el koordinasyonunu ayarlar. Kullanım sırasında ürünün talimatlar bölmesine bakabilirsiniz. Medikal dirseklik tasarımları, doktor kontrolü sonrası veya ağrı durumunda uygulanmaktadır. İçerisinde yer alan koruma çeperi, kolunuzu ve dirseğinizi korumaktadır. Söz konusu dirseklik modelleri, kişinin proporsiyonuna uygun olarak üretilir. Kullanım sırasında kişilerin bedenlerine göre farklı aralıklarda boyutları vardır. Spor faaliyetleri sonrası veya ağır eşya kaldırması durumlarında dirsek bölgesi hasar alabilir. Her türden dirsek hasarını önleyen ortopedik dirseklik modelleri bulunur. Oldukça pratik bir şekilde uygulanan ürün, kullanım sırasında hareket kabiliyetinizi engellemez. Aynı zamanda rahat bir şekilde hareket edebilmenize yardımcı olur. Dirseklik kullanmanın faydası olarak el ve kol uzvunu dengeli bir şekilde korumaktadır. Kolunuza sarılarak koruyan ürün, farklı materyal grubunu içerisinde bulundurur. Dirseklik modellerini içerisindeki materyal çeşitleri, değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda kullanım sırasında ve sonrasında silinerek temizlenebilme özelliğine sahiptir. Ürünleri, kullanmadan önce makinede yıkayabilirsiniz. Genellikle kumaş materyalinden üretilen dirseklikler, farklı modellerde bağlama aparatı bulundurur. Dirseklik için oluşturulan bağlama aparatları, düğme, çıt çıt, cırt cırt veya bağcık aparatlarından oluşabilir. Çıt çıt aparatlarının boyutuna göre dirseğinize bağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kıyafetin üzerinde de bağlanabilen bağcık aparatları bulunur. Bu sayede hem kıyafetin altına hem de üstüne bağlayabilirsiniz. Ürünleri, kullanırken optimum seviyede bağlama gerekmektedir. Fazla bir şekilde sıkılmış dirseklikler, kolunuzda kan akışını kesebilir. Dolayısıyla hem kayıp düşmeyecek şekilde hem de kolu sıkmayacak şekilde bağlanması gerekmektedir. Ürünlerin el – kol proporsiyonuna uyum sağlayacak modelleri bulunur. Çeşitli spor faaliyetlerinde kolun hasar almaması için ortopedik kullanımlı dirseklikler bulunur. Bu kategorideki ürünler, voleybol, futbol, tenis, basketbol ve benzeri sporlarda kullanıma özel olarak hazırlanır.

 Aktivitelerde Güvenliği Artıran Dizlik, Bileklik, Dirseklik, Atel Kullanımları

Aktivitelerde Güvenliği Artıran Dizlik, Bileklik, Dirseklik, Atel Kullanımları

Parmak ve el bölgesinde oluşabilen şişlik ve hasarları, atel kullanımı ile önlemek mümkündür. Acil durumlarda veya küçük çaplı şişliklerde ortopedik el bilek ateli bulunmaktadır. El ve ayak için farklı boyutlarda atel çeşitleri vardır. Ayak bileğinde oluşabilecek şişlikler için geliştirilen atel çeşitleri bulunur. Ayak bileğinde oluşan kemik çıkmasını atel kullanarak önlemek veya durdurmak mümkündür. Ayak parmağında çıkıntı oluşturan kemik, ayak basmalarında ağrı ve sızı oluşturabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için birçok farklı ortopedi atel çeşitleri yer alır. Kullanım sırasında uzun süreli uygulamalarda çözüm olarak atel bulunmaktadır. Doktor kontrolü sonucu veya ilk yardım müdahalesi sonrası acil durum atelleri bulunmaktadır. Kaza anında uzuvların hasar almasını önleyen ateller bulunmaktadır. Söz konusu hasarın önlenmesini ve şiddetinin artmasını önlemek için kullanılır. Ateller, uzuvların hareket esnasında kemiklerin kaymasını ve hasar almasını önlemektedir. Aynı zamanda bu ürünler, el ve ayak parmağının oturmasını sağlamaktadır. Parmaklar için oluşturulmuş özel atel boyutları bulunur. Kullanmadan önce talimatlar kılavuzuna bakılması tavsiye edilmektedir. Spor aktiviteleri sonrası oluşabilecek hasarlar için farklı çeşitlerde atel boyutları bulunur. El ve parmak incinmesi gibi durumlar kalıcı hasara sebebiyet verebilir. Bunun önüne geçmek için ilk yardım müdahalesinde atel kullanımı gerekir. Baskı uygulayarak şişliğin giderilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kullanım sırasında bölgenin düzelmesine imkân tanır. Atellerin iç materyali kumaş veya plastik materyalinden oluşabilir. Söz konusu ürünler, kanca veya tutmalı halka askılardan aparat bulundurur. Uzuvların genişliklerine göre ekstra aparat eklenmesi yapılabilir. Kullanmadan önce atelin tüm bağlama bölümlerinin dikkatli bir şekilde açılması gerekir. Bu doğruluda bölgenin durumuna göre atel arttırması yapılmaktadır. İyileşme yapmak için uzun süreli kullanım sağlayan dinamik ateller bulunur. Bölgenin uzun vadede iyileşmesini amaçlamaktadır. Şişkinlik, kemik çıkması gibi durumları dinamik atel ile iyileştirmek gerekir.