Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Baskül

için 94 sonuç bulundu.

Fakir Baskül

Baskül veya diğer bir ismiyle tartı, günlük hayatımızda sürekli olan ve aslında sürekli de olması gereken bir araçtır. Tarihten beri ölçüm ve tartım için basküller kullanılmaktadır. Tabii ki insanın kendi kilosu da çok uzun yıllardır ölçülmektedir. Bu uzun yılların deneyimine sahip olan, teknoloji ve ev eşyaları konusunda adını tüm dünyaya duyurmuş Alman markası Fakir de yine çok önemli bu ev eşyasında da alanında lider pozisyondadır. Fakir 1933 yılında Almanya’da kuruldu ve kurulduğu günden bu yana neredeyse aklınıza gelebilecek tüm elektronik ev aletlerini üretmektedir. Neredeyse ülkemizdeki tüm evlerde bu ev aletlerinden en az bir tane bulunmaktadır. Bu da bu markanın pazara ne kadar hâkim olduğunu ve ülkemizde ne kadar yaygın olduğunun bir göstergesidir. Tabii ki bu markaya bu derecede güven boşa değildir. Diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi Fakir baskül ürününde de piyasada en üst konumda yer almaktadır. Bu sadece satış rakamı anlamında değil, aynı zamanda kalite anlamında söylenmiş bir sözdür. Çünkü Fakir bugün geldiği noktada müşterilerinin kalite açısından memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sürekli yeni modeller geliştirmekte, eskilerini yenilemekte, yeni teknoloji ve patentlerini sürekli olarak dünyaya duyurmaktadır.

Fakir Baskül Vücut Yağ Oranınızı Ölçüyor

Fakir Baskül Vücut Yağ Oranınızı Ölçüyor

İlgili özelliğe sahip Fakir Baskül diğer eski tip basküllerden ve hatta yeni denilebilecek ancak teknolojisi eskide kalmış diğer marka basküllerden ayıracak en önemli özellik vücut yağı ölçme özelliğidir. Bu özellik eskiden ancak özel hastanelerin özel kliniklerinde yapılabilirken artık siz kendi evinizde yapabilirsiniz. Fakir yağ ölçen baskül kesinlikle piyasada çığır açıcı bir etkiye sahiptir. Sunduğu yağ ölçme teknolojisi özel olarak geliştirilmiştir. Eski teknolojide özel tarama aletlerinin kullanılması gerekmekteydi. Kullanılan özel tarama aletleri ve ekipmanlar çok yüksek fiyatlı olduğu için ev içi kullanıma uygun değildi. Ancak şimdi Fakir baskül sayesinde herkes evinde hem kilosunu hem de vücudundaki yağ oranını rahatça ölçebilmektedir. Bu neredeyse doktor veya diyetisyen konforundaki ölçüm kişinin sürekli olarak doktora veya diyetisyene başvurmadan kendi kilo yağ oranını kendi kendine takip edebilmesine olanak sunmaktadır. Düzenli takip halinde sürekli olarak vücuttaki yağ oranının artıp artmadığının, azalışın ne kadar olduğunun ve eğer spor yapılıyorsa yapılan sporun ne kadar etkili olduğunun rahatça ölçülmesini sağlar. Fakir baskül vücut analizi denilebilecek düzeyde detaylı bilgilendirmeyi çok kısa sürede size sunar. Siz de bu sayede vücudunuz hakkında sürekli olarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yaptığınız sporun ne kadar etkili olduğundan tutun da yaptığınız diyetin ne kadar etkili olduğuna kadar pek çok analizi kendini yapabilirsiniz. Bunun haricinde hiçbir yardıma ihtiyaç olmadan evde kendi kendinize tartılarak ne kadar kilo aldığınızı ve aldığınız kiloların ne kadarının size yağ olarak döndüğünü çok rahat şekilde ölçebilirsiniz. Çünkü kilo almak genellikle kötü bir olgu olarak algılansa da aslında genel anlamda kötü değildir. Vücuttaki yağ artışı tehlikeli bir olgudur. Eğer bu yağ artışını kontrol altında tutabilirseniz kilo artışını da engelleyebilirsiniz. İşte bu yüzden vücuttaki yağ oranını bilmek bu kadar önemlidir. Yağ oranınızı kontrol altında tuttuğunuz sürece siz de rahatlıkla kilonuzu bir düzene sokabilir ve aradığınız sağlıklı hayata bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Fakir Baskül Vücut Su Oranınızı Ölçüyor

Fakir Baskül Vücut Su Oranınızı Ölçüyor

İlgili özelliğe sahip Fakir baskül sadece vücudunuzdaki yağ oranınızı ölçmüyor. Aynı zamanda vücudunuzdaki su oranını da ölçebiliyor. Bu şu yüzden önemli, aslında vücudumuza çok fazla su aldığımız zaman vücudumuz bunları toplar. Bu toplama işlemine genellikle halk arasında ödem var şeklinde bir tabi kullanılır. Yani vücudunuzda birkaç günlük periyotlarla ödem toplanabilir vay ödem azalabilir. Bu birkaç günlük periyotlarda vücut oranınıza bağlı olarak kilonuz 1 ile 3 kg arasında değişebilir. Bu geçici ve kimilerine göre ufak değişiklik aslında gerek diyet yaparken gerek de spor yaparken çok önemli bir farkı oluşturur. Bu farka bakarak diyet veya spor programı belirlenebilir, kişinin ne kadar su tüketmesi gerektiği hesaplanır. Bazı durumlarda da toplam kilodan bu su ağırlığı çıkarılarak hesaplamalar yapılır. O yüzden vücuttaki su ağırlığını bilmek planlı ve düzenli bir diyet ve spor yaşantısı için gerekli bir ayrıntıdır. Bu ayrıntıyla birlikte daha sağlıklı ve daha planlı bir yaşantı sürülebilir. Bu basküllerin yağ ve su ölçme özelliği Fakir’in ürettiği tüm basküller için geçerli değildir. Bu seçenekler belirli modellerde mevcuttur. Bu özelliği mevcut olduğu modeller özel olarak üretilmektedir. Fakir baskül modelleri dediğimizde aslında Fakir’in ürettiği pek çok farklı baskül modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasından özel vücut analizi yapan modeller ve standart tip dediğimiz analiz harici sadece kilo ölçümü yapan modeller de mevcuttur. Fakir baskül yorumları dediğimizde de genellikle standart baskül yorumlarıyla karşılaşılmaktadır. Ancak Fakir’in en önemli baskül ürünleri vücut yağ ve vücut su analizi yapan modelleridir. Bu modelleri inceleyerek bu modellere göre karar vermek daha doğru olur. Fakir standart basküllerde de özel ölçüm yapan diğer basküllerde de Fakir’in çok önem verdiği bir husus kalite hususudur. Bu konuda özel çalışmalar yürüten ve kurulduğu günden bugüne kalitede taviz vermeyen üretim hattına sahip Fakir ürünleri yıllardan beri bu özelliğini korumakta ve dünyaca ün salmış Alman kalitesinin en güzel örneklerinden birisini göstermektedir.

Fakir Baskül Kullanıcı Takibi Yapıyor

Fakir Baskül Kullanıcı Takibi Yapıyor

Vücut yağ ölçümü ve su oranını ölçen özel basküllerdeki bir diğer çok önemli özellik de kullanıcı takibi yapıyor oluşudur. Bu özelliği telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulamayla çok rahatlıklar kullanabiliyorsunuz. Aslında tüm bu takip ve ölçüm süreçlerinin zorluğunu neredeyse sıfırlayan bu özelliğin herkes tarafından kullanılması gerekmekte. Özellik basitçe şu şekilde çalışıyor, uygulamayı telefonunuza yüklüyorsunuz ve basküle kendinizi tanıtıyorsunuz. Basküller genellikle 12 kişiye kadar insan tanımlama olanağı veriyor. Bu da bir hatta iki aileye fazla fazla yetecek bir sayı olmakta. Tanımladığınız kişiler basküle çıktıkça telefonunuzdaki uygulamaya giden bilgi ile detaylarınız kendi telefonunuza kaydediliyor. Kaydedildikten sonra siz yeniden tartıldıkça bilgiler sürekli güncelleniyor ve geçmiş bilgileri de takip imkânı sunuyor. Bu sayede diyet yapıyorsanız diyetinizi, spor yapıyorsanız sporunuzu veya ikisini birden yapıyorsanız bunların tamamının düzenli takibini çok daha rahat yapabiliyorsunuz. Sadece kilo değil, yağ ve su oranı ölçümü de burada çok önemli bir yer tutmakta. Yani bu oranların vücudunuzdaki değişimi sizin spor veya diyet programınızı etkileyecek değişimler olmaktadır. Bu değişimlerin düzenli takibi kesinlikle çok önemlidir. Kullanıcı takibi ile sadece kendinizin değil tanımladığınız aile bireylerinin de takibini yapabilirsiniz. Eşinizin veya çocuklarınızın takibini çok kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sayede acaba eşim kilo mu aldı diye sormanıza gerek kalmaz. Bahsettiğimiz gibi sadece kilo her şey demek değil. Yağ faktörü kilo ölçümünde çok önemli bir faktör Yağ ölçümünün düzenli yapılmasıyla belki yapacağınız yemeklere atacağınız yağ oranını bile düzenlemek isteyebilirsiniz. Çünkü bütün ailede genel bir yağ artışı varsa bu ailecek yenen yemeklere bağlanabilir. Bu sayede sadece kendinizin değil tüm aile bireylerinin sağlığını kolaylıkla korumuş olursunuz. Ölçtüğünüz oranların uzun süreli tutuluyor olması sayesinde yıllar geçtikçe çocuğunuzdaki değişimleri izleyebilirsiniz. Yaşıtlarının ortalamasını araştırarak bir kıyaslama yapabilir, kilosu yaşıtlarına göre az mı veya yaşıtlarına göre fazla mı net bir karar verebilirsiniz. Bu karar neticesinde çocuğunuzun daha fazla yemesi gerektiğine veya yemeği biraz azaltması gerektiğine karar verebilirsiniz. Tüm bu özelliklerin hepsini eskiden basit görülen ama şimdi tüm bu işlevlere sahip olan tek bir Fakir dijital baskül ile yapabilirsiniz. Tüm ölçüm cihazları için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Fakir Yağ Ölçen Dijital Baskül Nasıl Kullanılır?

Fakir Yağ Ölçen Dijital Baskül Nasıl Kullanılır?

Fakir yağ ölçen dijital baskül kullanım olarak öncelikle kurulum anlamında diğer basküllerden ayrılmaktadır. Fakir baskül geçmişe yönelik verileri takip etmek ve size detaylı vücut analiz verilerini sunmak için bir mobil uygulamaya ihtiyaç duyar. Bu mobil uygulamayı telefonunuzun uygulama marketinden indirebilirsiniz. Daha sonra modelinize bağlı olarak Wi-Fi veya Bluetooth ile telefonunuza bağlanıyorsunuz. Devamında baskülünüzü düz bir zemine koymanız gerekiyor. Koyduğunuz zeminin düz olup olmadığını baskülünüzün kenarlarına tek tek bastırarak kontrol edebilirsiniz. Eğer baskülünüz hareket etmiyorsa zemin düz demektir. Yok baskülünüz kenarına bastırdığınızda hareket ediyorsa zemin düz değil demektir. Çünkü Fakir basküller neredeyse mükemmel denecek düzey bir düzlükle üretilmektedir Ayrıca zemin kısmına gelen yerde bulunan özel plastikler sayesinde çok ufak zemin bozukluklarını tolare edebilme yeteneğine sahiptir. Zeminin düz olduğuna emin olduktan sonra sıra tartılma aşamasına geldi. Çoğu Fakir baskül için üzerine bir ağırlık koyulduğu taktirde otomatik olarak çalışacaktır. Üzerinde ağırlık yokken de kendiliğinden kapanacaktır. Bu sayede siz açık mı kapalı mı, pili bitti mi bitmedi mi gibi sorunları dert etme ihtiyacı hissetmeyeceksiniz. Çünkü sürekli olarak kendi kendini kontrol eden sistemiyle sizi Fakir sizi bu dertten de kurtarmış oluyor. Yüklediğiniz mobil uygulamada çeşitli veriler ve kullanım imkanları göreceksiniz. Bu imkanlar gerek geçmiş verileri taramanıza, belirli periyotlara göre grafik çıkarmanıza ve geçmişte hangi tarihten itibaren grafik çizmek istediğinize karar vermenizi sağlıyor. Kararsız olan veya yanlış yapılan ölçümleri, örneğin zemin yamukken yaptığınız bir kilo ölçümünü silmenize yarıyor. Çünkü zemin yamukken tartıya çıktığınız taktirde kilonuz ve diğer değerler hatalı gözükecektir. Verileriniz düzenli olarak uygulamaya kaydedildiği ve bu uygulamada yapılan grafikler sizin bu kilonuza göre çizildiği için bu hatalı veri arada çok alakasız gözükecektir. Mobil uygulamadaki özellik sayesinde bu tutarsız veriyi kolaylıkla silebileceksiniz. Düzenli ve uzun süreli ölçümler sonucu kilonuzun ve vücudunuzun kontrolünü yeniden ele alabilirsiniz. Çünkü düzenli ölçümü yapılmayan neredeyse hiçbir şeyin kontrol edilmesi ve değiştirilmesi mümkün değildir. Ancak düzenli denetim ve kontrol ile kilonuzu düzene sokabilirsiniz. İşte Fakir baskül kilonuzu düzene sokmadaki ihtiyacınız olan ilk adımı size sunuyor.

Fakir Baskül ile Eviniz İçin En Uygun Tasarımlar

Fakir Baskül ile Eviniz İçin En Uygun Tasarımlar

Fakir cam baskül aslında yukarıda anlatılan özellikleriyle ön plana çıkmış olsa da değinilmesi gereken bir diğer önemli nokta da tasarım noktasıdır. Fakir tartılarda tasarım çok önemli bir yer tutmaktadır. Fakir ürettiği tüm ürünlerde işlevsel kaliteyi ön planda tuttuğu gibi aslında tasarımı da çok yüksek düzeyde tutmaktadır. Fakir bünyesinde çalışan özel tasarımcı ekibi tarafından tasarlanan bu ürünler kullanıcıların çokça beğenisini toplamaktadır. Eski basküller gibi kullanılıp saklanılacak değil evin bir yerinde dekor niteliğinde kullanılabilecek ürünler olmaktadırlar. Bu noktada gerek vücut analizi özelliğine sahip basküller gerekse standart kilo ölçümü yapan dijital basküller gayet başarılıdır ve kullanıcılar tarafından çokça sevilmektedir. Basküllerin genel olarak banyo alanında kullanıldığı bilinmektedir. Banyolarda kullanılan renklere uyumlu olarak üretilen farklı şekillerde ve desenlerde tartılar mevcuttur. Örneğin, çeşitli Fakir baskül modelleri özel tasarımları sebebiyle çokça evin bir kenarını süslemektedir. Tartının hoş tasarıma sahip olmasının şöyle bir avantajı vardır; tasarımı hoş olduğu için hiç çekinmeden evin bir köşesinde durabilmektedir. Evin bir köşesinde sürekli durduğu içinde gelip geçerken, kişinin aklına geldikçe veya aksatmadan, düzenli olarak tartılabilmektedir. Bu sebeple tasarım da aslında bir baskülde çok önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Tasarım noktasında da yine rakiplerinde öne çıkan Fakir markası aslında büyük marka nasıl olunur bize göstermektedir. Sadece özellik anlamında değil ürettiği bir üründeki neredeyse her özelliği geliştirme ve mükemmellik seviyesine getirme gayreti içinde olan Fakir markası gerek sunduğu mobil uygulamanın özellikleri gerek tartının özellikleri gerekse tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Zaten kalitesi herkesin malumu olan Fakir markası aslında standart özelliklerdeki bir baskül için dahi tercih edilmesi gereken bir markadır.

Fakir Baskül Fiyatları

Fakir Baskül Fiyatları

Eskiden detaylı vücut analizi sunan cihazların ne kadar yüksek fiyatlı olduğu ve sadece özel kliniklerde bulunduğu düşünülürse bugün sunduğu teknik analiz imkanları ve kalitesi değerlendirildiğinde Fakir baskül fiyatları çok uygun seviyededir. Bu sadece sunduğu özellikleri düşündüğümüzde geçerli değil, aynı zamanda rakipleriyle kıyasladığımızda da geçerli bir durum. Özellikle kaliteli diyebileceğimiz seviyede ürün üreten diğer markalara kıyasla Fakir belki fiyat anlamında en ön sıraya geçmektedir. Tüm kullanıcılar için bu özelliklerin kullanılabilir olmasını hedefleyen firma bu hedefi doğrultusunda fiyatlarını da olabildiğince düşük tutmakta ve herkesin bu teknolojik imkanlardan faydalanmasını sağlamak istemektedir. Fiyat bandı tabii ki kalitesiz diğer markalarla kıyaslamak yanlış olur. Çünkü Fakir gibi dev bir Alman markasından söz ediyoruz. Burada ürettiği ürünün kalitesine oranla bir kıyaslama yapmak gerekir. Bu bahsettiğimiz kıyaslamayı da yaptığımız taktirde Fakir’in çok net bir üstünlüğü göze çarpmaktadır. Kalite açısında Fakir ödenen ücretin uzun yıllar karşılığının alınacağını göstermektedir. Çünkü zaten şirket olarak ürettiği tüm ürünlerin çok uzun süre kullanıldığı bilinmekte. Bu ürün için de bu durum değişmiyor ve çok uzun yıllar kullanabilmenin güvencesiyle Fakir markasını satın alıyorsunuz. Bu sayede şunu çok iyi biliyorsunuz ki, ikinci kalite bir baskül aldığınızda belki birkaç sene kullanacaksınız ama daha sonra yenisini almak zorunda kalacaksınız. Fakir baskülde ise çok uzun yıllar boyu aynı kalite, aynı doğruluk ve aynı güvenle ürünü kullanmaya devam edebileceksiniz. Verdiği bu güven ve de ayrıca sunduğu fiyatlar düşünülünce Fakir seçeneği çok bariz şekilde ön plana çıkmakta, geriye sadece Fakir’in sunduğu baskül modelleri arasında seçim yapmaya kalmaktadır. Pek çok model seçeneği de sunan Fakir, sunduğu bazı modelleri klasik olarak, bazılarını ise detaylı vücut analizi yapabilen şekilde sunmaktadır. İhtiyacınız olan ve istediğiniz modeli bunlar arasında seçebilirsiniz. Şimdi siz de Fakir basküller hakkında detaylı bilgi almak, ürün modellerini, özelliklerini ve tasarımlarını incelemek için sayfamızı inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Fakir
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Akel (2)
Altis (1)
Altus (18)
Amazfit (3)
Anker (3)
Aprilla (30)
Arnica (9)
Arzum (19)
Arçelik (1)
Bambum (1)
Bee Medic (1)
Beemedic (1)
Beurer (126)
Bosch (5)
Briz (1)
Comedones (1)
Conti (3)
Crown (19)
Cvs (16)
(1)
Dodo Baby (28)
Fakir (94)
Felix (5)
Gizzev (1)
Goldmaster (92)
Grundig (13)
Hattrick (2)
Homend (2)
Hometta (4)
Homstar (2)
Honor (5)
Huawei (4)
Jadever (1)
Jameson (1)
Johnson (1)
King (5)
Kleo (2)
Kress (5)
Mastek (4)
Maxilife (1)
Medisana (31)
Mesilife (36)
MF Product (18)
Microlife (3)
Microstar (1)
Momax (2)
Omron (13)
Oncomed (1)
Plusmed (1)
Polar (1)
Polosmart (9)
Premier (3)
Pulsemed (3)
Remax (1)
S-Link (1)
Scala (1)
Sem (3)
Sinbo (10)
Starcom (1)
Stilevs (14)
Tanita (3)
TanQ (1)
Techfit (94)
Tefal (50)
Touch Me (2)
Vestel (19)
Voit (13)
Voog (3)
Xiaomi (86)
Yunmai (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(56)
(38)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (20)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL