Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Ncs
Nbl
Mnk
Tab
Dmp
Flx
Mdc
Com
Emr
Max
LR
Raw
Dnz
Hp
Ncm
Sun
GNC
NCS
New
Aft
DMP
Dc
Msl
Gnr
Mrb
Now
Tru
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

İçerik Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Vitamin

için 6,956 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Xpecia Erkek 60 Tablet

  (492)
  349,50 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Nutrof Total 3 x 30 Kapsül

  (33)
  1.145,50 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Prostaquil 30 Kapsül

  (114)
  914,75 TL SEPETTE 823,27 TL
  +

Vitaminler

Kullanıcıların sağlığına ekstra takviye oluşturan vitamin ve minerallerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Ek takviye oluşturan kapsül çeşitleri içerisinde birçok oranda besin grubu bulundurmaktadır. Ürünlerin kullanımları ve özellikleri değişiklik göstermektedir. Takviyeler kullanıcıların günlük öğünlerinin yanında ekstra güç ve direnç sağlaması için kullanılmaktadır. Besin Takviyeleri , doktor ve diyetisyen kontrolü sonucu temin etmek tavsiye edilmektedir. Sağladığı faydaların yanı sıra belirli yan etkileri veya alerjik özellikleri bulunabilmektedir. Besinlerden ve yiyeceklerden alınamayan d vitamini takviyeler yoluyla vücuda aktarılmaktadır. Yetişkinler için ve çocuklar için hazırlanmış özel mineral ve besin takviyeleri yer almaktadır. Tüketilmeden önce kullanma talimatlarının okunması tavsiye edilmektedir. Genellikle suda çözülerek veya hap şeklinde tüketilmektedir. Kış ve sonbahar aylarında artan grip ve benzeri hastalıklar artmaktadır. Bu gibi durumların önüne geçmek için çeşitli aromalarda pastiller bulunmaktadır. Pastillerin içerisindeki mineral ve vitaminler boğaz yolundan vücuda girebilecek mikropları etkisiz hale getirmeye yardımcı olmaktadır. Genellikle şeker formunda yer alan kapsüller ağız içerisinde emilmektedir. Pastillerin yutulması tavsiye edilmemektedir. Pastiller setli veya tekli paketler halinde bulunmaktadır. Setlerin içerisinde 12’li veya 20’li kapsüller yer almaktadır. Kullanıcı kendi tercihi doğrultusunda farklı aromaları tüketebilmektedir. Genellikle portakallı, limonlu ve naneli başta olmak üzere birçok aroma çeşidi yer almaktadır. Günde 3 ve 4 adet kapsüle kadar kullanılabilmektedir. Söz konusu pastillerin içeriğinde şeker, glüten ve laktoz gibi besin grupları mevcut değildir. Zerdeçal, zencefil ve narın içerisinde bulunduğu pastiller kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Multivitamin etkisi bulunan kapsüller çeşitli besin gruplarını formülünde bulundurmaktadır. Çoğunlukla 60 kapsül bulunduran multivitaminler, yetişkinlerde kullanılabilmektedir. Bir adet kapsülün sabah kahvaltısı sırasında veya sonrasında tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Formülünün içerisinde birçok formülü, çinko, demir, folik asit gibi takviyeleri bulundurmaktadır. Kullanım sırasında oluşabilecek yan etkileri önlemek için kullanma talimatlarının okunması tavsiye edilmektedir. Vitamin ve mineralleri kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

 Herkese Uygun Vitaminler

Herkese Uygun Vitaminler

İçerisinde çeşitli mineralleri bulunduran besin takviyeleri kullanım özellikleri bakımından farklı gruplara ayrılmaktadır. Birçok kapsül çeşidinin çeşitli yan etkileri bulunmaktadır. Gebelikte ve benzeri durumlarda takviyelerin alınmasının doktor gözetiminde sağlanması gerekmektedir. Besin takviyelerini yorgunluk, fiziksel performans azalması, konsantrasyon azalması ve bitkinlik gibi durumlarda tüketmek yararlı olmaktadır. Tüm kullanıcıların tüketebileceği besin takviyeleri sayfa üzerinde yer almaktadır. Söz konusu besin takviye grupları birçok kategori ve alt kategori bulundurmaktadır. Kategoriler ise şu şekildedir; spor & outdoor, fitness & kondisyon, besin takviyeleri ve son olarak çeşitli minerallerin yer aldığı bölümlerdir. Birçok turunçgillerden alnımı sağlanan c vitamini bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Çoğunlukla tablet olarak yer alan takviyeler 120 kapsül bulundurmaktadır. Her bir kapsülün içerisinde ise bromelian, turunçgil, kuşburnu, resveratrol, aselora, kuarsetin gibi besin grupları bulunmaktadır. Her bir besin grubunun oranı ise 100 mg ile 1000 mg arasında değişiklik göstermektedir. Kış sezonlarında bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyen kullanıcılar için oluşturulmuştur. Söz konusu besin takviyeleri kullanıcıların gereksinimleri sonuçları çeşitlenmektedir. Hem bağışıklık sistemini güçlendirmek hem de spor sırasında vücut direncini güçlendirmek için birçok takviye grubu yer almaktadır. Çeşitli orana sahip besin takviyeleri hastalıkların önlenmesi gibi durumlarda kullanılmamaktadır. Yalnızca vücuda destek sağlamak için takviye ürünleridir. İlaç yerine geçmemektedir. Balık yağları içerisinde bulundurduğu yüksek oranda omega 3 sayesinde vücudun direnç mekanizmasına etki etmektedir. Kapsül veya sıvı versiyonları yer almaktadır. Balık yağı takviyelerinin günlük olarak bir adet kapsül olacak şekilde kullanılması tavsiye edilmektedir. Günlük hayatta sabah kahvaltısı sırasında veya sonrasında tüketilmesi gerekmektedir. Balık yağı kapsüllerinin içerisinde 900 mg oranında balık yağı, 600 mg oranında omega 3, 300 mg oranında epa, 230 mg oranında dha ve 100 mg oranında kaneka ubikinol gibi besin grupları bulunmaktadır. İçerisinde e vitamini bulunan versiyonları da yer almaktadır. Ocean vitamin de birçok farklı ürün seçeneği ile incelemeniz üzere sayfamızda sizleri bekliyor.

 Sağlıklı Vitaminler

Sağlıklı Vitaminler

Sağlıklı bir vücut için birçok oranda b vitamini bulunmaktadır. Özellikleri ve kullanacak birey yaş oranı bakımından farklı özellikler göstermektedir. Çocuklar için yer alan balık yağı çeşitleri bulunmaktadır. Kolay bir şekilde çiğnenebilmesi sayesinde çocukların faydalanmasını kolaylaştırmaktadır. Eğlenceli tasarımlar ile çocuklar için dikkat çekiciliğini arttırmaktadır. Çocukların gelişimlerine büyük oranda etki oluşturan omega 3 besin grubu balık yağı kapsüllerinin içerisinde bulunmaktadır. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış balık yağlarının oranları ve boyutları değişiklik göstermektedir. Genellikle bu tarzdaki besin takviyelerinin içerisinde doğal limon aroması ile doğal portakal aroması bulunmaktadır. Jel formunda yer alan balık yağları 4 ile 10 yaş arasındaki çocukların kullanabilmesi için oluşturulmaktadır. Sabah veya akşam günde bir kez kullanılması tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda balık yağları şurup formu ile de kullanıcılara sunulmaktadır. Magnezyum içeren vitamin hapları gıda takviyesi sağlamaktadır. Söz konusu ürünlerin içerisinde farklı oranlarda magnezyum, magnezyum bisglisinat, magnezyum malat, elementel magnezyum bulunmaktadır. Oranları ise 100 mg ile 570 mg arasında değişiklik göstermektedir. Her bir hapta söz konusu besin takviyeleri farklı oranlarda yer almaktadır. Söz konusu ürün 60 ile 120 kapsül arasında değişiklik göstermektedir. Probiyotik formüller bireylerin bağışıklık sistemini büyük oranda güçlendirmektedir. İçerisinde yer alan lif ve benzeri besin grupları sayesinde sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olmaktadır. Toz veya likit formülleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Çocukların çiğneyebileceği takviyeler birçok besin grubunu, çinko, demir gibi elementleri içermektedir. 4 ile 10 yaş arasındaki çocukların günde maksimum 2 adet; 11 yaş üzeri çocukların ise günde maksimum 3 adet tüketmesi tavsiye edilmektedir. Vücut direnci oluşturan karışımlar çocuklara ekstra besin takviyesi sağlamaktadır. Genellikle portakal, çilek ve benzeri meyvelerin aromalarını bulundurmaktadır. Bu aromalar ve çok daha fazlası için Voonka vitamin hakkında sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

 Vitaminlerin Kullanımları

Vitaminlerin Kullanımları

Besin takviyeleri vücudun direncini arttırmasının yanı sıra sporcuların kas kütlesine ve kadın kullanıcıların cilt güzelliğine katkı sağlaması gibi konularda da yardımcı olmaktadır. Vitamin takviyesi doktor gözetiminde ve doğru bir şekilde kullanıldığında bireye ekstra fayda sağlamaktadır. Sporcuların antrenman esnasında veya sonrasında kullandığı çeşitli besin takviyeleri yer almaktadır. Genellikle 180 kapsül ve 60 servis seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. İçerisinde yer alan magnezyum, çinko ve benzeri elementler kullanıcılara ekstra fayda sağlamaktadır. Aynı zamanda yapılan sporun etkisini hızlı bir şekilde görmeyi kolaylaştırmaktadır. Besin gruplarının oranları ise değişiklik göstermektedir. Bir kapsülde 235 mg magnezyum, 14 mg çinko bulunmaktadır. Kullanım zamanı ve şekli kullanıcıdan kullanıcıya değişiklik gösterebilmektedir. Sağlıklı yaşam hedefi sunan sporcu kapsülleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Söz konusu besin gruplarının vücuttan eksikliğinin olması birçok hastalık ve rahatsızlıkları beraberinde getirmektedir. Organların sağlıklı bir şekilde çalışabilmesinde besin gruplarının etkisi oldukça fazladır. Karaciğer, kalp, böbrek ve benzeri organların devamlılığını sağlayabilmek için besin takviyelerini doktor gözetiminde temin etmek tavsiye edilmektedir. Saç dökülmesi, cilt buruşması gibi durumların önüne geçmek için çeşitli besin takviye kapsülleri yer almaktadır. Kollajen kapsülleri kullanıcıların gereksinimleri doğrultusunda oluşmaktadır. İçerisindeki besin grupları ve vitamin çeşitleri sayesinde birçok sorunu ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Söz konusu ürün normal bağ dokularının korunmasına ve saç – cilt pigmentasyonunun dengelenmesine yardımcı olmaktadır. İçerisinde çinko, selenyum, biotin ve benzeri besin grupları bulunmaktadır. Biotin saçın normal seyrinde uzamasına ve cildin pigmentasyonunun korunmasına yardımcı olmaktadır. Çinko ise saçın, tırnakların ve cildin korunmasına katkı sağlamaktadır.