SAÇ BOYASI

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Naturigin Saç Boyası

Saç renginden hoşlanmayan ya da saç rengini değiştirmek isteyen kadın ve erkek kullanıcılar; saçlarına zarar vermeyen, boyadıklarında oldukça doğal görünen ürünler kullanırlar. Bunların başında da saç boyaları gelir; Naturigin saç boyası, sağlık dostu formülü ile saçınızı farklı renklerde boyamanıza imkan veren saç boyalarından biridir. Naturigin saç boyası renkleri saçınızın gerçek renkleri gibi doğal görünür. Naturigin saç boyasını çeşitlerini saçınıza uyguladığınız vakit boyanın rengi saçınızı tamamen kaplar, hiçbir açık alan ve bölge bırakmaz. Saçları beyazlamaya başlayan kadın ve erkek kullanıcılar, doğal saç renklerine uygun olan Naturigin saç boyasını saçlarına uyguladıklarında saçlarındaki beyazların ortadan kaybolduğunu göreceklerdir. Naturigin saç boyası yorum sayfalarında kullanıcılar, Naturigin saç boyası çeşitlerini saçlarına uyguladıklarında saç renklerinin uzun süre bozulmadan kaldığını ifade etmişlerdir. Naturigin saç boyası, 12 ayrı doğal yağ ekstrakt ile formüle edildiği için uygulandıktan sonra saçınızın kolay taranmasını ve yumuşacık olmasını sağlar. Ayrıca Naturigin saç boyası, saçınıza hoş ve hafif bir koku da verir. Paraben, resorsinol, SLS ve amonyak içermeyen Naturigin saç boyası çeşitleri ile saçınız, saç deriniz ve cildiniz hiçbir şekilde zarar görmez.

Naturigin Saç Boyası Çeşitleri

Naturigin Saç Boyası Çeşitleri

Farklı renkte pek çok Naturigin saç boyası çeşidi bulunur, saçını doğal renginde göstermek isteyenler, marjinal görünmeyi tercih edenler, beyazlarını kapatmak isteyenler ve saç renginden sıkılıp da yeni bir saç rengi ile yaşamını sürdürmek isteyenler için geniş skalada renk alternatifleri sunar. Arzu ettiğiniz rengi, Naturigin saç boyası renk kataloğu içerisinden bulabilir, hatta yeni ve sizi daha şık gösterebilecek renkleri de tercih edebilirsiniz. Koyu kahve, siyah, kumral, sarı, kızıl gibi renklerin dışındaki renkler ilginizi çekebilir. Özellikle ana renklerin tonları dışındaki özgün ara renkler, sizi daha farklı gösterebilir. Sarı ana renk tonunun koyu ve açık tonları olan açık kül sarısı, çok yumuşak doğal sarı, çok açık sarı, orta sarı kızıl, platin sarısı, yoğun küllü sarı ve altın sarısı yaşam enerjinizi artırabilir. Kahverengi ana renk tonunun bakır kahverengi, koyu kahverengi, çikolata kahverengi ve açık çikolata kahverengi tonları eskisinden daha farklı bir görünüm kazanmanızı sağlayabilir.

Saç Tipine Göre Naturigin Saç Boyası Seçimi

Saç Tipine Göre Naturigin Saç Boyası Seçimi

Saç boyası kullanıcılarının saç tipleri biyolojik, fiziksel ve psikolojik özelliklerine göre birbirinden farklı olabilir. Naturigin saç boyası, tüm saç tiplerine uygun olarak formüle edilmiştir, bundan dolayı kuru, nemli, yıpranmış, kırıklı, dökülmeye ya da seyrelmeye eğilimli tüm saçlarda rahatlıkla kullanılabilir. Saç boyası seçerken içeriğinde kimyasal ürün bulunmayan saç boyalarını tercih etmek sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Amonyak ve paraben içermediği için Naturigin saç boyası hamilelik döneminde de rahatlıkla kullanılabilir. Naturigin saç boyasının formülünde 12 çeşit doğal yağ bulunur, bütün bu yağlar saçınızın beslenmesini, ihtiyaç hissettiği vitamin ve mineralleri almasını sağlar. Bütün bu yağlar her saç tipinin hassasiyetlerine uygun olarak seçilmiş ve saçlara zarar vermediği birtakım testlerle kanıtlanmıştır.

Naturigin Saç Boyası Fiyatları

Naturigin Saç Boyası Fiyatları

Naturigin saç boyasının içerisinde soya proteini, buğday özü, şimşir, shea yağı, kastor (kenetotu) tohumu yağı, üzüm çekirdeği yağı, şeftali çekirdeği yağı, kayısı çekirdeği yağı, limon kabuğu yağı, mandalina kabuğu yağı, greyfurt kabuğu yağı, aloe yaprağı yağı vardır. Bütün bu bitkisel yağlar, Naturigin saç boyasının fiyatlarında belirleyici olan etkendir. Renk seçimine göre fiyatları değişmeyen Naturigin saç boyası çeşitleri sağladığı etki ve uzun süreli kalıcılık sağlaması bakımından ekonomiktir. Sayfamızdaki Naturigin saç boyası çeşitlerini inceleyebilir, Naturigin saç boyası yorumlarını okuyabilir, fiyatları analiz edip karşılaştırabilir, saçınıza vermek istediğiniz renge uygun Naturigin saç boyasını sepetinize koyup satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.