Çocuk Kol Saati

için 3,323 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çocuk Kol Saati

Çocuklar da en az yetişkinler kadar kol saati kullanmaya meraklı ve heveslidir. Çocuklara özel olarak tasarlanan çocuk kol saati modelleri, renkli ve eğlenceli tasarımları ile hem çocuklara zamanı ve saati takip etmeyi öğretmekte, hem de eğlenceli bir aksesuar sahibi olmalarına vesile olmaktadır. Çocuk saatleri arasında pek çok farklı model ve marka bulunmaktadır. Bunların arasından seçim yapmak da hem çocuk, hem ebeveyn açısından oldukça önemlidir. Çocuğunuz için alabileceğiniz çocuk saat modellerini buradan inceleyebilir, birbirinden kaliteli ve eğlenceli çocuk kol saati modellerinden birini alarak ona güzel bir hediye verebilirsiniz.

Çocuk Kol Saati Modelleri

Çocuk Kol Saati Modelleri

Çocuk kol saatleri, çocuklara saati kullanmayı ve zamanını iyi değerlendirmeyi öğretmek için iyi bir yöntemdir. Çocukların gününü planlamayı öğrenmesi açısından faydalı olan saatler, aynı zamanda ailelerin içini ferahlatacak özelliklere sahip bulunabiliyor. Çocuk kol saati akıllı saat modunda olduğunda çocukların güvenle, ailelerin gözetiminde olmasını sağlıyor. Telefonla takip edilebilen, çocuğunuzla konuşabileceğiniz bu akıllı modeller, çocuğunuzun harita üzerinde yerini gösteriyor. Akıllı takip saatlerinin dışında da çocuk kol saati modelleri pek çok farklı çeşide sahip. Analog, quartz, dijital ekran tiplerine sahip kol saatleri farklı kasa materyallerine sahip bulunuyor. Plastik, çelik, metal, alüminyum, markazit, altın, seramik kasa çeşitlerine sahip çocuk kol saati modelleri farklı renk seçenekleri sunuyor. Beyaz, siyah, mavi, pembe, metal, mor, lacivert, gri, kırmızı, yeşil, sarı gibi pek çok renk çeşidine sahip olan kol saati su geçirmez çeşitlere de sahip bulunuyor. Böylece çocuğunuzun favori renginde bir saat alabilir ya da denizde, havuzda oynarken saatinin su geçirmesini engellemiş olursunuz. Kızınızın ya da oğlunuzun favori çizgi film karakterine ya da süper kahramanına ait bir çocuk saat modeli de eminiz ki çok hoşuna gidecektir.

Çocuk Kol Saati Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuk Kol Saati Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadınlar da erkekler de kendileri için bir kol saati seçerken uzun uzun araştırma yapmakta, piyasadaki tüm kol saati modellerini yakından incelemekte ve markalar arasında karşılaştırmalar yapmaktadır. Her ne kadar çocuğunuz, henüz kendi saatini kendi seçebilecek olgunlukta olmasa da, onun da kullandığı aksesuarlara dair fikir ve tercihleri oluşmaya başlamıştır; o yüzden de çocuk saatler arasında gezinirken en az kendiniz için harcadığınız vakit kadar ayırmanız gerekir. Çocuk kol saati modellerini incelerken çocuğunuzun hoşuna gidecek hususlara dikkat etmeniz gerekir. Sevdiği bir çizgi film kahramanının saatin ekranında yer alması, ilgi duyduğu renkte bir kayışının olması ya da ışıklı bir ekrana sahip olması gibi ekstra özellikler, çocuğunuzun saati daha keyifli bir biçimde kullanmasına vesile olacaktır. Elbette çocuk kol saati seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da saatin kalitesidir. Çocukların cildi, biz yetişkinlerin cildine oranla daha hassas ve kırılgandır, bu yüzden de kalitesiz materyalden üretilen kayışlara kolaylıkla alerjik reaksiyon gösterebilirler. Çocuk kol saati markaları arasında araştırma yaparken seçtiğiniz saat markasının güvenilir ve onaylı bir marka olduğuna dikkat etmenizde fayda vardır.

Çocuk Kol Saati Fiyatları

Çocuk Kol Saati Fiyatları

Çocuklara zamanın değerini öğretmeye birebir kol saati modelleri, aynı zamanda onların güvende olmasını da sağlayabilir. Çocuk kol saati fiyatları; analog, quartz, dijital, akıllı olmalarına göre değişmektedir. Çocuk kol saati ışıklı ekran ile geldiğinde standart ekranlı saatlerine göre bir miktar daha yüksek bir fiyata satılabilir. Dijital ve akıllı kol saati modelleri de nispeten daha esnek bütçe gerektirirken analog ve quartz modeller daha uygun bir fiyat aralığına sahip bulunmaktadır. Genel olarak çocuk saatleri fiyatları arasında her bütçeye uygun aralıklar bulmak mümkündür. Bunun dışında saatin tasarımında kullanılan materyal fiyatlarını değiştirmektedir. Çelik, gerçek deri, altın gibi materyallerden hazırlanmış çocuk kol saati modelleri yüksek bir fiyat aralığına sahiptir. Plastik, silikon kol saati seçenekleri çok daha fazla bütçeye hitap etmektedir. Çocuğunuz kısa bir süre içerisinde gelişeceği ve büyüyeceği için uygun fiyatlı ve kaliteli bir çocuk saati temin ederek onu mutlu edebilirsiniz. Elbette bunu yaparken kaliteden ödün vermemeli, güvenilir ve dayanıklı saat markalarına doğru yönelmelisiniz. Diğer saat çeşitleri ve markalarını incelemek için Kol Saati kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Coliseum (182)
(260)
Dunlop (200)
Flik Flak (173)
Jaga (215)
Lacoste (136)
Lorus (167)
POLO55 (65)
Q&Q (398)
Quark (231)
Spectrum (171)
StarTime (368)
Xonix (191)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Şekli

(2551)
(310)
(215)
(58)
(56)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Çelik (622)
Plastik (147)
Metal (74)
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Deri (237)
Kumaş (123)
Silikon (110)
Plastik (60)
Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Rengi

(530)
(527)
(400)
(341)
(190)
(175)
(169)
(141)
(141)
(113)
(112)
(71)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam

(2024)
(195)
(105)
(91)
Başka bir kelime deneyin

Takvim

(1275)
(1036)
Başka bir kelime deneyin

Alarm

(1342)
(923)
Başka bir kelime deneyin

Kronometre

(1261)
(995)
Başka bir kelime deneyin

Suya Dayanıklılığı

(727)
(498)
(231)
(211)
(187)
(96)
(67)
(58)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Tipi

(1083)
(707)
(65)
Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

(1489)
(258)
(107)
Başka bir kelime deneyin

Çap

(303)
(203)
(182)
(180)
(157)
(150)
(137)
(116)
(105)
(100)
(83)
(81)
(54)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(394)
ve üzeri (540)
ve üzeri (575)
ve üzeri (584)
ve üzeri (597)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL