TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bluediamond, Pırlanta Takılar

için 5 sonuç bulundu.
Taş Cinsi seçiniz

Bluediamond Pırlanta Takılar

Pırlantalar, şaşılacak güzellikte ve dünyada pek nadir bulunan mücevherlerdir. Özelikleri bakımından naçizane olan Blue Diamond, pırlantaların etkileyici olan özellikleri gibi nadir olan takıları üretmektedir. Sadece nadir ve güzel olduğu için birçok işlemeleriyle göz kamaştıran pırlantalar, oldukça dikkat çekmektedir. Kullanıcılarını büyüleyici özellikler ile buluşturan Blue Diamond pırlanta, etkileyici olan özellikleri ile uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Blue Diamond ile Kaliteli Pırlantalar

Blue Diamond ile Kaliteli Pırlantalar

Pırlantaların kalitesini belirleyen önemli özellikler vardır. Şüphesiz bunları sizinle buluşturmaya çalışan Blue Diamond pırlanta set, özenle yapılan işlemeler ile size uzun ömürlü ve kaliteli bir takı vadetmektedir. Göz önünde bulundurulması gereken bu özellikler 4C adıyla bilinmektedir. Marka, kendi standartları gereği, karat, renk, ağırlık ve kesim işlemlerinin her birini özenle yaparak kullanıcıya en verimli ve şık ürünlerini sunmaktadır. 2004 yılında kurulduğu zaman, sektöre kaliteli pırlantaları tedarik etmeyi ve pırlanta üretimini benimsetmeyi amaçlayan marka, Blue Diamond tektaş pırlanta çeşitleri ile kaliteyi direkt olarak kullanıcılara kendisi sunmaya başlamıştır. Sunduğu ürün seçenekleri ile tasarımsal özelliklerini kalitenden ödün vermeden pırlantalar üzerine yansıtmaktadır. Kaliteli ürünlerin adresi olarak gösterilen ve bu yönde kullanıcılardan dönüş alan marka, her gecen gün prestij olarak genişlemektedir.

Blue Diamond Pırlanta Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları”></div>
<div class=

Blue Diamond Pırlanta Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pırlantada en iyi seçenekleri kullanarak sektöre tutunan ve kaliteli bir üretici olan Blue Diamond pırlanta/strong>, eşsiz tasarımlarıyla göz kamaştırmaktadır. Bununla birlikte en büyük pırlanta üreticisi unvanına sahiptir. Karat ağırlığı 0.001-20 aralığında olan taşları ile geniş bir ürün gamına sahiptir. Pırlantanın belirleyici özelliklerinden olan berraklık, ürünü daha da etkileyici yapmaktadır. Bunun en iyi şekilde üretimini sağlayarak, pırlantayı nadir bir parça haline getirmektedir. Pırlantanın berrak olması, ürünleri daha farklı ve değerli kılan bir özelliktir. Bunun yanında, pırlantalar işlenirken içerdiği bileşimden dolayı ortaya çıkan renk tonları, onları daha da ihtişamlı hale getirmektedir. Pırlantanın tonları ise, koyu sarıdan canlı ve parlak beyaza doğru ilerlemektedir. Bu özellikleri bakımından pırlantalar farklılaşmaktadır. Daha çok yüzüklerde kullanılan pırlanta tasarımlarının, tektaştan yeditaş modeline kadar giden naçizane modelleri bulunmaktadır. Bu üstün özellikleri sağlarken doğrudan üretim maliyetini düşürerek kullanıcısına uygun seçenekler sunmaktadır. Aynı zamanda da her bütçeye uygun Blue Diamond pırlanta fiyatları sunmaktadır. Ürün kalitesi ve uygun fiyat politikası, müşteri memnuniyeti açışından en önemli değerdir.

Blue Diamond ve Pırlantadaki İnce Dokunuşlar

Blue Diamond ve Pırlantadaki İnce Dokunuşlar

Üretim faaliyetlerini özel laboratuvar ortamlarında gerçekleştiren Blue Diamond pırlanta yüzük, sunduğu ürün seçenekleriyle alanında dikkatleri üstüne çekmektedir. Herkese hitap eden bu tasarımlar, özel günler için hediye olarak farklı seçenekler sunmaktadır. Blue Diamond, uluslararası standartlara sahip uzman bir ekip ile durmadan ve yetinmeden nadir pırlanta ürünlerini piyasaya sürmektedir. Dünya genelinde genel geçerliliği olan üretici sertifikalara sahip olan marka, kendisini kalite üretim konusunda ispatlamıştır. Pırlantanın özünde bulunan özellikleri, ince işçilik ile ortaya çıkarırken, size eşsiz bir ürün sunmanın sevincini yaşamaktadır. Özellikle bayanlar için vazgeçilmez bir aksesuar haline gelen pırlantalar, hayat boyu bir kere alınarak, uzun vadede şık kullanım sunmaktadır. Eşsiz ve özverili bir üretim yapan Blue diamond yorum ve önerileri, Pırlanta Takılar kategorimizde rahatlıkla bulup inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Bluediamond
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

22bilezik (2)
Allegro (138)
Altınbaş (2599)
Ariş (469)
Arpaş (5)
Atasay (3)
Bedesten (2)
Belbak (10)
Bella Gloria (328)
Bilezikci (32)
Bilezikhane (129)
Bydiamond (53)
Chavin (72)
Cigold (75)
D Diamond (349)
d'Arc (1)
De Haris (1)
Divas Love (13)
DVS (15)
Ejoya (364)
Elmas (29)
Engingold (79)
Fagold (16)
Favori (2)
Gizzaro (198)
Glorria (1)
Goldstore (523)
Gülaylar (248)
Hakgold (12)
Hazinem (99)
İAR (8)
İberDiamond (108)
İryum (619)
Jessini (50)
Jewelous (3)
Jival (2)
Kuyumcu (42)
Label (1)
Lajoya (1)
Lilarote (193)
Mardeluz (35)
Melexy (1)
ModaKulesi (47)
My Choice (31)
my kuyum (9)
Peraleda (102)
Safir (251)
SAPHIENTE (25)
Savars (1)
Sembol Gold (203)
Shine Line (35)
Smyrna Takı (140)
Soyal (33)
Suiza (1)
Tektas (6)
Tektaş (4)
Tekvin (25)
Ydgelmastaki (130)
Zümrüt (32)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Cinsi

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Karat

(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Taş Berraklığı

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL