TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Elmas Kolye

için 929 sonuç bulundu.

Elmas Kolye

Kadınlar, kişisel tarzlarını net bir şekilde ortaya koyabilmek için kullandıkları giyim ürünlerinde estetik açıdan belirgin görünümleri tercih ederler. Estetik bir uyumun yanı sıra kombinlerin göz alıcı parçaları, kullanıcılarına tarzlarını yansıtma konusunda fayda sağlayabilirler. Bu noktada takıların ve aksesuarların önemli bir görevi olduğu söylenebilir. Piyasada çeşitli kuyumcuların ve takı tasarımcılarının yer verdiği şık görünümlere sahip elmas kolye seçenekleri yer alıyor. Doğada doğal olarak bulunan ve özel işlemlere tabii tutularak takı tasarımlarında kullanılan elmasın süslediği kolye modelleriyle boynunuzda zarafetinizi parlak bir görünümle açığa çıkaran özel bir takıya sahip olabilirsiniz. Dilerseniz elmas kolye takımı ürünlerini tercih ederek bütünleşik olarak özel bir görünüm de yakalayabilirsiniz.

Elmas Kolye Tasarımlarında Yaratıcı Görünümler Karşınıza Çıkıyor

Elmas Kolye Tasarımlarında Yaratıcı Görünümler Karşınıza Çıkıyor

Etrafınızdaki kişilerin size bakış açısı ve tarzınızı algılayış biçimi çoğunlukla giyindiğiniz kıyafetler, kullandığınız aksesuarlar, ayakkabılarınızla ilintilidir. Bu nedenle özellikle özel toplantılarda ve etkinliklerde kullanacağınız parçaları seçerken hassas davranmak isteyebilirsiniz. Lüks anlayışınızı ve şık tarzınızı ortaya koymak istediğinizde tercih edebileceğiniz elmas kolyeler piyasada yer alıyorlar. Asırlardır kadın ve erkeklerin değerli süs eşyaları olarak kullandıkları elmaslarla süslenen kolye seçenekleri günümüzün yenilikçi tasarım olanakları sayesinde oldukça farklı görünümlerle piyasada karşınıza çıkıyorlar. Klasik olarak birçok kullanıcının beğenerek tercih ettikleri özel tasarımlardan birisi olarak damla elmas kolye çeşitleri gösterilebilir. Elmas taşın, damla formunda kesilerek kolye ucuna yerleştirilmesiyle elde edilen bu modeller göz alıcı elmas parlaklığını hoş bir estetikle açığa çıkarıyorlar. Çoğunlukla sade tasarımları piyasada bulunan damla elmas kolyelerin, zincir yapıları da bu sade ve doğal görünümü tamamlayacak şekilde oluyor. Süslemeli seçenekler ise elmasın berrak parlaklığına ek olarak renkli görünümleri tercih edenler tarafından tercih edilebiliyorlar. Yakut, safir, zümrüt ve kuvars gibi çeşitli doğal taşlarla süslenen elmas kolyeler, çeşitli renklerle kullanıcıların özel kombinlerine renk katabiliyorlar. Safir ile süslenen alternatifler, elmasın parlaklığını koyu mavi renkle açığa çıkarıyorlar. Etrafında küçük safirlerle süsleme yapılan modelle özel etkinliklerde ve gecelerde kullanabileceğiniz lüks tasarımlarıyla tercihiniz olabiliyorlar. Yakut ile süslenen seçenekler ise kırmızının göz alıcı tarzını yansıtan romantik tasarımlarıyla piyasada dikkatleri üzerlerine toplamayı başarıyorlar. Zümrütle süsleme yapılmış elmas kolye seçenekleriyse, yeşilin ferah ve zarafeti çağrıştıran görünümüyle kullanıcıların beğenisine sunuluyorlar. Her biri farklı bir görünüm kazandırılacak şekilde dizayn edilen elmas kolyeler arasından siz de kişisel stilinize uyum sağlayacak seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Tekil görünümler yerine çok katmanlı yapıdaki modelleri de piyasada bulabilirsiniz. Elmasın yanında birden fazla farklı renkte doğal taşla süslemesi yapılan bu kolye çeşitleri, görsel açıdan çarpıcı görünümler elde etmek istediğinizde seçiminiz olabiliyorlar. Dilerseniz sadece kolye ile kalmayıp elmas kolye seti edinerek kolyenizle uyumlu küpe ve bilekliklere de sahip olabilirsiniz. Böylelikle her açıdan göz alıcılık yakalayabilirsiniz. Pırlanta Takılar kategorisi üzerinden

Elmas Kolye Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Elmas Kolye Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Piyasada yer alan takı tasarımcısı markaların ürünlerini genel kullanıcı kitlelerine ulaştırabilmeleri adına izledikleri yollardan birisi de ürünlerinde çeşitlendirmeye gitmeleridir. Elmas, değerli ve işlenmesi zor bir taş olarak takılarda kullanılırken, yaratıcı tasarım özelliklerini ortaya koymak üzere uzun süreli çalışmalar gerçekleştirilir. Bu nedenle de ürün çeşitliliği yaratılırken oldukça hassas uygulamalar yapılması gerekir. Markaların piyasada yer verdikleri elmas kolyelerde, kolyenin değeri açısından önem arz eden bir takım özellikler bulunur. Bunlardan birisi berraklık düzeyi, birisi de karattır. Berraklık düzeyi evrensel olarak bir takım sınıflandırmalarla belirlenmektedir. IF ve FL olmak üzere iki temel derecelendirme düzeyi, elmas kolyede bulunan elmasın maksimum berraklıkta olduğunu ifade eder. IF (Internal Flawless) ve FL (Flawless) düzeyleri, elmasın iç kısmında gözle görülebilir bir iz bulunmadığını anlamanızı sağlar. Elmas kolye modelleri arasında elmasının iç kısmında izler bulunabilen seçenekler de yer alıyor. VVS ve VS olmak üzere iki farklı grupta ele alınabilen bu ize sahip modeller, çok küçük izler taşırlar. Bu izler çoğunlukla mikroskop yardımıyla görülebilir. VVS (Very Very Small) grubundakiler için mikroskop tek görüntüleme aracı olarak kullanılabilirken; VS (Very Small) grubunda yer alan elmaslarda ise kuyumcu mercekleriyle görülebilirler ancak yine de mikroskop incelemesi önerilir. Elmas kolyelerin değerlerinde etkili olan iz faktörünün yanında karat düzeyi de dikkate alınabilir. Elmas gibi değerli taşların değerinin ölçülmesinde ağırlık birimi olarak kullanılan karat ne kadar yüksek ise elmasın değeri de o kadar fazla olur. Bu bağlamda elmas kolye fiyatları ele alındığında karat düzeyinin artmasıyla beraber kolyelerde de fiyatların artabileceği söylenebilir. Ayrıca iz düzeyi de elmas kolyelerde fiyat belirleyici bir faktör olarak gösterilebilir. Elmasın iç kısmındaki iz oranı azaldıkça, fiyatları artış gösterecektir. Bu yönden hoşunuza giden tasarıma sahip bir elmas kolyeyi edinirken, almayı düşündüğünüz kolyenin berraklık derecesini, kolyedeki elmasın kaç karat olduğunu mutlaka dikkate alarak değerlendirme yapmanız önerilir. Bu değerlendirmeleri dilerseniz bir eksper aracılığıyla da gerçekleştirerek sahip olduğunuz elmas kolyenin değerleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Elmas Kolye Şıklığında Çarpıcı Görünümler

Elmas Kolye Şıklığında Çarpıcı Görünümler

Elmas, temelinde kendi başına oldukça zarif ve değerli bir taş olmasının yanında piyasada yer alan elmas kolyelerin tasarımında çarpıcı görünümler yaratabilmek amacıyla çeşitli madenlerden de faydalanılabilmektedir. Elmasın kolyeye yerleştirilebilmesi ve boyna asılabilmesi için kullanılan madenler arasında elmasla oldukça uyumlu bir görünüm yaratan gümüş yer alıyor. Gümüş, metalik parlaklığıyla elmasın berrak parlaklığına uyum sağlar; görsel açıdan da oldukça uyumlu bir görünüm yaratır. Gümüşün kullanıldığı kolye modellerinin sallantılı seçenekleri tercihiniz olabilir. Bu modeller, uçlarında birden fazla gümüş uzantıya sahiplerdir ve bazı modellerde sadece merkez uzantı da değil aynı zamanda diğer uzantılarda da elmas süslemeler yer alabilir. Büyüklü küçüklü çok sayıda elmas taşın süslediği gümüş elmas kolye modelleri, piyasada kadınlar tarafından beğenilerek tercih edilen modeller arasında yer alıyorlar. Gümüş kullanılarak dizayn edilen seçeneklerde çeşitli kalıp görünümler de yaratılabiliyor. Çiçekler ve yapraklara benzetilerek tasarlanan gerdanlıklar, kullanıcıların beğenerek tercih ettikleri ürünler olarak karşınıza çıkıyorlar. Kıvrımlarında, yaprak uçlarında ve dallarında elmas taşlara yer verilen modeller piyasada bulunabiliyorlar. Kompleks görünümlere sahip alternatifler ise modern tasarımlarıyla piyasada karşınıza çıkıyorlar. Elmas, kendi doğal halindeyken oldukça parlak ve dikkat çekici bir taş olmasına karşın piyasada elmasın bu görünümünü daha belirgin hale getirebilecek ürün seçenekleri bulunuyor. Siyah renkte madenle süslenen bu seçenekler, elması kolye üzerinde odak haline getirebiliyorlar. Siyah elmas kolye çeşitleri, boynunuzda elmasın dikkat çekiciliğini arttırarak etrafınızdakilere kolyenizin zarafetini açıkça yansıtabilmenizi sağlıyorlar. Birbirinden farklı çok sayıda tasarım seçeneğini piyasada bulabileceğiniz siyah renkteki elmas kolyeleri tercih ederek tarzınızı çarpıcı kılan görünümler elde edebilirsiniz. Maden rengi olarak altın sarısı, kırmızı, pembe, gri, beyaz gibi çeşitli renkleri de tercih edebilirsiniz. Genel olarak giyim tarzınızı tamamlayabilecek görünümleri yakalayabilmek ve kolyenizi sık sık kullanabilmek için estetik açıdan stilinizle uyumlu renkteki Pırlanta Kolye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Elmas kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için siz de şimdi ürün sayfamıza ilerleyebilir, tarzınıza uygun ürünler arasından seçim yaparak sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Maden

Altın (913)
Gümüş (14)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (912)
Unisex (15)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Elmas (532)
Pırlanta (376)
Başka bir kelime deneyin

Karat

(266)
(165)
(106)
(90)
(88)
(66)
(64)
(60)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(505)
(291)
(52)
(31)
(15)
(5)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Ayarı

8 Ayar (692)
14 Ayar (175)
18 Ayar (21)
925 Ayar (14)
Başka bir kelime deneyin

Taş Berraklığı

(367)
(336)
(69)
(37)
(34)
(27)
(14)
(10)
(7)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Zincir Uzunluğu

(324)
(178)
(177)
(126)
(50)
(10)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (73)
Çiçekler (11)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Kesimi

Yuvarlak (616)
Damla (30)
Oval (12)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Pembe (337)
Bronz (50)
Beyaz (27)
Rose (26)
Kırmızı (15)
Sarı (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Diğer Taş Cinsi

(20)
(15)
(10)
(7)
(6)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Diğer Taş Karat

(19)
(5)
(4)
(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL