Outdoor Gözlük

Gözlükler, hem sağlık hem de şıklık için kullanılan giyim aksesuarları arasında yer almaktadır. Gözlüklerin asıl kullanım amacı olan göz tedavisi dışında; güneşten korunma, soğuktan korunma ve tozdan korunma gibi birçok işlevi bulunmaktadır. Outdoor gözlükler, doğa sporlarında sporcuların gözlerini korumalarına yardımcı olan en önemli aksesuarlardır. Outdoor gözlük modelleri arasında birçok gözlük çeşidi bulunmaktadır. Güneş gözlüğü, avcı gözlüğü, kar gözlüğü, kayak gözlüğü, yüzme gözlüğü, kış sporları gözlüğü gibi modellere ayrılan outdoor gözlükler, sporcuların ihtiyaçlarını karşılamak üzere sınıflandırılmıştır. Güneş gözlükleri, outdoor gözlüklerin içerisinde en yaygın kullanılan ürünlerdir. Outdoor gözlüğün özelliği sporculara her türlü doğa şartlarında net bir görüş alanı sunmasıdır.

Güneşten gelen zararlı ışınların gözlere etkisini azaltan güneş gözlükleri ile sporcular avlanırken, dağa tırmanırken, kamp kurarken daha rahat hareket edip, daha net görüş mesafesi elde edebilirler. Outdoor gözlüklerin kullanım alanları oldukça geniştir. Adrenalin tutkunu sporcuların tercihi olan kayak gözlükleri, snowboard ve kayak yapan sporcuların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Evolite snow kayak gözlüğü ile sporcular zorlu kar yağışı ve tipi durumlarında gözlerini koruyabilir ve birbirinden heyecanlı kar sporlarını gözleri zarar görmeden yapabilir. Evolite snow kayak gözlüğü sahip olduğu geniş oval lens ile buğulama yapmaz ve her türlü ışık ortamına kolaylıkla uyum sağlar. Gözlerinizi rüzgardan korumanıza olanak sağlayan Swiss hunter gözlük, her türlü doğa aktivitesinde kullanabileceğiniz bir ürün olarak tavsiye edilmektedir.

Outdoor gözlüklerin özelliği, sporculara rahat ve korunaklı bir görüş alanı sunmasıdır. Outdoor gözlükler bir yandan net bir görüş açısı sağlarken öte yandan da güneşten gelen zararlı ışınlara karşı göz ve göz çevresini korur. Warrior polarized güneş gözlüğü, ışık kırılmalarını nötralize eden yapısı ve gözlerinizi zararlı UV ışıklardan koruyan lensleri ile vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olacaktır. Askeri kullanım ve avcılar için özel olarak üretilen Aktiksel Ess Military Tactical gözlükleri; ince profilli tasarımı, yüksek darbe koruması, geniş görüş alanı ile zorlu koşullara mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Aktiksel Ess Military Tactical gözlükler, miğfer ve gece görüşü cihazlarına uyan yapısı ile farklı koşullarda da geniş bir görüş açısı sunar.

Outdoor Gözlük

için 804 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(5)
(1)
(3)
(1)
Arena (7)
(1)
Black Fish (11)
(3)
Cebe (139)
(2)
(92)
(1)
(1)
Evolite (18)
Gamakatsu (10)
(2)
(1)
Julbo (13)
Oakley (6)
(2)
Shimano (7)
(2)
Spro (12)
Swiss Eye (60)
(2)
(2)
Uvex (89)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (17)
ve üzeri (19)
ve üzeri (20)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL