TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mixerler

için 1.002 sonuç bulundu.

Mixerler

Ses kaydı yaparken genelde tek bir kanaldan ses gelmez. Şarkıcının sesi ve enstrümanların sesi olur, efektler de kullanılabilir. Bütün bu sesleri toplama, uygun şekilde düzenleme ve birleştirme işini mixer (mikser) tek başına üstlenir. Mikserler hakkında daha ayrıntılı bilgi için doğru yerdesiniz.

Ses Mikseri Nedir?

Ses Mikseri Nedir?

Ses mikseri (ses mixer), ses kaydıyla reprodüksiyonunda ve ses güçlendirme sistemlerinde, birçok farklı ses sinyalini birleştiren bir elektronik alettir. Ses mikseri kullanımı özellikle DJ’ler ve stüdyolar, genel anons tertibatları, gece kulüpleri, canlı yayınlar, televizyon ve film post-prodüksiyonu için şarttır. Ses mikseri birçok ayarı ve girişi içeren kapsamlı bir konsoldan meydana gelir. Bu konsolda şarkıcılar tarafından kullanılan mikrofonlar, enstrümanlar için kullanılan mikrofonlar, elektronik cihazlardan gelen sinyaller ve kaydedilen müzik toplanır. Analog ses mikseri analog sinyalleri, dijital ses mikseri ise dijital ses sinyallerini kontrol edebilir. Ses mikserinde toplanan sesler birleştirilerek yayınlanabilir, amfiyle yükseltilebilir veya kaydedilebilir. Tipik, temel bir ses mikseri programı, sahnedeki mikrofondan gelen sinyalleri amfiden seyirci hoparlörlerine gönderir.

En İyi Ses Mikseri Hangisi?

En İyi Ses Mikseri Hangisi?

En iyi mikser, aslında ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan mikserdir. DJ mikserinin sadece karıştırma ve kaydetme için 2 kanalı vardır. Küçük, butik bir sahnede az kişilik bir gruba yetecek 6 kanallı bir mikser olabilir. Gece kulübü için bir mikserde 24 kanal bile gerekebilir. Bir mixer board 96 kanala kadar uzanır ama evde denemeler yapacaksanız mini ses mikseri de işinizi görebilir. Mikser ses sistemi pratikte sesleri karıştırıp birleştirmekten daha fazlasını da yapar. Kondansatörlü mikrofonlara ekstra hassasiyet sağlar, sesin stereo ses alanındaki konumunu değiştirir, filtreleme ve eşitleme yaparak ses mühendislerinin sesi iyileştirmek için seçilen frekansları güçlendirmesine veya kesmesine olanak tanır, sesi başka bir cihaza, mesela bir ses kayıt sistemine veya kontrol odasına gönderir, hoparlörlerde veya kulaklıklarda birden fazla kaynağı denetlemeyi sağlar.

Ses Mikseri Fiyatları Ne Kadar?

Ses Mikseri Fiyatları Ne Kadar?

Ses mikseri fiyatları ürünün kapasitesiyle, başka bir deyişle kanal sayısıyla yakından ilişkilidir. Tekrar etmek gerekirse, bu aleti hizmet edeceği amaca göre satın almalısınız. Evde kullanacağınız bir mikserin 96 kanallı olmasına gerek yok ama konser düzenleyecekseniz 24 veya daha fazla kanal lazım. Ses mikseri deneme yanılmaya mahal vermeden tek seferde alınabilecek bir cihaz. En son, aradığınız özellikleri taşıyan farklı markalar arasında karşılaştırma yapmanız mümkün. Yamaha ses mikseri başta olmak üzere Behringer, Ashton, Daddario, Phonic, Prima, Samson, RS Audio, Stagg, Westa, Zoom, Boss, Biema, Artsound, Alto dahil birçok markanın farklı ihtiyaçlara hitap eden mixer ürünlerini burada bulabilirsiniz. Mikserlerle birlikte stüdyo mikrofonları ve kulaklıkları, ses yükseltici cihazlar ve efekt cihazları, gitarlar ve davullar dahil bütün enstrümanlar ise Müzik Aletleri kategorimizde.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acepro (1)
Alesis (2)
Alto (1)
Artsound (1)
ArtVizyon (1)
Ashton (5)
Behringer (97)
Biema (3)
Daddario (2)
Delano (1)
Dexun (7)
DR (1)
Fishman (1)
Korg (8)
Osawa (17)
Roland (1)
Samson (4)
Stagg (1)
Westa (17)
Yamaha (34)
Zoom (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(32)
ve üzeri (40)
ve üzeri (42)
ve üzeri (42)
ve üzeri (43)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL