Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kulaklıklar

için 4.786 sonuç bulundu.

Kulaklıklar

İstediğiniz müziği elde etmek için sadece bir müzik aletini iyi çalmanız yetmez. Ondan gelen sesi de tam anlamıyla işitip değerlendirebilmeniz gerekir. Stüdyo kullanımı için üretilmiş kulaklıklar farklı sesleri ayırt edebilmeyi olanaklı kılar. Müzik kaydı yapacakların stüdyo kulaklığı mutlaka olmalıdır.

Stüdyo Kulaklıkları Nedir?

Stüdyo Kulaklıkları Nedir?

Kulaklık, her bir kulak için birer hoparlör içeren ve bunları işitilebilecek kadar yakın mesafede tutan bir tür çevre birimidir. Kulaklık modelleri kulak içi ve kulak üstü, kablolu ve kablosuz, standart ve stüdyo diye ayrılır. Stüdyo kulaklık profesyonel kullanım için özel üretilmiş kulaklıklardır. Bunlar çoğunlukla kulak üstü kulaklıklar olur ama kayıt yaparken ve mixer kullanırken ideal olan ayarları içerir. Ses çıkışları çok daha kaliteli ve pürüzsüzdür. Dolayısıyla sadece kayıt sırasında değil müzik dinlerken de büyük keyif verir. Stüdyo kulaklıklarında kablolu ve kablosu modellerin yanı sıra açık arkalı ve kapalı arkalı modellerle de karşılaşacaksınız. Kapalı arkalı arkasının sert bir kapakla tamamen kapatılmış olması, açık arkalı ise arkasının ses çıkacak şekilde açık bırakılmış olması demek.

Doğru Kulaklığı Seçmek

Doğru Kulaklığı Seçmek

Birçok profesyonel ve amatör kullanıcının stüdyo kulaklık önerisi yol gösterici nitelik taşır ama en iyi kulaklık sizin bizzat memnun kaldığınız kulaklıktır. Stüdyo referans kulaklığı seçerken yukarıda belirtildiği üzere açık arkalı veya kapalı arkalı olması büyük fark yaratır. Açık arkalı olanlar müziği dışarıdan da dinlemeyi sağlar ama bir miktar ses sızdırabilir, bu özellikle mikrofon kaydında istenmeyen bir durum. Gitar ve bateri gibi yüksek sesli müzik aletlerini dinlemek için tercih edilir ama bas tepkisi zayıftır. Kapalı arkalı kulaklıklar kulaklarınızı izole eder ve bas reprodüksiyonu daha iyidir. Fakat izolasyon her zaman istenen sonucu vermez. Mesela mix’leri dinlemek için ortamdan tamamen kopmamanız gerekir. Kablolu-kablosuz ayrımına gelirsek: Birçok profesyonel kablolu kulaklıkların sonuçlarından daha memnunken kablosuz kulaklıkların daha pratik olduğu şüphe götürmez.

Stüdyo Kulaklık Fiyatları

Stüdyo Kulaklık Fiyatları

Stüdyo kulaklık fiyatları standart kulaklık fiyatlarından daha yüksekmiş gibi algılansa da aslında her bütçeye uygun ürünlerin bulunabileceği bir yelpazeye sahip. Başlangıç seviyesinde olanlar kaliteli bir kulak içi kulaklıktan bile yararlanabilir. İleri seviyelerde kulağı tamamen kapatan ve kablosuz olan kulaklıkları tercih edebilirsiniz. Tabii ses kalitesini ve ayarlarını da ona göre seçmeniz gerekecek. Beats stüdyo kulaklık, Sennheiser stüdyo kulaklık, AKG K44 stüdyo kulaklık başta olmak üzere, Behringer, Ashton, Casio, Koshi, Roland, Philips, Ultrasone, Superlux ve daha birçok markanın stüdyo kulaklık modellerini burada bulabilirsiniz. Kulaklığın yanı sıra mikrofon, mixer, amfi, efekt, manyetik cihazları ile telli, vurmalı, klavyeli, nefesli ve yaylı çalgılar da Müzik Aletleri kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Acepro (6)
Admira (1)
Agean (2)
Agostin (3)
Airman (22)
Alctron (30)
Alesis (6)
Almansa (1)
Alto (1)
Ashton (1)
Beats (24)
Behringer (62)
Dca (14)
(2225)
Duffon (1)
ESP (8)
Focal (5)
Frisby (2)
Gibson (1)
Hosa (3)
Joylink (1)
Jwin (2)
LP (4)
Madrid (1)
MP (1)
Neotech (1)
NUMARK (3)
NUX (2)
Philips (6)
Pioneer (24)
Piranha (2)
Pirastro (1)
PSL (133)
QSC AUDIO (1)
Roland (7)
Roof (1)
Samson (1)
Shure (16)
Skypa (2)
Sony (5)
Stagg (3)
Sunrise (2)
Superlux (13)
Ultimate (2)
Valler (1)
Vic Firth (1)
XM (3)
Yamaha (1)
YFC (1)
Zoom (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(156)
ve üzeri (246)
ve üzeri (265)
ve üzeri (266)
ve üzeri (281)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL