TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Equalizer

için 436 sonuç bulundu.

Equalizer

İnsan kulağı 20 Hz ile 20.000 Hz arasındaki sesleri duyabilir. Bu sınırlara yaklaşıldıkça veya onlardan uzaklaşıldıkça sesler yumuşar, ara kısımlarda sesler daha keskindir. Equalizer farklı ses kanallarındaki bu frekansları düzenleyerek kulağa en hoş gelecek sesi bulmanıza yardımcı olur.

Equalizer Nedir?

Equalizer Nedir?

Eşitleme, ses işlerken ses örneğinin frekans zarfını değiştirme işlemidir. Equalizer veya eşitleyici de sesi elektronik ortamda akustik olarak değiştiren donanım veya yazılımdır. Equalizer bir ses filtresi değildir. Mixer’ler veya hi-fi bileşenler dahilinde yer alabilir. Farklı kanallarda kayıt yapılıp bu kanallar birleştirildikten sonra sesleri eşitleme işlemi yapılabilir. Bazı frekanslar birtakım nesneler yüzünden diğerlerinden daha güçlü işitileceği için tutarsızlıklar meydana gelecektir. Equalizer bu tutarsızlıkları ortadan kaldırmaya yarar. Equalizer ile eşitleme yapmak için odanın frekans karşılığı grafik eşitleyiciyle kontrol edilip eşleşen frekans bantları belirlenerek o bantlardaki karşılık odaya göre eşitlenmelidir. Gitar equalizer da bu mantıkla çalışır ve kullanılır. Gitar equalizer pedal veya efekt pedalı en yaygın eşitleyici modelidir. Bunlar, başka ayarları da bünyesinde barındırabilir.

En İyi Equalizer

En İyi Equalizer

Equalizer’ların gitar aksesuarları arasında önemli bir yere sahip olduğu yadsınamaz. Ama iş en iyi equalizer’ı seçmeye geldiğinde kafanızın karışması normal çünkü çok fazla çeşitlilik ve çok sayıda marka var. Seçiminizi etkileyecek temel şey ihtiyaçlarınız. Başlangıç seviyesinde bir gitar tutkunuysanız çok karmaşık ayarları olan bir equalizer’a hemen ihtiyacınız olmaz. Giriş seviyesindeki bir ürün sizi bu mecraya alıştıracaktır. Ev ortamında kayıt yapıyorsanız da kayıt stüdyolarında kullanılanlar kadar ayrıntılı modellere gerek olmayabilir. Tecrübeli bir gitaristseniz, stüdyoda kayıt yapıyorsanız veya evinizi kayıt için dekora ettiyseniz giriş seviyesindeki bir equalizer sizi tatmin etmeyecektir. O zaman çok ince ayrıntılar taşıyan ürünleri incelemelisiniz. PC equalizer veya equalizer app ile eşitleme yapmanız ve yaptığınız eşitlemeleri kontrol etmeniz olası.

Equalizer Fiyatları

Equalizer Fiyatları

Equalizer fiyatları markaya ve kaliteye bağlı olarak geniş bir yelpazede yer alır. En iyi fiyat performans oranını yakalamak için seviyenizi ve ihtiyaçlarınızı iyi bilmeli ve çeşitli markaların arasında karşılaştırma yapmalısınız. Equalizer size gitarınıza ve hatta başka müzik aletlerinize uzun süre eşlik etme potansiyeli olan bir aksesuardır. Dolayısıyla tercihinizi içinize en fazla sinen üründen yana kullanmanızda fayda var. Antonio Sanchez, Artech, Cremonia, DR Parts, Extreme, Fishman, Joyo, Koshi, Manuel Raymond, Xenon ve daha başka markalarının farklı gitar çeşitleriyle uyumlu olarak kullanabileceğiniz equalizer modellerini burada bulmanız mümkün. Equalizer’a ek olarak kort aleti, metronom, tel, askı, sehpa, pena, kablolar, prosesör, kılıf, çanta, amplifikatör, akort burgusu ve kapo için Gitar Aksesuarları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acepro (2)
Artech (27)
Cremonia (3)
(53)
Extreme (9)
Fishman (21)
Joyo (8)
Xenon (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (28)
ve üzeri (32)
ve üzeri (35)
ve üzeri (36)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL