Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçü

Başka bir kelime deneyin

Hacim

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Tencere & Tava Setleri

için 2,546 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Karaca Biogranit Dide Tava Sahan Seti 3'lü

  (107)
  30 günün en düşük fiyatı!
  1.049,98 TL SEPETTE 899,98 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Karaca Biogranit Blacksilver 12 Parça Çeyiz Tencere Seti

  (15)
  30 günün en düşük fiyatı!
  2.999 TL 2.299 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tefal Ingenio Ceramic Renew Büyük Set 11 Parça

  (29)
  30 günün en düşük fiyatı!
  9.599 TL SEPETTE 6.749 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Karaca Biogranit Lena 7 Parça Tencere Seti

  (19)
  30 günün en düşük fiyatı!
  1.749 TL 1.599 TL
  +

Tencere ve Tava Setleri

Evinizde düzenli olarak kullandığınız bölümlerden biri olan mutfak, sık sık yemek yaptığınız alanlardan biri olarak ifade edilir. Bu sebepten dolayı yemek yapacağınız alan kadar önemli olan bir başka konu yemek yapacağınız araçlardır. Tencere setleri kullanıcıların mutfaklarında yemek yapmasını kolaylaştıran en temel materyallerin başında yer alır. Pek çok kişi ailesi ya da arkadaşları için çeşit çeşit yemekler hazırlayıp, tatlılar pişirmekten hoşlanır. Birbirinden farklı tencere çeşitleri kullanıcıların yemek yapmasını kolaylaştıracak türdendir. Mutfağın vazgeçilmezleri arasında yer alan bu araçlar, kullanıcıların yemek yapma işlemini pratik ve kolay bir hale getirmeyi sağlar. Her yemeğin farklı bir tenceresi bulunur. Birbirinden lezzetli ve tane tane bir pilav yapabilmek için yaygın kullanılan pilav tencerelerini tercih edebilirsiniz. Öte yandan sulu yemekler yapabilmek adına tercih edeceğiniz tencere çeşitleri de bulunur. Pilav için daha geniş ve kısa bir tencere, sulu yemekler için büyük boyuta sahip olan bir tencere seçmeniz sayesinde leziz yemekler yapabilir, keyifli sofralar kurabilirsiniz. Seçmek istediğiniz tava modeli, pişirmeyi arzu ettiğiniz yemeklere göre farklılık gösterir. Çünkü her yemeğin uyum sağladığı, daha da lezzetli olduğu farklı bir tava çeşidi bulunmaktadır. Yemeğe son derece etkide bulunan bu tavalar, yemeklerin besin değerini kaybetmemesi açısından oldukça önemlidir. Farklı yemek pişirme teknikleri açısından tercih edeceğiniz tava setlerinin içinde wok tava, sac kavurma tavası, közleme tavası ve ızgara tavası gibi farklı alternatiflerin yer alması lezzetli yemekler pişirmeniz açısından oldukça önemlidir. Tencere ve tava setleri kategorisinde bulunan ürünler sayesinde tüm yemeklerinizi bu tencere ve tavalarda yaparak kalabalık sofralarınıza keyif katabilirsiniz.

Tencere ve Tava Setleri ile Birbirinden Lezzetli Yemekler Yapın

Tencere ve Tava Setleri ile Birbirinden Lezzetli Yemekler Yapın

Kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına göre tencere ve tava setlerinin boyutları değişkenlik gösterir. Kalabalık bir aileye sahipseniz büyük boy setleri, tek başınıza yaşıyorsanız küçük boy setleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda mutfağınızda yeterli saklama alanı olup olmaması durumu da tercih edeceğiniz ürünlerin boyutunu değiştirebilir. Yeterli saklama alanına sahip olmayan kullanıcılar tercihlerini küçük boyutlu tava setlerinden yana kullanırken yeterli saklama alanına sahip olan kullanıcılar büyük boyutlu ürünleri tercih eder. 3’lü tencere setleri kullanıcıların bir öğünde yapılacak tüm yemeklerini bu ürünlerde yapmasını sağlar. Çorba, ana yemek ve pilav gibi bir öğünlük yemeğin aynı anda bu set dahilinde pişmesini sağlayabilirsiniz. Set bünyesinde yer alan derin tencereyi sulu yemekler ya da çorba için tercih edebilirken pilav ya da makarna pişirmek için geniş tencereleri kullanabilirsiniz. Kızartma yapmak için kullanabileceğiniz tencere modelleri farklı olurken et yemeklerini yapmak için farklı bir tencereye ihtiyaç duyabilirsiniz. Kızartma yapma sıklığı, mutfak kültürüne göre değişkenlik gösterir. Hangi sıklıkla yapılırsa yapılsın neredeyse her mutfakta mutlaka bir adet kızartma tenceresi bulunması söz konusudur. Mutfakta pratiklik kazanma amaçlı özel olarak üretilen kızartma tencereleri, bazı tencere setleri ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Tencerenin iç kısmında yer alan süzgeç sayesinde birbirinden lezzetli kızartmaları pratik bir biçimde tencere içinden çıkararak sofralarınızı süsleyebilirsiniz. Damak tadınıza göre hazırlayacağınız çeşit çeşit kızartmalar, kullanıcıların kolayca çıkarabilmesi adına süzgeçli bir biçimde satışa sunulur. Mutfağın en önemli parçalarından biri olarak ifade edilen tencereler, set halinde de satılarak kullanıcıların aynı anda birden fazla ürün almasına ortam hazırlıyor. Farklı markalar ve farklı modeller eşliğinde kullanıcıların karşısına çıkan bu setler leziz yemeklerin hazırlanmasına en büyük yardımcı olarak bilinir. Tencere setleri ile ister çocuklarınıza ister arkadaşlarınıza birbirinden lezzetli yemekleri aynı anda yapabilirsiniz. Kullanım amacına göre değişiklik gösteren ürün modelleri arasından pişirmeyi arzu ettiğiniz yemeklere en uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Kahramanlar tencere ve tava setleri sayfamızdan da seçeneklere göz atabilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Tencere ve Tava Setleri

Birbirinden Kullanışlı Tencere ve Tava Setleri

Mutfakta oldukça önemli bir yere sahip olan bu ürünler birbirinden farklı markalar ile kullanıcıların hizmetine sunulur. Farklı modellerden meydana gelen tencere setleri granit çeşitleriyle pek çok kullanıcının favori ürünlerinden biri olmayı başarır. Pişirme anlamında mutfakta kullanıcılara büyük fayda sağlayan bu tencere çeşitleri yemeklerin sağlıklı bir ortamda pişmesini sağlamaktadır. Genellikle bir granit tencere setinde en az 5 parça bulunur. Bu setler, iki adet tencere, iki adet tencere kapağı ve bir adet tavadan meydana gelir. Sektörde yer alan pek çok marka kullanıcıların isteğine uygun granit tencereleri piyasaya sürer. Böylece kullanıcıların kendilerine uygun olan granit ürünleri satın alması kolaylaşır. Sağlıklı yemeğin en önemli adımlarından biri olarak ifade edilen granit tencereler, içinde pişen yemeğin daha hızlı pişmesine de sebep oluyor. Set içinde yer alan ürün sayısı, setin fiyatını etkileme konusunda büyük rol oynar. Ayrıca kullanıcılar satın almayı arzu ettiği granit setlere karar verirken kaç kişilik yemek yapacaklarına ve mutfaklarında bu set için ne kadar saklama alanı ayırdıklarını belirlemelidir. Böylece granit setleri satın alırken bu adımları da göz önünde bulundurarak başarılı bir alışveriş geçirmiş olurlar. Yemek yapılacak kişi sayısının az ya da çok olması, satın alacağınız setin boyutları açısından son derece önemlidir. Eğer az kişiye yemek yapılacaksa markaların üretmiş olduğu birbirinden çeşitli granit setlerinin küçük boyutlu olanlarına şans verilmelidir. Çok kişiye yapılacak olan yemekler için tencere markalarının üretmiş olduğu farklı modellerden meydana gelen granit setlere göz atabilirsiniz. Kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına göre birbirinden çeşitli boyutlarla satışa sunulan bu setler çoğunlukla 20 cm ila 32 cm ölçüleri arasında yer alır. Kalan yemekleri de muhafaza etmek ve ertesi gün ısıtmak adına markaların üretmiş olduğu tencere setleri arasında yer alan küçük ürünleri tercih edebilirsiniz. Hem buzdolabınızda hem de tencere dolabınızda fazla yer kaplamayan küçük boyutlu tencere setleri, yalnız yaşayan kişiler için de son derece uygundur. Granit tencere seti 9 parça ise kalabalık aileler için uygun olması ile bilinir. Misafirler için de uygun olan bu tencere setleri sayesinde günün her saati kalabalık sofralar kurabilir, sevdiklerinizi ağırlayabilirsiniz. Uygun fiyatlarla satışa sunulan Aryıldız tencere ve tava setleri de sayfamızda yerini almaktadır.

Desenli Tencere ve Tava Setleri

Desenli Tencere ve Tava Setleri

Mutfakta yemek yapmayı seven tüm kişiler birbirinden farklı modellerden meydana gelen tencere ve tava çeşitlerini mutfaklarında kullanmayı tercih eder. Tava setleri her mutfakta olması gereken, hayat kurtarıcı ve son derece pratik mutfak gereçlerinden biri olarak ifade edilir. Lezzetli ve şık sofraların kurulmasında güçlü bir paya sahip olan bu setler yalnızca yemeği pişirmekle sınırlı kalmaz, aynı zamanda kalan yemeklerinizi ısıtmak konusunda da yardımcı olur. Birbirinden farklı tava setleri arasında, titanyum, teflon, döküm, granit, porselen, çelik ve seramik gibi çeşitler yer alır. Bu kadar çok çeşitliliğe sahip olan setler sayesinde, kullanıcılar arzu ettikleri modeli rahatça seçip mutfaklarında kullanmayı tercih edebilir. Çok fonksiyonlu olan tavalar set halinde satıldığı zaman çok daha avantajlı bir hale gelir. Birbirinden lezzetli krep ve pancake pişirmek için tercih edebileceğiniz tava setleri sayesinde lezzetli sofralar kurabilir, çocuklarınıza müthiş bir kahvaltı sofrası hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda omlet yapmak için de sık sık başvurulan tavalar sayesinde kahvaltılarınızın oldukça keyifli ve lezzetli geçeceğini söylemek mümkün. Kullanıcıların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda değişkenlik gösteren modellerden meydana gelen tava setleri, sağlık açısından da faydalıdır. Granit ve döküm tavalar, lezzetli yemekleri pişirmenize ortak olurken sağlığınızı da ön planda tutar. Yapmayı arzu ettiğiniz yemek ile pişirme tekniğinize uygunluk gösteren tava modellerini rahatça tercih ederek lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Çelik tava setleri dayanıklılık göz önünde bulundurulduğunda en uzun ömürlü ürünler arasında yer alır. Son derece kaliteli materyaller aracılı ile üretilen bu ürünler aynı zamanda lezzetli yemekler pişirmenize de katkıda bulunur.

İhtiyaçlarınıza Göre Şekillenen Tencere ve Tava Setleri

İhtiyaçlarınıza Göre Şekillenen Tencere ve Tava Setleri

Mutfakta en az tencere kadar tava modelleri de büyük önem taşımaktadır. Pişirme tekniklerine göre pek çok fark gösteren tavalar, kullanıcıların tercihine göre şekillenen özelliklere sahiptir. Tava setleri granit modelleri ile pek çok kullanıcının ilgisini çekmeyi başarır. Yumurta tavası, et tavası, sebze tavası, kavurma tavası, krep tavası, waffle tavası ve omlet tavası gibi birbirinden farklı alternatiflerden meydana gelen tava çeşitleri, tüm kullanıcıların tercihlerine uyum sağlayan modellere sahiptir. Kullanıcılar için mutfaklarında kullandıkları, birbirinden lezzetli yemekleri pişirmeyi arzu ettiği tava setlerinin sağlıklı olması oldukça önemli bir kriterdir. Çünkü tavalarda yapılan yemeklerin besin değerini yitirmemesi, sağlığına önem veren tüm kişiler için önemlidir. Sağlıklı pişirme sürecine sahip olan tavalar, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu sebeple yiyeceklerin besin değerini kaybetmeyen, besin değeri yüksek tavaları temin edip mutfağınızda sergilemek sizlerin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Kullanıcıların tercih edebileceği en sağlıklı tava çeşitleri arasında çelik tava setleri yer alır. Kullanım ömrünün de oldukça uzun olduğunu söylemenin mümkün olduğu bu tava çeşitleri, uzun zamandır kullanıcıların yaşantısında bulunur. Yaygın kullanılan ürünlerden biri olarak bilinen çelik tavalara, çelik tencereler de eşlik eder. Tencere setleri çelik modelleriyle pek çok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilir. Tencere içinde kanserojen maddelerin üretilmesini engelleyen çelik maddesi, sağlık açısından son derece tercih edilesi duruyor. Çabuk ısınan bu ürünler, aynı zamanda besinlerin çabuk pişirilmesini sağlamaktadır. Teflon tava ya da tencereler de kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği mutfak ürünlerinden biri haline gelir. Teflon tavaların tercih edilmesindeki en önemli sebep, besinlerin yapışmasını engelleyerek tavadan tabağa kolay aktarımın gerçekleştirilmesini sağlamasıdır. Lezzetli bir biçimde pişirilen yemekler aynı zamanda tavaya yapışmadığı için görünüş açısından da iştah açıcı olur. Granit olan tava ya da tencereler ise ısıyı ürünlerin her tarafına eşit bir biçimde yayarak besinlerin eşit pişmesine fayda sağlar. Bu sayede pek çok markanın üretmiş olduğu tencere ve tava setlerini temin ederek sevdiklerinize birbirinden lezzetli sofralar hazırlayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Mutfağınızda Yer Alan Tencere ve Tava Setleri

Mutfağınızda Yer Alan Tencere ve Tava Setleri

Kullanıcıların mutfaklarında sık sık kullandığı tencere ve tava setleri, genel olarak kolay temizlenebilir ürünler arasında yer alır. Her tavanın birbirinden farklı temizleme şekli söz konusudur. Bu durumun en önemli sebebi arasında tavaların farklı materyallerden üretildiği yer alır. Kolay çizilebilen teflon tavalar bu sebeple oldukça yumuşak bir bez yardımı ile temizlenmelidir. Teflon tava seti 3’lü modelleriyle kullanıcıların dikkatini çeker. En ufak bir metal temasında rahatça çizilebilen bu tavaları kullanırken mutlaka tahta ya da silikon kaşıklar tercih edilmelidir. Krep yapımı için tercih edebileceğiz krep tavası da teflon tava setleri içinde bulunur. Birbirinden lezzetli kreplere imza atabilmek için markaların üretmiş olduğu krep tavalarını tercih ederek sevdiklerinize güzel sofralar hazırlayabilirsiniz. Her mutfakta olması gereken bir diğer tava çeşidi ise döküm tavadır. Döküm tava ve tencere, çoğu zaman set halinde kullanıcıların hizmetine sunulur. Isıyı tüm tavaya eşit olarak dağıtan bu ürün aynı zamanda tüm yemeklerin eşit bir biçimde pişirilmesini amaçlar. Çoğu zaman kullanıcılar döküm tava ya da tencere setlerini et pişirmek için tercih eder. Etin dışının sert içinin sulu kalmasını sağlayan bu tava ve tencere setleri sayesinde birbirinden lezzetli et yemeklerini pişirebilirsiniz. Kullanıcılar satın almayı arzu ettiği tencere setlerinin fiyatlarını da merak eder. Tencere setleri fiyatları belli başlı kriterlere göre çeşitli farklılıklar gösterir. Bu farklılıklar arasında, ürünün hangi materyal ile yapıldığı yer alır. Teflon, granit, döküm, seramik ve çelik gibi tencere setleri kullanılan malzemelerin kalitesine göre belli başlı fiyat değişikliklerine sahiptir. Tencere ve tava setleri sayesinde mutfakta birbirinden farklı ve lezzetli yemeklere imza atabilirsiniz. Kategoride yer alan ürünlere göz atarak hem kendinize hem de sevdiklerinize harika sofralar kurabilir, keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Tencere setinde neler var?

Pek çok kullanıcı satın almayı arzu ettiği tencere setinde hangi ürünlerin yer aldığı merak eder. Genellikle en az 5 parça ürünün yer aldığı tencere setlerinde çoğu zaman boyutları değişen iki adet tencere, iki adet kapak ve bir adet tava bulunur. Granit, döküm, teflon ve çelik gibi birbirinden farklı malzemeler eşliğinde üretilen bu setler pek çok parçadan meydana gelir. Tencerelerde çoğu zaman çorba ve sulu yemekler yaparken setlerde yer alan tava modelleri ile birbirinden lezzetli krep, omlet ve kızartmalar yapabilirsiniz.

Tencere seti nasıl olmalı?

Öncelikle tencere setlerinin bütçenizi zorlamamasına dikkat etmelisiniz. Sağlık açısından zararlı olan hiçbir tencere setini tercih etmemekte büyük fayda vardır. Sağlık açısından granit ve döküm gibi tencere setlerini tercih ederek, ürünlerin sağlıklı olmasından faydalanabilirsiniz. İyi bir tencere seti, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere faydalı olmalıdır. Yemeğin yapışmaması, kolayca çizilmemesi, uzun ömürlü olması bir kullanıcının satın almayı arzu ettiği tencere setlerinde aradığı özellikler arasında yer alır. Mutfakta yer alan en önemli pişirme araçlarından biri olan tencereleri satın alırken yanmaz ve yapışmaz ürünleri tercih etmeniz gerekir. Lezzetli yemekler yapmayı arzu eden kullanıcılar tercihlerini, granit, çelik, döküm ve seramik tencere setlerinden yana kullanmalıdır. Birbirinden farklı çeşitlere ev sahipliği yapan markalar arasından pişirme tekniğinize en uygun olan tencere setini tercih etmelisiniz.

Hangi tava seti alınmalı?

Kullanıcılar tava seti almayı arzu ederken tercihlerini hangi tava çeşidinden yana kullanacağı hakkında kararsız kalabilir. Öncelikle kullanıcıların istekleri doğrultusunda bir tava almasında fayda bulunur. Bu tava setleri granit, döküm, teflon ve seramik olabilir. Yapışmayan bir tava seti satın alınmak istenirse, tercihiniz teflon ve granit tava setlerinden yana olmalıdır. Bu sayede krep, pancake ve yumurta pişirirken tavanıza bu besinler yapışmaz. Görüntü ve lezzet açısından bir bütünlük yakalamış olursunuz. Kaliteli bir et pişirmek istiyorsanız, ısıyı tüm tavaya yaymasıyla ünlü ve sağlık açısından oldukça faydalı olan döküm tencere seti modellerine göz atabilirsiniz. Böylece hem sağlık açısından faydalı hem de yemeklerin lezzetini muhafaza eden bir tava seti satın almış olursunuz. Sağlık açısından önemli bir biçimde faydalı olan bir diğer tava türü ise çeliktir. Çelik tavalar aynı zamanda uzun ömürlü olduğu için kullanıcılar tercihlerini çelik tava setlerinden yana kullanabilir. Yanmaz ve yapışmaz tavalar da kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen setler arasında yer alır.