TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tencere & Tava Setleri

için 7.400 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Tencere & Tava Setleri

Evin en işlevsel noktalarından birisi olan mutfaklarda kullandığınız ekipmanların yemek yapmaya uygun, sağlıklı ve hijyenik olması gerekir. Evde yemek yediğinizde veya ailenizle birlikte güzel yemeklerin tadını çıkarabilmeniz için bütün gereçlerin elinizin altında bulunması gerekmektedir. Hangi yemeği yapacak olursanız olun tencere seti daima kullanacağınız parçalar arasında yer alır. Yapacağınız yemeğin kişi sayısına bağlı olarak farklı ebatlarda olan ve yemeğe bağlı olarak farklı işlevlere sahip tencerelere gereksinim duyarsınız. Leziz yemeklere masanızda yer verirken ihtiyaç duyacağınız bir diğer mutfak ekipmanı ise tava seti modelleridir. Sosları, kahvaltılıkları yaparken kullanacağınız tava setleri de sabah, öğle ve akşam yemeklerinde oldukça kullanışlıdır. Mutfak gereçlerinin olmazsa olmazları arasında yer alan tava ve tencere setlerini ürün kategorisinden inceleyerek satın alabilirsiniz.

Tencere Seti ile Leziz Yemeklerin Tadını Çıkarın

Tencere Seti ile Leziz Yemeklerin Tadını Çıkarın

Hazırlayacağınız yemek her ne olursa olsun tencere setiniz daima yanınızda bulunmalıdır. Farklı ebatlardaki tencere ve tavalara daima ihtiyaç duyar ve elinizin altında bulunmasını istersiniz. Et köfte, tavuk sote gibi yemekler için farklı, pilav yapabilmek için farklı tencereler kullanmanız gerekir. Güveç vb. yemekleri yaparken daha derin tencereleri kullanmanız gerekir. Yemek yapacağınız kişi sayısına bağlı olarak farklı boyutlardaki tencerelerle leziz yemekleri sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz. Tencere modelleri arasında en sık tercih edilenler arasında granit tencere seti modelleri yer alır. Granit tencereler görünümleriyle teflon tencerelere benzerler. Üretiminde doğal granitlerin kullanıldığı tencereler yapışmaz özelliğe sahiptir. Bu özelliği yönüyle yemeğinizi pişirdikten sonra yapışan parçaları temizlemekle uğraşmazsınız. Bu yönüyle pişirme esnasında yapışma sorununu ortadan kaldırarak yemeğinizi yedikten sonra bulaşıkları yıkamak için saatlerce uğraşmazsınız. Yüksek ateşle uzun süre pişirilmesi gereken yemeklerde granit tencereler büyük bir önem taşırlar. Kimi tencerelerin altları uzun süre boyunca yüksek ateşe maruz kaldıklarında yanabilir ve bu durum kaliteli bir pişirme işleminin önüne geçer. Yapışmaz özelliği sayesinde tencerenizi yemekten sonra doğrudan bulaşık makinesine atsanız dahi yağ, kir veya kalıntı gibi problemler söz konusu olmaz. Kullanım kolaylığı ve konforu bakımından mutfağın olmazsa olmazları arasında yer alan granit tencereler pişirme sırasında eşit ısı dağılımı sağlayarak yiyeceklerin daha leziz olmasını sağlar. Mutfağınızda yer verebileceğiniz çelik tencere seti modelleri de evinizde en lezzetli yemekleri pişirirken daima yanınızda. Yapısı gereği enerji tasarrufu sağlayan çelik tencereleri bütün ocaklarda kullanabilirsiniz. Sapları ısınmaz ve el yakmaz özellikteki çelik tencereleri farklı bir noktaya taşımak için tutacak kullanmanıza gerek duymayacaksınız. Son derece dayanıklı çelik tencerelerle uzun yıllar boyunca yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Temizliği de oldukça kolay olan çelik tencereleri bulaşık makinelerinde güvenle yıkayabilirsiniz. Küçük, orta ve büyük boy çelik tencerelerle misafirleriniz için lezzetli yemekler pişirebilir, en güzel yemekleri sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Fonksiyonel kullanım vadeden tencere setleri geniş bir ürün yelpazesiyle ihtiyaca göre tercih edilebilmektedir.

Tencere ve Tava Seti Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tencere ve Tava Seti Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mutfağınızda uzunca bir süredir bulunan döküm tencere seti modelleri insan sağlığı için zararsız mutfak gereçleri arasında bulunur. Mutfağınızda yemekleri pişirirken kullandığınız ürünlerde işlevsellik ve sağlık faktörünü önemsiyorsanız döküm tencereleri kullanabilirsiniz. Ateşe en dayanıklı olan madde olan demirden yapılan döküm tencerelere birbirinden farklı renkler, desenler ve ebatlarla sahip olabilirsiniz. Fonksiyonel kullanımı ve şık tasarımı bir araya getiren tencere modelleri zararsız olması yönüyle sıklıkla tercih edilir. Isıyı uzunca bir süre koruduğu için enerji tasarrufu etmenizi sağlayan döküm tencerelerle, yavaş ve uzun süre boyunca pişirilmesi gereken tavuk ve et yemeklerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Döküm tencerelerinizde yapacağınız yemekler yapışmaz ve bundan dolayı yemekten sonra küçük bir durulama işlemi sonrasında rahatlıkla bulaşık makinesine atabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz döküm tencerelerle yalnızca yemeklerinizi değil, hamur işlerinizi de pişirebilirsiniz. Kullanımı insanlık tarihine kadar uzanan dökümler, sağlığınıza ve bütçenize uygun olması yönüyle de öne çıkar. Yemeklerinizi özenle pişirdiğiniz tencere ve tavaların temizliği de önem taşır. Bulaşık makinelerinizin içerisine yerleştireceğiniz küçük bir limon kabuğu parçası tencerelerinizin daha parlak görünmesini ve mutfak gereçlerinizin güzel kokmasına yardımcı olur. Mutfağın olmazsa olmaz parçalarından bir tanesi de şüphesiz tava setleridir. Yemek pişirme yöntemlerinize ve pişireceğiniz yemeklere bağlı olarak; titanyum, granit, teflon, döküm, seramik veya porselen gibi çeşitli malzemelerden üretilen tavalara mutfağınızda yer verebilirsiniz. Güvenilir ve sağlıklı olması yönüyle kullanacağınız granit tava seti uzun yıllar boyunca mutfağınızda yer alabilen gereçlerdendir. Yapışmaz yüzeye sahip olan granit tavalarda yapışma sorunu söz konusu olmayacağı için bazı yemekleri hiç yağ kullanmadan pişirebilirsiniz. Yemeğinizi pişirirken veya ısıtırken enerji tasarrufu sağlayan granit tavalar ısıyı muhafaza eder ve tencerenin bütün yüzeyine eşit olarak dağıtır. Böylelikle yapacağınız yemeğin bütün noktalarının aynı, eşit düzeyde pişmesi ve daha lezzetli olması sağlanır. Isı geçirmez tutacaklarıyla en sıcak yemekleri dahi güvenle taşıyabileceğiniz tencerelerle daha sağlıklı ve ağzınıza layık yemekler yapabilirsiniz. Kahvaltı için leziz omletler, yemekleriniz için birbirinden farklı özel sosları hazırlayacağınız düşünülerek üretilen tava setlerini farklı ebatlarda satın alabilirsiniz.

Yemekleriniz Tava Seti ile Çok Daha Lezzetli

Yemekleriniz Tava Seti ile Çok Daha Lezzetli

Tencere ve tava setleri hacimlere göre 1, 1.5 litre ve 3 litre ve diğer ebatlarda haznelerle kullanıma sunulmaktadır. Evinizdeki kişi sayısına ve ağırladığınız misafirleri baz alarak kullanacağınız setlerin yeteri kadar yemek yapabileceğiniz düzeyde olması gerekir. Kişi sayısının azalıp artabileceği göz önünde bulundurulduğu için tencere ve tavalar set şeklinde satılmaktadır. 3 lü tava seti içerisinde küçük, orta ve büyük olmak üzere üç farklı boyutta tava bulunur. Setler aynı zamanda yemek pişireceğiniz gereçlerin de daha mutfağınızda uyumlu görünmesini sağlar. Kahvaltı insan için en önemli öğündür. Kahvaltılarınızda pişireceğiniz leziz yumurtalar için 3’lü omlet setlerini kullanabilirsiniz. Yemekleri lezzetinden ödün vermeden pişirebileceğiniz tavalar ile kahvaltılarınızı eşsiz güzellikte yapabilirsiniz. Peteksi bir dokuya sahip tencerelerle daha leziz yemekler yapabilirsiniz. Misafirleriniz için güzel bir yemek yapmayı düşünüyorsanız 3’lü güveç setleri de kullanabileceğiniz parçalar arasında yer alıyor. Güveç setleri ağırlayacağınız kişi sayısına bağlı olarak farklı ebatlardadır. 14, 16 ve 18 cm çapa sahip setli modellerle çok sayıdaki misafirleriniz için yetecek kadar yemek pişirebilirsiniz. Yapacağınız yemeğin ne kadar lezzetli olacağını kullanılan malzemelerin yanı sıra pişirilen tencere ve tavalar da belirler. İnsan sağlığı için uygun uzun süre boyunca yemek pişirebileceğiniz ve rahatlıkla farklı noktalara taşıyabileceğiniz tava ve tencerelerle konforunuzun hiçbir koşul altında bozulmasına izin vermeyin. Tencere tava seti modelleri arasında inceleme yaparken işlevsellik faktörü kadar tasarım ve renk özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Kullanacağınız mutfak ekipmanlarınız mutfağınızda yer alan dekoratif ürünler kadar oluşturduğunuz havayı da doğrudan belirler. Onlarca renk seçeneğiyle sahip olabileceğiniz tava ve tencereleri mutfak mobilyalarınızla uyumlu hale getirerek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Mutfağınızın şık ve estetik görünümünü bozmayacak tasarımlara yer verilen tava ve tencere setleri yemek yaparken daima en yakınınızda. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinizi yaparken şüphesiz tava ve tencerelere ihtiyaç duyacaksınız. Bunun için de tava ve tencereleriniz arasında seçim yaparken 18 cm ila 32 cm arasındaki modelleri göz önünde bulundurmalı ve kişi sayınıza bağlı olarak karar vermelisiniz. Lezzetli yemekleri sağlıklı ve işlevsel bir biçimde pişirirken kullanacağınız tava ve tencere setlerine birçok alternatif ürün arasından seçim yaparak sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (4)
Acar (48)
AKASYA (1)
AKCAM (1)
Akdeniz (7)
AKS (1)
Aksu (14)
ALEV (2)
Alf (1)
Amboss (68)
ARTAÇ (1)
Aryıldız (157)
Arçelik (13)
Bambum (15)
Berghoff (21)
BERLİN (1)
Bernardo (14)
Bluehouse (1)
Bonera (19)
BONERA (16)
Brioni (26)
Cas (3)
Castava (4)
Cem (24)
Ceylin (7)
Cooker (2)
Cosiness (5)
Day Co (2)
Defne (1)
DEMSAN (1)
Diamond (1)
(501)
(1)
Eco (1)
Elegant (1)
Emsan (267)
Enza (4)
Erdem (1)
Esem (1)
Esse (14)
Esse Home (1)
Eternity (1)
Eva (2)
Evimsaray (52)
Evita (1)
EWs (4)
Falez (119)
Fame (1)
Fecra (9)
Fissler (40)
FMS (144)
Grandeur (2)
Granit (2)
Gülsan (238)
GÜRALLAR (7)
Hascevher (18)
Hisar (59)
Illy (1)
Jumbo (27)
Kale (1)
Kampanya (1)
KAPP (1)
Karaca (227)
Keramika (1)
Korkmaz (459)
KOSOVA (1)
Lava (12)
Lider (1)
Lotus (5)
Lucky Art (1)
Master (1)
Mehtap (36)
Miras (1)
Moneta (1)
Nehir (36)
Netlon (4)
Neva (47)
OKYANUS (1)
Papilla (29)
PAÇİ (27)
PENGUEN (4)
PM (2)
POLOSHEF (24)
PORLAND (8)
Premier (9)
Pyrex (1)
Rem (1)
Remetta (28)
Saflon (7)
Savaşan (8)
SCHAFER (353)
Seval (1)
Silver (19)
Simay (1)
Sinbo (2)
Sofram (3)
Soley (2)
Star (1)
Staub (4)
Sürel (2)
TantiToni (101)
Taç (175)
Tefal (103)
Tekbir (2)
Tercih (5)
ThermoAd (34)
ULUTAŞ (18)
verda (3)
Waybe (7)
WMF (30)
YİĞİT (14)
ZL (1)
Zwilling (31)
Önsoy (2)
Özkent (59)
Şan (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(1630)
(34)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(284)
(184)
(36)
(36)
(35)
(33)
(31)
(29)
(21)
(20)
(15)
(11)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(580)
ve üzeri (820)
ve üzeri (880)
ve üzeri (896)
ve üzeri (922)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL