Fırın Kapları

için 1,332 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fırın Kapları

Kategorimizde yer alan ürünler arasında fırın tepsilerini ve değişik şekillerde tasarlan fırın kaplarını bulabilirsiniz. Fırın kapları, fırında yemek pişirmeniz için özel olarak tasarlanmış olan ürünlerdir. Tıpkı tencereler gibi fırın kapları da yemek yaparken en çok kullanılan mutfak ürünlerinden. Fırında pişireceğiniz yemekleriniz için fırın kapları kullanmanız gerekmektedir. Çeşitli tasarımlara sahip olan fırın kapları bulunmaktadır. Yemeğinizin türüne göre yuvarlak, kare ya da dikdörtgen fırın kaplarından kullanabilirsiniz. Fırın kaplarının derinlikleri de değişiklik göstermektedir. Yemeğinizi masaya fırını kabında servis edecekseniz, şık ve estetik tasarıma sahip olan kapları kullanabilirsiniz. Seramik fırın kapları ve porselen fırın kapları, en çok kullanılanlar arasında. Porselen fırın kaplarının fiyatlarını ve seramik fırın kaplarının fiyatlarını merak ediyorsanız kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Fırın kabı satın almak istiyor ve aradığınız ürünü bir türlü bulamıyorsanız, kategorimizde birçok farklı fırın kabı modelini bulabilirsiniz.

Seramik fırın kaplarında ve porselen fırın kaplarında pişirdiğiniz yemeklerinizi şık bir sunumla servis edebilirsiniz. Değişik renklerde ve modellerde tasarlanan fırın kaplarını zevkinize göre seçebilirsiniz. Silikon fırın kapları da birçok kişi tarafından sıklıkla kullanılan yemek pişirme gereçleri arasında bulunuyor. Güveç setleri de fırın kapları arasında bulunuyor. Güveç, sebze ve et yemeklerinin pişirildiği topraktan yapılmış bir kaptır. Evinizde en güzel güveç yemeklerini yapmak için güveç seti satın alabilirsiniz. Granit güveç setleri, en çok tercih edilen ürünlerden. Fırın kapları arasında bir de fırın tepsisi bulunuyor. Granit fırın tepsileri ve alüminyum fırın tepsileri, en çok tercih edilenlerden. Ankastre fırınınız varsa, ankastre fırın tepsisi kullanmanız gerekecektir. Evinizde nefis börekler, pizzaalar pişirmek isterseniz fırın tepsilerinden yararlanabilirsiniz. Fırın tepsisi nerede satılır diye merak ediyorsanız hemen kategorimizi ziyaret edebilir, ürünlerimizi inceleyebilir ve fırın tepsisi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Fırın tepsisi ebatları aynı olmayabilir; bu nedenle fırın tepsisi satın alırken ebatlarına bakmalı ve fırınınıza uygun olanını satın almalısınız.

Fırında tatlı yapmak isterseniz, çeşitli şekillerde üretilen fırın kaplarından almanız gerekecek. Sevdiklerinize şık sunumlarda tatlı pişirmek isterseniz, kalp şeklindeki 4'lü fırın kaplarından alabilirsiniz. Aynı şekilde suffle pişirmek isterseniz 6'lı suffle kaplarından kullanabilirsiniz. Kek ve pasta pişirmek isterseniz kek kalıpları kategorisinde yer alan ve birçok farklı çeşidi bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Fırın kapları gibi mikrodalga kapları da bulunuyor. Mikrodalga fırında kullanmak için de kategorimizde yer alan mikrodalga fırın kaplarından satın alabilirsiniz. Fırında pişen yemeğinizi çıkarırken elinizin yanmaması için fırın eldiveni kullanmayı unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

(560)
Pyrex (32)
Emsan (21)
ihouse (19)
Korkmaz (18)
Simax (14)
Cooker (11)
TantiToni (10)
Acar (8)
Biev (8)
Kayalar (8)
Berghoff (7)
Mehtap (7)
Taç (7)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(230)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(144)
(35)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(96)
ve üzeri (116)
ve üzeri (126)
ve üzeri (133)
ve üzeri (142)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL