Çaydanlık & Cezve

için 12.058 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çaydanlık & Cezve

Türk kahvesinin hazırlanabilmesi için kullanılan tek araç cezvedir. Günümüzde gerek elektrikli gerekse klasik cezve kullanarak lezzetli kahve sunumları yapabilirsiniz. Geçmiş yıllarda sadece bakırdan tasarlanan cezveler, günümüzde çok değişim materyallerle üretilerek kahve sevenlere sunuluyor. Halen geçerliliğini koruyan bakır cezvelerin yanı sıra çelik cezveler, seramik cezveler, elektrikli robot cezveler de satışa sunuluyor. Ayrıca evlilik hazırlığı içinde olanlar için de takım halinde cezveler hazırlanıyor. Genelde çeyiz takımları için birbirinden şık tasarımlarla imal edilen cezveler, seramikten çeliğe, bakırdan granite çok farklı materyallerle üretiliyor ve genç kızların beğenisine sunuluyor. Elbette aynı durum çaydanlıklar için de söz konusu. Şık ve zarif çaydanlıklar arasından en beğendiğinizi satın alabilirsiniz.

Şık ve Zarif Cezve ve Çaydanlık Modellerine Sahip Olabilirsiniz

Şık ve Zarif Cezve ve Çaydanlık Modellerine Sahip Olabilirsiniz

Evlerindeki takımı yenilemek isteyen ev kadınları, şık görünümlü cezveler ve çaydanlıklar arasında seçim yaparak mutfakları için en uygun olan tasarımları satın alabilirsiniz. Kahve ve çay yapmak için kullanılan çaydanlıklar ve cezveler arasında paslanmaz çelikten imal edilen modeller çok daha fazla rağbet görüyor. Paslanmaz çelik ürünlerin en önemli özelliği parlak bir görünüme sahip olmaları. Aynı zamanda temizlik işleminin de kısa süre içinde yapılmazı en önemli avantaj olarak öne çıksa da sağlam olmaları da tercih edilme nedenlerinin arasında geliyor. Cezve takımı satın almak isteyenlerin de genel tercihleri bu yönde olsa da halen bakır cezvelerden vazgeçmeyen ve kahvelerini bu cezvelerden içmeyi tercih edenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Çaydanlıklar için de aynı durum söz konusu ancak bu ürünlerde bakır çaydanlığın kullanım alanı bulduğunu söylemek zor. Genelde tercih çaydanlıklardan yana kullanılıyor. Farklı boylarda imal edilen çaydanlıklarla cezveler arasında yer alan büyük tasarımlar, kalabalık aileler tarafından tercih edilirken, konuklara tek seferde kahve pişirmek için büyük cezvelerin seçilmesi de söz konusu. Özellikle takım olarak satılan paslanmaz cezve modelleri arasında farklı büyüklükteki cezvelerin yanı sıra askılıklar da bulunuyor. Sade ya da renkli olarak tasarlanan çaydanlıklarla cezveler, her zevke uygun tasarımlarla sunuluyor. Özellikle son dönemlerde elektrikli cezvelere rağbet artıyor. Pratik kahve yapmaya imkan sağlayan bu cezveler, çeyiz takımlarındaki yerini aldı. Bu cezveler, kahveyi kısa sürede üstelik köpüklü olarak pişirebiliyor.Cam ve porselen cezveler de tercihler arasında yer alıyor. Isıya dayanıklı cam ve porselen malzemeden üretilen bu cezvelerde hazırlanan kahveyi içmek isteyenlerin sayısı da oldukça fazla. Ayrıca özellikle cam cezvelerin hafifliği, tercih edilme nedenlerinin arasında geliyor. Cam cezvelerinn bitki çayları hazırlanabilmesi gibi avantajı da bulunuyor. Porselen cezveler ise atışı dayanıklı yapıları ile öne çıkıyor. Ayrıca porselen cezvelerin ısıdan ve zamandan tasarruf edebilme avantajları da bulunuyor. Ayrıca özellikle porselen çaydanlıklarla cezvelerin ısıyı yayabilme özelliği de bulunuyor. Bu sayede hem daha lezzetli kahve çayları içme şansı elde ederken hem de kısa süre içinde kahve ve çayın hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Porselen ürünler farkı renklerde ve tasarımlarla hazırlanırken sunumun da şık bir hale getirilmesine imkan sağlıyor.

Çaydanlık ve Cezve Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çaydanlık ve Cezve Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çaydanlıklar ve cezveler, birbirinden farklı fiyatlarda satılır. Fiyat farkının nedeni, cezvenin ya da çaydanlığın imal edildiği materyale, tek satılıp satılmamasına, elektrikli ya da standart olmasına bağlı olarak değişir. Ayrıca granitten tasarlanan çaydanlıklar ve cezvelerin fiyatları da çelik olanlara göre farklıdır. Granit modelleri tek tek ya da set olarak satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin en önemli özelliği yapışmayan yüzeyleridir. Granit ürünlerin yanı sıra dökme demirden imal edilen tasarımlar da bulunuyor. Dökme demirden genel olarak çaydanlıklar tasarlanıyor. Bu modellerin en büyük özelliği ise pişirilen ne olursa olsun ısısını uzun süre kaybetmemesini sağlamak. Böylece gerek çayın gerekse yemeğin uzun süre ilk sıcaklığında kalması söz konusu olur. Çaydanlık ve cezve fiyatları ile ilgili araştırma yaparken öncelikle marka nezdinde sorgulama yapmanızda yarar var. Bazı markaların ürettiği ürünlerin diğerlerine göre daha kaliteli olduğu bilinen bir gerçek. Ayrıca marka nezdinde araştırma yaparken de ürünün kontrolünü de iyi yapmalısınız. Bir de cezvenin ya da çaydanlığın temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunuyor. Cezveler temizlenirken ima edildiği maddenin yapısına uygun temizleyicilerin seçilmesi gerekiyor. Cezvelerin yanı sıra çaydanlık satın almanın da inceliklerinin olduğunu bilmeniz gerekiyor. Çay bilindiği gibi kültürümüzde önemli bir yere sahip. Özellikle kahvaltıların en önemli içeceği olan çay, gün boyu da tüketilebilen bir içecek türü. Her ne kadar bir İngiliz geleneği olan 5 çayı gibi bir kültürümüz olmasa da çoğu evde gece yarısına kadar çay demlenebiliyor. Demleme işlemi için de kaçınılmaz olarak çaydanlıklar kullanılıyor. Çaydanlıklar özellikle son yıllarda birbirinden şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Son zamanlarda ise elektrikli modeller revaçta. Ev & Yaşam alanlarında ve işyerlerinde kullanılan elektrikli çaydanlıklar, pratikliği de beraberinde getiriyor. Kısa sürede çay hazırlanmasına imkan veren bu modellerin tamamı otomatik kapanma özelliğine sahip. Yani su ısındığında cihaz kendini kapatıyor, suyun biraz soğuması durumunda ise yeniden devreye girerek suyu ısıtıyor. Mutfak Gereçleri kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Çaya Keyif Katan Çaydanlık Modelleri

Çaya Keyif Katan Çaydanlık Modelleri

Günümüzde birbirinden farklı modellerde çaydanlıklar tasarlanıyor. Döküm, granit, porselen, çelik gibi farklı materyallerle imal edilen çaydanlıklar, çay tiryakilerinin beğenisine sunuluyor. Tiryakiler bu tip çaydanlıklara her yerden kolayca ulaşabiliyor. Bazı çaydanlıklar altı çelik üstü porselen olarak satışa sunuluyor. Bunlarda porselen kısım demlik, çelik kısım ise suyun haznesi olarak tasarlanıyor. Çaydanlık modelleri de birbirinden farklı tasarımları ve büyüklükleri içeriyor. Tek başına çay içecek olanlar küçük modelleri tercih ederken, kalabalık aileler büyük boy ürünleri seçiyor. Paslanmaz çelik çaydanlıklarda tasarım sayısı sınırlıyken porselen çaydanlıklar ise çeşitli motiflerle süslenebiliyor. Porselen çaydanlıkları kullanırken son derece dikkatli olmak gerekiyor. Porselenler her ne kadar ısıya dayanıklı olsa da darbelere karşı aynı dayanıklılığı gösteremiyor. Çelik çaydanlıklar ise çeliğin dayanıklılığına sahip. Bu nedenle çelik çaydanlıklar, diğer materyallerle üretilen çaydanlıklardan çok daha fazla popülerliğe sahiptir. Gerek ev gerekse ofisler için paslanmaz çelik çaydanlıklar tercih ediliyor. Çaydanlıkları satın almadan önce çaydanlık fiyatları ile ilgili bir ön araştırma yapmakta yarar var. Çaydanlıklarda birbirinden farklı model bulunuyor ve modeline, büyüklüğüne ve kalitesine göre fiyatlar değişiyor. Çaydanlıkları satın almaya karar verdiğinizde ön araştırma yapmanız önemli. Kaliteli malzeme ile tasarlanmış ancak fiyat olarak uygun sayısız modelin olduğunu bilmenizde yarar var. Ayrıca nasıl bir tasarım istediğinizi de bilmelisiniz. Satın alacağınız çaydanlığın fabrikasyon üretimi ya da el ürünü olup olmamasına göre farklı fiyattan satışa sunulduğunu da aklınızdan çıkarmamalısınız. Her çeşit modeli Yemek Pişirme sayfamız üzerinden bularak satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

3 Er (21)
3M (2)
Acar (49)
Adore (2)
Akdeniz (5)
Aksu (1)
Al Marka (2)
ALEV (1)
Amboss (1)
Arnica (4)
AROX (8)
Arzum (1)
Arçelik (2)
Badya (1)
Balerina (1)
Bambum (24)
Baymak (1)
Beko (2)
Berghoff (1)
Bernardo (12)
Betsy (1)
Biev (8)
Biggshop (2)
Bluelife (4)
Bondy (2)
BONERA (1)
Ceylin (2)
CHEFPLUS (1)
Cooker (9)
Cookplus (1)
Defne (5)
(876)
(3)
Emsa (4)
Emsan (61)
Epinox (8)
Esse (2)
EVA (1)
Evimsaray (29)
EWs (1)
Fakir (12)
Falez (9)
FMS (34)
Goldmaster (13)
Grandeur (14)
GÖNÜL (10)
Gülsan (2)
Hascevher (8)
Hisar (20)
Hünkar (2)
İpek (7)
Jumbo (7)
Karaca (22)
King (5)
Korkmaz (108)
KOSOVA (11)
KURT (1)
Lavin (4)
LAVİN (1)
Lider (4)
luyano (4)
Master (3)
Narin (1)
Nehar (1)
Nehir (5)
Neva (21)
OLKAR (11)
PAKSAN (1)
PAÇİ (38)
PENGUEN (9)
PEROTTİ (3)
Pırlanta (2)
PORLAND (2)
Premier (1)
Remetta (4)
Sarev (4)
Savaşan (19)
SCHAFER (76)
SİMAY (1)
Sinbo (4)
SİNEM (1)
Sofram (4)
Star (1)
STİLEVS (1)
T Design (2)
TantiToni (10)
Taç (15)
ULUTAŞ (6)
VEFA (8)
WMF (2)
Yargıcı (1)
Yetkin (2)
Zücev (2)
Özkent (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(115)
(114)
(113)
(79)
(79)
(74)
(53)
(19)
(17)
(16)
(9)
(8)
(4)
(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(976)
(23)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1.067)
ve üzeri (1.492)
ve üzeri (1.619)
ve üzeri (1.662)
ve üzeri (1.731)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL