TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tabak

için 15,325 sonuç bulundu.

Tabak

Farklı kullanım biçimlerine uygun olacak şekilde, değişik tasarımlar ile üretilen tabaklar; genel olarak kumlu taş veya seramik türü ham maddeler kullanılarak üretildiği gibi aynı zamanda kullan at özelliğe sahip plastik tabak biçiminde de üretilmektedir. Kağıt veya plastik kullanılarak üretilen çeşitleri, piknik gibi dış ortamda gerçekleştirilen organizasyonlar için uygun ve ekonomik bir çözüm sunmaktadır.

Her İhtiyaca Uygun Tabak Modelleri

Her İhtiyaca Uygun Tabak Modelleri

Takım olarak satıldığı gibi tek olarak satılan tabak çeşitleri de bulunmaktadır. Davetlerinizde kuracağınız masalara yenilik getirmek adına klasik olarak tercih edilen porselen modeller yerine; oval, üçgen veya kare gibi daha farklı şekillerdeki çeşitlere yönelebilirsiniz. Tabaklar, sadece üretildikleri malzemeye göre değil, aynı zamanda da biçimlerine göre çeşitlere ayrılmaktadır. Bu şekillere göre; meyve tabağı, servis tabağı başta olmak üzere onlarca farklı kullanıma uygun olarak üretilebilen bu servis araçları, yemek sunumlarının bir parçası olmaktadır. Bambudan yapılan versiyonları, tamamıyla doğal yapıda olması ile öne çıkar. Ağaçların, işlenmemiş hali kullanılarak üretilen bu türdeki tabaklar, kullanım döngülerini tamamladıklarında geri dönüştürülebilir ürünler olmaktadır. Yapıları itibariyle herhangi bir kimyasal ve benzeri ürün içermeyen bu ağaçlardan imal edilen ürünler, tamamıyla doğaldır. Doğal oldukları kadar, standart çeşitlere kıyasla çok daha farklı motifler barındırmaları ile masalarda sergilendikleri taktirde otantik bir görüntü yaratırlar. Bu sebeple de başta tabaklar olmak üzere birçok servis aracında bu ham madde kullanılarak üretilen ürünlere rastlamak mümkündür.

Tabak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tabak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Evlerde ve restoranlarda, yemek servis edilen her alanda kullanılan tabakların bir başka çeşidi de yemek tabağı olmaktadır. Birbirinden lezzetli yemekleri servis edebileceğiniz bu tabaklar, yemeğin türüne göre farklı boyutlarda ve farklı şekillerde olmaktadır. Sunumlarda sıklıkla kullanılan bir başka çeşit tabak ise kahvaltı tabakları olmaktadır. Servis araçları arasındaki en küçük boyutlu çeşit olan bu tabaklar; desenli ve baskılı olabildikleri gibi aynı zamanda da; kare ve yuvarlak gibi farklı biçimlerde olabilmektedir. Günün ilk öğünü olan kahvaltılarınızı, çeşitlendirecek, renklendirecek ve dolayısıyla daha etkili bir sunum oluşturmanızı sağlayacak olan bu yapıdaki tabaklar set halinde veya tek olarak satılan ürünlerdir. Dilerseniz, tatlılarınızı sunabileceğiniz, özel tatlı tabaklarına da göz atabilirsiniz. Kahvaltı tabaklarına benzer, küçük yapıda olan bu çeşit tabaklar, 18 ila 19 santim çaplarında ve daha düz yapıda olan bir çeşittir. Tıpkı diğer çeşitlerinde olduğu gibi renk ve desen bakımından zengin bir çeşitlilik sunan bu yapıdaki modeller, farklı materyaller kullanılarak üretilmekte dolayısıyla, sahip olduğunuz diğer Mutfak Gereçleri ve servis araçlarına uyum sağlayabilecek bir modeli bulmanız son derece kolay olacaktır. Sofranızın baş tacı tabakların birbirinden farklı modellerini incelemeyi unutmayınız.

Sunumlarınızı Zenginleştiren Tabaklar

Sunumlarınızı Zenginleştiren Tabaklar

Servis araçları arasında sıklıkla kullanılan bir başka araç ise pasta tabağı olmaktadır. Birbirinden lezzetli ve özenle hazırlanmış pastaların servis edilmesini sağlayan bu tabaklar, tatlı tabaklarına kıyasla daha büyük ve düz yapıda üretilmektedirler. Pasta haricindeki diğer tüm servislerinizde kullanabileceğiniz servis tabakları ise genel bir kullanıma hitap ettikleri için başta kare olmak üzere; yuvarlak, dikdörtgen gibi çeşitli biçimlerde üretilir. En çok tercih edilen türü, sağlıklı ve doğal bir materyal olması ile bilinen porselenden imal edilen çeşidi olan bu türdeki servis araçları; aynı zamanda; gümüş, mermer ve diğer metal çeşitlerinden imal edilen versiyonlarının da bulunduğu ürünlerdir. Sunumlarda anahtar rol oynayan bu türdeki servis araçları, genellikle sunumun ilk parçası olarak, masalara en önce yerleştirilir. Bu bağlamda dekoratif bir fonksiyona sahip olan servis tabaklarını salata tabakları ile birlikte kullanarak sunumlarınızda çeşitlilik yaratabileceğiniz ürünlerdir. Özenle hazırlanmış birbirinden lezzetli ve sağlıklı salatalarınız için tercih edebileceğiniz, büyük ve çukur tasarımlara sahip olan salata tabakları, ihtiyaç duyduğunuz anlarda ve özgün sunumlar yaratmak istediğiniz anlarda sizlere yardımcı olacaklar.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3 Er (12)
7numara (1)
Acar (222)
Akdem (1)
Akel (4)
AKS (1)
Aksu (1)
Alf (1)
Allcino (2)
Alwado (1)
AROX (10)
Aryıldız (13)
Arçelik (12)
Atadan (8)
Bambi (1)
Bambum (224)
Bastonlu (3)
Başak (36)
Bernardo (5)
Beros (1)
Biev (7)
Blomus (1)
Bonna (146)
Cemile (19)
Cinox (1)
Cooker (61)
Cosiness (4)
Dalgıç (1)
DECOCIA (1)
Defne (1)
Dekor (16)
Dispo (1)
(2237)
DUALIT (1)
Dudson (3)
Emsan (10)
Eternum (1)
Evelin (5)
Evren (18)
EWs (103)
Fagus Wood (24)
Fidex Home (14)
Galaxy (1)
GLASSCO (1)
Globy (32)
Glore (46)
GÖNÜL (13)
GÜRALLAR (196)
HazanCam (79)
HEREVİN (2)
Hiper (1)
Hisar (1)
Hobby Life (11)
İpek (50)
Jumbo (7)
KAHLA (1)
Kaiser (3)
Kanca Ev (33)
KAPP (12)
Karaca (15)
Kayalar (25)
Keramika (135)
Korkmaz (5)
KOSOVA (87)
LAV (3)
Lava (5)
Lavi Home (1)
Lavin (4)
LAVİN (1)
Lotus (23)
Lucahome (1)
Lucky Art (39)
Luminarc (84)
LUNART (3)
luyano (36)
Marianna (14)
MHZ REBORN (20)
Microwood (2)
MIEN (2)
Mini Labo (1)
Miss Gaya (2)
Misvela (2)
morya (60)
MUKKOHOME (15)
Narin (3)
Nature (1)
Nehir (1)
Neva (9)
Noble Life (19)
OLKAR (2)
Oscar (1)
PAÇİ (34)
Paşabahçe (262)
PEROTTİ (3)
Pip Studio (34)
PORLAND (459)
Porland (218)
Porsima (6)
Remetta (1)
REVOL (4)
Savaşan (2)
SCHAFER (20)
SİGMA (6)
Silver (3)
Songfa (1)
Star (1)
Sürel (10)
Taboo (3)
Tantitoni (4)
TantiToni (3)
Taç (3)
Tekbir (64)
Tercih (16)
The Mia (253)
Tiger (2)
Titiz (3)
Trio (21)
Ultraform (9)
Valy (9)
Verso (1)
VIDREX (1)
YNS (9)
Zembu (2)
Zeyve (3)
ZL (1)
ZMdecor (32)
Zwilling (1)
Zücev (81)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(1147)
(297)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(528)
(68)
(19)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(766)
ve üzeri (923)
ve üzeri (976)
ve üzeri (993)
ve üzeri (1,031)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL