Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Ürün Formu

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Tabak

için 6,703 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Tabak

Tabaklar genellikle porselen ve kumtaşı gibi seramik malzemelerden yapılır. Bunların yanı sıra cam veya plastik çeşitleri de hayli fazla olduğu gibi plastikte üç gözlü plastik tabak çeşidi bulmak da mümkündür. Nadiren oyma taşın kullanıldığı görülse de tahta kullanılarak üretilen tahta tabak da çeşitler arasındadır. Son zamanlarda tüketimini arttıran tek kullanımlık kartonlar kağıt veya ince plastikten yapılmaktadır. Her yemek için kullanılan tabağın boyutu yemek kültürüne göre değişecektir. Tabaklardan tereyağı tabaklarına, kek tabaklarına, yemek tabaklarına ve servis tabaklarına kadar kademeli olarak büyür. Birçok tahta, günlük kullanımdan çok dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Tasarım ve modelleriyle dikkat çeken tabaklar misafirlerinde ilgi odağı haline geliyor. Tabak, globalleşen dünyada dijital perakende markaları arasında ilgi ile takip edilen en popüler mutfak araçlarından biridir. Bunu göz önünde bulundurarak, dikkatinizi ve ilginizi çeken renkli tasarımlarla hizmetinize panel tasarımı sunulmaya devam edecek. Çeşitlerinden faydalanabileceğiniz, güvenle kullanabileceğiniz tabaklar renkli ürünleri ile de her zevke hitap ediyor. Misafirlerinizi ağırlarken günlük hayatınızda ve tüm özel yemeklerinizde tabak kullanırız. İster kahvaltıda ister yemek masasında en eşsiz sunumla büyük ölçekli tabak ve ürün işleme bolluğundan yararlanıyoruz.

 İhtiyacınıza Göre Tabak Modelleri

İhtiyacınıza Göre Tabak Modelleri

Etnik gözlenerek desenlenmiş tabaklar farklı aşamalardan geçerek ve profesyonel ellerde şekillendirilerek hizmetinize sunulmaktadır. Tüm gereksinimleri karşılayan geniş bir tabak portföyünü kolayca temin edebilir ve bu markalı ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Markanın kalitesi ve ürün seçimi ile zevkinize göre renklendirilmiş ve şekillendirilmiş tabakları dilediğiniz gibi mutfağınıza yerleştirebilirsiniz. Tabaklar, porselen, mitolojik desenler, kahvaltı takımları, tatlı ve yemek tabakları gibi farklı ebat ve özel sunumlarla pazarda yerini alıyor. Beyaz, krem, mavi, kırmızı, yeşil ve daha birçok renk kontrast geçişleri ile markalar tamamen yasal bir şekilde renk seçiminize göre panellerini pazara sunmaktadır. Böylelikle sofralarınızı daha bilinçli dekore eden bu yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Herkesin farklı zevkleri ve ilgi alanları vardır. Bu sebeple tabak seçiminizi kendiniz yapabilir, kaliteli üretim ve tasarım zenginliğinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tabakları sınıflandırmada kriteriniz uygulama alanlarına göre olursa işiniz daha da kolaylaşacaktır. Son dönemlerin gözdesi olan özel tabaklar, şekillerine göre ise kare dikdörtgen veya üçgen tabak, oval ve yuvarlak etnik desenlere sahip tabaklar herkesin zevkine göre yeniden üretiliyor. Misafirlerinizi karşılarken, çocuklarınızla birlikte tasarlanan bu çeşitli şekillendirme tezgahlarını çocuklarınızla kahvaltı masasında ve yemeklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Türkiye’de teknolojideki gelişmeler özellikle karo sistemi ve teknik donanımına büyük faydalar sağlamıştır. Bu sayede marka ve firmalar üretim sürecindeki tabaklarını ve diğer tüm mutfak gereçlerini özgün ve cep modelleriyle sunmaktadır. Sonuç olarak insanlar daha bilinçli ve daha rahat tabak tercih ediyor.

 Pratik Sofra Düzeni İçin Dikkat Çeken Tabak Çeşitleri

Pratik Sofra Düzeni İçin Dikkat Çeken Tabak Çeşitleri

Yaşamınızın ayrılmaz birer parçası olan tabaklar kullanım alanlarına göre yeniden düzenlenmiştir. Özellikle pratik amaçlar için kullanılan tabaklar zamandan tasarruf sağlar ve diğer tabaklarınızınsa ömrünü uzatır. Kaliteli zaman geçirmenin yanı sıra tüm cepleri çekecek kadar ekonomik olan seçenekler daha verimli ve keyifli bir güne katkı sağlamaya devam ediyor. Böylelikle bulaşıkları yıkamak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve yiyecekleri daha hızlı sunma imkanına sahip olabilirsiniz. Tabaklar kullanıldığı yere göre malzeme ve seçicilikte farklılıklar gözetilerek üretime başlanmaktadır. Örneğin şeffaf tabak, düğünlerde, pikniklerde sevgiyle kullanılan ürünler arasında ve yoğun ortamlarda bir numaralı tercih olarak karşınıza çıkıyor. Böylelikle tabak dizaynı ile bölmelere ayrılmış bölmeli tabak çeşitlerinde yemeklerin, çorbaların, tatlıların ve sunumların tadını çıkarabilirsiniz. Plastik sunum tabağı sayesinde masa sunumlarınızı daha kolay ve hızlı hale getirebilir, misafirlerinizi ev dışında ağırlayabilirsiniz. Fabrika sürecinde başka birçok yemek seçeneği vardır. Her biri mutfakta ve masa üzerinde hareket etmenizi kolaylaştırmak için tasarlanan bu tabaklar, tamamen sağlıklı bir şekilde doğaya zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Karton levha kartondan üretilmiş olup su geçirmez çalışmasından dolayı güvenle kullanabileceğiniz bir kaliteye sahiptir. Markanın kalitesine ve ihtiyacına uygun tabak çeşitlerine sahip karton tabak, kullanılabilirliği önemli ölçüde iyileştirilmiş bir diğer çeşittir. Özellikle doğal ortamlarda kullanılan bu yemekler %100 pratiktir ve sunum kolaylığı ile dikkat çeker, son yılların en popüler ürünlerinden biridir. Beyazların ve krem tonlarının şiddetle tercih edildiği tabaklar, aileniz ve sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirebilmeniz için el işçiliği ile üretilmiştir. Yemeklerin aynı anda binlerce kişi tarafından depolanması ve hizmetinizde sunulması, markaların profesyonelliğinin bir kanıtıdır. Aynı anda kalabalık organizasyonlar düzenleyebileceğiniz gibi, ev organizasyonlarında da hızlıca yemek sunumu yaparak kalite ve rahatlığı hissedebilirsiniz. Kaliteli zaman ve konforu yaşarken, bu yemeklerde yemeklerinizi sunmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Sizler de tüm sofra ürün seçenekleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Tabak Seçimini İhtiyaca Göre Yapmanın Önemi

Tabak Seçimini İhtiyaca Göre Yapmanın Önemi

Marka devi olarak çok hızlı ve büyük ölçekli bir tabak pazarı, üretme sürecinde ihtiyaçlarınıza ve uygulamalarınıza göre güncellenmektedir. Büyük yemeklerin veya festivallerin ayrılmaz bir parçası olan şef sunumları, yemek seçimi ile kolayca aşılabilecek bir mutfak senfonisine dönüşüyor. Üç gözlü plastik tabak ve açık yapıdaki tüm karolar son zamanların en popüler tabaklarından biri olarak listeleniyor, bu masaları ellerinizle donatabilir ve birçok teknik kolaylık sunabilirsiniz. Böylelikle usta aşçılar, çok pişmiş yemeklerinizi büyük bir zevkle sofralara paylaşıyor. Aynı zamanda tabaktaki bölme sayısından da yararlanarak binlerce kişi yemeklerini ve tatlılarını yeme imkanı buluyor. Hazırladığınız yemeğin büyüklüğüne göre tabak seçmeli ve bu durumda tabak israfından tamamen kaçınmalısınız. Bu atılan tabakları arzularınız dahilinde kullanarak çevre bilincine sahip sezgisel bir tüketici olarak hareket etmelisiniz. Plastik tabak ve tabaklarda sunulan diğer tabaklar, tabakların ayrılmaz bütünlüğünü sağlayan masalarda masalarını doldurmaya devam ediyor. Masalarınızda yaptığınız renkli tabak seçimleri ise beyaz, mavi, krem, pembe, renk geçiş tabakları ve diğer mutfak ürünleri ile özel renk tasarımıyla sunulmaktadır. Karmaşık tasarımının yanı sıra modern ve güzel görünümlü tabaklara basılan ürünler büyük ilgi ile takip edilmektedir. Yeşil tabak ise renk seçiminde trend renk seçimi olan tabak olarak öne çıkmaktadır. Hangi etnik ve baskı desenlerini kendi markalı renkleriniz ve kalitenizle kendi temponuzda kullanabilirsiniz sorusunun cevabını ise doğru belirleyip en iyi seçimi yapabilirsiniz. Kendi ilgi ve ihtiyaçlarınızın yanı sıra misafirlerin ihtiyaçlarını da karşılayabilen bu tabaklar sofralarınızda mükemmel teşhir avantajları sunar. Renklerin yumuşaklığı, renklerin hafifliği ve ihtişamı, baskıya özel hazırlanan klişelerin önemli özelliklerinden biridir. Marka tabakları zenginliği ve servis politikası ile güvenle satın alma imkanı sunar. Bir kampanya olarak daha güvenilir bir şekilde alınıp satılabilen bu simgelere dijital ve gerçek satış noktalarından kolayca erişebilirsiniz. Masa tasarlarken ani veya öngörülemeyen bir olay veya durumla karşılaşabilirsiniz. Böylece kendinizi garanti altına almak için tabaklarla ilgilenebilirsiniz. İhtiyacınızdan fazla birazcık fazla plastik tabak seçimi ile yemek sunumlarınızı daha akıllı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Tabakların imalat sürecinde alınan güvenli sıhhi önlemlerin yanı sıra, bölmelerin çeşitliliği ve sizlere sunmayı kolaylaştıran diğer dış özellikler markaların kalitesini bir kez daha kanıtlamaktadır. Luminarc tabak çeşitlerine sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

 Serviste Kullanılan Tabak Çeşitleri

Serviste Kullanılan Tabak Çeşitleri

Tabaklar sınıflandırılırken şekillerine göre sınıflandırılır. Bunu iki kategoriye ayırabiliriz: düz ve derin. Bu tabaklar odanın dekorasyonuna uyan genel görüntü için masaya yerleştirilmiş dekoratif işlevi olan bir tabaktır. Yemek servisi yapılmaması gereken bir türü de denebilir. Sunum tabağı olarak da bilinen tabak: Masanın görünümünü iyileştirmek için kullanılır ve yemek servisi arasında misafirin önündeki merkez boş değildir. Genellikle porselen tabak çeşitleri tercih edilir. Altın modellerinin yanı sıra mermer ve gümüş modelleri de bulunur. Bu, masaya yerleştirilen en büyük düz tabak modeli de diyebiliriz. Yine düz tabak kategorisinden ana yemek tabağı ise, kızarmış et, ızgara tavuk, kuzu pirzola, döner kebap, ızgara köfte gibi yemekleri servis etmek için kullanılır. 24 veya 25 cm çapında olan ve sıcak yemeklerin servis edildiği düz tabaktır. Başlangıç karışık atıştırmalıklar, zeytinyağlı enginar, imam bayıldı, karışık peynir, Arnavut ciğeri, tütünlü kurabiye vb. gibi tüm ürünler için de idealdir diyebiliriz. Düz tabak çeşitlerine devam ederken bahsedeceğiniz yeni çeşidiniz başlangıç tabağı ise aynı zamanda soğuk veya sıcak başlangıç tabağı da denir. Çapı 21 cm veya 23 cm arasında değişir. Mutfakta tercihe göre sıcak veya soğuk hazır yemek servisi yapabildiğiniz tabak modelidir. Tatlı tabağı, tabaktan yapılmış küçük, düz bir tabaktır. Salata tabağı olarak da duyabilirsiniz ama tatlı tabağı olarak da bilinmektedir. Yaklaşık 18 ila 19 cm arasında çapı bulunur. Salata servisi için kullanılacaksa 8-8 inçlik modeller tercih edilmelidir. Bir pastanede yapılan tatlıların veya meyvelerin servis edilmesi için kullanılan tabak modelidir. Ekmek tabağı için ise 16 cm veya 17 cm çaplarında olabilen en küçük yassı tabaklardan da diyebiliriz. Bir servis tabağı olarak kaba koyulmasıyla beraber misafirlerin ekmek ve tereyağı kutularından tereyağını çıkarıp sadece ekmeklerine sürmeleri için de kullanılabilir. İkinci kategoride (genellikle 3 cm derinliğinde) ilk çeşidi çorba tabaklarıdır. Bu çorba tabağı ise genelde 24 cm veya 25 cm çapındadır. Adından da anlaşılacağı gibi çorba servis etmek için kullanılan modeldir. Derin tabak olarak da bilinmektedir. Çorbalar çorba tabağı ile servis edilebileceği gibi bir kase ile de servis etmek mümkündür. Çukur tabak kategorisinden yemek tabağı ise, 19 ila 20 cm çapında bir tabaktır. Sulu yiyecekler vermek için kullanılır. Genellikle pahalı servislerde kullanılmaz. Uzun tabak da denilen bu tabaklar, kuzu eti, üzüm yaprağı ve kuru fasulye gibi soslara sahip yemekler bu tabak ile servis edilir. Son olarak spagetti tabağı çeşidi ise spagetti servisinde kullanılan yassı bir modeldir ve başlangıç tabağı büyüklüğünde bir tabaktır. Bu model şirketlerde mevcut değilse, bunun yerine ordörv tabağı da kullanılabilir. Keramika tabak modelleri, çeşitli fiyat alternatfileri ile sayfamızda sizleri bekliyor.

 Sunumlarınızı Zenginleştiren Göz Alıcı Tabaklar

Sunumlarınızı Zenginleştiren Göz Alıcı Tabaklar

Servis araçlarında en sık kullanılan bir diğer araç ise pasta tabağıdır. Pasta tabakları ise lezzetli ve öznenle hazırlanan pastaların sunumunda en önemli etkenlerden biridir. Tatlı tabaklarına kıyasla daha büyüktür ve tatlı tabaklarından daha düz bir yapıdadır. Pasta dışında diğer tüm servislerinizde kullanabileceğiniz servis tabakları kare başta olmak üzere genel kullanım için tasarlanmıştır. Yuvarlak ve dikdörtgen olmak üzere farklı şekillerde üretilmektedir. En çok tercih edilen çeşidi, sağlıklı doğal bir malzeme olarak bilinen porselendir ve bir porselen kayık tabak ile sunumunuza daha da zenginlik katmayı düşünebilirsiniz. Gümüş, mermer ve diğer metal çeşitleri ile de pasta tabağı bulmak mümkündür. Sunumlarda anahtar rol oynayan bu tür nesneler, genellikle sunumun ilk bölümü olarak tabloların üzerine yerleştirilir. Salata tabağı gibi servis tabakları kullanarak dekora zenginlik katıp sunumunuzu çeşitlendirebilirsiniz. Geniş, içi boş bir tasarıma sahip lezzetli, sağlıklı salatalarınız için tercih edebileceğiniz salata tabakları, ihtiyacınız olduğunda, özgün sunumlar oluşturmak istediğinizde size yardımcı olacaktır. Modern görünümünün yanı sıra birçok renkli özelliği de bulunan tabaklar firmalar tarafından titizlikle üretilmektedir. Zevk ve renge göre yeniden konumlandırılan tabaklar hala tabak çeşidi tablosunun temel taşıdır ve her dönemde güncellenecektir. Piyasada fabrikada işlendikten sonra güvenle kullanabileceğiniz birçok tabak çeşidi bulunmaktadır. Son zamanlarda en popüler 6'lı tabak takımı ve yemek takımları çeşitli ebat ve renklerde geliyor. Kaliteli ve şık tasarımlarıyla göz dolduran tabaklar markaların büyük hassasiyeti ve özeniyle hazırlanmaktadır. Yemek türleri de servis edildikleri alana ve depolandıkları gıdanın içeriğine bağlı olarak değişir. Örneğin vakumlu silikon tabak, buzdolabında saklamak isteyebileceğiniz gibi dışarda da yemek saklayabileceğiniz en iyi tabaklardan biri olarak görülmektedir. Yemeklerinizi ve yiyeceklerinizi sakin ve havasız tutmak için bu tabağı kullanabilirsiniz. Modern görünümünün yanı sıra şık ve şık bir görünüme sahip olan vintage tabak, antik özelliği ve sizi etkisinden kurtarmayan tarihi dokusu ile büyük bir ustalıkla yapılmıştır. Markanın kalitesinin yanı sıra manevi bir değere sahip olması, tabağı duvarda, masada ve evin nadide bir köşesinde dekorasyon aracı olarak kullanmanın değerini artırıyor. Bu denli çeşitliliğe sahip tabak dünyasında popüler olan tabaklardan bir diğeri ise üçgen tabak, oldukça etkileyici bir tasarıma, benzersiz bir görünüme ve marka kalitesine sahiptir. Tasarım kalitesi ile farklı renk ve boyutlarda özel yuvarlak veya dikdörtgen üçgen tabaklar piyasada mevcuttur. Bütçenize göre farklı fiyat seçenekleri ile kahvaltı sofraları, çay sunumları ve diğer sofralar için kullanabilirsiniz. Sunumda yaygın olarak kullanılan bir diğer tabak ise kahvaltı tabağıdır. En küçük servis makineleri olan bu tabaklar modellenebilir ve basılabilir. Kare ve düz gibi çeşitli şekillerde gelir. Bu yapıdaki tabaklar günün ilk öğünü olan kahvaltınızı çeşitlendirecek ve renklendirecek böylelikle seri veya ayrı ürünlerle kendinizi daha etkili tanıtma fırsatına sahip olacaksınız. İsterseniz tatlı tabakları da ekleyebilirsiniz. Kahvaltı tabağına benzeyen bu tabak türü küçük boyutlu, 18-19 cm çapında ve hoş kokulu bir çeşittir. Zengin renk ve desen çeşitliliği sağlayan bu yapıdaki modeller, diğer çeşitler gibi farklı malzemelerle yapıldığı için diğer mutfak gereçlerine ve servis araçlarına uyarlanabilen modeller bulmak oldukça kolay. Masanın tepesini oluşturan farklı tabak modellerine göz atmayı unutmayın. Bir diğer önemli konu ise tabaklar, sadece farklı tasarım gücüne sahip değil, aynı zamanda etnik kalitede de göze çarpıyor, bu da ürün markasını çok önemli kılıyor. Kullanım alanları açısından tercihlerinize göre yemeklerinizde kullanabileceğiniz bu tabaklar, değerlerinin bilincinde olarak yemeklerde nadiren kullanılmaktadır. Zira tabaklar antika olarak gösteriliyor ve korunması gerekiyor. Zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun ve binin üzerinde tabak tasarımı bulunmaktadır. Öğle yemeği ve sunum masasında her gün farklı yemekler ve modeller var. Zevkinize göre rengi ve boyutu seçebilirsiniz. Bu seçenekleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabilirsiniz. Bu şekilde, ticaret işinin profesyonel idaresi ve markaların kalitesiyle güvenli bir şekilde ticaret yapmaktan mutlu olursunuz. Farklı markaların rengarenk tabaklarının dünyasını kullanmak, ihtiyaçlarınıza uygun bir tabak satın alıp ürünlere göz atmak isterseniz sayfamızı inceleyerek ürün seçiminizi yapmanızda en iyi yardımı alabilirsiniz.