TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sürahiler

için 2,822 sonuç bulundu.

Sürahiler

Birçok içeceğin sofralarınızda sizlere kolaylıkla fayda sağlayabilmesi için üretilmiş olan sürahi modelleri , farklı çeşitteki tasarımları, özellikleri ve desenleri ile sizlere estetik duygusu içerisinde ürün faydaları sağlıyor. Mutfak masalarında, oturma odalarınızda ya da baş ucunuzda kullanmak üzere üretilmiş çeşitli sürahi modelleri bulunuyor. Sade yapıları ile üretildikleri gibi, gösterişli ve dikkat çekici yapılarda da sizlere sunulan sürehi modelleri, birçok içeceğinizin bardaklarınıza kolaylıkla taşınmasını sağlıyor.

Sofralarınızın Vazgeçilmez Ev Eşyası: Sürahi

Sofralarınızın Vazgeçilmez Ev Eşyası: Sürahi

Sürahi çeşitleri, oval ya da dikdörtgen çeşitleri ile sizlere farklı stillerde görünüm ile hizmet ederken, farklı kulp yapılarıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Sürahi çeşitleri, kapaklı yapıları ile sizlere hijyenik içecek maddesi sunarken, içeceklerinizi çevredeki toz ve bakterilerden fazlası ile koruyor. Cam ve plastik yapılarda bulunabilen sürahi çeşitleri , üzerinde birçok motifin, desenin ve şekilin olduğu stil yapısı ile karşınıza gelebiliyor. Sade ve düz yapıda bulunan cam sürahi modelleri, sizlere klasik yapıda sürahi deneyimi sunarken, desenli sürahi çeşitleri de sizlere gösterijli tasarımlarda işlevsellik sunuyor. Oval, kare ve tıpaç olmak üzere farklı kapak çeşitleri ile sizlerin kullanımına sunulan kapaklı sürahi modelleri, kapakların ucundaki delikli yapılar ile kapağın çıkarılmadan bardağa dolmasını sağlayan modellere sahip olmaları ile öne çıkıyor. Dikine ya da genişliğine doğru farklı sıvı kapasitesine sahip olabilen sürahi modelleri, farklı ve orijinal tasarım yapıları ile çeşitli şekillerde karşınıza çıkabiliyor. Estetik ve dayanıklı malzemeye sahip olabilen modelleriyle de dikkatleri çeken sürahi çeşitleri, birçok Sofraya gösteriş getirmeleri ile biliniyor.

Sürahi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sürahi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sarı, yeşil kırmızı, mavi, turuncu olmak üzere birçok farklı renk yapısında karşınıza gelen başucu sürahisi modelleri, bardaklı modelleri ile sizlerin yatak odalarında yataktan kalkmadan su ihtiyaçlarınızı gidermeyi sağlıyor. Klasik motifleri ile nostaljik esintiler gösteren modellere sahip olabilen başucu sürahileri, odalarınızın dekoruna uygun yapıları ile memnuniyet yaratıyor. İnce kulpları ve sade tarzları ile zarafeti sofralarınıza getiren porselen sürahi modelleri, yemek takımlarınıza son derece uyumlu model etkisini gösterirken, sizlere şıklığı sürahi tasarımı ile veren modellere sahip olmaları ile dikkatleri çekiyor. Birçok lokantada ve yemekhanede rahatlıkla kullanılan çelik sürahi modelleri, dayanıklı yapısı ile herhangi bir darbe anında bile kırılmayan özelliklere sahip olduğu için çoğu kullanıcı tarafından fazlası ile tercih ediliyor. İçerisine çeşitli meşrubatlar koyabileceğiniz sürahi modelleri, kullanış amacınıza göre farklı tarz yapısında karşınıza geliyor. Ev yapımı ayran ve limonataların en iyi muhafaza edildiği eşyalardan olan sürahi modelleri, buzdolaplarında rahatlıkla saklanabilen yapılarda sizlere sunuluyor. Cam yapısı ile sağlık, plastik yapısı ile kullanışlılık ve metal yapısı ile dayanıklık sunan sürahi modelleri, farklı renk ve görüntülerle sizlere memnuniyet sağlıyor. Sürahi fiyatları, satın alınmak istenen modelin özelliğine ve yapısına göre değişiklik gösteriyor.

Sürahi Çeşitleri ile Farklılığı Deneyin

Sürahi Çeşitleri ile Farklılığı Deneyin

Birçok farklı içecek maddesi olduğu için, kullanıcılar bazı içecekleri özel sunum yapıları ile sofralarına getirebiliyor. Kullanıcısına farklı renk, tasarım ve sürahi yapısı ile memnuniyet veren sürahiler, birçok kullanıcıya kaliteli mutfak ve servis gereçleri olarak işlevsellik sunuyor. Kullanım kolaylığı ile rahatlıkla baradaklara dolum yapabilen ördek sürahi çeşitleri, yatık tipteki sürahi çeşitleri modelleri ile sizlerin memnunşyetini sağlıyor. Geniş ağız yapısı ince gövdeleri ile sizlere estetik yaklaşımlarla sunulan ördek sürahi modelleri, limonata ve meyve suyu gibi birçok farklı sıvı maddesini rahatlıkla muhafaza edebilen modeller arasında olmaları ile biliniyor. Farklı gıda maddeleri ile yaptığınız birbirinden lezzetli birçok şerbetin sunumuna gösteriş getiren şerbet sürahisi modelleri, birçok konuğunuza ikram edebileceğiniz bardak yapısı ile de karşınıza çıkabiliyor. Altın renkli motifleri ile sizlere gösteriş sunabilen modellere sahip olabilen şerbet sürahileri, misafirleriniz geldiğinde kullanılmaları ile prestij sunan yapılarda olmaları ile dikkat çekiyor. Ev & Yaşam alanlarında, iş yerlerinde, yemekhanelerde kullanılmak üzere çeşitli şekillerde kullanımınıza sunulan sürahi modellerinden ihtiyacınıza uygun sürahi modelini tercih edebilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (3)
Acar (28)
Acura (1)
Akdeniz (1)
Any Home (2)
AROX (4)
Arzum (1)
Arçelik (9)
Bambum (12)
Bastonlu (1)
Başak (1)
Bondy (1)
Bonna (1)
BORA (11)
Bosch (1)
Brita (51)
BWT (4)
Canba (1)
Ceylin (1)
Cooker (2)
Cosiness (9)
Dalgıç (1)
Decostyle (26)
(652)
Dİğer (4)
Epinox (5)
Evox (2)
EWs (12)
FREECOOK (2)
Glore (1)
GÜRALLAR (1)
Hario (12)
HEREVİN (28)
İpek (7)
KAPP (1)
Korkmaz (3)
KOSOVA (2)
Lav (18)
LAV (7)
Lava (1)
Lavin (1)
Luminarc (8)
luyano (4)
MIEN (2)
morya (31)
Motta (2)
Neva (12)
Obje (1)
PAKSAN (1)
Palex (10)
PAÇİ (11)
Paşabahçe (316)
PEROTTİ (9)
Perotti (1)
PlastArt (11)
PORLAND (2)
Rowenta (1)
SARİNA (5)
SİGMA (10)
Simax (21)
Tantitoni (6)
The Mia (12)
Titiz (11)
Tupperware (17)
Vadi (1)
VIDREX (1)
WMF (6)
Yetkin (1)
YİĞİT (1)
Yiğitsan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(85)
(73)
(67)
(43)
(28)
(16)
(11)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(255)
(20)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(263)
ve üzeri (339)
ve üzeri (358)
ve üzeri (369)
ve üzeri (378)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL